Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6852149 razy)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3315 dnia: Grudnia 01, 2015, 20:18:01 »
Sial to pewnie znajomki jakieś tych wyżej. Najlepszą opcją w Zakładach były kartki, człowiek dostał kartkę, mógł sobie coś normalnego do jedzenia kupić. Teraz zakład płaci 12zł za paczkę, która jest warta co najwyżej 4zł i nie nadaje się do jedzenia.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3316 dnia: Grudnia 01, 2015, 20:41:28 »
na pewno powrotu do bonów nie będzie, nie ma na to szans,,, ale można dogadać się z firma cateringową która za te pieniądze przygotuje odpowiednie jedzenie nie byle co,,, można tez to co płacą za posiłek sialowi, wpłacać na karty podarunkowe pracowników na zasadzie jak było z bonami, tylko jak sądzę nie przejdzie to,,, wtedy problem by zniknął każdy by  przynosił by sobie jedzenie z domu,,,
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2015, 20:42:59 wysłana przez piotrzpl »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3317 dnia: Grudnia 02, 2015, 09:10:21 »
Gdyby tylko komuś się chciało kupić porządne wędliny i je porcjowac. Swego czasu walczyłem z tymi pseudo wedlinami i usłyszałem tylko : ciekawe czy na codzień Pan tak sprawdza składy..
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3318 dnia: Grudnia 02, 2015, 09:28:07 »
Oni kupują te wędliny w hurtowych ilościach po kosztach z tad taka krótka data przydatność. Albo te jogurty co maja po 2-3 dni terminu kiedys moja mama chodzila do sklepu gdzie właśnie jogurty z taka przydatnością kosztowały po 20-50gr. Bułki z tego co wiem są robione przez mege, która robi kajzerki na swoje punkty i sa inne kajzerki robione osobno na zakłady. Wiec sadze ze koszt paczki często gęsto nie przekracza tych 4zl o których ktoś wcześniej napisał.

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3319 dnia: Grudnia 02, 2015, 10:12:17 »
To nie mentalność komuny, tylko racjonalne myślenie. Jak dają to bierzesz. Jak nie chcesz to oddajesz tym co chcą... Co w tym trudnego? I komunistycznego? Może i jestem stary, i to na tyle, żeby nie marudzić. A co, może byście chcieli, żeby szynkę na zakładach wędzić i potem kroić?

tylko, że "gdzieś indziej" jak już dają, to dają coś dla ludzi, a nie bydła. Pracowałem w Stoczni i Hucie, tam szanowali pracowników dając im normalne jedzenie. W Policach to jedna wielka kpina i wstyd.

I co z tego, że w stoczni był żurek z szeratona... I gdzie jest teraz stocznia i czemu w niej nie pracujesz?

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3320 dnia: Grudnia 02, 2015, 10:15:56 »
Doskonale wiesz co się stało ze Stocznią, na pewno się nie rozpadła przez to, że dawali lepsze jedzenie.
Za cene Twojej paczki z Brzózek można zjeść na prawdę dobry posiłek, dlaczego tego nie potrafisz przyjąć do siebie?
Nikt nie mówi, że zakład ma więcej kasy wydawać na nas, po prostu w tej cenie wystarczy.

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3321 dnia: Grudnia 02, 2015, 10:42:36 »
No i znowu wracamy do podstaw. Czyż nie od tego powinny być związki zawodowe?

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3322 dnia: Grudnia 02, 2015, 10:47:43 »
Ryszard no przeciez robią. Ciekawym rozwiązaniem są sloiki typu golabki flaki itd. Sadze ze dużo lepsze rozwiązanie niż te paczki.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3323 dnia: Grudnia 02, 2015, 11:19:41 »
Czy to nie dzisiaj jest spotkanie z Prezesem? Zobaczymy po spotkaniu co będzie.

Offline Panu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3324 dnia: Grudnia 02, 2015, 11:33:24 »
Setki osób na zakładach mażą żeby dostać taką paczką, no cóż wszystkim nie dogodzi.  Związki, BHP-owiec oraz Dyspozytorzy  oraz biurowiec codziennie dostają te paczki i nie mają do nich zastrzeżeń.
Też słyszałem opinie że ich pogięło bo dali kilo parówek z drobimexu albo prawie kilową salami albo inne kiełbasy , 1 litrowe kefiry czy maślanki też ludzią nie odpowiadają. A mój kolega się skarży że w nocy dostaje bułki za świeże i za gorące bo to ponoć na żołądek nie zdrowo

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3325 dnia: Grudnia 02, 2015, 11:54:30 »
Policzek, widać, że chyba bez tej maski pracujesz i się czegoś nawdychałeś... Będziesz robił bez ochrony to będziesz bezpieczniejszy? Litości.

