Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7586275 razy)

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17955 dnia: Lipca 17, 2024, 13:12:49 »
Dlatego im chyba o to chodzi. Bo zarząd do końca będzie brał pieniądze normalne. Najlepiej zabrać ludziom którzy pracują na ten zakład. Apropo tego pisma i tych głupich komentarzy „uśmiechnięta polska” to powinniście się zastanowić kto ten zakład do ruiny doprowadził. Jeżeli jednak dalej będziecie twierdzić że to uśmiechnięta Polska to zrobiła to wychodzi na to, że ludzie którzy tak komentują to mają wyprane mózgi

Offline Pracownik Logistyki

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17956 dnia: Lipca 17, 2024, 13:20:55 »
To wina poprzedniego zarządu. Potrzymywali sztucznie zakład i było dobrze .Więcej TV Republika i Trwam.

Post Merge: Lipca 17, 2024, 13:38:05
A co do Pani Anny ja mam uważać na słowa? Od kiedy tu robię ani jednego dnia nie byłem na chorobowy, nie oddawałem krwi za wolne itp.tylko urlop .podwyzki dostaje te stałe. I jak mam się nie denerwować jak jest tu komuna głęboka. Tak jak kolega Konfederata napisał kolesiostwo jest i to duże.U mnie na zmianie co nie którzy nawet się przebierać nie muszą bo i tak nic nie będą robić bo on jest Pan aparatowy albo sterwniczy .podwyzki dostają ciągle ci sami to jaka tu sprawiedliwość.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2024, 13:38:05 wysłana przez Pracownik Logistyki »

Offline Konfederata

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17957 dnia: Lipca 17, 2024, 13:40:32 »
Świat się nie kończy na zakładach, kto ma w głowie to sobie poradzi. A kto całą swoją karierę guzik wciskał na instalacji czy siedział w jakimś zapomnianym pokoju i przepustke tylko odbijał ze w pracy jest, to się zderzy z rzeczywistością jak zakład zamkną. Na zakładzie nie ma komu robić, trzeba za dwóch/ trzech biegać. a etaty z tyłka jakies porobione :P głęboka komuna , jak ten zakład ma funkcjonować. Niech to zamykają lub prywatyzują, Niemiec z checią odkupi i pewnie da rade na nogi postawić  :P a nasi niech sie dalej kłócą która grupa polityczna jest lepsiejsza :D

Offline Pracownik Logistyki

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17958 dnia: Lipca 17, 2024, 13:47:55 »
Widzę że u kolegi konfederaty też tragedia na zmianie .Nawet Niemiec tego nie weźmie jak to ruina .

Offline Pracownik Portu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17959 dnia: Lipca 17, 2024, 14:09:58 »
Szkoda gadać o tym co się dzieje na tym zakładzie na moim wydziale rowniez nie za ciekawie. Wszystko "serwisowane" trytytkami. Statek się zbliża to dopiero myślą żeby posprawdzać wszystko ogólnie wszyscy się budzą jak dopiero się coś stanie i jak tu ma być dobrze ja się nie dziwię dlaczego to nie ma przyszłości i ludzie uciekają zresztą będą uciekać jeżeli dalej będzie taka atmosfera, a związki zamiast walczyć to niewiadomo za co pieniądze biora już lepiej byłoby zawolac ekipę rozbiórkowa która by to wszystko wyczyściła do gołej ziemi a potem postawić to wszystko od nowa.

Offline gosc43

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17960 dnia: Lipca 17, 2024, 16:31:24 »
Widać że na tym forum piszą te same osoby z kilku kont. Trudno to forum traktować poważnie i to co tu wygadujecie.

Offline Pracownik Logistyki

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17961 dnia: Lipca 17, 2024, 17:13:26 »
Napewno ktoś ma podwójne konto .ale forum jest po to by pisać

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1020
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17962 dnia: Lipca 17, 2024, 18:25:06 »
A mnie się te forum podoba.

