Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6882476 razy)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1935 dnia: Maja 22, 2013, 07:51:13 »
Cytat: "kaskada"
jeszcze jedna warstwa asfaltu będzie kładziona

Tak myślałem. Szkoda tylko, że później wykopią pełno studzienek, które w niedługim czasie się pozapadają.

toksyczny, muszę przyznać, że nazwa „odkopane poniemieckie bunkry” nawet pasuje. Jeżeli radnym przyjdzie może kiedyś do głowy nadać im nazwę ( tak jak teraz debatują o rondzie)  to ja proponuję: Bunkier I i Bunkier II

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1936 dnia: Maja 22, 2013, 10:52:45 »
Cytat: "kaskada"
jeżdżą tak bo nie chce im się kręcić i tyle, tak samo na rondzie Majdańskiego już nie raz jechałam autobusem który elegancko po rondzie jechał nie wjeżdżając na kamyki, trzeba chcieć. Po kamykach też osobówki jeżdżą na wszystkich rondach...
Być może dlatego,że autobus ma skrętną tylną oś?

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1937 dnia: Maja 22, 2013, 14:33:21 »
Wie ktoś może w jakim celu na nowych przepustkach jest wpisany oprócz kodu pracownika numer PESEL ? Odbiór przepustek jest na bramie więc ochrona ma dostęp do naszego numeru pesel !!!

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1938 dnia: Maja 22, 2013, 16:38:43 »
Kiedy odbędzie się  kolejna tura rozmów związków z zarządem w sprawie podwyżek?

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1939 dnia: Maja 23, 2013, 13:54:39 »
Cytat: "dinokio"
Odbiór przepustek jest na bramie więc ochrona ma dostęp do naszego numeru pesel

No i? Gdzie nie pójdziesz i czego nie załatwisz podajesz numer PESEL, więc dlaczego boisz się akurat ochrony na bramie?

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1940 dnia: Maja 23, 2013, 14:25:22 »
Nie przypominam sobie bym miał podawać pesel w kadrach gdy chcę coś załatwić i nie mówmy tu o bankach , a w ochronie niby co miał bym załatwiać. Ochrona nie musi mieć mojego nazwiska i nr.pesel w swoich danych , mają tylko kontrolować czy mam przepustkę uprawniającą do wejścia na zakład. Poprzednie przepustki nie miały więc na nowych są w jakimś celu .

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1941 dnia: Maja 23, 2013, 14:32:11 »
cooker a odpowiedz mi , czy wszystkim podajesz swój numer telefonu komórkowego? pewnie nie bo jest to twój prywatny i sobie tego nie życzysz , więc numer PESEL czy NIP jest tak samo Twoją prywatnością jak numer komórki

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1942 dnia: Maja 23, 2013, 14:35:30 »
Nie prosili by na zdjęciu podać nr.pesel tylko imię nazwisko i kod pracownika. Więc pytam w jakim celu?
Może pani ANNA jeżeli wie może odpowiedzieć?

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1943 dnia: Maja 23, 2013, 14:39:44 »
Nie wiem jak inni pracownicy czy już odebrali ale nam kadra powiedziała że mamy nie odbierać nowych bo podobno jest afera właśnie o to że jest numer PESEL na przepustce i ZWIĄZKI podobno interweniują w tej sprawie.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1944 dnia: Maja 23, 2013, 14:43:30 »
dinokio, używaj opcji "Edytuj".
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1945 dnia: Maja 23, 2013, 16:23:29 »
A może już pora aby kody pracowników zastąpić numerami pesel? Te kody to przecież jakaś perelowska zaprzeszłość. Zawsze to mniej do zapamiętania, w dodatku pesel jest z pewnością niepowtarzalny (pilnowane z urzędu) i jest użyteczny dodatkowo w innych miejscach, w przeciwieństwie do kodu pracownika. Z nipem w skarbówce wreszcie się skapnęli, że tak można, także teraz pora na inne instytucje.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1946 dnia: Maja 23, 2013, 16:46:57 »
Cytat: "gumastic"
Te kody to przecież jakaś perelowska zaprzeszłość.


Absolutnie nie, numery pracowników są powszechnie stosowane w wielu koncernach, to, że pesel umieścili na przepustce też mnie dziwi. Na mojej przepustce np. jest tylko imię i nazwisko + zdjęcie, wielkość karty bankomatowej, chip+magnetyczny pasek. To wszystko.

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1947 dnia: Maja 23, 2013, 17:24:27 »
Z ostatniej chwili : WYDAWANIE PRZEPUSTEK WSTRZYMANE AŻ DO WYJAŚNIENIA SPRAWY Z NR.PESEL . Źródło wiarygodne .

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1948 dnia: Maja 23, 2013, 17:57:17 »
Cytat: "DEtonator"
...chip+magnetyczny pasek. To wszystko.

A w nim zapewne pesel lub jego odpowiednik i mnóstwo innych danych, o których nawet nie wiemy :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1949 dnia: Maja 23, 2013, 19:42:38 »
Cytat: "gumastic"
A w nim zapewne pesel lub jego odpowiednik i mnóstwo innych danych, o których nawet nie wiemy :)


Wiemy, bo pracodawca nie może zatajać danych, które wykorzystuje, jest to regulowane literą prawa, elektroniczny zapis zawiera numer pracownika, imię i nazwisko, oraz dział/pion w którym pracuje, by się nie szwendać tam, gdzie nie potrzeba. Bramki są wszędzie elektroniczne i system wyznacza strefy, gdzie można wejść. Bardzo praktyczne i trzymające porządek.