Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785548 razy)

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11850 dnia: Marca 26, 2021, 20:11:10 »
A my mamy plus 1tys. Do wczasów pod gruszą,  tylko szkoda ze to pozostalosci z zeszlego roku. Juz teraz pisiorom pali sie grunt pod nogami dlatego zmieniaja taktyke. Trzeba pracownikom dac aby pozamykali mordy. Tak zarzadzil wielki wódz J.K.. Teraz próbują sytyuacje naprawić choć juz chyba ludzie nie dadzą się nabrac na ich sztuczki nawet jak dadzą pieniądze.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11851 dnia: Marca 26, 2021, 20:16:12 »
Cytat: Racuch w Dzisiaj o 18:52:31
I ja też, za Panią!Pani Aniu! Zaraz za Panem Janem🙃
Spierrdalaj.

Ależ tutaj się słodko zrobiło. :)
Cytat: Racuch w Dzisiaj o 18:52:31
I ja też, za Panią!Pani Aniu! Zaraz za Panem Janem🙃
Spierrdalaj.

Ależ tutaj się słodko zrobiło. :)
Bo się biedak wbija pomiędzy wódkę, a zagrychę.
Janek wóda to ci już mózg wyżarła, te twoje marne prowokacje są po prostu słabe. Nerka sprzedana za Flaszkę? Zwolnic to ci można lewego sierpowego za bramą gdybyś się ujawnił 😅

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11852 dnia: Marca 26, 2021, 20:23:38 »
Sluchajcie nie ma problemu z tym jankiem. Mam znajomego informatyka i go moglby wyłapac.  Ale szkoda aby ktos za niego poszedł siedziec. Janku pamietaj ze nikt w internecie nie jest niewidzialny. Pozdrawiam

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11853 dnia: Marca 26, 2021, 20:28:55 »
Z pieniędzy, które zostały z zeszłego roku na socjalu. Z tych samych pieniędzy w Matce dostaną pracownicy 1000 zł do wczasów.Tam ustalono tak, w matce tak.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2021, 20:37:09 wysłana przez An_na »

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11854 dnia: Marca 26, 2021, 20:49:19 »
Prawda P. Aniu ale wyniki nie wskazywały na to aby w tym roku nam pracownikom zabrac. Znaczy sie premie na tym samym poziomie co w 2020 no i te nieszczesne doładowania do kart sodexo. Nie mówię o podwyzkach, ale czemu mamy zarabiac mniej jak w zeszlym roku po wynikach firmy, nie rozumiem, zresztą jak reszta pracowników. Teraz zarzad odwraca kota ogonem i telenoweli ciag dalszy. Moim zdaniem Wardacki do wymiany przychodzi inny prezes i nam da.




Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11855 dnia: Marca 26, 2021, 20:54:00 »
Ja już o tym pisałam, nie rozumiem tej sytuacji gdzie zabiera się pracownikom 30 procent premii i te karty. Kilkukrotnie wnosiłam o zmianę regulaminu premii. Była przychylność. Nie wiem co się stało. To jest ok 4 mln zł dla 2600 pracowników. Byłam niedawno w Puławach na spotkaniu z kolegami związkowcami. Nikt tam czy w innych spółkach nie zabiera premii. Tym bardziej, że jak pisałam widzę jest sprzedaż. Do tego, załoga się stara aby produkcja szła płynnie. Spółka nie wzięła pomocy covidowej jakie wzięły Puławy, Tarnów i Kędzierzyn. Moja mama mieszka w Trzebieży, jeżdżę Piotra i Pawła. Widzę. Dlatego też zgadzam się z decyzją dołożenia tych pieniędzy przykładowo do wczasów. Tyle lat były doładowania na Wielkanoc i Boże Narodzenie oraz Dni Chemika. Powinny wrócić. Zresztą jest to wpisane w dzisiejszym piśmie zz. Czekam na wyniki, może coś się wtedy rozjaśni plus te odpisy, o których mówi ostatni raport. Przedziwnie się zrobiło, jakby stołu w sali konferencyjnej zabrakło. Ustala się termin spotkania i wałkuje się do skutku. W negocjacjach brałam udział od ok 13 lat. Bywało, że siedzieliśmy do północy i były argument za argument. Prezesi wychodzili, trzaskali drzwiami, notesami, ale szukało się kompromisu. Jest źle to się mówi, że jest tak czy tak i nie ma, jest dobrze to jest. Przecież tak bywało (300 zł- wycofanie porozumienia). Związki jako rada pracowników powinny znać całe spectrum finansowe. Tak stanowi prawo.  A negocjacje prowadzone w nieznany dla mnie dotąd sposób. Poprzez facebooka. Szczerze to mi wstyd za to. Może znacie podobne przypadki. Ja nie. I to tak, że najpierw wrzuca się pismo (porozumienie)na fb zakładowego  a na drugi dzień dostarcza się pismo do zz. Nie wiem kto tak doradza, ale źle doradza. Mało to profesjonalne. 
A jeszcze jak na to nałoży się cały stres związany z covid. Wiele członków rodzin pracowników traci pracę, choruje, umiera.  To osobiste tragedie. A tutaj dokłada się nerwów.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2021, 21:11:12 wysłana przez An_na »

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Dominik Dolnoślązak

Offline Czterdziestolatek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11857 dnia: Marca 26, 2021, 21:12:58 »
A nie sądzicie że związki były by skuteczniejsze gdyby były poza zakładami i utrzymywały się tylko ze składek?
A co do wymiany prezesa to Prezesowi i reszcie elity teraz nie na rękę bo pieniążki za rozruch PDH przytuli ktoś inny a jemu baaardzo na tym zależy bo sobie to przypisać bo w CV będzie to ładnie wyglądało.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2021, 21:16:35 wysłana przez Czterdziestolatek »

