Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6869983 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13980 dnia: Sierpnia 25, 2022, 17:30:08 »
Przestańcie się kłócić bo to bezcelowe. Produkujemy. Proszę o spokój  i wyważone komentarze. Tak, wymagający czas dla zarządów.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13981 dnia: Sierpnia 25, 2022, 17:31:59 »
Przecież zarządy mają to w d... Jak im nie wyjdzie, to dostaną odprawę i przerzucą ich do innych spółek.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13982 dnia: Sierpnia 25, 2022, 17:33:57 »
Nie mają w d bo od wyników zależy ich polowa wynagrodzenia w myśl ustawy o zarządzaniu majątkiem państwowym. Choćby dlatego.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13983 dnia: Sierpnia 25, 2022, 17:36:17 »
Pani Aniu ja nie troluje ale takie są fakty. Będzie postojowe dużo ludzi odejdzie.  Młodzi których zachęcacie pewna pracą,  premiami , 13-tka nie będzie Wam ufać.  100 ludzi odchodzi rocznie ,ile odejdzie przez postój  nie wiadomo. Który młody pracownik tu przyjdzie? Na chłopski rozum Pani Aniu niewielka ilość. Takie są fakty. Niestety

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13984 dnia: Sierpnia 25, 2022, 17:44:38 »
Nie mają w d bo od wyników zależy ich polowa wynagrodzenia w myśl ustawy o zarządzaniu majątkiem państwowym. Choćby dlatego.
Czyli najważniejszy dla nich jest wynik tu i teraz. Nawet kosztem problemów w przyszłości.  To właśnie chciała Pani powiedzieć? Przeciez oni wiedzą, ze za 5-10 lat już ich tutaj nie będzie. Chory układ.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13985 dnia: Sierpnia 25, 2022, 17:46:41 »
To powiem ci inny sposób.  Zabrac 500 plus, dołożyć za to rolnikowi do ceny nawozu za te pieniądze.  Zmniejszy się inflacja bo żywność nie podrożeje, zaklad będzie istniał pracownicy będą zarabiali. A nie dawali ze swoich podatków na nierobów.  I skończy się inflacja

Post Merge: [time]Sierpień 25, 2022, 17:13:57 [/time]
A ludzie którzy pracują swoimi podatkami na 500 plus będą godnie zarabiać.  Chcesz robić za 3 tys. To sobie rób ja dziękuję wychodzę
Ja ci powiem w jeszcze inny sposób - zabrać 500+, zabrać wszytskie inne socjale i nie dawać nikomu, rolnikom też. Rynek wyreguluje. Ale na to nie mamy wpływu i na to się nie zanosi.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13986 dnia: Sierpnia 25, 2022, 17:48:06 »
To powiem ci inny sposób.  Zabrac 500 plus, dołożyć za to rolnikowi do ceny nawozu za te pieniądze.  Zmniejszy się inflacja bo żywność nie podrożeje, zaklad będzie istniał pracownicy będą zarabiali. A nie dawali ze swoich podatków na nierobów.  I skończy się inflacja

Post Merge: [time]Sierpień 25, 2022, 17:13:57 [/time]
A ludzie którzy pracują swoimi podatkami na 500 plus będą godnie zarabiać.  Chcesz robić za 3 tys. To sobie rób ja dziękuję wychodzę
Ja ci powiem w jeszcze inny sposób - zabrać 500+, zabrać wszytskie inne socjale i nie dawać nikomu, rolnikom też. Rynek wyreguluje. Ale na to nie mamy wpływu i na to się nie zanosi.
To co zrobisz z armią urzędników, którzy nie będą potrzebni?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13987 dnia: Sierpnia 25, 2022, 18:13:43 »
To powiem ci inny sposób.  Zabrac 500 plus, dołożyć za to rolnikowi do ceny nawozu za te pieniądze.  Zmniejszy się inflacja bo żywność nie podrożeje, zaklad będzie istniał pracownicy będą zarabiali. A nie dawali ze swoich podatków na nierobów.  I skończy się inflacja

Post Merge: [time]Sierpień 25, 2022, 17:13:57 [/time]
A ludzie którzy pracują swoimi podatkami na 500 plus będą godnie zarabiać.  Chcesz robić za 3 tys. To sobie rób ja dziękuję wychodzę
Ja ci powiem w jeszcze inny sposób - zabrać 500+, zabrać wszytskie inne socjale i nie dawać nikomu, rolnikom też. Rynek wyreguluje. Ale na to nie mamy wpływu i na to się nie zanosi.
To co zrobisz z armią urzędników, którzy nie będą potrzebni?
Zagonie na zakłady na produkcję 😅

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13988 dnia: Sierpnia 25, 2022, 18:19:09 »
Debile. Chciałem merytorycznie z Panią  Anią  popisać.  To jak będzie?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13989 dnia: Sierpnia 25, 2022, 18:21:27 »
Debile. Chciałem merytorycznie z Panią  Anią  popisać.  To jak będzie?
A, merytorycznie z panią Ania, a ze mną merytorycznie już nie? XD no cóż. Pani Ania też ci już odpowiedziała, to że ty czegoś nie rozumiesz nie znaczy jeszcze ze ktoś z tobą nie rozmawia merytorycznie

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13990 dnia: Sierpnia 25, 2022, 18:42:10 »
To powiem ci inny sposób.  Zabrac 500 plus, dołożyć za to rolnikowi do ceny nawozu za te pieniądze.  Zmniejszy się inflacja bo żywność nie podrożeje, zaklad będzie istniał pracownicy będą zarabiali. A nie dawali ze swoich podatków na nierobów.  I skończy się inflacja

Post Merge: [time]Sierpień 25, 2022, 17:13:57 [/time]

A ludzie którzy pracują swoimi podatkami na 500 plus będą godnie zarabiać.  Chcesz robić za 3 tys. To sobie rób ja dziękuję wychodzę
Ja ci powiem w jeszcze inny sposób - zabrać 500+, zabrać wszytskie inne socjale i nie dawać nikomu, rolnikom też. Rynek wyreguluje. Ale na to nie mamy wpływu i na to się nie zanosi.
To co zrobisz z armią urzędników, którzy nie będą potrzebni?
Zagonie na zakłady na produkcję 😅
To w jaki sposób partie odwdzięczą się posadami swoim pomagierom?

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13991 dnia: Sierpnia 25, 2022, 19:21:55 »
No to zajebiscie debile

Post Merge: Sierpnia 25, 2022, 19:22:31
Zero myślenia

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13992 dnia: Sierpnia 25, 2022, 19:58:29 »
No to zajebiscie debile

Post Merge: [time]Sierpień 25, 2022, 19:22:31 [/time]
Zero myślenia
Ale prostak bez podstaw wiedzy ekonomicznej. Ja się nie dziwię, że się boisz. Ty po prostu bez tej firmy nie przeżyjesz bo nic innego nie potrafisz robić

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13993 dnia: Sierpnia 25, 2022, 20:54:25 »
Samsonowicz- analizujemy wszystkie scenariusze, tak aby produkować przy utrzymaniu rachunku ekonomicznego.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13994 dnia: Sierpnia 26, 2022, 08:52:22 »
https://www.wnp.pl/chemia/carlsberg-polska-wstrzymuje-produkcje-z-powodu-braku-dwutlenku-wegla,615577.html

Nie będzie Harnasia w Biedronce. 🤣 W ten o to sposób zmierzamy do średniowiecza.