Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6839676 razy)

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2325 dnia: Stycznia 20, 2014, 21:35:40 »
Cytat: "lesman"
głupstwa wygadujesz zobacz na 105 lub m-bag kolejki aut

Jeżeli kolejki i stan magazynu przełoży się na przyzwoity wynik finansowy, to nawet się ucieszę.
Inna rzecz, te dzisiejsze ruchy na magazynach będą miały wpływ na wyniki za I kwartał 2014r.
_

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2326 dnia: Stycznia 23, 2014, 10:11:56 »
Cytat: "solar"
Cytat: "lesman"
głupstwa wygadujesz zobacz na 105 lub m-bag kolejki aut

Jeżeli kolejki i stan magazynu przełoży się na przyzwoity wynik finansowy, to nawet się ucieszę.
Inna rzecz, te dzisiejsze ruchy na magazynach będą miały wpływ na wyniki za I kwartał 2014r.
_
w sumie to masz rację bo zamiast obsługiwać samochody po nawóz obsługuje się w pierwszej kolejności samochody z produkcji często nie ma już gdzie go składać a po 2-3 miesiącach są już do wycinki i tak w kółko bo jak słyszałem to dla naszego dobra(premii) liczy się wyprodukowanie a nie sprzedaż

Offline Zenobiusz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2327 dnia: Stycznia 23, 2014, 23:58:45 »
Pytanie do prawników zawodowców i kumatych prawników amatorów - Czy można pisać tu na forum o negatywnych zjawiskach w Z.Ch. Police (znanych jedynie ze słyszenia, nie mając twardych dowodów) bez ryzyka poniesienia konsekwencji prawnych? - zakładając oczywiście że wyraźnie zaznaczy się że się o tym jedynie słyszało

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2328 dnia: Stycznia 24, 2014, 07:43:56 »
Jeżeli sprawa będzie dotyczyła konkretnej osoby a okaże się być to jedynie oszczerstwem, to musisz być pewny że anonimowy nie pozostaniesz. Osoba, osoby bądź instytucja może ciebie zaskarżyć. Czasy bezprawnego opisywania danych sytuacji już dawno się skończył.
I wydaje mi się że forum to nie jest dobre miejsce na testowanie tego w praktyce.
Jakiś czas temu mieliśmy przykład jak znana osoba z polityki mówiła publicznie i na forach o nieprawdziwych informacjach na temat zakładu – prezes wziął go w obroty a o konsekwencjach  też było słychać 

Offline Zenobiusz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2329 dnia: Stycznia 24, 2014, 09:45:15 »
Cytat: "Marshall"
Jeżeli sprawa będzie dotyczyła konkretnej osoby a okaże się być to jedynie oszczerstwem, to musisz być pewny że anonimowy nie pozostaniesz. Osoba, osoby bądź instytucja może ciebie zaskarżyć. Czasy bezprawnego opisywania danych sytuacji już dawno się skończył.I wydaje mi się że forum to nie jest dobre miejsce na testowanie tego w praktyce.
Jakiś czas temu mieliśmy przykład jak znana osoba z polityki mówiła publicznie i na forach o nieprawdziwych informacjach na temat zakładu – prezes wziął go w obroty a o konsekwencjach  też było słychać 


Ok Dzięki Marshall za wypowiedź, ale chodziło mi o rozpowszechnianie prawdziwych informacji a nie oszczerstw. Poniżej cytat z netu (niepokoi mnie ten pogrubiony tekst).
"Zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art. 212 § 1 Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.).
Istnieją dwa kontratypy dla tego czynu zabronionego. Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213 § 1 k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu lub dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną.(art. 213 § 2 k.k.) Zaistnienie kontratypów określonych w art. 213 Kodeksu karnego nie wyłącza odpowiedzialności karnej sprawcy za zniewagę ze względu na formę podniesienia lub rozgłoszenia zarzutu (art. 214 k.k.)."

Pisanie o negatywnych zjawiskach w ZCh Police służy obronie społecznie uzasadnionego interesu ale czy rozgłaszanie zarzutów (które nie są oszczerstwami) na lokalnym forum internetowym może nie wyłączyć odpowiedzialności karnej???

