Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881688 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16875 dnia: Stycznia 02, 2024, 22:19:59 »
A konkretnie o które podatki?

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16876 dnia: Stycznia 02, 2024, 23:45:09 »
Z tego co widac taka ilosc nawozów co produkujemy to wystarczą dwie wytwornie chodzi mi o np i npk1. Przeciez npk2 caly czas stoi . Zamknac wydzial ludzi poprzenosic na inne wydziały, znam duzo ludzi którzy maja juz dawno swiadczenia emerytalne a jeszcze pracuja ,wczesniejsze emeretury, dobrowolne odejscia. 400 osob to na taki zaklad to nie duzo znajdzie sie. A jak sie nie oplaca to zamknąć to i czesc. Police beda dziurą jakich mało.  Pozdrawiam

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16877 dnia: Stycznia 02, 2024, 23:49:55 »
Oczywiście. Ale co to ma do tego co napisałeś? XD

Zacytuję klasyka: "Jak Ty nic nie rozumiesz i nie rozumiesz..."

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16878 dnia: Stycznia 03, 2024, 07:09:24 »
Oczywiście. Ale co to ma do tego co napisałeś? XD

Zacytuję klasyka: "Jak Ty nic nie rozumiesz i nie rozumiesz..."

Czyli klasycznie debila z siebie zrobiłeś. No trudno, nihil novi.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16879 dnia: Stycznia 03, 2024, 10:23:07 »
Czyli klasycznie debila z siebie zrobiłeś

Debila to sobie w rodzinie poszukaj ty przylizana frajerzyno.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16880 dnia: Stycznia 03, 2024, 11:17:01 »
Czyli klasycznie debila z siebie zrobiłeś

Debila to sobie w rodzinie poszukaj ty przylizana frajerzyno.

Po co szukać w rodzinie jak już znalazłem na forum? I to sam przypełzł.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16881 dnia: Stycznia 03, 2024, 15:32:54 »
Z tego co widac taka ilosc nawozów co produkujemy to wystarczą dwie wytwornie chodzi mi o np i npk1. Przeciez npk2 caly czas stoi . Zamknac wydzial ludzi poprzenosic na inne wydziały, znam duzo ludzi którzy maja juz dawno swiadczenia emerytalne a jeszcze pracuja ,wczesniejsze emeretury, dobrowolne odejscia. 400 osob to na taki zaklad to nie duzo znajdzie sie. A jak sie nie oplaca to zamknąć to i czesc. Police beda dziurą jakich mało.  Pozdrawiam
Kiedy rusza sezon na szparagi i winobranie? 😉

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16882 dnia: Stycznia 03, 2024, 17:22:58 »
I Truskawki

Offline Umrè Narakà

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16883 dnia: Stycznia 03, 2024, 18:54:52 »
Pracowałem kiedyś przy zbiorze szparagów. Pomijając piękne krajobrazy, czyste powietrze i cudowne obcowanie z naturą, to jest bardzo ciężka i wymagająca praca. Nie jestem pewny, czy tak specjalistyczna kadra pracownicza, którą reprezentujecie, byłaby w stanie sobie tam poradzić. Macie wąskie, specjalistyczne ukierunkowanie zawodowe, co poprawdzie możnaby jakoś obejść na szparagowym polu. Większym problemem jest to, że tam trzeba ciężko pracować, a tego od Was wieloletnia praca na zakładach chyba nie wymagała.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16884 dnia: Stycznia 03, 2024, 22:25:09 »
Po co szukać w rodzinie jak już znalazłem na forum? I to sam przypełzł.

"Gumioki" na nogi i w pole, tylko słomy nie zapomnij powyciągać.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16885 dnia: Stycznia 03, 2024, 22:28:12 »
Dziewczyny uspokójcie się w końcu.

