Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6868115 razy)

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5820 dnia: Grudnia 28, 2016, 21:54:08 »
SPOKOJNIE, napisałeś że Prezez GA mówił o tym publicznie więc proszę podaj źródło. Bo osobiście nie mogę tego znaleźć. Dodam, że Prezes nie może mówić z imienia i nazwiska kto na co wydał.
Ty od razu o sądach piszesz.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5821 dnia: Grudnia 28, 2016, 21:56:37 »
Dobry wieczór.
Jeżeli uważasz, że zdarzenie z udziałem byłego członka Zarządu nie miało miejsca to proszę podać mnie do sądu o zniesławienie pana K.
Obiecuję, że na sali sądowej wszyscy usłyszą prawdę.
Pozdrawiam.
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5822 dnia: Grudnia 28, 2016, 22:20:00 »
W moich oczach stracił Rafał zaufanie i napewno na niego głosu nie oddam jesli bedzie starrtował co do tej pory wydaje mi się co najmniej śmieszne. W ogóle to co to za babeczka zbierała za lub na niego podpisy? Można tak? To nie była jego jakas sekretarka ?

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5823 dnia: Grudnia 28, 2016, 22:47:44 »
SPOKOJNIE, jorka dobrze napisała
tajemnica poliszynela jest że wiemy kto to
.
Czytaj ze zrozumieniem. Co jak było każdy wie.
Mi tylko chodzi o to, że piszesz o Prezesie GA nieprawdę. Nie mówił o Panu Rafale publicznie, że był w GoGo.
A Ty jak dziecko znowu o sądzie piszesz.
Koniec tematu.
Co do Pana Rafała to też jestem za tym by sobie odpuścił. "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść".

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5824 dnia: Grudnia 28, 2016, 22:50:14 »
W moich oczach stracił Rafał zaufanie i napewno na niego głosu nie oddam jesli bedzie starrtował co do tej pory wydaje mi się co najmniej śmieszne. W ogóle to co to za babeczka zbierała za lub na niego podpisy? Można tak? To nie była jego jakas sekretarka ?
Można, podpisujący powinni być powiadomieni komu podpisują listę ale kandydat nie musi tych podpisów zbierać osobiście. 

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5825 dnia: Grudnia 28, 2016, 22:52:24 »
Dobry wieczór.
"...żeby sobie odpuścił", tym bardziej, że jest konkurencją dla nowej maskotki przewodniczącego Solidarności.
Mam rację?
Pozdrawiam
P.S. Bambosze od św.Mikołaja dla tytana pracy już dotarły? Prezent przypadł do gustu?

« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 22:58:27 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5826 dnia: Grudnia 28, 2016, 22:53:56 »
Jeśli Pani Tarocinska wygra wybory na członka zarządu to:
1) Zgodnie ze statutem związku MZZRC będzie musiała zrezygnować ze stanowiska zastępcy przewodniczącego swojego związku, poniewaź władze w związku nie mogą pełnić osoby od stanowiska kierownika wzwyź.
Poza tym czlonek zarządu Grupy Azoty Police, nie moźe być jednocześnie wice przewodniczącym związku.

2) Będą musiały się odbyć wybory uzupełniające do Rady Nadzorczej Grupy Azoty Police - poniewaź ostatnie wybory odbyły się z powodu powiększenia rady, w których A. Tarocińska nie startowała.
Poza tym kaźdy pracownik, który zbierze 50 podpisów - moźe wystartować teraz do RN, takźe odwołany przez RN wiceprezes, a takźe zwykły pracownik liniowy.

