Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - babadraba

Strony: [1] 2 3 ... 12
1
Sprawy bieżące / [Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« dnia: Stycznia 23, 2014, 02:21:37  »
może przyznali 100 zł. na zachętę....

2
Polityka lokalna / Diakun po raz trzeci
« dnia: Listopada 16, 2013, 21:55:02  »
W zasadzie burmistrzowi można już gratulować V kadencji. Dużą niewiadomą będzie natomiast skład nowej rady miejskiej. Jednomandatowe okręgi sprawią, że w silnych ugrupowaniach, nie każdy będzie startował ze swojego, mocnego okręgu. Niezadowoleni mogą unieść się honorem i wystartować indywidualnie. Mogą zapaść ciekawe rozstrzygnięcia.

3
Tematy różne / Straż Miejska-likwidacja?
« dnia: Lutego 17, 2013, 18:12:05  »
Cytuj
Mnie to nie frustruje tylko pokazuje jak działa nabór na państwowe stanowiska pracy.


Czepiasz się, przecież wiadomo, że to są sporadyczne przypadki, np. takie jak ten:

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO STARSZY REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI W ZAKŁADZIE WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W POLICACH
INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO
STARSZY REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI
W ZAKŁADZIE WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W POLICACH
 
Dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Policach informuje, że w wyniku przeprowadzonego naboru na stanowisko Starszego referenta ds. księgowości, został wybrany Pan  Wojciech Diakun, zamieszkały w Trzebieży.
 
Uzasadnienie:
 
Pan Wojciech Diakun spełnia wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze.  Po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej oceniono pozytywnie predyspozycje zawodowe i umiejętności kandydata, gwarantujące prawidłową realizację zadań na stanowisku Starszego referenta ds. księgowości.
 
Police, dnia 13.06.2012 r.

http://www.bip.police.pl/?cid=183&bip_id=4591

4
Tematy różne / Straż Miejska-likwidacja?
« dnia: Lutego 16, 2013, 20:35:15  »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Tkwię w przekonaniu, że SM i policję łączy współpraca, tymczasem niektóre wypowiedzi tego nie potwierdzają. Zastanawiam się zatem skąd się to bierze? Skąd ta krytyka? Zwłaszcza w kontekście liczby wspólnych patroli i interwencji SM i policji.


Masz rację, współpraca jest ciągła i to od lat. Tzw. "mieszane patrole" to nie wyjątek lecz norma, także w weekendy. Ponadto SM odciąża policję od części interwencji porządkowych, co przy małej ilości patroli policyjnych ma niebagatelne znaczenie. Milion złotych zaoszczędzony poprzez likwidację SM w budżecie na pewno zostanie zagospodarowany z pożytkiem dla gminy, ale bez wątpienia przełoży się na spadek poziomu bezpieczeństwa w mieście. Według mnie SM w Policach nie jest idealna w swych działaniach ale jest pożyteczna.

5
Tematy różne / Straż Miejska-likwidacja?
« dnia: Lutego 13, 2013, 02:11:40  »
Cytat: "Król podziemia"

Zgadzam się-owe sprawozdania gdy je poddać wnikliwej analizie i właściwej ocenie to nic innego jak jeden wielki "bełkot" tworzony głównie pod "statystykę". Nikt do wytwarzania tego rodzaju dokumentów (mam na myśli odpowiednie instytucje) nie podchodzi poważnie i nie weryfikuje zawartych tam informacji


Wyróżniamy trzy rodzaje kłamstwa: kłamstwo, kłamstwo bezczelne oraz statystykę!
Jedna instytucja podchodzi do statystyki śmiertelnie poważnie - policja, która tylko te argumenty (tzn. statystykę) uznaje za jedynie słuszne. Co więcej jest to główny, i w zasadzie jedyny, wyznacznik według którego oceniani są pracownicy.
Mam tylko nadzieję, że SM nie są tak przesiąknięte statystyką jak policja.

6
Tematy różne / Zakaz postoju na Bankowej
« dnia: Grudnia 29, 2012, 20:33:04  »
Cytat: "Król podziemia"
Otóż jesteście w błędzie;nie ma presji i z góry ustalonych norm w kwestii postępowań mandatowych nakreślonych przez przełożonych.Owszem każdy funkcjonariusz jest poddawany okresowej ocenie za wyniki w pracy ale w kontekście całokształtu.Bez specjalnego"parcia" na postępowania mandatowe.Przydatność danego funkcjonariusza nie może być postrzegana tylko i wyłącznie przez pryzmat ilości wystawionych mandatów


Czytając forum policyjne można odnieść zgoła odmienne wrażenie, co w sumie negatywnie rzutuje to na całą polską policję.

7
Tematy różne / Zakaz postoju na Bankowej
« dnia: Grudnia 28, 2012, 20:25:47  »
Cytat: "samtron8787"
Wzieli sie za biznes i robienie pieniedzy, czyli madnaty dla kierowcow bo to teraz najlepszy biznes. Pozwalniac ich i tyle.


Przykład kolejnej osoby, która żyje w przeświadczeniu, że strażnik bądź policjant ma prowizję od mandatu.

