Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784614 razy)

Offline eustach33

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2835 dnia: Marca 26, 2015, 22:47:56 »
No to też przeginasz , nie tylko te związki coś robią  bo same nie za bardzo nic nie zrobią  , tutaj to żeś pojechał ohhhooo. No ale reklama to dźwignią handlu , ale żeby tak cukrować.

Tak,tak reklama dźwignią,,handlu" ,awans sprzedawczyni ze sklepu monopolowego ,,Korona" na laborantkę z.ch Police w miesiąc po objęciu stanowiska wiceprzewodniczącego ZZ Kontra'95 nikogo zapewne nie dziwi,gdyż kwalifikacje mówią same za siebie: cyt.,,a jakie ph"? to jeszcze raz mam robić- słowa laborantki!!HANDEL KWITNIE- związkowy głównie. Dziękujemy za pozytywnie załatwione sprawy przez ZZ Kontra'95 hahaha

Offline stefa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2836 dnia: Marca 27, 2015, 10:36:33 »
Widzę że rozmowa zeszła na poziom typowy dla rozmów Polaków czyli obrzucanie się błotem. Jestem osobą  która wiele lat przepracowała w firmie nigdy nie pracowała na zmiany. Pamiętam jednak że zawsze jednym z głównych argumentów w rozmowach pracowników zmianowych ale i przedstawicieli związków był argument że praca na zmiany źle wpływa na organizm. Moje pytanie tyczyło się tego czy skoro (chodź jest to ponoć póki co plotka) pracodawca zmienia system na korzystniejszy dla pracowników to chyba dobrze??? Bo z argumentu Madzi21 zrozumiałem że nie o zdrowie chodzi tylko o kasę. Oczywiście chętnie poznam opinię innych pracowników tylko proszę bez błota nawet jak się ze mną nie zgadzacie.

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2837 dnia: Marca 27, 2015, 10:45:30 »
Stefa  w dzisiejszych czasach ludziom chodzi głównie  o pieniądze im mniej sie zarabia tym ciężej utrzymać rodzinę fakt bez nocek lżej bo w nocy powinno sie spać a nie pracować czyli ma to swoję plusy i minusy.Ja wole pracować w nocy ale mieć spokój z utrzymaniem rodziny

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2838 dnia: Marca 27, 2015, 10:56:03 »
Wielka inwestycja Grupy Azoty. Police wydadzą 1,67 mld zł na instalację do produkcji propylenu
http://biznes.onet.pl/gielda/wiadomosci/wielka-inwestycja-grupy-azoty-police-wydadza-1-67-mld-zl-na-instalacje-do-produkcji/752l57

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2839 dnia: Marca 27, 2015, 14:09:09 »
No ale ludzie pomyślcie trochę, jeśli zlikwidują nocną zmianę to jak to sobie wyobrażacie że o 22 wyłączamy instalację np amoniaku albo EC tudzież mocznika  przyciskiem "off" i rano przychodzi zmiana i włącza "on" No ludzie tak nie jest i nigdy nie będzie instalację zatrzymuje się kilkanaście godzin i to z ogromną stratą dla zakładu. A po drugie ciężko mi jest to sobie wyobrazić tak jak ktoś tu pisał wcześniej że pakownie mają na nocki nie "robić" to co mocznik będzie się sypał w jedno miejsce skoro nikt na magazynie nie będzie tego pilnował? to i wagowe będą miały wolne nocki bo przecież nikt na pakownie po nawóz nie będzie przyjeżdżał. nie da się zmienić tego systemu pracy a jeśli się da to z ogromną stratą dla GA.

Offline Amelia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2840 dnia: Marca 27, 2015, 16:51:22 »
Wagowe w nocy lubią spać w domkach i nie bd płakały za nockami

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2841 dnia: Marca 27, 2015, 17:53:49 »
każdy lubi spać w domkach w nocy a tu chodzi o pracę, a będą płakały jak zobaczą że mniej godzi zrobiły i mniejsza wypłata.

Offline npk-pompa

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2842 dnia: Marca 27, 2015, 18:05:31 »
Tak,tak reklama dźwignią,,handlu" ,awans sprzedawczyni ze sklepu monopolowego ,,Korona" na laborantkę z.ch Police w miesiąc po objęciu stanowiska wiceprzewodniczącego ZZ Kontra'95 nikogo zapewne nie dziwi,gdyż kwalifikacje mówią same za siebie: cyt.,,a jakie ph"? to jeszcze raz mam robić- słowa laborantki!!HANDEL KWITNIE- związkowy głównie. Dziękujemy za pozytywnie załatwione sprawy przez ZZ Kontra'95 hahaha


eustach33 NIESMACZNE jest to co piszesz. Mam nadzieję że nie spotka Cię nigdy podobna "krytyka"
Flanela – symbol pracownika fizycznego