Nie wyobraźam sobie sytuacji źe czlonek zarządu Zakladów Chemicznych jest jednocześnie Przewodniczącym lub zastępcą w związku zawodowym.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 22:58:42 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5827 dnia: Grudnia 29, 2016, 00:06:48 »
No to trzymamy kciuki za Tarocinską. Moze wreszcie będzie normalnie.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5828 dnia: Grudnia 29, 2016, 07:56:13 »
Co rozumiesz przez normalnie? Będzie tak jak było do tej pory nic się nie zmieni, może z wyjątkiem tego że nie będziemy mieli tu informacji z wiarygodnego źródła i z pierwszej ręki ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2016, 08:24:22 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5829 dnia: Grudnia 29, 2016, 10:40:53 »
Ktoś we wcześniejszych postach pisał o posiłku danym pracownikom w Boże Narodzenie. We wtorek po świętach podjęliśmy interwencję w tej sprawie przekazując ją do koordynatora umowy. Poniżej treść korespondencji.
https://www.facebook.com/policemzzprc/posts/633230630217625
W poźniejszej części dnia zostanie zamieszczone to na naszej stronie MZZPRC.
PS: Polak_ode mnie będziecie mieli zawsze info jeśli i ja będę je miała.
DominikDolnoślązak_przeczytaj Regulamin wyboru i odwołania członka rady reprezentanta pracowników par.34. "W przypadku rezygnacji, odwołania lub śmierci ... powołuje się osobę, która w ostatnich wyborach zdobyła kolejno największą ilość głosów".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2016, 11:19:17 wysłana przez An_na »

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5830 dnia: Grudnia 29, 2016, 11:05:35 »
Do An_na:
Twierdzę (na podstawie posiadanej wiedzy prawnej), że wydarzenia z dn. 25 grudnia 2016 r. mogą mieć poważniejsze reperkusje, bo według polskiego prawa przedsiębiorcy, którzy nie dołączają do produktu instrukcji obsługi w języku polskim, naruszają m.in. przepisy ustawy o języku polskim. Zgodnie z tą ustawą sąd grodzki może wymierzyć przedsiębiorcy karę do 5 tys. zł. Przedsiębiorca może podlegać też karze grzywny do 100 tys. zł za wprowadzenie do obrotu wyrobów niezgodnych z wymaganiami ustawowymi albo specyfikacjami technicznymi.

Jeśli natomiast przez niedołączenie instrukcji produkt nie spełnia wymagań bezpieczeństwa, przedsiębiorca może być ukarany grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


Dziękuję za interwencję, ale z drugiej strony myślę, że czas mocniej uderzyć w interesy ludzi, którzy za nic mają zdrowie pracowników zmianowych.

Pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2016, 11:10:32 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5831 dnia: Grudnia 29, 2016, 12:40:57 »
Ja pier...ej dzisiaj doszly mnie sluchy że w wyborach będzie startował strażak Marcin. Ten którego panna to Rafała rodzinka. Co jest z tymi ludzmi. Zaraz sie okaże że polowa zakładow startuje a robić nie ma kto. Swoją drogą Solodarnosć tak Rafała broniła a teraz Rogowskiego wystawiają ? Zauwazyli że jeden zawodnik spalony to może ludzie złapią za pseudocharytatywność. Chyba że dwóch wystawiają, juz się gubie.  Chyba czas się napić.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2016, 12:44:54 wysłana przez Miszand »

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5832 dnia: Grudnia 29, 2016, 12:46:25 »
Kaźdy ma prawo startować, spróbuj  i ty. A tak na marginesie to dzisiaj powinny  być  oficjalne  kandydatury,  czy są ?.

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5833 dnia: Grudnia 29, 2016, 12:46:31 »
My tu tylko możemy wylewać swoje żale a i tak nic się nie zmieni, kolega kolegi, szwagier szwagra i tak  cały czas przy korycie ;)

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5834 dnia: Grudnia 29, 2016, 13:07:24 »
Dzień dobry.
Do Miszanda:
Siła demokracji polega m.in.na posiadaniu biernego prawa wyborczego (prawa do kandydowania).

Inna sprawa to realne szanse na sukces wyborczy. Ostatnie wybory do RN pokazały, że ten pracownik nie cieszy się zbyt dużym poparciem Załogi.
Osobiście brałem udział w spotkaniu wyborczym z tą osobą, gdy kandydował do RN i poza zestawem oklepanych postulatów nie usłyszałem z jego ust niczego, co by mną zawładnęło i co by mnie przekonało do głosowania za jego kandydaturą.
Oprócz ambicji potrzebna jest także gruntowna wiedza, odpowiednie wykształcenie i to, co zwykło się nazywać wizją.
Pozdrawiam.
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]