Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785577 razy)

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2865 dnia: Kwietnia 04, 2015, 14:10:45 »
Rozumiem że taka kwota jest wykazana w księgowości na specjalnym koncie otwartym na tą okoliczność.

Nie wiem nic o specjalnym koncie o którym piszesz. Możesz podać jego numer?

Tym wydatkiem nie ma się co podniecać. Zdecydowana większość wykonanych robót i tak była przewidziana w budżecie, planowana wizyta darmozjadów z Warszawy tylko przyspieszyła prace, które i tak by nastąpiły w tym roku.

Mi tez się to nie podoba, tak samo jak nie podoba mi się dotowanie siatkarek, ale co my, drobne żuczki, możemy z tym zrobić?

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2866 dnia: Kwietnia 04, 2015, 15:31:59 »
Nawiązując do poprzednich wątków,mam pytanie do kolegów z pakowni i bieli.Czy długo czekacie na automatyków i inne służby serwisowe, bo na w
wytworni zawsze mówią że aut. jest na bieli lub pakowni.Minęło sporo czasu od zmian organizacyjnych i dla mnie to jest chora sytulacja.Np.3 godz jechania na czuja bo brak odpowiednich służb.

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2867 dnia: Kwietnia 04, 2015, 21:55:41 »
Nie wiem nic o specjalnym koncie o którym piszesz. Możesz podać jego numer?
Numeru konta nie znam i nie o numer mi chodziło. Kwota którą podałeś wydaje się być nie wygórowana, dodatkowo uwiarygodniłeś ją tymi kwiatkami przed biurowcem.
 Słyszałem z różnych ust o większych pieniądzach. Nie wiem skąd ludzie biorą takie liczby.
_

Post Merge: Kwietnia 04, 2015, 22:29:13
planowana wizyta darmozjadów z Warszawy tylko przyspieszyła prace
Jak teraz wyglądają plany? Wiadomo po co mieli przyjechać?
_
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2015, 22:29:13 wysłana przez solar »

Offline Panu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2868 dnia: Kwietnia 05, 2015, 08:17:51 »
Nie no pół to nie ale 150 tysiaczków chyba poszłoooo... Co to za pieniądz?

Tyle to chyba wzięła pani, która zajmowała się koordynacją projektu policz sobie np. na szybko samą obsługę tego projektu 40 osób pracujących po kilkanaście godzin dziennie przez trzy tygodnie. Akustycy im podobni nie pracują za 5 zł/h do tego koszty hotelu, wyżywienia kilka razy dziennie przyjeżdżał catering z gorącymi posiłkami, a firma obsługująca ZCH stawki za posiłek ma kilka razy większe niż chińczyk na deptaku.
Do tego sama hala oczywiście ogrzewana wraz z przyległą zadaszoną sceną była wielkości Lidla, nigdy wcześniej nie widziałem tak wygłuszonej hali wnętrze wyglądało jak w kinie, oświetlenie i nagłośnienie jak w filharmonii same ustawienie tego trwało kilka dni i to wszystko zostało przywiezione nawet prąd mieli własny z potężnych samochodowych agregatów . O kwiatkach czy ozdobnych kamykach nie będę wspominał.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2869 dnia: Kwietnia 05, 2015, 23:37:38 »
Prezydent nie przyjechał się lansować bo może stwierdził, że w mieście Police po kompromitacji poprzednich powiatowych zarządców kandydat PO i tak nie ma szans.

A więc odwdzięczcie mu się nie głosując na niego, proste.

Pomijam już fakt jak można na takiego anemicznego człowieka, który chyba podpisze wszystko co mu podsuną, zagłosować.

A co do plotek nt. kosztów i w ogóle terenów, na którym ma to nowe cudo powstać to powiem tylko jedno: kisnę z was. XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2870 dnia: Kwietnia 23, 2015, 16:12:34 »
Witam sa jakies nowosci w sprawie przejscia na dwie zmiany pakowni?

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2871 dnia: Kwietnia 23, 2015, 23:23:18 »
Wydaje mi się że nie da się przejść na 2 zmiany na wydziale na którym ciągle jest co robić, wystarczy spojrzeć w raporty i ilości wykonanego załadunku na nockach i w weekendy jeśli ktoś myśli że jak jest (pon-pt 22-6) sobota,niedziela i nic się na tym wydziale nie dzieje to jest w wielkim błędzie i kto ma to wiedzieć ten wie bo pracy jest od groma.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2872 dnia: Kwietnia 24, 2015, 18:35:53 »
Witam sa jakies nowosci w sprawie przejscia na dwie zmiany pakowni?

Póki co nastała cisza, żadnych nowości, ani plotek nawet.