Offline kanapowiec

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16886 dnia: Stycznia 04, 2024, 09:37:41 »
Pracowałem kiedyś przy zbiorze szparagów. Pomijając piękne krajobrazy, czyste powietrze i cudowne obcowanie z naturą, to jest bardzo ciężka i wymagająca praca. Nie jestem pewny, czy tak specjalistyczna kadra pracownicza, którą reprezentujecie, byłaby w stanie sobie tam poradzić. Macie wąskie, specjalistyczne ukierunkowanie zawodowe, co poprawdzie możnaby jakoś obejść na szparagowym polu. Większym problemem jest to, że tam trzeba ciężko pracować, a tego od Was wieloletnia praca na zakładach chyba nie wymagała.
Uuuuuuuuuu dobrze dobrze.

Offline gosc43

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16887 dnia: Stycznia 04, 2024, 14:03:45 »
Piszcie lepiej o nieprawidłowościach przy budowie polimerów i tej legendarnej już "słabej jakości instalacji", którą się zasłania w mediach GrupaAzoty... co najmniej jakby na takich budowach nie było żadnych bieżących kontroli tego co się buduje i jakby każdy mógł tam sobie robić co mu się żywnie podoba. Temat ciekawy, a mądrusiów tu pełno.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16888 dnia: Stycznia 04, 2024, 14:33:59 »
Pracowałem kiedyś przy zbiorze szparagów. Pomijając piękne krajobrazy, czyste powietrze i cudowne obcowanie z naturą, to jest bardzo ciężka i wymagająca praca. Nie jestem pewny, czy tak specjalistyczna kadra pracownicza, którą reprezentujecie, byłaby w stanie sobie tam poradzić. Macie wąskie, specjalistyczne ukierunkowanie zawodowe, co poprawdzie możnaby jakoś obejść na szparagowym polu. Większym problemem jest to, że tam trzeba ciężko pracować, a tego od Was wieloletnia praca na zakładach chyba nie wymagała.

Wiesz trochę jest wydziałów na Zakładach i po części masz rację, niektórzy przychodzą tutaj do pracy odpocząć. Ale są też wydziały, gdzie pracujesz na mrozie, deszczu, w upale, po prostu ciężko. Same warunki pracy, zapylenie itd. Mamy płacone szkodliwe, jakieś tam groszowe sprawy, biorąc pod uwagę to, że skraca się nam życie o ładnych parę lat w takiej pracy. Przy zbieraniu szparagów, możesz się jedynie odwodnić jak zapomnisz zabrać wody.

Offline Umrè Narakà

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16889 dnia: Stycznia 04, 2024, 15:21:24 »
Przyjacielu, ja Wam niczego nie ujmuje. Zdaję sobie sprawę, że są wydziały gdzie fizycznie narobisz się więcej, jak i takie gdzie większą rolę odgrywa praca umysłowa. Czytam i analizuje te Wasze posty od dłuższego czasu i wniosek jaki mi się nasuwa jest tylko jeden - nie jesteście zadowoleni z warunków jakie zapewnia Wam pracodawca, a mimo to cały czas na nie się godzicie, przychodząc codziennie do pracy. Albo to jest jakiegoś rodzaju syndrom sztokcholmski, albo poprostu nie macie odwagi wyjść że swojej strefy komfortu. Tym sposobem nic nie zmienicie, nie pomoże Wam również żadna Pani Ania, no chyba że za sukces uważacie te kilkaset złotych premii na kartę. Stoicie w miejscu od wielu lat, wyzywacie się nawzajem, a prawda jest taka że Wasze kadry kierownicze nie mają o Was żadnego pojęcia i na pewno nie traktuje Was jako ludzi niezastąpionych. Dopóki czegoś nie spi.erdolicie, jesteście tylko numerem na liście zapomóg, bo wypłatą tego nie można nazwać.
Życzę więcej odwagi. Czasami drastyczne kroki są jedynym rozwiązaniem, a strefa komfortu to najgorsze qrewstwo jakie Nas dopada.
Nie oczekuję, że poprzecie mój tok myślenia. Proponuję się tylko nad tym spokojnie zastanowić, bo może się okazać że te przysłowiowe szparagi wyciągną Was z tej stagnacji i marazmu w jakim tkwicie od lat. Szkoda zdrowia i życia

« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2024, 15:55:53 wysłana przez Umrè Narakà »