Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6891479 razy)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17235 dnia: Kwietnia 09, 2024, 14:09:26 »
Taa rudzielec podniósł, a pisory w zeszłym roku budżet planowali właśnie z tym przywróconym vatem. Weźcie ludzie w końcu ogarnięcie te durne łby że czy pisory, czy rudzielce z peo, czy czwarta droga czy inna konferencja nigdy nie będą działały w interesie polski i Polaków. Zobaczycie że ci idioci po wyborach do eurokolchozu wpędza w końcu nas albo w 15 min miasta a i prędzej na wojnę pod banderą komiks z Kijowa.
Taa rudzielec podniósł, a pisory w zeszłym roku budżet planowali właśnie z tym przywróconym vatem. Weźcie ludzie w końcu ogarnięcie te durne łby że czy pisory, czy rudzielce z peo, czy czwarta droga czy inna konferencja nigdy nie będą działały w interesie polski i Polaków. Zobaczycie że ci idioci po wyborach do eurokolchozu wpędza w końcu nas albo w 15 min miasta a i prędzej na wojnę pod banderą komiks z Kijowa.
To że planowliy o ile planowali bo ja sobie nie przypominam by tak było to nie znaczy że by to wprowadzili rudzielec przyszedł i wszystko to co było jest zawijane VAT na żywność,Wakacje kredytowe,Laptopy dla dzieciaków,Tarcza...rudy ci da Bon Energetyczny żebyś mógł dzieciakowi zapłacić za prąd,i kupi nowe auta dla ministerstw. Za PiSu miałeś bon turystyczny a za tej rudej pały bon energetyczny...pieprzony rudy kutasiarz ,a i żebyś nie myślał że ten bon energetyczny to na energetyka 😉

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 839
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17236 dnia: Kwietnia 09, 2024, 15:21:37 »
Czyli chciałeś więcej rozdawnictwa? A podaj mi jeden sensowny argument - czemu ja mam się dorzucać do nierobów?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 942
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17237 dnia: Kwietnia 09, 2024, 15:25:25 »
Czyli chciałeś więcej rozdawnictwa? A podaj mi jeden sensowny argument - czemu ja mam się dorzucać do nierobów?
Ty nie masz pojęcia do czego się dorzucałeś przez te wszystkie lata, akurat te rozdawnictwo PiSu to kropla w morzu.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17238 dnia: Kwietnia 10, 2024, 05:04:45 »
Czyli chciałeś więcej rozdawnictwa? A podaj mi jeden sensowny argument - czemu ja mam się dorzucać do nierobów?
Wolę się dorzucać dla dzieciaków jak dla bandy darmozjadów biegających po sejmie ,mówiących w kółko że pieniędzy nie ma...szkoda że dla nich zawsze się znajdą.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 179
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17239 dnia: Kwietnia 10, 2024, 07:20:33 »
Lidzie dajcie sobie spokój z tą polityką.  Jedni drugich warci i tyle. A że sytyuacja na zakladach jest ciulowa to tez jest wina zarządu przecież to od niego zalezy sprzedaz a nie od szarego pracownika. Przeżucanie  winy na innych nie usprawiedliwia zarządu spółki.

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17240 dnia: Kwietnia 10, 2024, 11:32:16 »
Ale wy ludzie jesteście beznadziejni... A w szczególności za mieście wiedzą co najlepiej się dzieje na zakładzie🤦🤦 przestańcie pieprzyć głupoty że zamkną zakład że nie będzie wypłat i prowadzą system 4 bop... Skąd w te pzdury wymyślacie... Praca jest i będzie... Zakład owszem stoi źle ale pracuje z obniżoną wydajnością ale pracuję... I tak będzie... A jak ci się nie podoba praca na zakładach to do Lidla spadaj albo do łopaty w pole.... Wtedy możesz narzekać że kręgosłup cię boli jeden z drugim... Żegnam ozięble wszystko piszących głupoty.....

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 942
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17241 dnia: Kwietnia 10, 2024, 17:47:30 »
Pani Aniu, zdradzi Pani swoje wybory w ostatnich wyborach samorządowych? Albo chociaż na kogo Pani zagłosuje w drugiej turze na burmistrza?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17242 dnia: Kwietnia 10, 2024, 22:26:18 »
Nie zdradzę.

