Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6782845 razy)

Offline be-cool

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1920 dnia: Maja 14, 2013, 18:17:16 »
ludzie przestańcie już pisać te bzdury o 5BOP bo żygać się chce

zajmijcie się czymś bardziej poważnym!!!

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1921 dnia: Maja 14, 2013, 20:59:05 »
A tak po za tym to czemu się dziwić, że chcemy podwyżek? Wiadomo, że prywaciarz robi z ludźmi w tych czasach co chce tak? A w takiej dużej firmie jak ZCh to przynajmniej muszą zagwarantować Ci to co Ci się prawnie należy tak? Przykład posiłki, ciuchy robocze, środki czystości itd. A i podwyżki być muszą skoro firma zarabia sporą kasę tak? A o średniej zakładowej to śmiech na sali (kosmos). Ja się modlę żeby podwyżki były od takiej średniej a nie od stawki zasadniczej. Podwyżki zmianowe także uważam za słuszne - oczywiście moim skromnym zdaniem...

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1922 dnia: Maja 14, 2013, 22:33:59 »
Cytat: "fafik"
w takiej dużej firmie jak ZCh to przynajmniej muszą zagwarantować Ci to co Ci się prawnie należy tak? Przykład posiłki, ciuchy robocze, środki czystości itd.

I to wszystko? Nie zapominaj, że prawo określa ilościowo, nie jakościowo, więc możesz dostać jakieś żarcie, byle szmatę i trochę popiołu, jeśli tylko naukowo stwierdzić, że nadaje się do czyszczenia i też wszystko się będzie zgadzało z literą prawa. Poza tym to o czym piszesz gwarantuje prawo pracy i wielkość pracodawcy nie ma tu znaczenia.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1923 dnia: Maja 15, 2013, 09:34:21 »
Jestem za tym by podwyżka była od średniej zakładowej lub od najwyższej stawki dla fizycznych.
Wiadomo już coś o podwyżce? Kiedy będzie? i ile tego?

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1924 dnia: Maja 15, 2013, 12:23:57 »
Cytat: "Prawdopodobnie"
Wiadomo już coś o podwyżce? Kiedy będzie? i ile tego?

Już dawno wszystko wiadomo. Od 1 lipca 5% a czemu tyle nie więcej odpowiedzcie sobie sami.

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1925 dnia: Maja 15, 2013, 19:09:45 »
A ja tam lubię prace na zakładach. Pracuje też w 5BOP. Doceniam to bo na poprzednim stanowisku nie miałem możliwości zaplanowania czego kolwiek a teraz jest super wiedząc kiedy idę do pracy w kazdy dzień roku. A najważniejsze to chyba to ze pracuje z super brygada. A jak komuś nie odpowiada praca na zakładach, obojętnie jak ciezka. Zawsze może się zwolnic, a jeśli to nie jest możliwe to proponuje zacząć doceniać to co mamy. Bo postawa rozczeniowa do niczego nie prowadzi.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1926 dnia: Maja 15, 2013, 20:47:42 »
Cytat: "Bart"
A ja tam lubię prace na zakładach. Pracuje też w 5BOP. Doceniam to bo na poprzednim stanowisku nie miałem możliwości zaplanowania czego kolwiek a teraz jest super wiedząc kiedy idę do pracy w kazdy dzień roku. A najważniejsze to chyba to ze pracuje z super brygada. A jak komuś nie odpowiada praca na zakładach, obojętnie jak ciezka. Zawsze może się zwolnic, a jeśli to nie jest możliwe to proponuje zacząć doceniać to co mamy. Bo postawa rozczeniowa do niczego nie prowadzi.
.

To chyba najrozsądniejszy post jaki czytałem w tym wątku.

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1927 dnia: Maja 16, 2013, 23:21:43 »
Jak zrobić kasę :) poczytajcie sobie o poczynaniach naszych radnych.

http://niewłaściwy link/wp-content/uploads/2013/05/WIESCI-318_internet.pdf

źródło woescipolickie.pl
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1928 dnia: Maja 18, 2013, 00:28:52 »
http://www.police24.pl/police-informacje-regionalne/413-minister-w-policach.html
Ministra też widziałem, ale proszę zmieńcie ten podpis w artykule pod zdjęciem „spotkanie z pracownikami” bo ktoś kto się nie zna  pomyśli, że ten zysk wypracowali oni i że w ogóle nawozy produkuje się w garniturach.

Offline errantia

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1929 dnia: Maja 18, 2013, 09:36:06 »
...chyba po to żeby tych garniturów nie przykurzyć to na czas wizyty ministra trzeba było zatrzymać co niektóre instalacje choć wiatr wiał akurat od biurowca....  :lol2:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1930 dnia: Maja 21, 2013, 15:56:10 »

toksyczny

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1931 dnia: Maja 21, 2013, 21:23:25 »
Zauważyłem że nasi dzielni wykonawcy drogi do ronda wznieśli jakąś tajemniczą budowlę w kamienia brukowego w rejonie przystanku. Wygląda to jak szczyt odkopanego poniemieckiego bunkra. Fajne. Najeżdża się na to i auto zwalnia, przy okazji testuje zawieszenie. Utrudnia ruch do Zakładów i o to chyba chodzi. Każdy ułatwia sobie życie a MY mamy "inne" spojrzenie. Mam nadzieję że modernizacja Rynku będzie wiązała się z budową suchej fosy, zwodzonego mostu z opuszczaną kratownicą  i innych przeszkód które skutecznie utrudnią przejazd. Po rondzie autobusy i TIRy jadą też po wewnętrznym kole bo koło cokolwiek za małe. Mam takie wrażenie że po modernizacji droga jest węższa? Miało być lepiej a wyszło jak zawsze:)

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1932 dnia: Maja 21, 2013, 21:31:29 »
jeżdżą tak bo nie chce im się kręcić i tyle, tak samo na rondzie Majdańskiego już nie raz jechałam autobusem który elegancko po rondzie jechał nie wjeżdżając na kamyki, trzeba chcieć. Po kamykach też osobówki jeżdżą na wszystkich rondach...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1933 dnia: Maja 22, 2013, 07:23:47 »
kaskada, toksycznemu chodzi o te dwa pagórki między rondem a rynkiem. To są wielkie progi zwalniające. Jeden to pojawia się od razu za łukiem drogi. Wyjeżdżasz zza zakrętu, nagle zaskoczenie i łup. I mam nadzieje, że wjazd na nie będzie wygładzony, bo teraz jest tak jakby wjeżdżało się na krawężnik.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1934 dnia: Maja 22, 2013, 07:42:08 »
jeszcze jedna warstwa asfaltu będzie kładziona, spokojnie dajcie im skończyć remont
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza