Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783221 razy)

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6900 dnia: Maja 31, 2017, 13:09:18 »
sam sobie odpowiedziałeś na pytanie trans-tech to nie Z.CH Police ;) spółki córki jak zwykle są olewane

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6901 dnia: Maja 31, 2017, 16:40:46 »
W Zakładach zlikwidowano. Śmieciówki które były miały znamiona umowy o pracę. O Transtechu nie mam wiedzy na ten temat.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6902 dnia: Maja 31, 2017, 19:30:59 »
Jak to jest , że matka (ZCh) nie wie co się dzieje w spółkach corkach  ( Trastech, Gaps) ?
Kogo się zatrudnia, na jakich umowach, czy jest prowadzona odpowiednia polityka kadrowa aby zapewnic fukcjonowanie spółki . Kto płacić spółką, chyba matka.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6903 dnia: Maja 31, 2017, 21:46:47 »
Matka doskonale wie co się dzieje w spółkach. Na zakładach polikwidowano smieciówki bo osoby te były potrzebne ciągle w harmonogramie 5bop. Spółki mają swoje zarządy które odpowiadają m.in. za politykę kadrową.
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2017, 21:49:26 wysłana przez An_na »

Online Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6904 dnia: Maja 31, 2017, 22:00:36 »
pajaczek pierdzielisz głupoty. Na jedno skinienie prezesa GAP, prezesi spółek tracą fotel. To że mają "swój" zarząd o niczym w TYM wypadku nie świadczy. Mydlenie oczu. Tak jak w GAP tak i w spółkach siedzą w zarządzie ludzie głównie "zasłużeni".
Dlaczego spółki córki nie szukają pracy po za zakładami? Bo pierwszy lepszy prywaciarz ich zjada kosztami pracy. U prywaciarza pracuje 10-20 na szefa. W spółkach pracuje 2 - 3 fizycznych na jednego umysłowego.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6905 dnia: Czerwca 01, 2017, 18:33:20 »
pajaczek  a co takiego wyprawia się w spółkach?
Nie dostali 13 , nie mają premi za 2 kwartał a w pierwotnej wersji mieli być traktowani na równi z pracownikami zch.

Offline spoko

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6906 dnia: Czerwca 03, 2017, 20:49:44 »
Spółki nie dokazują i też ciężko pracują a na forum najwięcej do powiedzenia mają malkontenci i zakompleksieni nieudacznicy

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6907 dnia: Czerwca 04, 2017, 22:57:23 »
Mam pytanie Panie Aniu, czy zarząd zastanawiał się kiedyś nad wprowadzeniem kart multisport ?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6908 dnia: Czerwca 05, 2017, 09:14:10 »
Dzień dobry. Temat ten był już poruszany. Nie, nie zastanawiał się. Karty multisport są kartami skierowanymi do pracowników ale poprzez umowę z pracodawcą. Są to karty płatne. Firmy tego typu karty opłacają z funduszu świadczeń socjalnych. Na Zakładach pracownicy otrzymują z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych 1900 zł w gotówce na karty Sodexo Pass plus dodatkowo ok 1300 zł na wczasy pod gruszą /w skrócie ponieważ jest gradacja i można przedstawić również fakturę za opłacenie kolonii, obozu itd. wtedy kwota ta powiększona jest o podatek VAT/. Dlatego przy kwocie ponad 3000 zł /na rękę/ każdy może sam zdecydować na co wydać tą sumę.
Większość osób pracujących w Zakładach to mieszkańcy Gminy Police w której ani jedna jednostka nie ma wprowadzonych kart Multisport, a w Szczecinie jest ich 26
https://www.benefitsystems.pl/dla-ciebie/multisport/

Post Merge: Czerwca 05, 2017, 10:31:36
Dodatkowo wysyłam informację:
k
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2017, 10:31:36 wysłana przez An_na »

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6909 dnia: Czerwca 17, 2017, 11:21:28 »
Czy po wizytach na sterowniach razem z prezesem  zostaly wyciągnięte jakies wnioski ? Czy bedzie tak samo jak w przypadku poprzednika? Wszystko mislo byc odnowione a wyszło jak zawsze :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6910 dnia: Czerwca 17, 2017, 11:30:33 »
Witam.
A gdzie to jego dostojność chadzał ?

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6911 dnia: Czerwca 17, 2017, 13:03:23 »
Wiem o siarkowym, fosforowym i nawozach

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6912 dnia: Czerwca 17, 2017, 16:39:00 »
Dziki Don_Poprzednicy doprowadzili instalację do stanu który pracownicy znają. Poprzedni  zarząd podpisał umowę na zrobienie WC w biurowcu za pół miliona złotych. Jak wyglądają niektóre toalety na fabryce wiedzą ci, którzy tam pracują. Proszę nie oczekiwać, że w trzy dni wszystko da się załatać, naprawić, odbudować. Tak, pokazałam Panu Prezesowi nawozy stare i nowe, fosforowy, siarkowy, energetyczny a wczoraj straż pożarną oraz Prezes odwiedził port. Prezes chce odwiedzać wszystkie miejsca, wymagające nakładów. Począwszy w zeszłym roku od suszarni nawozów. W wyniku tych odwiedzin wytypowano jedenaście najpilniejszych zadań w celu poprawy pracy pracowników. Teraz trwa wypisywanie wszystkich szczegółów, tak aby można było dać to na platformę zakupową w poszukiwaniu jednego kompleksowego wykonawcy. ile to porwa? Zakres prac jest ogromny. Mam nadzieję, że do konca roku uda się zrealizować większość zadań choć w Przeglądzie warunków pracy sporządzonym przez społecznych inspektorów pracy zadań do zrealizowania jest bardzo dużo. Większość powielana od lat. Dlaczego chcemy jednego realizatora? Aby nie było sytuacji jaką znamy że jest zadanie wymiana kabiny prysznicowej, my bierzemy spółkę, spółka podwykonawcę a ten kolejnego podwykonawcę który kupuje kabinę prysznicową za grosze a finalnie Zakłady płacą za nią i jej wymianę w sumie blisko 12 tys. Przeanalizowaliśmy to dokładnie. Nie stać nas na rozdawnictwo- musimy dokończyć inwestycję  odsiarczania spalin za ponad 200 mln, wymianę suszarni na nawozach, kupić podnośnik hurauliczny, PDH, remonty, weryfikujemy umowy wizerunkowe ze sportowcami ( poprzednicy pozawierali tak dlugotrwałe umowy, że nie można było ich bezkosztowo wypowiedzieć- a były umowy po sto, a nawet dwieście tysięcy miesięcznie płatne za sam wizerunek sportowca).
Mam nadzieję, że przy dużym zaangażowaniu Pana Prezesa w warunki pracy pracowników uda się wiele zrobić. A prezes jak żaden dotychczas jest tym zainteresowany.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2017, 16:54:08 wysłana przez An_na »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6913 dnia: Czerwca 17, 2017, 20:13:27 »

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6914 dnia: Czerwca 17, 2017, 20:39:04 »
Tylko , że ceny gazu są najniższe od dwóch lat, a o tym co się dzieje na instalacjach i super inwestycji w Senegalu z zawartością kadmu pisałem 3 lata temu.