Cytat: "bzyku"
Haracz od handlujących przy deptaku Wyszyńskiego-Przyjaźni może zbierać jakiś oddelegowany urzędnik UMiG, a niekoniecznie dwuosobowy "patrol"


Też jestem tego zdania, skoro jest pracownik na etacie gminnym odpowiadający za administrowanie targowiskiem - "ryneczkiem", to z powodzeniem powinien objechać inne place czy deptaki handlowe na terenie Polic i zebrać opłaty.

Cytat: "piotrch"
A ja uważam, że jak nie będzie Straży Miejskiej to będzie jeszcze gorzej, chyba ,że zwiększą etaty w Policji.


Gdyby tak się stało etaty w policji i tak nie zostaną zwiększone. Poza tym wówczas zamiast mandatu od straży miejskiej otrzyma się taki sam od policjanta. I co wtedy, wniosek o likwidację policji?

8
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Grudnia 09, 2012, 04:27:17  »
Cytuj

Ciekawe ile razy radnym śmieci transnet wywiezie w ciągu tygodnia.


Skąd pewność, że to Transnet będzie woził? Przetarg się jeszcze nie odbył.

9
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Listopada 27, 2012, 01:43:04  »
Cytuj
Dla porównania, Szczecin zatrudni 50 osób do obsługi tego systemnu.


Z tym, że Szczecin ma 10 razy tyle ludności co Police.
Dziwne byłoby, gdyby Police zatrudniły więcej niż 5 osób.

10
Trudne tematy / [Gmina Police] PODATKI
« dnia: Listopada 20, 2012, 20:18:09  »
Cytat: "samo zło"

Ciekawi mnie co jednak zostanie hitem naszych wrażliwych radnych, podwyżki na wszystkim na czym się da od żłobków poczynając, opłata za ścieki +40%, podatek za ziemię +60% do tego zapowiedz, że będziemy mieli najwyższe podatki w kraju. A może jednak hitem zostanie opłata za śmieci, bo że będzie podwyżka i to sporo to już wiadomo. Widać jak życie radnego jest oderwane od rzeczywistości, szczególnie gdy większość z nich i ich rodzin żyje z dojenia gminy. :'(


Nie zapomnij dodać o podatkach od nieruchomości i środków transportowych. Ręce "za" zgodnie podnieśli radni Gryfa i PiS. Reszta była przeciwna i żadne argumenty nie przemawiały do wnioskodawcy i koalicjantów. Cóż, następna podwyżka tuż tuż, za wodę i ścieki. Zgadujemy kto będzie "za"....

11
Rozrywka i Kultura w kraju / Przemysław Gintrowski nie żyje
« dnia: Października 24, 2012, 00:23:39  »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Przemek Gintrowki był w Policach razem z Jackiem Kaczmarskim i Zbyszkiem Łapińskim z programem Wojna Postu z Karnawałem.


"Wojna postu z karnawałem" przypomniałeś płytę od której zacząłem słuchać Kaczmarskiego i Gintrowskiego. Moje dzieciaki w samochodzie przy dłuższych trasach, jak już odsłuchamy "Fasolki" czy "Pana Kleksa" domagają się tytułowej piosenki z płyty "Wojna postu z karnawałem" i całkiem nieźle podśpiewują refren. Z tej płyty szczerze rekomenduję, tym którzy nie mieli styczności z tego typu muzyką "Epitafium dla Sowizdrzała":


Cytuj
Przeczytałem wczorej w internecie komentarz, że teraz Jacek z Przemkiem graja w niebie wielki koncert i ta myśl jakos tak mnie krzepi...


Już w "Epitafium" śpiewali, że będą grali :)

"Więc choćbym chciał -
Nie będę spał;
Tańcem i śpiewem będę rwał
Do góry dusze poduszone własnym ściskiem."

12
Polityka krajowa / [Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« dnia: Października 14, 2012, 23:56:13  »
Cytat: "kaskada"
Po za tym maluchy powinny być przy matce, a nie w przechowalni zwanej żłobkiem.


Bezwzględnie w każdym przypadku?

13
Polityka lokalna / [Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« dnia: Września 23, 2012, 00:08:19  »
Cytuj
Poczekajmy na odwołania.......


Ktoś się orientuje do kiedy?

14
Sprawy bieżące / [Szczecin] Inwestycje - nowości, zapowiedzi, postępy
« dnia: Sierpnia 29, 2012, 21:40:50  »
Cytuj
W sumie wszystko się zgadza, nowoczesność połączona z tradycją :D


Zacny komentarz!!

15
Polityka lokalna / [Police] Zbędna służba? Samorządy rezygnują
« dnia: Sierpnia 28, 2012, 18:09:46  »
Cywil wynagradzany ułamkową kwotą. Może być taniej i lepiej. Niestety, dotknęła nas plaga ,,przywilejów ".[/quote]            

Nie popadajmy w skrajnosc, do prowadzenia postepowan albo pracy operacyjnej musi byc przeszkolony policjant, nie cywil. Poza tym nie ma juz etatow mundurowych na stanowiskach sekretarek czy kadrowyc.

Strony: [1] 2 3 ... 12