Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6887317 razy)

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #615 dnia: Maja 27, 2012, 09:50:15 »
Tak z ciekawości się zapytam. Co z osobami zwolnionymi z POLIC? Ponoć już się odbywają sprway sądowne? ich przełożeni są wzywani do sądów.
Dostaną jakieś pieniążki z zysku za 2011r?

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #616 dnia: Maja 27, 2012, 10:04:15 »
Cytat: "Prawdopodobnie"
Co z osobami zwolnionymi z POLIC?

Cytat: "Prawdopodobnie"
Dostaną jakieś pieniążki z zysku za 2011r?


Tak.

„Uprawnionym do nagrody jest pracownik, który był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy w 2011 r oraz byli pracownicy którzy zostali zwolnieni ze zwolnień grupowych i ci, z którymi nie przedłużono umów o pracę zgodnie z Regulaminem.”

źródło: biuletyn zzprc

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #617 dnia: Maja 27, 2012, 10:20:43 »
Nagroda jest liczona od podstawy czy wraz z dodatkami?

BTW niezłą pensję można mieć w czerwcu - podstawa z dodatkami, roczna, bony i może nawet już socjalne. Śmiać mi się chce jak ludzie tu płaczą, że mało zarabiają.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #618 dnia: Maja 27, 2012, 10:36:47 »
i że niby jedna "wypasiona" wypłata ma starczyć na cały rok? (bo raz w roku - i to po raz pierwszy od kilku lat taka się trafi) KrP, nam się chce płakać z powodu takich pustych wypowiedzi.
Cieszę się, że w ogóle  dostaliśmy jakieś ochłapy, bo wierzyć w tej firmie nie ma komu. Jak to się mawia cytując "niewiernego Tomasza" - uwierzę jak zobaczę, tak jest w tej firmie. Obietnic było tyle że Chiny i Rosje byś nimi wybrukował, ale realizacji nie wiem czy 1% by sie uzbierał.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #619 dnia: Maja 27, 2012, 10:42:16 »
kaskada, a tych ochłapów to ile ma być? Bo jak 500 czy 1000 zł jest dla ciebie uwłaczające/poniżające to ja z chęcią od ciebie te pieniądze wezmę :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #620 dnia: Maja 27, 2012, 11:05:21 »
Cytat: "kaskada"
i że niby jedna "wypasiona" wypłata ma starczyć na cały rok? (bo raz w roku - i to po raz pierwszy od kilku lat taka się trafi) KrP, nam się chce płakać z powodu takich pustych wypowiedzi.
Cieszę się, że w ogóle  dostaliśmy jakieś ochłapy, bo wierzyć w tej firmie nie ma komu. Jak to się mawia cytując "niewiernego Tomasza" - uwierzę jak zobaczę, tak jest w tej firmie. Obietnic było tyle że Chiny i Rosje byś nimi wybrukował, ale realizacji nie wiem czy 1% by sie uzbierał.


Kobieto, popracuj rok za 1500zł brutto, ok? Nawet nie rok, z dwa miesiące wystarczy. Wtedy zaczniesz doceniać wartość pieniądza. Bo teraz tej umiejętności nie posiadasz.

Policzmy:

~3200zł pensji
~1000zł socjalnego
~2000zł rocznej
~500zł bonów (czy ile tam teraz macie, nie wiem dokładnie).

Razem: 6700zł jednego miesiąca.

Ochłapy? Chętnie jak kolega wyżej te ochłapy przygarnę.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
SPZP "Skarb"

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #622 dnia: Maja 27, 2012, 11:36:44 »
Stare info, fundy stwierdziły, że za niska cena, a drobnica nie ma tyle papieru.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #623 dnia: Maja 27, 2012, 11:54:38 »
Ale jeżeli się dogadają to niedługo takie info o naszych premiach itp. może będziemy czytać tak:

Группа «Акрон» направила предложение на покупку акций компании Azoty Tarnów

http://www.acron.ru/presscenter/pressreleases/10363/

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #624 dnia: Maja 27, 2012, 11:59:31 »
Ja byłam, jestem i będę zadowolona z tego że coś wpływa na moje konto. Zawsze marudzili tu na forum: "nic nie dają", "mogli by dać"- jak już dają to mówią "za mało", "ale ochłapy"...
Zacznie się narzekanie jak przyjdzie nam odebrać następną wypłatę z obciętą premią.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #625 dnia: Maja 27, 2012, 15:18:31 »
Narzekacie na płace? Lepiej zacznijcie oszczędzać, bo jeśli sprawdzi się ponury scenariusz i Acron kupi ZAT to może się okazać, że albo dostaniecie 1500 brutto albo sobie ściągną swoich, albo Chińczyków dla oszczędności. O ile zakład ma być kupiony po to, by funkcjonować (prosty przykład, wg sprawozdań spółek Acron sprzedaje do całej UE ok 650 tys. ton produkcji, m.in amoniaku, a same Police tylko w kraju sprzedają go ok prawie 200 tys. ton. A jakby tak Zakłady wypadły z rynku to kto mógłby sobie sprzedać do Polski 200 tys. ton amoniaku więcej?).

Offline bobi

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #626 dnia: Maja 27, 2012, 15:50:23 »
Cooker to sobie pracuj za te twoje 1500 brutto . Jak nie potrafisz znaleść sobie pracy albo nic nie umiesz to możesz być białym murzynem.Przykładem jest wprowadzenie dobrowolnych odejść w Centrum.Wstrzymano je szybko,zbyt dużo chętnych do odejścia.Oczywiście mowa o pracownikach produktywnych, robotniczych nie biurowych.Oczywiście życie w naszym kraju jest coraz droższe.Wielu pracuje na dwa etaty aby godnie żyć.Prawdziwy z nazwy fachowiec nigdy nie zejdzie na zarobek głodowy.Wiadomo nie ma ludzi niezastąpionych,zawsze mogą zleceniodawcy robić za 7zł na całych zakładach.Życze wszystkim powodzenia.Nie dajcie się zastraszyć,bo im o to chodzi.[/b]
bobi

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #627 dnia: Maja 27, 2012, 16:17:04 »
Cytat: "bobi"
Prawdziwy z nazwy fachowiec nigdy nie zejdzie na zarobek głodowy

Chyba, że zakład zlikwidują i nagle na rynku pracy pojawi się 2000 fachowców. W Policach ciężko byłoby tylu ludziom nagle znaleźć zatrudnienie. A żyć trzeba. Możesz być mobilny, ale jeśli masz kredyt na mieszkanie to się nie wyniesiesz na drugi koniec kraju. A jeśli Acron wykupi i zechce je zamknąć, to nikt nie będzie miał nic do powiedzenia. Jak na ironię, po wyjściu z kryzysu finansowego, Zakłady stanęły przed jeszcze większym zagrożeniem.
Cytat: "bobi"
Nie dajcie się zastraszyć,bo im o to chodzi

Trzeba by świadomym zagrożeń, a nie udawać, że ich nie ma.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #628 dnia: Maja 27, 2012, 17:46:11 »
KrP, może i zarabiasz 3200 bo ja takie pieniądze widzę raz w roku a i to jak dobrze pójdzie. Jak fiskus jest łaskawy i zwrot podatku nastąpi. A pracowałam za 1200 zł i to przez 3 lata cieniasku. Za płytki jesteś w tej swojej pustej ideologii nieistniejącego dobrobytu. Może jeszcze napiszesz, że drugą irlandię tu mamy a zarabiamy jak szejki z Arabii czy Kataru? To już było, a wyszło jak zawsze...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #629 dnia: Maja 27, 2012, 19:47:54 »
bobi,   straszą nas tymi zleceniowcami, prawda jest taka, że ja wolałabym jako pracodawca mieć stałych pracowników na normalnej umowie niż zleceniowców. Zleceniowiec nie jest pewnym pracownikiem, ponieważ mało zarabia i szuka innej pracy. Jaki jest sens szkolić ludzi? Oni zaraz odejdą bo znajdą lepszą pracę. Taki zleceniowiec nie dba o zakład bo to nie jego (nie mam na myśli tu każdego zleceniowca), ale prawda jest taka że jak nie moje to przechodzę obojętnie obok tego. Prawda jest taka, że jak będą obniżać zarobki to fachowcy zaczną szukać innej pracy i zostaną Ci co muszą z jakiś powodów oraz duża część nieudaczników co nic nie wnoszą do zakładu lecz odwrotnie.