Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787493 razy)

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11880 dnia: Marca 27, 2021, 14:58:54 »
To pokaż mi wiarygodne dane ile dajemy, ile dostajemy, a ile musimy ponieść kosztów z obsługą tych dotacji. (Biurokracja, dostosowywanie itp.)
Co do rozróżnienia przychodu od dochodu to przemilczę, bo akurat o tym nigdy z Tobą nie rozmawiałem głąbie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11881 dnia: Marca 27, 2021, 14:59:59 »
Tusk zmusił mnie do wyjazdu z kraju? - qwa, on otworzył przed tobą europę i umożliwił ci pracę w dowolnym miejscu UE.

Wyjeżdżałem z Polski, jak Tusk z komina na linie schodził, kiedy je jeszcze czyścił. Wielu emigrowało wcześniej, wielu później, w Z.Ch. też była za ich czasów niezła czystka, co ci ludzie mieli wtedy zrobić, wielu nie miało wyjścia i musieli wyjeżdżać, będąc niejednokrotnie za granicą wykorzystywani. Trzeba być mega idiotą, by wychwalać dziś kogoś takiego jak Donaldinio i jemu podobnych. PiS przez te dwa lata przed PO zrobił wiele złego, ale co później przez 8 lat wyprawiała ta sprzedajna banda z Nowakiem na czele, przechodzi ludzkie pojęcie. Teraz to wszystko tacy jak ty próbują zamiatać pod dywan i udawać, że nic się nie stało. Ta propaganda znaczy tyle samo co "polskie obozy władzy".

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11882 dnia: Marca 27, 2021, 15:02:41 »
Nawet nie rozróżniasz że pisowska kasa to nasze podatki, a unijna juz nie do konca nasze
Myślenie typowego Janusza spod Mławy, którego wyśmiewasz na każdym kroku.
"Przecież ja podatków nie płacę,  Jarek daje mi pincet i trzynastkę".
W skali polskiej widzisz koszty jakie się wiążą z rozdawnictwem, w skali unijnej nie widzisz. Widzisz tylko składkę. Jak Janusz co myśli, że nie płaci podatków.
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2021, 15:04:37 wysłana przez Jan z nerką »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11883 dnia: Marca 27, 2021, 15:05:12 »
Wy naprawdę macie coś z głowami. Gdzie ja kogokolwiek wychwalam? Polityka to gówno, do którego idzie się dla pieniędzy!!! I trzeba być naprawfę ślepym, aby nie widxieć tego, że tyle co kradną obecni, nie kradł nikt inny. Mało tego - za obecnych nie znaczymy nic w polityce światowej. Już nawet orban się na nas wypiął. Ale, przrz 8 poprzednich lat, platforma .....
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11884 dnia: Marca 27, 2021, 15:11:07 »
Najgorsze jest to, że w chwili obecnej nie ma opcji, która przebiłaby się przez ten polityczny beton, bardzo sprawnie budowany zresztą od 1989 roku. Konstytucja RP? To chyba najlepsza karta gwarancyjna na pozostanie przy korycie tych wszystkich darmozjadów. Myślę, że 90% obecnej klasy politycznej nas najzwyczajniej oszukała i zrobi wszystko, by dalej korzystać z państwowych profitów. Przykład Z.Ch. jest tutaj idealnym przykładem.

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11885 dnia: Marca 27, 2021, 19:43:29 »
Kur..wa to jest wątek o Z.Ch. idźcie się popisywać w innym miejscu... koguciki chcą udowodnić : moja mojsza jest najmojsza :-\

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11886 dnia: Marca 27, 2021, 20:21:37 »
Masz rację, gówno nam do Waszego bajzlu.

Offline Pustelnik

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11887 dnia: Marca 27, 2021, 21:07:17 »
Właśnie będą się  tu gryźć do PIASKOWNICY wymieniać się foremkami.

Offline 19tadpolice60

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11888 dnia: Marca 27, 2021, 23:55:46 »
Tuskowi zawsze żyło się dobrze, za kmuny kominy w "Bratniaku" za III RP policzmy ile mamy posłów"nocna zmiana" a teraz Pan Europy ...cóż... szkoda słów ... to My zgłupielismy...przepraszam pracowników ZCH z ten wtrąt
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2021, 00:08:56 wysłana przez 19tadpolice60 »

Offline duch

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11889 dnia: Marca 28, 2021, 11:42:01 »
A my mamy plus 1tys. Do wczasów pod gruszą,  tylko szkoda ze to pozostalosci z zeszlego roku. Juz teraz pisiorom pali sie grunt pod nogami dlatego zmieniaja taktyke. Trzeba pracownikom dac aby pozamykali mordy. Tak zarzadzil wielki wódz J.K.. Teraz próbują sytyuacje naprawić choć juz chyba ludzie nie dadzą się nabrac na ich sztuczki nawet jak dadzą pieniądze.
Rzucić chcą ochłapy ludziom, za narażanie zdrowia i życia w okresie pandemii, zabierając dużo więcej, mimo zysków,w przeciwieństwie do większości pracowników biurowych, których trzyma się "pod kloszem" w domach, przed tym, co się dzieje. Co do związków zawodowych, to jest takie powiedzenie "gdzie kucharek sześć, tam nie będzie co jeść". Tu się chyba sprawdza doskonale. "Gdzie związków bez liku, tam nie powinno być dobrego wyniku". Jak ludzie dalej się będą wykazywać dobrą pracą, to po co im dawać podwyżki itp ??? Zabrać wszystko i tylko zostać przy misce ryżu. Nie ma co się dziwić prezesowi.

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11890 dnia: Marca 28, 2021, 12:23:55 »
znowu nagonka jednych na drugich pamiętajcie że jesteśmy jedną załogą

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11891 dnia: Marca 28, 2021, 13:58:24 »
Prezes tez jest w tej jednej załodze?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11892 dnia: Marca 28, 2021, 14:03:54 »
przede wszystkim jesteś Ty bo masz najwięcej do powiedzenia i przestań sciemniać

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11893 dnia: Marca 28, 2021, 14:07:25 »
A Ty z biurowca, czy z linii produkcyjnych?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11894 dnia: Marca 28, 2021, 14:13:11 »
to nie forum prywatne ale odpowiem jestem fizyczny