Dwa. Mówicie o „mentalności z komuny” a sami chcecie kartki na jedzenie... Oklaski.

Gdyby tylko komuś się chciało kupić porządne wędliny i je porcjowac. Swego czasu walczyłem z tymi pseudo wedlinami i usłyszałem tylko : ciekawe czy na codzień Pan tak sprawdza składy..

No to może założycie komitet porcjowania wędliny i zrobicie wiec? Mam nieodparte wrażenie, że ktoś tu znowu robi podchody, pod co nie wiem. Aha. Jak zwykle macie problem ze stanem remontów. Trochę mnie dziwi w takim razie, że całą energię pożytkujecie na walkę o lepszą szynkę...

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3326 dnia: Grudnia 02, 2015, 12:06:49 »
A mój kolega się skarży że w nocy dostaje bułki za świeże i za gorące bo to ponoć na żołądek nie zdrowo
wiec tak jest to tylko twoja ironiczna uwaga, bo na pewno nie było takiego zajścia, bo nigdy się nie zdarzyło aby na noce było ciepłe pieczywo,  jest ale rano w dni powszednie i to tez rzadko, chociaż powinny być cieple o każdej porze, jak sadze dla mego nie był by to problem, a jak by był to dla innych piekarni by nie był,,,

Setki osób na zakładach mażą żeby dostać taką paczką
nie przesadzaj poniosło cię tu, może zarząd ??? albo kierownicy wydziałów???


Związki, BHP-owiec oraz Dyspozytorzy  oraz biurowiec codziennie dostają te paczki i nie mają do nich zastrzeżeń.
no cos mi się zdaje ze chyba akurat tych co wymieniłeś nie dostają,,, a co do związkowców właśnie napisali pismo w temacie posiłków i ich złej jakości,,,


Też słyszałem opinie że ich pogięło bo dali kilo parówek z drobimexu albo prawie kilową salami albo inne kiełbasy , 1 litrowe kefiry czy maślanki też ludzią nie odpowiadają.
a tobie odpowiada spróbuj zjeść kilo słonej salami lub parówek z 4 bułkami i popij to kefirem albo maślanką,,,
   
Ciekawym rozwiązaniem są sloiki typu golabki flaki itd
no raczej jest tez złym rozwiązanie, a powiedz gdzie na wytwórni i na czym podgrzać ten "słoik",,, no powiesz ze można w przygotowanych pomieszczeniach socjalnych, tylko powiedz jak można zmieścić np 10 ludzi w pomieszczeniu 2/2m i 4 palikami, a i każdy ma mieć swój garnek, patelnie ,,,

mnie tylko dziwi dlaczego na siłę trzymamy się siala,,, nie jest to firma która moa doświadczenie w cateringu  http://www.sial.pl/d-uslugi.html może ktoś wyjaśnię dlaczego właśnie oni, i związki wyprawiają wszelkie imprezy w brzózkach, bo jak się orientuje nie jest to już nas ośrodek wczasowy,,,


Post Merge: Grudnia 02, 2015, 12:13:04
Jak zwykle macie problem ze stanem remontów. Trochę mnie dziwi w takim razie, że całą energię pożytkujecie na walkę o lepszą szynkę...
jak pewnie zauważyłeś w każdym temacie zbacza troche na bok,,, co do remontów jak pewnie można zauważyć nie mamy na to żadnego wpływu, no jedynie nie obsługiwać urządzenia w złym stanie,,, ale na jakość tego co jemy możemy mieć wpływ, lepiej narzekać i monitować niż zatruć się,,,
 
Mówicie o „mentalności z komuny” a sami chcecie kartki na jedzenie... Oklaski.
nikt nie chce powrotu do bonów, bo nawet nie ma gdzie go zrealizować, a to był tylko przykład,,,
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2015, 12:13:04 wysłana przez piotrzpl »

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3327 dnia: Grudnia 02, 2015, 12:45:34 »
Związki, BHP-owiec oraz Dyspozytorzy oraz biurowiec codziennie dostają te paczki i nie mają do nich zastrzeżeń.
Nie wiem jak związki, bhp i dyspozytorzy, ale biurowiec nie dostaje. O ile dobrze wiem (a mogę się mylić) dostają tylko pracownicy fizyczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3328 dnia: Grudnia 02, 2015, 12:48:20 »
MZZPRC- nasza organizacja dostaje codziennie jedną paczkę w celu weryfikacji jej zawartości.

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3329 dnia: Grudnia 02, 2015, 14:30:46 »
Witam a jak się ma sprawa doładowania karty sodexo i podobno dodatkowych pieniędzy na święta ?