Offline gosc43

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17243 dnia: Kwietnia 11, 2024, 00:04:26 »
Jak wstyd się przyznać, to wiele to mówi o tym wyborze. :D

Offline kanapowiec

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17244 dnia: Kwietnia 11, 2024, 11:50:32 »
A po co wam to wiedzieć? To może wy zdradzcie, to może pani Ania też napisze. To się wzajemność nazywa. Ale wyborcy Pis-u tego nie zrozumieją bo wiek, inteligencja, wykształcenie są na ograniczonym poziomie.

Offline gosc43

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17245 dnia: Kwietnia 13, 2024, 12:23:49 »
Mnie to aż tak nie interesuje w tym przypadku. Bardziej mnie interesuje dlaczego to taka wiedza tajemna.
Jako przeciwnik ustroju demokratycznego jestem akurat wielkim zwolennikiem transparentności głosowań zwykłych ludzi - może wtedy byłbym większym zwolennikiem. Sprzyja to mniejszym nadużyciom jeśli chodzi o fałszowanie wyborów, daje możliwość weryfikacji obywatelowi czy jego głos został podliczony i wliczony do puli wszystkich głosów, a ponadto daje tez możliwość wglądu zwykłemu człowiekowi do ciekawych danych mówiących nieco o kondycji społeczeństwa pośród którego funkcjonuje.Obecnie daje się ludziom ochłapy w postaci ogólnikowej statystyki, której się nawet nie da zweryfikować. Powinna być porządna strona, gdzie byłoby imię, pierwsza litera nazwiska, miejscowość, wiek oraz np. trzy losowe cyfry z peselu albo "unikalny identyfikator wyborcy", który pozawalałby odnaleźć swój głos na ładnej, przeczystej stronie z pięknie działającą wyszukiwarką.
Posłom i leśnym dziadkom z PKW nie śpieszy się do zmian w tym temacie, bo obecny system sprzyja wszystkim tylko nie zwykłym ludziom, którym się daje namiastkę demokracji twierdząc że mają na coś wpływ i się zachęca do oddania głosów, ale jak przychodzi o dbałość o te wszystkie głosy ludzi (O DEMOKRACJE) i transparentność tych danych, to nie bo nie...
Wszędzie jest wprowadzana cyfryzacja nawet w kościołach, tylko nie w systemie wyborczym i dziwnym trafem żadna partia polityczna o takie zmiany prodemokratyczne nie lobbuje. XDKoszt wprowadzenia takich zmian nie jest duży, bo dane i tak spływają do systemu PKW, więc wystarczyłby tylko powiązać oddany głos z konkretnym obywatelem.
Uuu. Zawiało grozą? Padł blady strach? Wtedy się nie da kłamać żonie i mężowi, że się głosowało inaczej niż mówiło..co nie? :D


Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17246 dnia: Kwietnia 13, 2024, 13:15:26 »
Bardziej mnie interesuje dlaczego to taka wiedza tajemna.
Jako przeciwnik ustroju demokratycznego jestem akurat wielkim zwolennikiem transparentności głosowań zwykłych ludzi
Zapraszam na wschodnie rejony Ukrainy, tam panowie z AK w dłoniach wejdą do budki i sprawdzą czy aby dobre pole zaznaczasz iksem. Właśnie dlatego głosowania są tajne, aby nikt później nie był prześladowany za "niewłaściwy" wybór.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17247 dnia: Kwietnia 13, 2024, 14:53:52 »
Przypominam- to jest wątek o Zakładach. Możecie sobie panowie założyć swój wątek i na nim dyskutować o innych tematach niż stricte Zakłady. Kto nie wygra wyborów na burmistrza powinien z nimi współpracować i tyle.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 839
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17248 dnia: Kwietnia 13, 2024, 14:57:05 »
Przypominam- to jest wątek o Zakładach. Możecie sobie panowie założyć swój wątek i na nim dyskutować o innych tematach niż stricte Zakłady. Kto nie wygra wyborów na burmistrza powinien z nimi współpracować i tyle.
Swoją drogą - czy którykolwiek z kandydatów wypowiadał się na temat współpracy z ZCH gdyby został burmistrzem? Nie śledziłem tematu a w sumie mnie teraz zaciekawiło

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 942
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17249 dnia: Kwietnia 13, 2024, 15:03:24 »
Przypominam- to jest wątek o Zakładach. Możecie sobie panowie założyć swój wątek i na nim dyskutować o innych tematach niż stricte Zakłady. Kto nie wygra wyborów na burmistrza powinien z nimi współpracować i tyle.
Zablokowali wątek o polityce, bo wszyscy wyśmiewali Gryfitów. xD