Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6865163 razy)

Offline Tom ek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15090 dnia: Stycznia 05, 2023, 19:39:59 »
Ma udziały ale w Tarnowie. Nie u nas. Na nas robił wezwanie ale nagłośniliśny to, że jest to próba wrogiego przejęcia i transakcja nie doszła do skutku. Ale to już dekada temu.
PDH- oni są w fazie budowy, mają z tym związane zadania wpisane do planu finansowego. Każdy zarząd wie w jakich ramach finansowych może się  poruszać z wydatkami. Dlatego Zarząd GAPs podjął uważam taką a nie inną decyzję.  Z tego co widziałam porozumienie GAPS  decyzja zawieszona jest do 15go stycznia. Nie wiem jakoby były inne ustalenia tam. Co do osób, które „tam pracowały”- a co wg. Pana takie osoby mają/mogą zrobić w tym stanie rzeczy? Za finanse odpowiadają zarządzający firmą i to jest ich decyzja. Ja ze swojej strony podpisuję szereg zleceń do tej firmy, systematycznie, bez zwłoki. Co co jeszcze mam zrobić?
Do Pani bezpośrednich pretensji myślę, że nikt nie ma. Choć w emocjach wielu znas wyładowuje swoje frustracje na Pani. Naprawdę doceniamy mimo wszystko, że Pani stara się nam odpowiadać na ile może i jest aktywna. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15091 dnia: Stycznia 05, 2023, 19:49:05 »
Pozdrawiam, jak coś to zapraszam do siebie.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15092 dnia: Stycznia 06, 2023, 20:09:35 »
Pani Anno mniejsza o tego kacapa
To nie kacap, tylko Rosjanin. Trochę szacunku do ludzi.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15093 dnia: Stycznia 06, 2023, 20:43:41 »
To nie ludzie. To chciwe bestie i mordercy https://www.instagram.com/p/CnEbDzsN16L/?igshid=MDJmNzVkMjY=

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15094 dnia: Stycznia 06, 2023, 20:58:29 »
To nie ludzie. To chciwe bestie i mordercy https://www.instagram.com/p/CnEbDzsN16L/?igshid=MDJmNzVkMjY=
Gdzie Pani Aniu jest na tych zdjęciach Pan Wiaczesław?

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15095 dnia: Stycznia 06, 2023, 21:03:59 »
[cytat autor=An_na link=topic=9333.msg208238#msg208238 date=1673034221]
To nie ludzie. Do chciwego bestie i mordercy


https://www.instagram.com/p/CnEbDzsN16L/?igshid=MDJmNzVkMjY=
 
[cytat autor=An_na link=topic=9333.msg208238#msg208238 date=1673034221]
Do nie ludzi. To chciwe bestie i mordercy https://www.instagram.com/p/CnEbDzsN16L/?igshid=MDJmNzVkMjY=
 

Takie same zdjęcia można znaleźć od 2014 roku z Donbasu, Doniecka i kilka innych innych miejscowości, gdzie znajdują się bestiami są naziści banderowcy ( Ukraińców).

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15096 dnia: Stycznia 06, 2023, 21:09:31 »
[cytat autor=An_na link=topic=9333.msg208238#msg208238 date=1673034221]
To nie ludzie. Do chciwego bestie i mordercy


https://www.instagram.com/p/CnEbDzsN16L/?igshid=MDJmNzVkMjY=
 
[cytat autor=An_na link=topic=9333.msg208238#msg208238 date=1673034221]
Do nie ludzi. To chciwe bestie i mordercy https://www.instagram.com/p/CnEbDzsN16L/?igshid=MDJmNzVkMjY=
 

Takie same zdjęcia można znaleźć od 2014 roku z Donbasu, Doniecka i kilka innych innych miejscowości, gdzie znajdują się bestiami są naziści banderowcy ( Ukraińców).
Obłudników to nie obchodzi. Teraz opłaca się być antyrosjaninem.