Za to dziś slyszałem inną ciekawostkę, Police, które wytworzyły najwiekszy zysk w historii chyba, dostały mniejsze podwyżki od tych z Tarnowa i Puław, które miały nieporownywalnie niższe zyski od Polic. Będzie dym, bo wychodzi na to, że związki tam lepiej działają jak w Policach

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2873 dnia: Kwietnia 24, 2015, 23:17:21 »
Za to dziś słyszałem inną ciekawostkę, Police, które wytworzyły największy zysk w historii chyba, dostały mniejsze podwyżki od tych z Tarnowa i Puław, które miały nieporównywalnie niższe zyski od Polic. Będzie dym, bo wychodzi na to, że związki tam lepiej działają jak w Policach

Dziwi mnie jedno, a mianowicie fakt, że postanowiłeś podzielić się z nami niesprawdzoną i nieprawdziwą plotką bez zadania sobie chociaż minimalnego trudu jej zweryfikowania. Police, Puławy i Tarnów są spółkami notowanymi na GPW, więc dostęp do ich sprawozdań finansowych jest ogólnodostępny. Mało tego, nawet publikują je na swoich stronach!

Irytujące jest to, że jakiś pan Mietek rzuci plotkę, pan Tadek podchwyci i po chwili wszystkie Janusze wierzą, że to prawda.

Żeby nie było, poniżej zestawienie zysków tych 3 spółek, dane ze skonsolidowanych raportów rocznych za 2014 rok:

Puławy zysk netto 262 miliony złotych (za 1,5 roku - zmiana okresu obrachunkowego)
Tarnów zysk netto 265 milionów złotych
Police zysk netto 61 milionów złotych

Wnioski wyciągnij sam.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2874 dnia: Kwietnia 26, 2015, 08:42:32 »
Dodam, że podczas negocjacji( negocjowaliśmy jako pierwsi ze spółek) zostawiliśmy furtkę. Mianowicie, jeśli w tamtych spółkach pracownicy otrzymają więcej niż w Policach  to wznawiamy negocjacje - takie były uzgodnienia z Prezesem. Nasz wzrost funduszu wynagrodzeń to 6.1 mln, jak na razie nie wszystkie negocjacje " tam" się zakończyły. Nas natomiast w środę czeka spotkanie nt. zmiany systemu czasy pracy w logistyce.

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2875 dnia: Kwietnia 26, 2015, 09:40:26 »
Pani Aniu a jakieś podejrzenia co może wyniknąć z tych rozmów sa szanse na zostanie w tym systemie co obecnie czy raczej pewne są zmiany?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2876 dnia: Kwietnia 26, 2015, 10:43:44 »
Trudno powiedzieć. Zobaczymy co zostanie nam przedstawione. Jakie argumenty będą.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2877 dnia: Kwietnia 28, 2015, 12:13:25 »
Za to dziś słyszałem inną ciekawostkę, Police, które wytworzyły największy zysk w historii chyba, dostały mniejsze podwyżki od tych z Tarnowa i Puław, które miały nieporównywalnie niższe zyski od Polic. Będzie dym, bo wychodzi na to, że związki tam lepiej działają jak w Policach

Dziwi mnie jedno, a mianowicie fakt, że postanowiłeś podzielić się z nami niesprawdzoną i nieprawdziwą plotką bez zadania sobie chociaż minimalnego trudu jej zweryfikowania. Police, Puławy i Tarnów są spółkami notowanymi na GPW, więc dostęp do ich sprawozdań finansowych jest ogólnodostępny. Mało tego, nawet publikują je na swoich stronach!

Irytujące jest to, że jakiś pan Mietek rzuci plotkę, pan Tadek podchwyci i po chwili wszystkie Janusze wierzą, że to prawda.

Żeby nie było, poniżej zestawienie zysków tych 3 spółek, dane ze skonsolidowanych raportów rocznych za 2014 rok:

Puławy zysk netto 262 miliony złotych (za 1,5 roku - zmiana okresu obrachunkowego)
Tarnów zysk netto 265 milionów złotych
Police zysk netto 61 milionów złotych

Wnioski wyciągnij sam.

chociaż jeden głos rozsądku, bo przecież Janusze uwierzą we wszystko co się im napisze, nie chce im się sprawdzić czy to prawdziwe informacje. a jeszcze będą przekazywać dalej...

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2878 dnia: Kwietnia 29, 2015, 12:03:07 »
Dobra przepraszam za wprowadzenie zamieszania, na drugi raz dokladnie obczytam zanim cos napisze. Jednak z doswiadczenia wiem, ze w kazdej plotce jest ziarno prawdy (jak chodzi o zaklady) tym razem to sie nie sprawdzilo.
Pani Aniu, porosze napisac, co zostało ustalone na spotkaniu w sprawie logistyki, o ile to nie problem :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2879 dnia: Kwietnia 29, 2015, 13:45:30 »
Było to pierwsze spotkanie. Materiały otrzymaliśmy na spotkaniu pt." zwiększenie efektywności procesów w Centrum Logistyki". Dyrektor przedstawił system dwuzmianowy trzybrygadowy: 5 ranek, 2 wolne, 5 popołudniówek, 3 dni wolnego itd (RRRRR WW PPPPP WWW RRRRR WW PPPPP WWW itd). Wg prezentujących 5bop ogranicza efektywność wykorzystania pracowników. Przedstawiono nam obłożenie załadunkami poszczególnych zmian z których wynikało, że w nocy jest realizowane 30% załadunków popołudniowych. Plan dotyczy 40 pracowników na LP 1 i LP2.  Z uwagi na to, iż było to pierwsze spotkanie poprosiliśmy na następne o szereg wyliczeń i zestawień z bieżącego okresu.