Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6788299 razy)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15120 dnia: Stycznia 08, 2023, 15:11:15 »
Ja też czasami się sprzeczam z Panią Anią, ale wszystko na poziomie i w jakichś granicach. W każdej chwili mogę Ją zaprosić na Harnasia za ósemkę i pewnie nie odmówi. Trzeba miec klasę, kolego.

Post Merge: [time]Styczeń 08, 2023, 14:45:18 [/time]
Przepraszam. Lepiej dmuchać na zimne, bo mnie Ziobro jeszcze dożywocie da.


Pani Aniu, wiadomo, że to wszystko w emocjach pisane. Czy to wszystko prawda, czas pokaże, myślałem że forum polega na tym żeby rozmawiać. Naprawdę przepraszam jeśli uraziłem.
HAHAHAHAHHA ALE MALOLAT ZAORANY XDDDDDDDDDDDDDD Szybko sie rumakowanie skonczylo. A taki odwazny byl xD.


Jak wy uwazacie, ze dlatego ze Ukraincy wam/nam nie pasuja to nalezy ich olac i pozwolic ruskim robic co chca, to serio nie myslicie. Bez wzgledu na sympatie/antypatie do Ukraincow - jak ruskie poradza sobie z Ukraina, to pomyslcie kto jest nastepny w wielkim marzeniu o odbudowaniu ZSRR?

Serio uwazacie ze dawanie im sprzetu/kasy zeby walczyli po czesci za nas jest gorsze niz olanie ich i za kilka lat robienie tego samego tylko oprocz kasy i sprzetu tracac zolnierzy i cywilow polskich? Jestem pierwszy do hejtowania PiSu, ale akurat sprawe Ukrainska rozgrywaja w miare dobrze. To samo robia amerykance - wydaja kase ktorej maja duzo, zeby to ukraincy sie wykrwawiali oslabiajac ruskich, a nie ich obywatele, co moim zdaniem jest jak najbardziej dobrym dzialaniem z punktu widzenia "przywodcow narodu", ale co ja bede z wami gadal jak wy nawet czytac nie umiecie.
Ale Ty jesteś płytki w tym temacie, Boże. xD
Powiesz coś więcej niż gadające głowy z telewizji?
Typ nie potrafi zająć nawet całego Donbassu, a pójdzie na wojnę z NATO. Poza tym Putin nie chciał zająć Ukrainy, ale co Ty mozesz wiedzieć w ogóle. xD
Nie mam telewizora wiec nie wiem co "gadajace glowy" mowia. I ta, typ ktory ma pod reka atomowki nie moze zajac Donbasu xD Bardzo malo wiesz o obecnej geopolityce ale masz prawo wierzyc w co chcesz.

Moze ci prosciej wytlumacze - jak popijesz harnasi i chcesz pobic goscia ktory ci gra na nerwach, ale stolik obok sa goscie ktorzy rowniez chca go pobic, to walisz go na leb, czy pozwalasz zrobic to im, nie ryzykujac nic i patrzac jak typ dostaje?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15121 dnia: Stycznia 08, 2023, 15:17:00 »
Wielki geopolityk się znalazł. xD Naoglądał się Bartosiaka albo Wolskiego i myśli, że przejrzał wszystkich wielkich tego świata. xD Zobaczymy kto wyjdzie lepiej na tej wojnie. My czy np. Węgrzy. Każdy głupi wie, że USA walczy tam krwią Ukraińców i ma chęć na naszą. A nasi przywódcy przy poklasku takich ludzi jak Ty pierwsi nas tam poślą.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15122 dnia: Stycznia 08, 2023, 15:19:07 »
Wielki geopolityk się znalazł. xD Naoglądał się Bartosiaka albo Wolskiego i myśli, że przejrzał wszystkich wielkich tego świata. xD Zobaczymy kto wyjdzie lepiej na tej wojnie. My czy np. Węgrzy. Każdy głupi wie, że USA walczy tam krwią Ukraińców i ma chęć na naszą. A nasi przywódcy przy poklasku takich ludzi jak Ty pierwsi nas tam poślą.
Nie wiem kim sa goscie o ktorych napisales, pierwsze slysze. Nie mierz wszystkich swoja miara, serio.