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2843 dnia: Marca 27, 2015, 19:30:31 »
awans sprzedawczyni ze sklepu monopolowego ,,Korona" na laborantkę z.ch Police w miesiąc po objęciu stanowiska wiceprzewodniczącego ZZ Kontra'95
eustach33 NIESMACZNE jest to co piszesz.
niesmacznie to mogą się czuć związki
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline eustach33

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2844 dnia: Marca 27, 2015, 20:00:47 »
Tak,tak reklama dźwignią,,handlu" ,awans sprzedawczyni ze sklepu monopolowego ,,Korona" na laborantkę z.ch Police w miesiąc po objęciu stanowiska wiceprzewodniczącego ZZ Kontra'95 nikogo zapewne nie dziwi,gdyż kwalifikacje mówią same za siebie: cyt.,,a jakie ph"? to jeszcze raz mam robić- słowa laborantki!!HANDEL KWITNIE- związkowy głównie. Dziękujemy za pozytywnie załatwione sprawy przez ZZ Kontra'95 hahaha


Nie dopisałem,że ów sprzedawczyni-laborantka to żona pana wiceprzewodniczącego.

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2845 dnia: Marca 28, 2015, 00:38:19 »
Typowa zazdrość. Nie bronie nikogo, a z Kontrą nie mam nic wspolnego. Ale uważam że obrzucanie błotem to słabe, niskie i typowe dla zakompleksionych ludzi. Heineken, odnośnie laboratorium pracującego w nocy to wydaje mi się że można to rozwiązać analizatorami które nie muszą być obsługiwane przez laborantki lecz przez aparatowych po przeszkoleniach. Tu jest jednak problem z tym że analizy takie nie koniecznie będą wiarygodne w oczach kontrahentów. Nie wiem czy lab mający akredytacje może korzystać z takich ludzi, no chyba że może. A co do zmiany systemu pracy to zamiast wprowadzać go w całej GA można w poszczególnych jednostkach. Ot takie moje zdanie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2846 dnia: Marca 28, 2015, 08:23:55 »
Obrzucanie błotem, zazdrość - o co ci chodzi człowieku? Ty możesz nie wiedzieć w tym nic dziwnego, że po znajomości zatrudniona jest osoba bez jakichkolwiek kwalifikacji, ale wytłumacz to ludzie, którzy mają wykształcenie chemiczne i od lat próbują się dostać na zakłady.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline skoczek76

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2848 dnia: Marca 28, 2015, 12:53:21 »
Bart chodziło mi o Panie które pracują na wadze a nie o laborantki. Panie w laboratorium z tego co wiem to mają masę roboty czy to na rannej zmianie czy na nocnej bez wyjątku.

Post Merge: Marca 28, 2015, 13:00:07
A co do analizatorów o których piszesz to rozumiem że laborantki należało by zwolnić skoro aparatowi wszystko będą robić, z tego co się orientuję to już pomału są ślusarzami, izolerami, automatykami, firmą sprzątającą, malarzami i cholera wie jeszcze co im dorzucą.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2015, 13:00:07 wysłana przez heineken »

Offline Amelia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2849 dnia: Marca 28, 2015, 14:11:15 »
Bart chodziło mi o Panie które pracują na wadze a nie o laborantki. Panie w laboratorium z tego co wiem to mają masę roboty czy to na rannej zmianie czy na nocnej bez wyjątku.
 


Post Merge: [time]Marzec 28, 2015, 13:00:07 [/time]

A co do analizatorów o których piszesz to rozumiem że laborantki należało by zwolnić skoro aparatowi wszystko będą robić, z tego co się orientuję to już pomału są ślusarzami, izolerami, automatykami, firmą sprzątającą, malarzami i cholera wie jeszcze co im dorzucą.

Post Merge: [time]Marzec 28, 2015, 14:51:41 [/time]
Co ty się tak uczepiłeś wagowych - nawet nie wiesz jak wygląda ich praca w nocy. Pań na wadze w nocy pracuje 2, a na cały zakładzie chyba trochę więcej. Wszystkie Panie czy to laborantki, czy wagowe mają sporo obowiązków w domu do wieczora - zakupy, obiady , sprzątanie dzieci, lekcje itd..... można wyliczać w nieskończoność , więc idą na nocki zmęczone, dlatego powinny spać w nocy a nie pracować ( oczywiście za przyzwoite wynagrodzenie )I każy uczciwie  sam powinien się rozliczyć z pracy w nocy a nie osoby trzecie, które o tej pracy nie mają bladego pojęcia . Koniec O!!!
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2015, 14:52:32 wysłana przez Amelia »