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11858 dnia: Marca 26, 2021, 21:14:54 »
Bez znaczenia, był Jałosinski były afery, jest Wardacki są afery, przyjdzie nowy również będą afery to już chyba takie stanowisko rekina że można robić co się chce i szczekanie załogi nie ma żadnego znaczenia. Wydaje się że idealna sytuacja by była aby zakładami zaczęły rządzić osoby nie związane z polityką i rządem niestety to nie w tej epoce kto nie przyjdzie będzie szukał wała do zrobienia, przykra sprawa. Moje zaufanie jak i większości załogi wzbudza tylko Pani Anna ale to marzenie ściętej głowy aby takiego wyważonego prezesa miały.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11859 dnia: Marca 26, 2021, 21:16:44 »
Bez znaczenia, był Jałosinski były afery, jest Wardacki są afery, przyjdzie nowy również będą afery to już chyba takie stanowisko rekina że można robić co się chce i szczekanie załogi nie ma żadnego znaczenia. Wydaje się że idealna sytuacja by była aby zakładami zaczęły rządzić osoby nie związane z polityką i rządem niestety to nie w tej epoce kto nie przyjdzie będzie szukał wała do zrobienia, przykra sprawa. Moje zaufanie jak i większości załogi wzbudza tylko Pani Anna ale to marzenie ściętej głowy aby takiego wyważonego prezesa miały.
Prywatyzacja.

Offline Czterdziestolatek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11860 dnia: Marca 26, 2021, 21:20:28 »
Bez znaczenia, był Jałosinski były afery, jest Wardacki są afery, przyjdzie nowy również będą afery to już chyba takie stanowisko rekina że można robić co się chce i szczekanie załogi nie ma żadnego znaczenia. Wydaje się że idealna sytuacja by była aby zakładami zaczęły rządzić osoby nie związane z polityką i rządem niestety to nie w tej epoce kto nie przyjdzie będzie szukał wała do zrobienia, przykra sprawa. Moje zaufanie jak i większości załogi wzbudza tylko Pani Anna ale to marzenie ściętej głowy aby takiego wyważonego prezesa miały.
Prywatyzacja.

Z szacunkiem do p. Ani ale i ona nie zawsze była by dla pracowników przychylna. Życie pokazuję że obiecanki przed wyborami a po wyborach za miskę ryżu 😏🤭
Co rząd chce teraz zrobić? Podniesie kwotę wolna od podatku ale i podniesie składki więc na swoje wyjdą a nawet na +.

Offline pahisadriano

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11861 dnia: Marca 26, 2021, 21:32:04 »
Starzy pracownicy nie są skłonni do zmian i można ich walić po kieszeni.
Nowi to rotacja jak w Amazonie, stąd dobroć Prezesa - bez dodatków pod kwasem siarkowym nikt nowy nie chce robić.
Teraz poszła fama, że Police obniżają wynagrodzenie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11862 dnia: Marca 26, 2021, 21:39:23 »
Czterdziestolatek- aby, zz były „za bramą” najpierw musiałyby być takie uregulowania prawne. Koszty biura, wynagrodzenie, zus itd i składka rośnie. W Niemczech czy Francji jest to uregulowane, podobnie jak podatek wyznaniowy czy solidarnościowy. Schodzi z automatu z wynagrodzenia. U nas musiałby Pan im płacić sam. Rok i nie ma związków, ten zapomniał, ten nie pracuje a opłaty biura są. Są związki na zewnątrz gdzie może się Pan zapisać. Na ile będzie ich skuteczność... nie wydaje mi się. Teraz pracownicy ze swojego grona wybierają przedstawicieli do zz. Tak samo to pracownicy kreują ilość zz.
Co do prezesowania to faktycznie często trzeba podejmować trudne decyzje. Jednak można je podejmować a podejmować. Mam kolegów zz w Synthosie. Nie ma tam zuzp, jest Regulamin. Jednak prezes często jest chwalony za jego kontakt z pracownikami. Ato firma prywatna i cięcia kosztów ostre też były.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2021, 21:42:39 wysłana przez An_na »

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11863 dnia: Marca 26, 2021, 21:45:33 »





 Wydaje się że idealna sytuacja by była aby zakładami zaczęły rządzić osoby nie związane z polityką i rządem

Nowy zarząd wybrany przez Radę Nadzorczą zgodnie z postępowaniem kwalifikacyjnym zamieszczonym w necie musi być polityczny. Wymagania są takie że kandydat na członka zarządu musi być nie tylko członkiem partii politycznej, ale także członkiem organów partyjnych. reprezentujących partie polityczną na zewnątrz, lub być posłem lub senatorem lub współpracować z biurem poselskim.
Ja stawiam że prezesem może zostać jeden z obecnych nie zawieszonych członków zarządu Grupy Azoty Police (nie mieszkaniec Polic)
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2021, 21:53:22 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #11864 dnia: Marca 26, 2021, 22:01:57 »
Sluchajcie to nie chodzi o to ze przychodzi jedna czy druga ekipa. Tu chodzi o dialog gdzie Pan Wielki Prezes Wardacki w grudniu wogole odrzucil i tym samym nam zabral. A teraz nagle sie znalazly jakims cudem pieniadze. Ludzie nie widzicie ze to jest politycznie namaszczone. Sa zyski dla firmy ale nie dla nas!!!

Post Merge: Marca 26, 2021, 22:04:49
Powiem wiecej nam zabrano a nic nie dodano. I to jest najgorsze. firma nie jest na stratach a my pomimo inflacjii zamiast wiecej zarobic to jeszcze sie nam zabiera. Ludzie obudzcie sie. To sa nasze wypracowane pieniadze. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2021, 22:04:49 wysłana przez Samsonowicz »