Offline Pracownik Portu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17963 dnia: Lipca 17, 2024, 20:23:03 »
Forum jak forum nic nadzwyczajnego i tak się nic nigdy nie zmieni w tym kołchozie
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2024, 21:20:02 wysłana przez Pracownik Portu »

Offline Zachodniopomorzanin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17964 dnia: Lipca 17, 2024, 23:04:36 »
W ponad połowie i tak tu się wypowiadają byli pracownicy lub osoby które nigdy w Grupie Azoty nie pracowały. Przez ten rok warto by opracować propozycję zmiany modelu biznesowego, tak jak kiedyś opracowano pomysł na budowę polimerów, tak teraz trzeba szukać opcji pod nowy segment wytwórczy. Nawet jak sytuacja z nawozami nagle się odmieni to nie będzie to trwało wiecznie. Zresztą sytuacja pewnie dalej jest beznadziejna i góra zna od kontrolingu bieżące wyniki i próbują akcji takich jak zmiany układu zbiorowego. Następny rok strat i żaden bank nie da kolejny raz kredytu wiedząc że nie będzie mógł ich odzyskać.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 610
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17965 dnia: Lipca 18, 2024, 10:37:17 »
Zakładowa straż pożarna kosi trawę przed biurowcem głównym. Co dalej? Mają podnośnik to może tam w biurze szyby umyją?

Offline Anonin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Aparatowy 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17966 dnia: Lipca 18, 2024, 12:44:44 »
Witam nie jestem pracownikiem Zch ale ciekawi mnie ten temat. Ale czy dobrze rozumuje Że.za błędy rządzących najniższe stanowiska robotnicze mają odpowiedzieć finansowo? A  np.Dyrektor, Prezes ,Kierownik osoby pracujące na jedną zmianę itp ich temat nie dotyczy ? I nie będą  i nie są zainteresowane ratowaniem firmy. Tylko jedna grupa ratuje najgorzej opłacana.?

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17967 dnia: Lipca 18, 2024, 13:55:42 »
Witam nie jestem pracownikiem Zch ale ciekawi mnie ten temat. Ale czy dobrze rozumuje Że.za błędy rządzących najniższe stanowiska robotnicze mają odpowiedzieć finansowo? A  np.Dyrektor, Prezes ,Kierownik osoby pracujące na jedną zmianę itp ich temat nie dotyczy ? I nie będą  i nie są zainteresowane ratowaniem firmy. Tylko jedna grupa ratuje najgorzej opłacana.?
trafiłeś w punkt. Nikt nie zabiera praktycznie nic ludziom pracującym na jedną zmianę. Co tu zrobić takie macie piękne związki na zch. Jeżeli ktoś dalej pisze uśmiechnięta Polska i że to wina Tuska powinien się puknąć ostro w czoło albo wyłączyć telewizję. Umowy były tworzone już wcześniej i każdy to powie że kowadłem dla Polic które je topi jest polyolefins

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 400
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17968 dnia: Lipca 18, 2024, 14:49:04 »
Moim zdaniem jeśli już doszłoby do zabierania ludziom kasy, sprawiedliwie byłoby zabierać procentowo wszystkim. Pamiętamy chyba czasy, kiedy podwyżki były procentowe? Wiem, wiem mało realne. Tam sobie z wyrobionymi stawkami krzywdy zrobić nie dadzą. Podwyżki o tak procentowo, obniżki to już nie xd

Offline Anonin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Aparatowy 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17969 dnia: Lipca 18, 2024, 16:11:38 »
Polyolefins jest teraz w innej sytuacji tam produkcja idzie pełną parą więc już kasa zaczyna lecieć .Długoterminowo to strzał w dziesiątkę. Gdyby zakłady i spółka cała zarabiały jak wcześniej nie było by problemu nie przewidzisz takiej sytuacji  jak wojna w Ukrainie i gigantyczny napływ nawozów to zmieniło sytuację. Wiec związki powinny wystąpić ze swoimi postulatami w celu szybszej poprawy sytuacji w ZCh Police.