Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783505 razy)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9855 dnia: Grudnia 26, 2019, 22:43:28 »
Czyli nowa spółka córka której właścicielem będą Zakłady (zakładam, że będą posiadały pakiet większościowy). Życze przyszłym pracownikom tej spółki aby nie musieli walczyć o swoje tak jak to muszą robić obecni pracownicy spółek córek. Oraz życzę pracownikom GAP aby ich zarząd nie zasłaniał się budową nowej inwestycji kosztem podwyżek pensji na przyszły rok, ponieważ pracownicy zysków z nowej inwestycji w portfelu nie zobaczą.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9856 dnia: Grudnia 26, 2019, 23:02:59 »
Wszystko jest zamieszczone w raportach bieżących na oficjalnej stronie spółki GAP i GA. Objęcie akcji wiąże się z wpłatą pieniędzy za akcje (tak w skrócie). Tak, ma Pan rację. Idealnie aby zawsze spółki miały dobre wyniki, takie aby wynagrodzenia i inne dodatki w spółkach były porównywalne. Dlatego moim marzeniem jest pakiet większościowy dla Polic, tak aby mogły później czerpać pieniądze z dywidend na inwestycje w GAP, które przyczynią się do rozwoju samych ZCh i spółek. A może dojdzie kiedyś do włączenia. Czas pokaże.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2019, 23:22:42 wysłana przez An_na »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9857 dnia: Grudnia 27, 2019, 14:30:19 »
zacząłem się Pani bacznie przyglądać od momentu kiedy na rozprawie sądowej P. T. pan Wardacki wyznał, że ujawniła mu Pani naszą (moją i Pani) prywatną korespondencję z roku 2011/12.

Ja tylko tak wtrącę, że dopóki nie jest to jakaś rządowa czy firmowa korespondencja z kategorii "uber ściśle tajne" itp. to odbiorca może sobie ją rozpowszechniać jak i gdzie tylko chce.

Więc jak komuś napiszesz list to nie działa w taki sposób, że jest to wasza "prywatna" korespondencja i nikt nie może jej upublicznić. XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9858 dnia: Grudnia 27, 2019, 14:47:54 »
Pan Jan przecenia wartość swojej korespondencji do mnie.Poza prośbą o wsparcie projektu o encyklopedii Polic nie ma tam niczego więcej. Projekt, który zresztą  ceniłam i za którym zabiegałam u ówczesnego prezesa aby był realizowany uważając go za cenny wsad w tworzenie historii Polic. Nie ma tam niczego co mogłoby kogokolwiek interesować. Nie mnie dociekać co kto powiedział dalej :)  mam poważniejsze sprawy na głowie.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9859 dnia: Grudnia 27, 2019, 15:04:46 »
Cóż, wierzę, ale P.T. Prezes przedstawił Panią jako swoiste "Osobowe Źródło Informacji". Stwierdził mniej więcej, że wie od Pani, bo Pani mu ujawniła dwustronną korespondencję, że starałem się o pieniądze z Zakładów. Nigdy tego nie ukrywałem, bo, u licha, gdzie mają polickie formy i inicjatywy szukać sponsorów. Tyle tylko, że zostało to przedstawione jako quasi-argument na temat, hm, mojej "interesowności" itd. Przypominam, że słowa padły podczas rozprawy sądowej, w trakcie której Prezes starał się udowodnić, że jestem "mniej niż zero". Co w niczym nie przeszkadzało mu twierdzić, iż publikacje w "Magazynie Polickim" utrudniały mu zawieranie umów międzynarodowych i - maluczko - miały wpływ na wyniki finansowe Zakładów. W tym kontekście, zaprezentowanie Pani jako delatorki, ładnie Pani nie prezentowało.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9860 dnia: Grudnia 27, 2019, 15:18:13 »
Co człowiek, to drugiemu sędzia.
Naprawdę w Zakładach mamy dużo poważniejsze sprawy niż Pana sprawy. Pozdrawiam.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9861 dnia: Grudnia 27, 2019, 15:43:41 »
To nie są "moje" sprawy. To są pewne okoliczności, których ujawnienie Pani raczyła wywołać. Mnie one "dyndają", ale pamięć (i źródła) mam dobre, zatem reaguję na przekłamania. Żadnej agresji we mnie nie ma. Powodzenia we wszystkich działaniach!

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9862 dnia: Grudnia 27, 2019, 15:55:37 »
Dobrze że Szanowni Przedmówcy znaleźli wspólną płaszczyzne (platforme) porozumienia i ten polemiczny dyskurs tu się zakończył - a nie gdzie indziej.
,
Dominik Dolnoślązak


Offline Gagarinowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9864 dnia: Grudnia 29, 2019, 20:40:33 »
nie liczył bym na to ;/

Offline Aparat2713

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9865 dnia: Grudnia 29, 2019, 20:52:09 »
Z tego co pamiętam, swego czasu, kilkanaście lat temu stażowe zostało wliczone do stawek zasadniczych. Niestety tym sposobem oszukuje się do dzisiejszego dnia pracowników, którzy przyjęci zostali później. Ciekawy jestem co z tego wyjdzie 😉


Offline hdmi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9866 dnia: Grudnia 30, 2019, 00:26:22 »
A ja mam pytanie , jak teraz jest z R-kami . Nie ma ich, czy są.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9867 dnia: Grudnia 30, 2019, 00:31:22 »
Są, ale coraz mniej aż do całkowitego wycofania w bodajże 2021 roku. Zdarza się, że w danym okresie rozliczeniowym niektóre brygady już nie maja

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9868 dnia: Grudnia 30, 2019, 07:13:20 »
Witam. Mam pytanie dotyczące właśnie „r” i bhp, a mianowicie do tej pory bhp robiło się na „r”. Jak teraz sprawa będzie się miała gdy np. nie będę miał już „r” a zbliża bhp, trzeba będzie przyjść z wolnego na takie szkolenie czy jak? Bo z tego co mi wiadomo bhp czy badania okresowe robimy w czasie pracy. Problem jest na tyle poważny gdyż u mnie na brygadzie na bhp szliśmy wszyscy w jednym terminie.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9869 dnia: Grudnia 30, 2019, 09:49:56 »
Z tego co pamiętam, swego czasu, kilkanaście lat temu stażowe zostało wliczone do stawek zasadniczych. Niestety tym sposobem oszukuje się do dzisiejszego dnia pracowników, którzy przyjęci zostali później. Ciekawy jestem co z tego wyjdzie 😉



Pamiętam :)
Stażowe byłoby uczciwe. Stawki zasadnicze pracowników nowych i z wieloletnim stażem nie są uczciwe.