Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Który żłobek wybrac?  (Przeczytany 22802 razy)

Offline el-ka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Który żłobek wybrac?
« dnia: Kwietnia 25, 2012, 12:52:25 »
Witam. Od września będę musiała wrócić, do pracy:( Moja córeczka będzie wtedy miała rok i trzy miesiące. Który żłobek możecie polecić z czystym sumieniem? Pozdrawiam

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 25, 2012, 13:37:38 »
A ile jest tych żłobków do wyboru ? Mnie się wydaje ,że tylko jeden,no chyba ,że prywatne(o ile takowe są).No i chyba trzeba się pospieszyć z podaniem,a i kryteria odpowiednie spełniać.Radzę się pospieszyć :) Pozdrawiam

Offline el-ka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 25, 2012, 20:45:44 »
Ja pytam przede wszystkim o prywatne.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 25, 2012, 21:06:38 »
Cytat: "el-ka"
Który żłobek możecie polecić z czystym sumieniem?


Miejski Żłobek przy ul. Robotniczej - od 2009 nachwalić się go nie mogę i z żalem myślę, że za 3 miesiące moje dziecko pójdzie tam po raz ostatni.
Przerobiłam z 2 dzieci wszystkie grupy i niemal wszystkie Panie. Chwalę żłobek za opiekę, serce Pań do dzieci i do wykonywanej pracy, za zaangażowanie, za kontakt i współpracę ze mną jako upierdliwym rodzicem.
Pamiętam jak w jednej z grup była pani, której nie lubiło większość rodziców, a dzieci wręcz przeciwnie - pytane, która "ciocia" (tak zwracają się dzieci do pań) jest najfajniesza? Odpowiadały, że owa nieakceptowana przez rodziców. Dziecka oszukać się nie da ;)

Cytat: "el-ka"
Ja pytam przede wszystkim o prywatne.


Czy jest jakiś powód, dla którego nie rozważasz złożenia wniosku do żłobka miejskiego? Czas jest do najbliższego poniedziałku.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline kch

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 12, 2015, 19:42:59 »
Witam, mogłabym prosić o opinie o prywatnym żłobku Urwisek na ulicy Bankowej ??

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 12, 2015, 23:10:34 »
a ja nie polecam Urwiska, już legendy chodzą co tam się dzieje

Offline kch

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 13, 2015, 07:38:42 »
'' legendy chodzą '' może jakieś konkrety ? W takim razie  może inny prywatny żłobek godny polecenia ? Pytam o Bankową, bo akurat mam blisko ....

Offline toja

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Odp: Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 13, 2015, 10:00:22 »
I ja się z chęcią dowiem co to za legendy  bo tez w najblizszym czasie bede musiała posłac córke do złobka.Zastanawiam się nad  ww. Urwiskiem i Skarbem Malucha.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Odp: Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 13, 2015, 10:47:55 »
a ja nie polecam Urwiska, już legendy chodzą co tam się dzieje

Jakieś konkrety - która placówka, jak grupa? ;)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 13, 2015, 11:38:04 »
Przez 3 lata pracowałem naprzeciwko żłobka na Słonecznej. Nie znam drugiej placówki, gdzie dzieci tyle wychodziły na spacery (nawet jak delikatnie padało). Znaczy, że Paniom "się chce" :)

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 13, 2015, 12:20:03 »
Pewnie  to o czym piszecie dzialo sie w przedszkolu nie w zlobku. Zlobek z tego co wiem ma dobre opinie.

