Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785804 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6915 dnia: Czerwca 17, 2017, 22:32:46 »
Ciężki czas w segmencie nawozowym się szykuje :/
http://chemia.wnp.pl/zle-perspektywy-dla-grupy-azoty-analitycy-zalecaja-sprzedaz-akcji,300210_1_0_0.html


Cytuj (zaznaczone)
Analitycy z DM PKO BP obniżyli rekomendację dla największej polskiej firmy chemicznej. W ubiegłotygodniowej analizie zalecili sprzedaż papierów spółki.

XD

"Analityk gieldowy to osoba, ktora w sposob logiczny i przekonujacy wytlumaczy ci dzisiaj dlaczego mylila sie wczoraj."
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2017, 22:36:33 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6916 dnia: Czerwca 17, 2017, 23:56:00 »
Dziki Don_Poprzednicy doprowadzili instalację do stanu który pracownicy znają. Poprzedni  zarząd podpisał umowę na zrobienie WC w biurowcu za pół miliona złotych. Jak wyglądają niektóre toalety na fabryce wiedzą ci, którzy tam pracują. Proszę nie oczekiwać, że w trzy dni wszystko da się załatać, naprawić, odbudować. Tak, pokazałam Panu Prezesowi nawozy stare i nowe, fosforowy, siarkowy, energetyczny a wczoraj straż pożarną oraz Prezes odwiedził port. Prezes chce odwiedzać wszystkie miejsca, wymagające nakładów. Począwszy w zeszłym roku od suszarni nawozów. W wyniku tych odwiedzin wytypowano jedenaście najpilniejszych zadań w celu poprawy pracy pracowników. Teraz trwa wypisywanie wszystkich szczegółów, tak aby można było dać to na platformę zakupową w poszukiwaniu jednego kompleksowego wykonawcy. ile to porwa? Zakres prac jest ogromny. Mam nadzieję, że do konca roku uda się zrealizować większość zadań choć w Przeglądzie warunków pracy sporządzonym przez społecznych inspektorów pracy zadań do zrealizowania jest bardzo dużo. Większość powielana od lat. Dlaczego chcemy jednego realizatora? Aby nie było sytuacji jaką znamy że jest zadanie wymiana kabiny prysznicowej, my bierzemy spółkę, spółka podwykonawcę a ten kolejnego podwykonawcę który kupuje kabinę prysznicową za grosze a finalnie Zakłady płacą za nią i jej wymianę w sumie blisko 12 tys. Przeanalizowaliśmy to dokładnie. Nie stać nas na rozdawnictwo- musimy dokończyć inwestycję  odsiarczania spalin za ponad 200 mln, wymianę suszarni na nawozach, kupić podnośnik hurauliczny, PDH, remonty, weryfikujemy umowy wizerunkowe ze sportowcami ( poprzednicy pozawierali tak dlugotrwałe umowy, że nie można było ich bezkosztowo wypowiedzieć- a były umowy po sto, a nawet dwieście tysięcy miesięcznie płatne za sam wizerunek sportowca).
Mam nadzieję, że przy dużym zaangażowaniu Pana Prezesa w warunki pracy pracowników uda się wiele zrobić. A prezes jak żaden dotychczas jest tym zainteresowany.
Dziekuje za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6917 dnia: Czerwca 18, 2017, 00:47:44 »
A proszę bardzo.

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6918 dnia: Czerwca 21, 2017, 14:20:27 »

