Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6788626 razy)

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2175 dnia: Września 27, 2013, 12:53:47 »
Mnie np. nudzi temat o dyrektorce w szkole i uważam ileż to można o tym pisać. Jednak ludzie piszą. Mnie to nie ciekawi więc tam nie wchodzę.
To samo tu na "Policach", nusisz się czytając posty to wejdź na inną stronę internetową gdzie dowiesz się wszystkiego.

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2176 dnia: Września 27, 2013, 12:54:49 »
Cytat: "KRET"
dlaczego tylko pragniesz w tym wątku czytać o pozytywnych aspektach pracy w Grupie Azoty? Pracujesz w PR ZchP?
Ciekawe jest Twoje zainteresowanie jakie tu problemy są poruszane mimo tego, że w żaden sposób nie jesteś z tą firmą związana. Takimi wpisami próbujesz odwrócić uwagę innych od realnych problemów pracowników min są to wynagrodzenia.

Nie mam nic wspólnego z Zakładami, poza tym, że od wielu lat mieszkam w Policach i dlatego właśnie interesuje mnie ta firma i jej kondycja. Myślę, że ma to znaczenie dla każdej osoby, która tu mieszka, bez względu na to, czy jest jej pracownikiem, czy nie. Gdyby firma przestała istnieć, to całe miasto by to pewnie odczuło. Nigdzie nie napisałam, że chcę czytać tylko o pozytywach z nią związanych. Negatywne informacje są równie istotne (takie jak chociażby ten artykuł o "kopalniach w Senegalu"), zwłaszcza dotyczące kondycji finansowej firmy, a że moje wykształcenie to właśnie sfera finansów, więc nic dziwnego, że mnie to interesuje. Razi mnie to, co napisałam już kilkakrotnie - że 90% dyskusji (a może i więcej) na tym wątku sprowadza się tylko do jednego - płace, angaże, wynagrodzenia, podwyżki, zasilenia kart itp. Oczywiście, każdy może dyskutować, o czym chce, jeżeli choćby w najmniejszym stopniu dotyczy to tematu wątku i każdy też może wyrazić swoją opinię na ten temat, co zrobiłam, jako osoba postronna.

Offline woźnica

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2177 dnia: Września 27, 2013, 13:03:02 »
Sama widzisz Febe....piszesz o "POLICACH" i Twoje informacje nic nie przynoszą. Może zacznij pisać o spółce coś ciekawego, może zacznij pytać konkretnie to i temat się zmieni.

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2178 dnia: Września 27, 2013, 13:14:27 »
Moje posty dotyczyły tego, czego ja - osoba nie związana bezpośrednio z Zakładami mogę się dowiedzieć o firmie zaglądając do tego wątku. Jak na razie, to czytam ciągle, że nieźle płaci pracownikom i ma niezły "socjal". Jak się dowiem czegoś ciekawego, to na pewno napiszę, zwłaszcza w temacie wynagrodzeń. :eye:

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2179 dnia: Września 30, 2013, 12:06:14 »
Cytat: "konDonek"
Cytat: "dinokio"
Cytat: "konDonek"
Cytat: "dinokio"
Tylko ze to wlasnie Ci robole pracuja na PENTAGON .


 Prędzej taki zza biurka ogarnie twoją łopatę niż ty jego biurko.


Byli już tacy cwaniacy z biurowca gdy rozwiązywali prawdopodobnie dział projektów chyba że się mylę.
Facet po studiach i schody zamiatał z dołu do góry a łopaty nigdy w życiu nie trzymał.
A to już nie te czasy , teraz komputer 5-cio latek ogarnia .
I zastanów się co piszesz bo robisz z NAS aparatowych jakiś tępaków stworzonych tylko do łopaty a grubo się mylisz bo nie jeden z nas ogarnia w ciągu ośmiu godzin tyle że sobie nie wyobrażasz tego ile musimy mieć urządzeń na uwadze i nie tylko. Jeden błąd i w tonach nam liczą straty.
A nawiązywałem do tego że nie ma kadra szacunku dla zwykłych pracowników.


Na wstępie wyjaśniam, że nie pracuję na zakładach odkąd w 2010 odszedłem na PDO.
Teraz jestem sobie sam szefem z pensją o wiele wyższą niż tą jaką miałem na zakładzie.

Na zakładach pracę zaczynałem w 1993 roku od ślusarza  a kończyłem na stanowisku specjalisty.
Przez 17 lat napatrzyłem się na łopaciarzy śpiących po kanciapach jak i na ludzi z biurowców klikających w necie i popijających kawkę zamiast pracować. Zarówno jedni jak i drudzy potrafią się nieźle opierdzielać. Zarówno praca jednych jak i drugich jest ważna dla firmy. Ale gościu nie chrzań nigdy więcej że to robole pracują na umysłowych bo to tak nie działa.
jak tak twierdzisz że robole nie pracują na umysłowych to powiedz mi skąd się bierze taka różnica w pensji czyżby umy
słem więcej pracował i był bardziej zmęczony?

