Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6869386 razy)

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #585 dnia: Maja 14, 2012, 11:11:20 »
No prezesowi chyba o to właśnie chodziło zaczynają się drapać.

noob-zpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #586 dnia: Maja 14, 2012, 16:43:45 »
głównym problemem w zakładach jest ilość zwiazków jest ich za duzo,,,  a co do wypłaty na dzień chemika to p. Badełek łze, wypłata nie nastapi najpózniej 1czerwca, a nastapi dokładnie 1 czerwca, powodem jest kweste formalne,,, a rozmowy p. Badełaka z sedexo to populizm i mydlenie oczu i nic nie dadza a jest to tylko pijar,,, :faja:

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #587 dnia: Maja 14, 2012, 18:34:43 »
A nie mówiłem ze Badełek to cwaniaczek,nic Wam nie da .Powinniście te wszystkie pseudo ZWIĄZKI wywalić na zbity pysk z zakładów,bo i tak z tego nic nie macie,tylko Wam jeszcze zabierają pieniądze na składki na swoje koryto
piecia

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #588 dnia: Maja 14, 2012, 21:09:44 »
Cytat: "krych"
bo i tak z tego nic nie macie,tylko Wam jeszcze zabierają pieniądze na składki na swoje koryto

Nie należysz do związku to zapewne nie wiesz, że od związku można dostać tzw. chwilówkę :>     Na święta też dają bony. :)
Można też pójść do związku i poskarżyć się na kierownika. Wbrew pozorom, niektórzy kierownicy czują respekt przed związkami.
_

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #589 dnia: Maja 14, 2012, 21:22:19 »
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #590 dnia: Maja 14, 2012, 22:17:54 »
jak się umiesz rządzić domowym budzetem,to nie jest potrzebna chwilówka,chyba ze na picie.
piecia

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #591 dnia: Maja 14, 2012, 22:42:17 »
co do bonów świątecznych to wychodzi mniej niż w roku dajesz składki... tyle, że co miesiąc sobie nie bedziesz odkładał zapewne i nie odczujesz tego, a tu raz w roku dadzą troszke większy grosz, który można odczuć...
co do skarżenia się na kierownika to z tego co słyszałem to w statusach związków jest taki punkt, że każdy może pójść do związku i nie będąc ich członkiem zgłosić np. jakieś naruszenie i związek podobno nie może przejść koło tego obojętnie i musi interweniować, tyle że chwilówki już na pewno NIE DA  :ble:

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #592 dnia: Maja 15, 2012, 10:07:02 »
Cytat: "krych"
A nie mówiłem ze Badełek to cwaniaczek,nic Wam nie da .Powinniście te wszystkie pseudo ZWIĄZKI wywalić na zbity pysk z zakładów,bo i tak z tego nic nie macie,tylko Wam jeszcze zabierają pieniądze na składki na swoje koryto


od lat tak jest, że przewodniczący związków załatwiają dla siebie i swoich bliskich grubą kasę, a zwykłych członków mają głęboko..
CZAS ZMIENIĆ tych obłudników na normalnych ludzi !!

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #593 dnia: Maja 15, 2012, 10:42:00 »
[/quote]
CZAS ZMIENIĆ tych obłudników na normalnych ludzi !![/quote]

No właśnie, jestem ciekawa...kiedy ostatnio były wybory na nowych przedstawicieli i kiedy powinny być kolejne???

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #594 dnia: Maja 15, 2012, 12:35:26 »
A ja słyszałem ze mozna iść do związków,to oni uratują przed wyrzuceniem z pracy za pijaństwo.
piecia

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #595 dnia: Maja 15, 2012, 13:44:18 »
krych,  z tym pijaństwem to też by mogli zrobić porządek. Toć mogliby sprawdzić na bramie każdego wychodzącego a nie zwalniali dobrych pracowników.

p75

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #596 dnia: Maja 15, 2012, 19:42:53 »
Cytat: "krych"
A ja słyszałem ze mozna iść do związków,to oni uratują przed wyrzuceniem z pracy za pijaństwo.


Najpierw dostaniesz od nich chwilówkę żebyś miał, za co wypić  ;D

p75

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #597 dnia: Maja 16, 2012, 09:48:20 »

Ziomek

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #598 dnia: Maja 16, 2012, 10:22:45 »
Czy to prawda ze powstaje jakas suszarnia siarczaniu i bedą zatrudniać z zewnątrz na umowe-zlecenie???Prosze o szybka odpowiedz bo jesli to prawda to jade skladać papiery.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #599 dnia: Maja 16, 2012, 10:42:50 »
Cytat: "p75"
Wielki brat się zbliża


http://pulsinwestora.pb.pl/2607061,53180,jest-wezwanie-na-akcje-tarnowa


No, to jeszcze Ruskie wezmą Lotos i w ogóle będzie bajka.

Ale akcje ładnie dziś dały zarobić. Szkoda, że ich nie mam w portfelu. :E
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln