Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785707 razy)

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9180 dnia: Marca 17, 2019, 09:33:15 »
Zacznij oddawać krew to będziesz miał prawo do wejścia poza kolejką, dostaniesz dodatkowy dzień wolny i spełnisz dobry uczynek.

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9181 dnia: Marca 17, 2019, 22:32:49 »
Zacznij oddawać krew to będziesz miał prawo do wejścia poza kolejką, dostaniesz dodatkowy dzień wolny i spełnisz dobry uczynek.

Zasłużony Honorowy Dawca Krwi powinien być wywoływany przez lekarza, aby uniknąć jakichkolwiek 'konfliktów' na poczekalni. ;)
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9182 dnia: Marca 18, 2019, 07:23:07 »
Może być, ale nie musi. Pierwszeństwo ma i bez tego. Przed nim są tylko kombatanci, inwalidzi wojenni i dawcy szpiku.




Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9183 dnia: Marca 18, 2019, 09:59:21 »
RPzpl_zapis o badaniach wynika z kodeksu pracy. Natomiast idzie Pan na umówioną godzinę i po badaniu wraca Pan do pracy. Nikt nie może Panu z tego powodu robić nieprzyjemności bo łamie tym samym prawo pracy.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9184 dnia: Marca 18, 2019, 12:46:48 »
Pani Aniu, KP sobie, a życie sobie. Większość z nas zna KP. Pani KP,  a ja życie. A to, co pani pisze proszę zaproponowac pracownikowi bieli tytanowej z czesci czarnej dokładnie z młynowni, albo z części białej z pakowni.  :D  widze ze dalsza dyskusja nie ma sensu.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9185 dnia: Marca 18, 2019, 12:50:45 »
Zacznij oddawać krew to będziesz miał prawo do wejścia poza kolejką, dostaniesz dodatkowy dzień wolny i spełnisz dobry uczynek.
I tu zaczyna się cwaniactwo polaków, kolego kasztan nie ty jeden oddajesz krew takich jest wiele i jak wszyscy zaczęli by korzystać z przywilejów to i tak nie wszedłbyś jako pierwszy.

Post Merge: Marca 18, 2019, 12:58:22
Pani Aniu, KP sobie, a życie sobie. Większość z nas zna KP. Pani KP,  a ja życie. A to, co pani pisze proszę zaproponowac pracownikowi bieli tytanowej z czesci czarnej dokładnie z młynowni, albo z części białej z pakowni.  :D  widze ze dalsza dyskusja nie ma sensu.
Wszystko zależy od mistrza, i to nie tylko dotyczy młynarza ale każdego innego stanowiska, ponieważ każde stanowisko ma jednoosobową obsadę czyli gdy opuszczam miejsce pracy ktoś musi mnie zastąpić.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2019, 12:58:22 wysłana przez ROMUR »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9186 dnia: Marca 18, 2019, 13:18:27 »
Nie ma jak to honorowego dawce krwi nazwać cwaniakiem
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9187 dnia: Marca 18, 2019, 13:26:32 »
Nie ma jak to honorowego dawce krwi nazwać cwaniakiem
Drogi kolego że umiesz pisać to widać ale czy umiesz czytać ze zrozumieniem to wątpię.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9188 dnia: Marca 18, 2019, 14:06:08 »
A co tu rozumieć. Kasztan dał radę jak można ominąć zgodnie z prawem kolejki u lekarza, a Ty nazywasz to cwaniactwem.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9189 dnia: Marca 18, 2019, 14:44:34 »
A co tu rozumieć.
No właśnie !!!

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9190 dnia: Marca 18, 2019, 14:45:13 »
ZASŁUŻONY Honorowy Dawca Krwi, a Honorowy Dawca Krwi to jednak trochę coś innego. A ustawa o pierwszeństwie dotyczy jak się nie mylę tylko tego pierwszego.
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9191 dnia: Marca 18, 2019, 19:58:48 »
I tu zaczyna się cwaniactwo polaków, kolego kasztan nie ty jeden oddajesz krew takich jest wiele i jak wszyscy zaczęli by korzystać z przywilejów to i tak nie wszedłbyś jako pierwszy.

To wszedlbym jako kolejny po innych dawcach.

ZASŁUŻONY Honorowy Dawca Krwi, a Honorowy Dawca Krwi to jednak trochę coś innego. A ustawa o pierwszeństwie dotyczy jak się nie mylę tylko tego pierwszego

6l dla mężczyzn i 5l dla kobiet.

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9192 dnia: Marca 19, 2019, 16:30:38 »
Ja jeszcze pozwolę sobie wrócić do tematu zmian w regulaminie premiowania , mianowicie pani Anno czy jest możliwość uzyskania odpowiedzi na pytanie kto jest autorem tych proponowanych zmian ? Wiem, że w zz temat był żywy od początku gdy wprowadzony został obecny regulamin ale nie sądzę by to tam powstał nowy regulamin (chyba że się mylę) ,nie wydaje mi się żeby też zarząd się tym zajmował ,kto zatem konstruuje taką propozycję ? 
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2019, 16:32:33 wysłana przez aluwium »

Offline Michu92

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9193 dnia: Marca 19, 2019, 19:58:36 »
A ja mam takie pytanie, w sprawie przejść między wydzialowych, jaki jest sens umieszczać ogłoszenia skoro  góry i tak pracownicy wewnątrz nir mają szans się dostać, bo ktoś z góry każe przyjąć swoich z zewnątrz?przykład teraz ec2 ponoć były miejsca. Rozumiem,ze każdy chce mieć prace i niech ją ma,ale już takie bez sensu umieszczanie w intranecie wewnętrznej rekrutacji mija się z celem skoro i tak nikt wewnątrz się nie dostanie

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9194 dnia: Marca 19, 2019, 20:22:56 »
Ja osobiście znam 4 osoby, które właśnie dzięki wewnętrznej rekrutacji zmieniły wydział. Nie było łatwo, ale dopóki walczysz...
To,że Ci się nie udało nie znaczy, że to wałek, może za mało z siebie dałeś.