Offline Nowak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 14, 2015, 13:07:47 »
Witam, moje dziecko uczęszcza do Urwiska więc mogę co nieco powiedzieć. Jeśli chodzi o żłobek to z tego co wiem, to jest tylko na ulicy Bankowej, na Słonecznej jest tylko punkt przedszkolny. Różnica pomiędzy Urwiskiem a żłobkiem na Robotniczej jest taka, że m. in. wyżywienie na Robotniczej jako, że jest to żłobek państwowy i większy. Mają własną kuchnię, na Bankowej jest katering z S.P. nr 8. W takim wypadku nie ma mowy o jakiejś dokładce posiłku. Wiadomo, jedno dziecko je więcej, drugie jest wybredne. Np. nie zje śniadania ale obiadu zjadło by dwie porcje. W Urwisku takie posiłki są odgrzewane i wyliczone. Urwisek wychodzi na spacery po Policach. Nie chodzą na place zabaw. Więc dzieci się nie wybiegają a do żłobka dzieci chodzą do 3 roku życia, więc w sumie "chodzące" są przez 2 lata. Wychodzą niemalże codziennie, chyba że jest bardzo niesprzyjająca pogoda, tzn. mróz, ulewa, silny wiatr. Ale nawet jak pada deszcz mają kalosze i kurtki wodoszczelne. Oczywiście rodzice takie rzeczy muszą sami zapewnić dziecku.  Nie wiem jak to jest na Robotniczej.  Druga sparawa jest taka: w Urwisku jest ciepło, Panie są fajne (w większości). Grupy są kilkunasto osobowe i dwie Panie opiekunki. Na Robotniczej jest grupa dzieci około 25 - 30 dzieci i chyba 5 opiekunek. W Urwisku nie ma za wiele imprez, np. nie było imprezy z Mikołajem. Z tego co wiem na Robotniczej była taka zabawa dla dzieci, a dla nich to jest duża frajda.
Urwisek ma filię też w Przęsocinie. Starsze dzieci, tzn 2 - 2,5 roku p. Dyrektor przeniosła już do starszej grupy przedszkolnej, gdzie dzieci miały kontakt ze "Starszakami", tzn. starszymi o ok. 0,5roku. Fajnie bo się szybciej rozwinęły. Tyle że w połowie roku przeniosła punkt przedszkolny z Polic na Bankowej do Przęsocina. Uzasadniła to tym, że nie opłacalne dla niej było utrzymywanie lokalu. Większości rodziców ten pomysł się spodobał, bo punkt w Przęsocinie jest lepiej wyposażony (ma Orlik, salę zabaw, Logopedę...). Niestety wadą Przęsocina jest to, że jest tam zimno.
 Mam nadzieję że mój opis będzie pomocny.

Offline juleczka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 14, 2015, 22:32:47 »
Ja też mam podobny dylemat - poszukuję opinii na temat prywatnych klubów malucha w Policach. Mój synek niedługo kończy 2 lata i planujemy niedługo odciążyć dziadkow. Baaardzo proszę o Wasze opinie i komentarze - każda informacja będzie bardzo cenna. Który klub polecacie a który nie i dlaczego?

Offline elaith

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 14, 2015, 22:59:59 »
Jeśli chodzi o żłobek to z tego co wiem, to jest tylko na ulicy Bankowej, na Słonecznej jest tylko punkt przedszkolny.

Przy ul. Słonecznej jest żłobek Urwiska (podobnie jak na Bankowej), punkt przedszkolny jest natomiast przy ul. Sikorskiego, przecznicę dalej (naprzeciwko SP1). Wszystkie punkty z adresami opisane są na stronie www Urwiska. Z tego co mi wiadomo, Panie ze żłobków Urwiska organizują dużo zajęć typu: wizyta ciekawych osób (listonosz, policjant), a także wyjścia w teren, np. biblioteka. Do tego dochodzą jeszcze imprezy dla całego Urwiska, więc nie jest tego mało. Co do posiłków, to w publicznych placówkach też raczej nie ma dokładek posiłków, jak dziecko wybrzydza, to niezależnie od placówki, nie podadzą mu nic innego, no chyba, że jest alergikiem (wtedy posiłki ma odrębnie przygotowywane - przynajmniej w Urwisku). To tyle co mi wiadomo :)

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: Który żłobek wybrac?
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 08, 2015, 18:22:29 »
Kiedy wywieszają listę dzieci przyjętych do żłobka miejskiego na ul. Robotniczej?