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2180 dnia: Października 02, 2013, 13:44:29 »
witam czy ktos z was sie orientuje cos na temat szkolen z toyoty na wozki widlowe jestem swiezo co przyjety i mam miec jakies szkolenie.slyszalem ze niby jakis egzamin ma byc jesli go nie zalicze niby zabiora mi uprawnienia czy wstrzymaja  :rotfl:

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2181 dnia: Października 02, 2013, 22:47:47 »
Cytat: "madzia21"
witam czy ktos z was sie orientuje cos na temat szkolen z toyoty na wozki widlowe jestem swiezo co przyjety i mam miec jakies szkolenie.slyszalem ze niby jakis egzamin ma byc jesli go nie zalicze niby zabiora mi uprawnienia czy wstrzymaja  :rotfl:


Wyluzuj to jest zwykłe szkolenie...

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2182 dnia: Października 02, 2013, 22:57:49 »
Cytat: "lesman"
Cytat: "konDonek"
Cytat: "dinokio"
Cytat: "konDonek"
Cytat: "dinokio"
Tylko ze to wlasnie Ci robole pracuja na PENTAGON .


 Prędzej taki zza biurka ogarnie twoją łopatę niż ty jego biurko.


Byli już tacy cwaniacy z biurowca gdy rozwiązywali prawdopodobnie dział projektów chyba że się mylę.
Facet po studiach i schody zamiatał z dołu do góry a łopaty nigdy w życiu nie trzymał.
A to już nie te czasy , teraz komputer 5-cio latek ogarnia .
I zastanów się co piszesz bo robisz z NAS aparatowych jakiś tępaków stworzonych tylko do łopaty a grubo się mylisz bo nie jeden z nas ogarnia w ciągu ośmiu godzin tyle że sobie nie wyobrażasz tego ile musimy mieć urządzeń na uwadze i nie tylko. Jeden błąd i w tonach nam liczą straty.
A nawiązywałem do tego że nie ma kadra szacunku dla zwykłych pracowników.


Na wstępie wyjaśniam, że nie pracuję na zakładach odkąd w 2010 odszedłem na PDO.
Teraz jestem sobie sam szefem z pensją o wiele wyższą niż tą jaką miałem na zakładzie.

Na zakładach pracę zaczynałem w 1993 roku od ślusarza  a kończyłem na stanowisku specjalisty.
Przez 17 lat napatrzyłem się na łopaciarzy śpiących po kanciapach jak i na ludzi z biurowców klikających w necie i popijających kawkę zamiast pracować. Zarówno jedni jak i drudzy potrafią się nieźle opierdzielać. Zarówno praca jednych jak i drugich jest ważna dla firmy. Ale gościu nie chrzań nigdy więcej że to robole pracują na umysłowych bo to tak nie działa.
jak tak twierdzisz że robole nie pracują na umysłowych to powiedz mi skąd się bierze taka różnica w pensji czyżby umy
słem więcej pracował i był bardziej zmęczony?


Wyobraź sobie, że ten pracownik umysłowy jakim jest np kierownik, dyrektor, specjalista skończył porządną szkołę, która dała mu dużo lepsze wykształcenie i to teraz mu procentuje lepszym stanowiskiem jak i pensją. Nie jest to regułą ale tak to z reguły działa. Poza tym nie płaczcie, że na produkcji tak słabo zarabiacie. Mam kolegę w biurowcu który na rękę bierze 2400 a pracuje w zch 15 lat. Znam aparatowych co mają dużo wyższe stawki.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2183 dnia: Października 03, 2013, 07:54:55 »
Cytat: "konDonek"
Cytat: "lesman"
Cytat: "konDonek"
Cytat: "dinokio"
Cytat: "konDonek"
Cytat: "dinokio"
Tylko ze to wlasnie Ci robole pracuja na PENTAGON .


 Prędzej taki zza biurka ogarnie twoją łopatę niż ty jego biurko.


Byli już tacy cwaniacy z biurowca gdy rozwiązywali prawdopodobnie dział projektów chyba że się mylę.
Facet po studiach i schody zamiatał z dołu do góry a łopaty nigdy w życiu nie trzymał.
A to już nie te czasy , teraz komputer 5-cio latek ogarnia .
I zastanów się co piszesz bo robisz z NAS aparatowych jakiś tępaków stworzonych tylko do łopaty a grubo się mylisz bo nie jeden z nas ogarnia w ciągu ośmiu godzin tyle że sobie nie wyobrażasz tego ile musimy mieć urządzeń na uwadze i nie tylko. Jeden błąd i w tonach nam liczą straty.
A nawiązywałem do tego że nie ma kadra szacunku dla zwykłych pracowników.


Na wstępie wyjaśniam, że nie pracuję na zakładach odkąd w 2010 odszedłem na PDO.
Teraz jestem sobie sam szefem z pensją o wiele wyższą niż tą jaką miałem na zakładzie.