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2330 dnia: Stycznia 24, 2014, 10:16:44 »
Według mnie tak, osobiście na forum bym tego nie robił. W tej chwili w Polsce jest coraz więcej tego typu spraw, początkowo ponosi się koszty ale potem osoba, która rozpowszechnia może i prawdę lecz oczerniając daną osobę zazwyczaj wyrokiem sąd pokrywa wszystkie koszty sądowe no i jakaś dodatkowa kara.
Nie jestem za płakaniem lub rozpowszechnianiem dziwnych informacji, które są gdzieś usłyszane bądź tak jak piszesz może i prawdziwe.
Wiele się słyszy ale forum nie jest po to.
Skupmy się aby towar produkowany został odbierany przez kontrahentów :faja:
Reszta nie ma znaczenia  ;D

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2331 dnia: Stycznia 24, 2014, 18:12:58 »
Cytat: "Marshall"
Nie jestem za płakaniem lub rozpowszechnianiem dziwnych informacji, które są gdzieś usłyszane bądź tak jak piszesz może i prawdziwe.

Ja wierzę, że w każdej informacji jest conajmniej jedno ziarnko prawdy. Informacje  często zawoalowane po to, aby przedstawić problem a nie wypunktować kogoś osobiście.
Złośliwości łatwo wychwycić.
Cytat: "Marshall"
Wiele się słyszy ale forum nie jest po to.

Taak. Powstanie forum z krainy powszechnej szczęśliwości. Będą wiadomości dobre albo wcale. Wiadomości prawdziwych trzeba będzie szukać gdzieś na serwerach na Pacyfiku.
_

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2332 dnia: Stycznia 25, 2014, 17:43:53 »
"Jakiś czas temu mieliśmy przykład jak znana osoba z polityki mówiła publicznie i na forach o nieprawdziwych informacjach na temat zakładu – prezes wziął go w obroty a o konsekwencjach też było słychać "
Marshall
Ja osobiście nic nie słyszałem czyli głośno tym nie było. Więc o kogo i o co chodzi?

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2333 dnia: Lutego 02, 2014, 11:18:13 »
witam czy ktos orientuje sie kiedy ma byc wyplacona 13?i czy po przepracowaniu okres w roku 2013 kwiecien/grudzien nalezy mi sie ?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2334 dnia: Lutego 02, 2014, 13:10:54 »
Pewnie się należy, zwykle regulamin mówi, że wypłata jest dla zatrudnionych na dzień X. Z dwa lata temu to był chyba listopad.

Poprawcie mnie jeśli się mylę.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2335 dnia: Lutego 02, 2014, 19:01:54 »
A kiedy będzie ogłoszenie wyników finansowych za 2013r.?

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2336 dnia: Lutego 02, 2014, 22:15:14 »
Cytat: "sz-n"
A kiedy będzie ogłoszenie wyników finansowych za 2013r.?




No właśnie? Bo coś nima i nima

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2337 dnia: Lutego 03, 2014, 08:03:52 »
Madzia -temat nagrody rocznej opisany jest w Załączniku 11 do ZUZP" Regulamin wypłaty nagrody rocznej"Uprawnionym do nagrody rocznej jest pracownik, który był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy, w roku kalendarzowym, za który wypłacana jest nagroda.

Co do wyników finansowych za 2013-jeszcze jest czas. Obecnie trwa "badanie finansów" przez biegłego. Nastepnie Zarząd, Rada i Walne.

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2338 dnia: Lutego 03, 2014, 15:51:02 »
A jak się ma sprawa przepustek bo jak sobie przypominam to chyba druga taka akcja z wymianą i kolejny niewypał  ;D

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2339 dnia: Lutego 03, 2014, 15:53:31 »
Cytat: "sz-n"
A kiedy będzie ogłoszenie wyników finansowych za 2013r.?


Zarząd Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. (dalej: "Spółka") niniejszym podaje do publicznej wiadomości daty przekazywania raportów okresowych w roku obrotowym 2014. 1. Raporty kwartalne: - rozszerzony skonsolidowany raport za I kwartał 2014 – 15 maja 2014 roku - rozszerzony skonsolidowany raport za III kwartał 2014 – 13 listopada 2014 roku 2. Raporty półroczne: - rozszerzony skonsolidowany raport półroczny za I półrocze 2014 roku – 14 sierpnia 2014 roku 3. Raporty roczne: - jednostkowy raport roczny za rok 2013 – 21 marca 2014 roku - skonsolidowany raport roczny za rok 2013 – 21 marca 2014 roku.