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6919 dnia: Czerwca 22, 2017, 09:42:11 »
Jestem od kilku lat emerytką. Z.Ch.Police przepracowałam ponad 30 lat w tych zakładach i bardzo przykro stwierdzam, że jak długo jestem na emeryturze nie zostałam zaproszona na zadne spotkanie,imprezy organizowane przez były Mój Zakład Pracy.
Wypłacana "żebracza" kwota raz w roku z funduszu socjalnego emerytom,zagwarantowana ustawą o FSma być tym symbolem pamieci o byłych pracownikach / bo brak tego zapisu pozbawiłby emerytów i tego żebraczego datku/. Byli pracownicy wykonywali pracę w trudniejszych warunkach, ponosili wiele wyrzeczeń w okresach kryzysu, walczyli o przemiany gospodarcze i ustrojowe w Polsce przez wiele lat i nie zasługują od kolejnych Zarządów i obecnego, na chociażby 10% stawki wypłacanej aktualnym pracownikom z F.Socjalnego. WSTYD.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2017, 09:45:02 wysłana przez zrównoważona »

Offline sehn

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6920 dnia: Czerwca 22, 2017, 11:04:21 »
Wśród zatrzymanych m.in. były prezes Krzysztof J., były wojewoda Marcin Z., były radny sejmiku Robert Z. radioszczecin.pl

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6921 dnia: Czerwca 22, 2017, 11:44:52 »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6922 dnia: Czerwca 22, 2017, 12:06:09 »
 8)

Post Merge: Czerwca 22, 2017, 12:17:58
nie tylko w szczecińskich mediach, ale w całym kraju:
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/cba-zatrzymalo-czlonkow-zarzadu-polic,750836.html
http://www.tvp.info/32914518/afera-policka-cba-zatrzymalo-10-osob-w-tym-dwoch-dzialaczy-po
itd, itd....


Oni myśleli, że będą rządzić już zawsze i nikt się nie dowie.
By żyło się lepiej
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2017, 12:17:58 wysłana przez pol »

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6923 dnia: Czerwca 22, 2017, 12:21:13 »

[/quote]
Nie mam udokumentowanej wiedzy na temat tego, iż niszczona jest instalacja-( chętnie przyjdę zobaczyć).[size=78%]Wiem natomiast jak wygląda przerabianie tego surowca. W tym roku zostanie wypłacona nagroda roczna w pełnej wysokości. Sam wynik się nie zrobił. Jednym z elementów jest fakt, iż własne pokłady fosforytów sprawiły iż zdecydowanie spadła dla nas cena tego istotnego surowca. Nie mogę tutaj pisać wszystkiwgo, bo stanowi to tajemnicę przedsiębiorstwa, jednak jeśli sprawdzą się prognozy wydobycia jesteśmy zabezpieczeni na kilkadziesiąt lat. Planuje się również w krótkim czasie (kilka lat) produkcję kwasu fosforowego w Senegalu i przewożenie go do Polic. Powodem są m.in. koszty i inne składowe związane z hałdami fosfogipsów.[/size]

Wydaje mi się , że był już poruszany ten wątek w 2015 r

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6924 dnia: Czerwca 22, 2017, 12:32:03 »
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6925 dnia: Czerwca 22, 2017, 16:38:14 »
Obejrzyjcie wiadomości bo w faktach nie powiedzą


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6926 dnia: Czerwca 22, 2017, 17:03:28 »


Maciej G. - były kierownik Biura Spedycji Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. oraz przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Powiecie Polickim i członek Zarządu Regionu Zachodniopomorskiego PO,

Macius G wiedzial po co szedl w tym spedzie .Fryzure ma akurat ,na trzy miesiace sanek.
PO,tylko dla idiotów.

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6927 dnia: Czerwca 22, 2017, 19:21:12 »
Cały zarząd zatrzymany, a nikt nie pyta gdzie w tym czasie była rada nadzorcza, która przecież kontroluje zarząd  ::) Aż dziwne, że Marieta K. nie została zatrzymana, była wtedy kierownikiem controllingu logistyki, a później dyrektorem controllingu, a przecież wszyscy wiedzieli, że ani Piotr J. ani Maciej G. nic nie podpisali bez jej wiedzy i zgody  8)

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6928 dnia: Czerwca 22, 2017, 19:45:51 »
PO,tylko dla idiotów.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6929 dnia: Czerwca 22, 2017, 20:12:51 »
O, pisowskie trole wylazły z cienia :) Nudno było bez was :)