Na zakładach pracę zaczynałem w 1993 roku od ślusarza  a kończyłem na stanowisku specjalisty.
Przez 17 lat napatrzyłem się na łopaciarzy śpiących po kanciapach jak i na ludzi z biurowców klikających w necie i popijających kawkę zamiast pracować. Zarówno jedni jak i drudzy potrafią się nieźle opierdzielać. Zarówno praca jednych jak i drugich jest ważna dla firmy. Ale gościu nie chrzań nigdy więcej że to robole pracują na umysłowych bo to tak nie działa.
jak tak twierdzisz że robole nie pracują na umysłowych to powiedz mi skąd się bierze taka różnica w pensji czyżby umy
słem więcej pracował i był bardziej zmęczony?


Wyobraź sobie, że ten pracownik umysłowy jakim jest np kierownik, dyrektor, specjalista skończył porządną szkołę, która dała mu dużo lepsze wykształcenie i to teraz mu procentuje lepszym stanowiskiem jak i pensją. Nie jest to regułą ale tak to z reguły działa. Poza tym nie płaczcie, że na produkcji tak słabo zarabiacie. Mam kolegę w biurowcu który na rękę bierze 2400 a pracuje w zch 15 lat. Znam aparatowych co mają dużo wyższe stawki.


Kochany kolego kondonek na produkcji też nie pracują głomby te czasu już dawno mineły gdzie do łopaty był przyjmowany człowiek z podstawowym wykształceniem. Wielu aparatowych jest po studiach lub po szkołach równie mocnych. Znam osobiście przypadki gdzie aparatowy jest mgr inż po studiach chemicznych oraz sztaplarkowego po logistyce. Tajemnicą poliszynela jest ze dobre wakaty rozdawane są pod stołem dla znajomych lub mniej znajomych a te ochłapki wystawiane do intranetu (i proszę mi tu głupot nie pisać ze wszystkie wolne miejsca są wystawiane do intranetu bo tak nie jest), a  ukończone studia tych ze właśnie pracowników w biurowcu nie koniecznie są powiązane z wykonywaną teraz pracą np. mg socjologi od......... lub mgr wychowania fizycznego od........... i tak to własnie jest (ojcze chwalą nas, my ciebie, a ty nas) i koło zatrudniania się zamyka

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2184 dnia: Października 03, 2013, 19:07:53 »
Prawda smutna jest taka, że sama szkoła nie wystarczy. Nie od dziś wiadomo, że dobre "plecy" to podstawa. Tak jest wszędzie niestety. Poza tym to że aparatowy z mgr inż zasuwa bezpośrednio na produkcji to nie jest raczej wina tego aparatowego ale przygłupa przełożonego, który powinien takiego pracownika awansować.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2185 dnia: Października 04, 2013, 10:09:16 »
Czasy kiedy wraz z papierkiem wyższej uczelni szedł awans już dawno się skończyły. Rynek przesycony jest młodymi ludźmi, którzy z braku pomysłów na życie w tym kraju idą na studia po których nic ich nie czeka. Nikogo nie dziwi fakt, że z dyplomem mgr inż po Zakładach biegają aparatowi, elektrycy, spawacze, ślusarze...itp.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2186 dnia: Października 04, 2013, 14:21:33 »
Cytat: "Qba99"
Czasy kiedy wraz z papierkiem wyższej uczelni szedł awans już dawno się skończyły. Rynek przesycony jest młodymi ludźmi, którzy z braku pomysłów na życie w tym kraju idą na studia po których nic ich nie czeka. Nikogo nie dziwi fakt, że z dyplomem mgr inż po Zakładach biegają aparatowi, elektrycy, spawacze, ślusarze...itp.


To nie hańba ani grzech że aparatowi mają wyższe wykształcenie to właśnie Idze na in+ dla firmy.Gorzej jest właśnie z tymi po pseudo  wyższych szkołach którzy wykonują prace niez godne z ich wykształceniem. (Przeczytaj mój post wyżej mgr wychowania fizycznego od........
mgr socjologi od............ (kosztorysant). To jest właśnie ta degrengolada i to jest właśnie na in - dla firmy. Czy właśnie nie tak rujnuje się zasoby ludzkie w firmie ?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2187 dnia: Października 05, 2013, 17:41:35 »
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Wolny strzelec

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2188 dnia: Października 06, 2013, 11:46:54 »
Czy posiada ktoś jakieś informacje na temat zdarzenia z 3-go października na moczniku? Co tam się stało? Jak wyglądały działania?
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!!!

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2189 dnia: Października 06, 2013, 11:59:27 »
Cytat: "Kuba"
Krzysztof Jałosiński w Polskim Radiu Szczecin:
http://radioszczecin.pl/29,6596,zobacz-rozmowe-z-krzysztofem-jalosinskim&idf=231005
ale ściema