Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6758081 razy)

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12660 dnia: Października 13, 2021, 11:25:09 »
Nie dajcie sobie wmówić o wysokich cenach gazu, żaden zakład do tego nie dopłaca, cierpi na tym zawsze klient. Poszukajcie sobie aktualne ceny nawozów i porównajcie z cenami z poprzednich lat. Zresztą wyniki finansowe mówią same za siebie, zyski są dalej. Oczywiście cierpi na tym rolnik, ale on musi kupić ten nawóz.

Offline Abcdef

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12661 dnia: Października 13, 2021, 11:52:34 »
Kolejne spotkanie 18.10. Niekończąca się opowieść....

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 378
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12662 dnia: Października 13, 2021, 12:46:38 »

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12663 dnia: Października 13, 2021, 12:55:07 »
Dzień dobry, jestem nowym pracownikiem i mam kilka pytań.
1. Karta Sodexo Launch Pass wyświetla mi się jako nieaktywna, z kim powinienem się skontaktować, aby rozwiązać tą sprawę?
2. Na czym polega przyłączenie do Lux Medu? Płacę tą indywidualną składkę i mogę iść wtedy w razie potrzeby do lekarza specjalisty bez większych kolejek? Obowiązuje to na terenie Polickiej Mediki czy Szczecin też? Przykładowo mi chodzi stwierdzę, że mam problem np. z płucami, chcę w takim wypadku pójść Pulmonologa, na NFZ pewnie kolejka parę miesięcy to po przystąpieniu do Lux Medu czekam tyle, ile czekałbym prywatnie nie płacąc za wizytę tych 200 zł, które wydałbym prywatnie tylko objęte to jest w tym pakiecie, który bym płacił co miesiąc?

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12664 dnia: Października 13, 2021, 13:01:04 »
Kolejne spotkanie 18.10. Niekończąca się opowieść....
Brak już [ciach!] słów

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12665 dnia: Października 13, 2021, 13:35:18 »
Przykładowo mi chodzi stwierdzę, że mam problem np. z płucami, chcę w takim wypadku pójść Pulmonologa, na NFZ pewnie kolejka parę miesięcy to po przystąpieniu do Lux Medu czekam tyle, ile czekałbym prywatnie nie płacąc za wizytę tych 200 zł, które wydałbym prywatnie tylko objęte to jest w tym pakiecie, który bym płacił co miesiąc?





Przykładowo.. uważaj, bo,, lekarz,, może skierować cie na test, bo ma takie widzi mi się i zanim nie wyjdziesz z gabinetu przyjdzie sms o kwarantannie.. Podłubiesz w nosie patykiem i jeżeli okaże się, że trafiłeś na negatywny pakiecik to z ciebie to zdejmą i lekarz przyjmie cie od ręki wypisując receptę na LEK który oferował mu akwizytor z bebiko który wszedl przed tobą bez kolejki..
Wróciła grypa więc ci co nie przyjęli eliksiru mają przekichane a ci co mają ,, grypę,, dostaja LEK i do domu. 
Miłego dnia.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12666 dnia: Października 13, 2021, 14:12:52 »
Kolejne spotkanie 18.10. Niekończąca się opowieść....
Brak już [ciach!] słów

Wcale ci się nie dziwie ze się wqrwiłeś, ale z drugiej strony był czas się przyzwyczaić, ze te związki do dupy, taki schemat działania jest znany od lat. Jak uda się, co załatwić to będzie, ogłoszony przez związki zawodowe wielki sukces. Te związki są tylko od wypłacania chwilówek nic więcej, no jeszcze organizacji imprez dla swoich. z drugiej strony jest po części wina pracowników, gadają, narzekają, ale nic nie robią, a wystarczyłoby ja ludzie, by zaczęli odchodzić  z ZZ.


Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 378
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12667 dnia: Października 13, 2021, 14:18:58 »
Dzień dobry, jestem nowym pracownikiem i mam kilka pytań.
1. Karta Sodexo Launch Pass wyświetla mi się jako nieaktywna, z kim powinienem się skontaktować, aby rozwiązać tą sprawę?
2. Na czym polega przyłączenie do Lux Medu? Płacę tą indywidualną składkę i mogę iść wtedy w razie potrzeby do lekarza specjalisty bez większych kolejek? Obowiązuje to na terenie Polickiej Mediki czy Szczecin też? Przykładowo mi chodzi stwierdzę, że mam problem np. z płucami, chcę w takim wypadku pójść Pulmonologa, na NFZ pewnie kolejka parę miesięcy to po przystąpieniu do Lux Medu czekam tyle, ile czekałbym prywatnie nie płacąc za wizytę tych 200 zł, które wydałbym prywatnie tylko objęte to jest w tym pakiecie, który bym płacił co miesiąc?