Offline Temerczyk

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15097 dnia: Stycznia 07, 2023, 14:43:58 »
V kolumna rosyjska - tryb aktywacja. Przelew z runetu przyszedl..

Offline R_Honda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15098 dnia: Stycznia 08, 2023, 09:10:07 »
Też mi coś. Takie rzeczy na codzień armię USA i Izraela robią, jakoś o nich świat źle nie mówi. Prawda jest taka jak Przyjaciele wyżej piszą, za bardzo liżemy dupe banderowcom. Poszliśmy w układ z lewacką Europą i zapłacimy za to już niedługo.
Lepiej na Hondzie, niż na wielbłądzie.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15099 dnia: Stycznia 08, 2023, 09:52:52 »

Offline R_Honda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15100 dnia: Stycznia 08, 2023, 13:10:15 »
Ukraina bez pomocy USA była by już dawno zajęta. USA zależy na tym konflikcie. Myślę, że Putin o ile żyje, odpali w końcu atom i wszyscy pożałujemy, że się urodziliśmy. Wracając do tematu, dziś oglądałem film, rolnik wypowiadał się na temat nawozów. Grupa Azoty jak każdy państwowy zakład doi ich niesamowicie. Rolnik kupił mocznik z Niemiec, skład elegancki 46% azotu. Jak się później okazało, ten mocznik pochodził z Litwy, a Litwa kupiła go od Białorusinów. Rolnik kupił ten mocznik o połowę taniej niż ceny naszych nawozów. Tyłu na tym zarobiło i rolnik jeszcze skorzystał....

Lepiej na Hondzie, niż na wielbłądzie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15101 dnia: Stycznia 08, 2023, 13:27:44 »
A niby to w jaki sposób Zakłady „doją” rolników? Mi nic na ten temat nie wiadomo, ale chętnie się dowiem rzetelnej informacji. A rolnik zawsze kupi tam gdzie taniej a nie z sentymentu do polskiego produktu nasz. Chociaż byłoby to bardzo dobre. Rząd mógłby to w trosce o polskie miejsca pracy nadzorować w ramach swoich kompetencji. Zakład nie może sobie pozwolić na sprzedaż na poziomie takim jaki jest produkt wyprodukowany z rosyjskiej soli chociażby. Na białoruską mamy zakaz. Bo albo ktoś wspiera mordowanie Ukraińców przez Rosjan i ich przyjaciół albo jest temu przeciwny.
Szanowny „nowicjusz” najpier niech sobie poczyta sprawozdania a później powiela swoje mądrości.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2023, 13:34:49 wysłana przez An_na »

Offline R_Honda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15102 dnia: Stycznia 08, 2023, 13:36:20 »
Szanowna pani niech się tutaj nie wymądrza. Gwarantuje, to ostatnia pani kadencja. Państwowe zakłady doją wszystkich. Ostatnio pokazał Orlen jak zarabiacie na krzywdzie ludzkiej, na tej wojnie.
Lepiej na Hondzie, niż na wielbłądzie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15103 dnia: Stycznia 08, 2023, 13:45:30 »
Ostatnia, nie ostatnia. Żywię tylko nadzieję, że mój następca nie będzie swymi działaniami wspierał Rosji i Rosjan. Atak pokazuje, że jednak „nowicjusz” Honda nie ma argumentów i tak sobie tu wypisuje byle atakować.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2023, 13:49:44 wysłana przez An_na »

Offline R_Honda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15104 dnia: Stycznia 08, 2023, 13:48:57 »
Moje argumenty popiera historia, ale my nie potrafimy wyciągać wniosków.
Jakie są pani argumenty? Jak was trzeba wybierać to mało w dupe nie wejdziecie, a później straszenie odpowiedzialnością i wymigiwanie się z odpowiedzi głupim tłumaczeniem.
Lepiej na Hondzie, niż na wielbłądzie.