Co do Wegrow to juz widac jak wychodza, ale widocznie do takich informacji sie nie dokopales.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15123 dnia: Stycznia 08, 2023, 15:23:21 »
Nie wiem kim sa goscie o ktorych napisales, pierwsze slysze. Nie mierz wszystkich swoja miara, serio.
To jeszcze gorzej o Tobie świadczy. xD Przestań się kompromitować i lepiej ciągnij temat zakładów. To jest max. jak dla Ciebie, jak widać.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15124 dnia: Stycznia 08, 2023, 15:25:33 »
Nie wiem kim sa goscie o ktorych napisales, pierwsze slysze. Nie mierz wszystkich swoja miara, serio.
To jeszcze gorzej o Tobie świadczy. xD Przestań się kompromitować i lepiej ciągnij temat zakładów. To jest max. jak dla Ciebie, jak widać.

Ty sie przestan kompromitowac i lepiej ciagnij. Temat zakladow to jest max dla ciebie jak widac.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15125 dnia: Stycznia 08, 2023, 16:06:22 »
Nie wiem kim sa goscie o ktorych napisales, pierwsze slysze. Nie mierz wszystkich swoja miara, serio.
To jeszcze gorzej o Tobie świadczy. xD Przestań się kompromitować i lepiej ciągnij temat zakładów. To jest max. jak dla Ciebie, jak widać.

Ty sie przestan kompromitowac i lepiej ciagnij. Temat zakladow to jest max dla ciebie jak widac.
Zgapiłeś.

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15126 dnia: Stycznia 08, 2023, 16:29:51 »
Pani Aniu czemu Nawozy od dłuższego czasu stoją? Magazyny nie są chyba tak pelne nawozami,  że można wstrzymać produkcję.

Offline Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15127 dnia: Stycznia 08, 2023, 16:54:27 »
nie pisz, że coś stoi w zakładzie bo zaraz zaczną Cię straszyć tajemnicą przedsiębiorstwa i działaniem na jego szkodę ;) 

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15128 dnia: Stycznia 08, 2023, 17:05:45 »
W ogóle jaka śmieszna jest ta firma, że byle Janusz schodzący z nocki widzi co się tam dzieje i nie może o tym napisać na forum, które czyta 9 osób, bo pójdzie do więzienia. xD

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15129 dnia: Stycznia 08, 2023, 17:09:10 »
Ludzie wy macie coś z głową.  To jest forum ZCH POLICE a nie polityka. Wytwórnie ruszyły jedziemy pełną parą. Pozdrawiam

Post Merge: Stycznia 08, 2023, 17:10:10
Aby tylko był chętny na zakup nawozu😁

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15130 dnia: Stycznia 08, 2023, 17:12:11 »
Ludzie wy macie coś z głową.  To jest forum ZCH POLICE a nie polityka. Wytwórnie ruszyły jedziemy pełną parą. Pozdrawiam

Post Merge: [time]Styczeń 08, 2023, 17:10:10 [/time]
Aby tylko był chętny na zakup nawozu😁
Oho. Przelewy z Funduszu prezesa poszły...

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15131 dnia: Stycznia 08, 2023, 17:15:06 »
A jak😁

Post Merge: Stycznia 08, 2023, 17:16:17
Pani Aniu nie przejmuje się pani tymi gamoniami.

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15132 dnia: Stycznia 08, 2023, 18:05:01 »
Ludzie wy macie coś z głową.  To jest forum ZCH POLICE a nie polityka. Wytwórnie ruszyły jedziemy pełną parą. Pozdrawiam

Post Merge: [time]Styczeń 08, 2023, 17:10:10 [/time]
Aby tylko był chętny na zakup nawozu😁
Kominy pokazują co innego Alkatraz stoi całkowicie reszta po jednym ciągu więc z 6 idą dwe nitki ;)

Offline Huber01

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15133 dnia: Stycznia 08, 2023, 22:16:24 »
Czy w Policach wypłacę w jakimś bankomacie pieniądze z karty sodexo (tej co była premia świąteczna)? Zawsze wypłacałem koło lidla ale coś ostatnio się ten bankomat obraził na świat

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15134 dnia: Stycznia 09, 2023, 12:33:58 »
Każdy bankomat EURONETU.