Ściągnij sobie aplikację Sodexo dla Ciebie i aplikację Lux Med. O ile dobrze pamiętam aktywować kartę można prze aplikację a co do lix med to tam też przez aplikację sobie wszystko ogarniesz. Wybierasz do jakiego lekarza specjalisty chcesz wybierasz termin który Ci by pasował z terminów które będą wolne najwcześniej i tam też bodajże będzie tez podane czy dana usługa tj wizyta występuje w twoim abonamencie luz med. Tylko z tym luxmedem ja miałem kiedyś tak że w aplikacji mi nie wynajmował wolnych terminów na wizytę  do laryngologa a jak sobie wszedłem na komputer i się zalogowałem to tam się okazało że są terminy

Offline Greta

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12668 dnia: Października 13, 2021, 15:48:26 »
Dzień dobry, jestem nowym pracownikiem i mam kilka pytań.
1. Karta Sodexo Launch Pass wyświetla mi się jako nieaktywna, z kim powinienem się skontaktować, aby rozwiązać tą sprawę?
2. Na czym polega przyłączenie do Lux Medu? Płacę tą indywidualną składkę i mogę iść wtedy w razie potrzeby do lekarza specjalisty bez większych kolejek? Obowiązuje to na terenie Polickiej Mediki czy Szczecin też? Przykładowo mi chodzi stwierdzę, że mam problem np. z płucami, chcę w takim wypadku pójść Pulmonologa, na NFZ pewnie kolejka parę miesięcy to po przystąpieniu do Lux Medu czekam tyle, ile czekałbym prywatnie nie płacąc za wizytę tych 200 zł, które wydałbym prywatnie tylko objęte to jest w tym pakiecie, który bym płacił co miesiąc?

W sprawie karty lunch pass kontaktuj się z panią Martą z BHP. Wizyty z luxmed tylko szczecin. Przy pierwszej wizycie w placówce podpiszesz papiery i otrzymasz login do strony luxmed. Rejestrować możesz się dzwoniąc na infolinię lub później przez stronę luxmedu. Jeśli chodzi o pulmunologa to u nas w przychodni jest dostępny. Musisz mieć jednak skierowanie od rodzinnego. Terminy są.

Offline Consensus

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12669 dnia: Października 13, 2021, 18:44:03 »

Offline Greta

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12670 dnia: Października 13, 2021, 19:29:34 »
http://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/jednolite-stanowisko-zz-w-sprawie-podwyzek/


Tam przynajmniej wiedzą ludzie jakie są propozycje związków czy zarządu. A u nas nic nie wiemy.

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12671 dnia: Października 13, 2021, 20:08:12 »
@Wodnik Szuwarek @Greta dzięki za pomoc  :)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 378
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12672 dnia: Października 13, 2021, 22:23:30 »
http://solidarnosc-azoty.pulawy.pl/jednolite-stanowisko-zz-w-sprawie-podwyzek/


Tam przynajmniej wiedzą ludzie jakie są propozycje związków czy zarządu. A u nas nic nie wiemy.
No my o takim stanowisku i podejściu związków to możemy co najwyżej pomarzyć...6tys rekompensaty 😲

Offline barbakor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12673 dnia: Października 14, 2021, 09:48:19 »
No my o takim stanowisku i podejściu związków to możemy co najwyżej pomarzyć...6tys rekompensaty 😲

Ja tylko przypominam, że ZZ z Polic jeżdziły do Puław "ujednolicać żądania"
Tymczasem u nas walczą o marne 5,5%-6% i nie wiele ponad tysiąc złotych rekompensaty.W Puławach o ponad 11% i 6000zł :)

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12674 dnia: Października 14, 2021, 10:40:36 »
Pani Aniu nie każdy jest zwolennikiem podwyżek za wszelką cenę. Wiemy o zabójczych cenach gazu, wielkiej inwestycji, podwyżek CO2, braku remontów. Ważne że ma się opłacone ZUS itd. Jak ktoś potrzebuje więcej to sobie dorobi.