Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784736 razy)

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6960 dnia: Lipca 05, 2017, 23:41:51 »
3 lata temu jeszcze nie dostałem przy każdym przedłużeniu umowy tylko jak dawali na stale to sypenli cale 300 zl

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6961 dnia: Lipca 06, 2017, 08:47:43 »
Ale jakie kolosalne różnice pomiędzy nami a Puławami. Tam od maja ponad 600 zł podwyżki i ponad 1500 dodatku zmianowego. To już się robi nie poważne. Gdzie związki które walczą o nas i nasze pieniądze?

Post Merge: Lipca 06, 2017, 08:48:01

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6962 dnia: Lipca 06, 2017, 09:16:54 »
Ale jakie kolosalne różnice pomiędzy nami a Puławami. Tam od maja ponad 600 zł podwyżki i ponad 1500 dodatku zmianowego. To już się robi nie poważne. Gdzie związki które walczą o nas i nasze pieniądze?

Post Merge: [time]Lipiec 06, 2017, 08:48:01 [/time]

My pewnie usłyszymy , o ile w ogóle cokolwiek usłyszymy,  że jesteśmy biedniejszym bratem , źe afera w tle, że PDH i takie tam. Tymczasem wrażenie jest takie , że nie ma gospodarza i o szeroko pojęty interes pracowników nie ma komu zadbać.  Najważniejsze są rozgrywki polityczne -taka moja smutna refleksja.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6963 dnia: Lipca 06, 2017, 09:37:17 »
Czy jesteśmy biedniejszym bratem? Na pewno nie jesteśmy bratem bliźniakiem. Proszę przeanalizować profil działalności obu firm. Jesteśmy firmą, która ma inny zakres produkcji, produkcja kwasu fosforowego to też odpad w postaci hałd fosfogipsów, które zakład rokrocznie sporo kosztują.  Większość sprzedawanych produktów kolegów z Puław jest wysokomarżowa. Inna marża jest na moczniku inna na nawozach NPK.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6964 dnia: Lipca 06, 2017, 12:55:23 »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6965 dnia: Lipca 06, 2017, 17:55:15 »
My pewnie usłyszymy , o ile w ogóle cokolwiek usłyszymy,  że jesteśmy biedniejszym bratem , źe afera w tle, że PDH i takie tam. Tymczasem wrażenie jest takie , że nie ma gospodarza i o szeroko pojęty interes pracowników nie ma komu zadbać.  Najważniejsze są rozgrywki polityczne -taka moja smutna refleksja.
Juz  było tu pisane i konkluzja była taka, jak ZZ nie potrafią zadbać o tych  których powinni zadbać statusowo, no to będziemy zawsze w ogonku. Nasze związki potrafią tylko zadbać o własne tyłki i kłócić się miedzy sobą. Powyżej juz otrzymałeś odpowiedz, i chyba większość sie takiej spodziewała. Można zauważyć ze od lat,  dostajemy tyle co proponuje zarząd firmy,  mimo ze związkowcy walczą zawzięcie o to abyśmy mieli więcej.  ;) ::) ???
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6966 dnia: Lipca 07, 2017, 15:10:14 »
Witam.
Kolego dobrze napisałeś źe związki walczą a guru związkowe dostają podwyżki  za tą walkę  czego dowodem  były  darowizny byłego prezesa , a do czego  nie potrafią się  przyznać.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6967 dnia: Lipca 08, 2017, 10:57:05 »
dowodem  były  darowizny byłego prezesa
...oraz aktualnego Prezesa.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6968 dnia: Lipca 08, 2017, 11:33:53 »
Konkrety a nie nabijanie pustych postów.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6969 dnia: Lipca 08, 2017, 14:51:06 »
Konkrety a nie nabijanie pustych postów.
Było pisane już wcześniej, proponuje cofnąć się  kilkadziesiąt postów wstecz. Możesz tez udać sie do swojego przewodniczącego związki i zapytać o podwyżki indywidualne  przyznane przez prezesa szefom  związków.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6970 dnia: Lipca 08, 2017, 18:08:34 »
Konkrety a nie nabijanie pustych postów.
Witam
Jak masz jaja to idź do swojego guru i a moźe i on będzie miał  coś z nabiału i powie ci prawdę ile dostał za swoją postawę.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6971 dnia: Lipca 10, 2017, 15:11:24 »
Zobaczymy jak Zz się postarają w tym roku, bo jak dobrze pamiętam to we wrześniu ruszają rozmowy... A ja mam jeszcze pytanie odnośnie nowych pracowników. Jeżeli ktoś dostaje umowę próbną na 3msc, to czy przy każdym przedłużeniu umowy dostaje podwyżkę? Kto o tym decyduje?

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6972 dnia: Lipca 10, 2017, 18:36:16 »
pierwsze słyszę o podwyżkach przy każdym przedłożeniu umowy, na moim wydziale nigdy tak nie było pierwszą indywidualną podwyżka jest ta przy podpisywaniu umowy na stałe ( kwotę negocjuje kierownik wydziału )

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6973 dnia: Lipca 10, 2017, 21:27:00 »
Faktycznie teraz tak jest, bynajmniej na bieli ale sądzę że i wszędzie. Gdy przedluzaja po 3mc na rok dają 200 do podstawy.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6974 dnia: Lipca 10, 2017, 22:07:56 »
na bieli i na starych nawozach (tyle wiem bo mam tam znajomych, podejrzewam ze teraz wszedzie tak jest) teraz daja 200zl przy przejsciu na roczna umowe i 200zl przy przejsciu na nieokreslony, co sprawia ze ja pracujac ponad rok dluzej od innych mam nizsza stawke bo zaczynalem prace w czasach poprzedniego zarzadu i dostalem tylko 280zl przy przechodzeniu na nieokreslony, ot taka sprawiedliwosc :D