Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787054 razy)

Offline qwer1234

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5640 dnia: Grudnia 05, 2016, 06:15:58 »
Są przypadki kiedy ma tylko 4 osoby pod sobą. I co wtedy?

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5641 dnia: Grudnia 05, 2016, 09:03:32 »
Kierownicy przyznający podwyźki uznaniowe - średnio 40 zł/osobe powinni wziąść pod uwage 4 oceny kwartalne pracowników za 2016 rok.
I przydzielić tym, którzy 4 x mieli (w kaźdym kwartale) ocene ZDECYDOWANIE POWYŹEJ OCZEKIWAŃ.
Lub przyznać w tej brygadzie, która najwięcej razy wygrała.

Wymyśliłeś to czy wiesz, źe tak jest?
Pytam , bo u nas jest ciśnienie żeby ocen "zdecydowanie powyżej oczekiwań " wogóle nie było , "powyźej oczekiwań " to max i to też są wyjątki...


Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5642 dnia: Grudnia 05, 2016, 11:00:40 »
u mnie też zdecydowanie powyżej oczekiwań nie ma ;)

Niezłabeka

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5643 dnia: Grudnia 05, 2016, 11:03:36 »
U Nas mają , ale tylko brygadziści , zawsze są zdecydowanie powyżej oczekiwań.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5644 dnia: Grudnia 05, 2016, 20:37:39 »
mojej jakoś jeszcze nie doładowano. AAAAA o te związkowe chodzi sorry, rozpędziłem się i myślałem o tych sodexo co wszyscy mają.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5645 dnia: Grudnia 05, 2016, 20:39:45 »
mojej jakoś jeszcze nie doładowano. AAAAA o te związkowe chodzi sorry, rozpędziłem się i myślałem o tych sodexo co wszyscy mają.
Nie tylko twojej...po prostu nie bylo jeszcze doładowania ...mam aplikację sodexo i widzę

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5646 dnia: Grudnia 05, 2016, 20:42:08 »
też mam aplikację i też widzę, podobno mają być zasilone do 9 XII

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5647 dnia: Grudnia 05, 2016, 20:56:29 »
Dobry wieczór.
Szanowni Państwo, mija czwarty dzień akcji na rzecz kupna prezentu świątecznego, czyli papuci dla naszego związkowego VIP-a.
Dlaczego nazwaliśmy nasze Słońce zakładu VIP-em? Wszystko wyjaśni się w poniższym tekście.
Skarbonka skrupulatnie nabiera ciężaru. Nie zaniedbujemy tej kwestii nawet na sekundę.

W ciągu kolejnych dwóch dni akcji zostały przejrzane kolejne katalogi z kapciami, ale tym razem pod kątem ich wyjątkowej jakości i wysokiej ceny. Dzisiaj skupimy się na kapciach z najwyższej półki. Z półki VIP-owskiej.
Dzisiejsze propozycje:
1. Model VIP - edycja zimowa prosto ze Szwajcarii
http://www.sarenza.pl/glerups-poras-m-s804089-p0000106614?ectrans=1&utm_campaign=domodi&utm_medium=cpc&utm_source=domodi

2. Model VIP - kolejny wzór zimowy od renomowanego producenta
http://www.spartoo.pl/mobile/Shepherd-OLA-x3620626.php?product=3620626&track_id=domodi&sx=H&utm_source=domodi&utm_medium=comparateurs&utm_content=3620626&utm_campaign=domodi&size_id=6&marque=0

3. Model VIP - kapcie dżentelmena z wąsem (mój faworyt)
http://www.sarenza.pl/rondinaud-semouse-m-s2195-p0000143164?ectrans=1&utm_campaign=domodi&utm_medium=cpc&utm_source=domodi

Proszę pamiętać, że cały czas trwa nasza zabawa. Wybieramy prezent dla naszego idola.

Z życia zakładu.
Z racji długiego stażu pracy w firmie byłam świadkiem niejednej rozmowy pracowników. Jedna z tych rozmów miała następujący przebieg:
Grażyna: Słuchaj, mój stary zabrał mnie wczoraj na mecz naszych dziewczyn.
Joanna: Do Szczecina?
Grażyna: Tak. Dałam się namówić i muszę ci powiedzieć, że żałuję swojej decyzji.
Joanna: A co się stało? Przegrały?
Grażyna: Nie chodzi o wynik meczu. Wczoraj zrozumiałam straszną prawdę!
Joanna: Co takiego?
Grażyna: Wczoraj zrozumiałam, że mój stary to cienki Bolek. Wczoraj zrozumiałam, że przy moim starym to już niczego wyjątkowego w swoim życiu nie zaznam.
Joanna: Zdradził cię?
Grażyna: Gdzie tam! Zdradę to bym przeżyła. Wczoraj byłam świadkiem, jak ludzie potrafią bawić się za firmowe pieniądze na salonach, jak potrafią korzystać z dobrodziejstw Zakładu.
Joanna: Jesteś dzisiaj strasznie tajemnicza. Nic nie rozumiem.
Grażyna: Sprawa jest prosta. Podczas przerwy w meczu zaczęłam rozglądać się po hali i w pewnym momencie mój wzrok poszybował do loży VIP-ów. I wiesz, kto tam siedział?
Joanna: Prezes Jałosiński?
Grażyna: Pudło. Nie uwierzysz! Przewodniczący Solidarności!
Joanna: Niemożliwe! Naprawdę?
Grażyna: Wiedziałam, że nikt mi nie uwierzy, więc niewiele myśląc wyciągnęłam z torebki telefon i zrobiłam dyskretnie kilka zdjęć.
Zobacz.
Joanna: Miałaś rację. To jego gęba. Trzeba przyznać, że potrafi się ustawić. Elita zakładu.
Grażyna: Czy wiesz, że do tej loży mają wstęp tylko wybrani? Na specjalne wejściówki. Kelnerzy podają jedzenie. I to jedzenie, jakiego nigdy na oczy nie widziałaś. Jakieś wyszukane potrawy z super restauracji. Oczywiście, są też tam darmowe napoje, ciasto, egzotyczne owoce. Przystawki. Żyć nie umierać!
Joanna: Zobacz, jak się odchamił.  Zobacz, jak bawi się prawdziwy związkowiec. Szkoda słów.
Grażyna: Masz rację, szkoda. Ale chciałabym chociaż raz w życiu usiąść w takiej loży i zaznać takiego życia. Zjeść coś wyjątkowego. Popatrzeć na tych wszystkich znanych ludzi. Ach, chociaż raz...
Joanna: Daj spokój. Nie  rozczulaj się nad sobą.
Grażyna: Najgorsze było jednak to, że w pewnym momencie, patrząc na mojego starego, zrozumiałam, gdzie jest moje miejsce. Zrozumiałam, że do końca życia będę jeść te ohydne bułki z dwoma masełkami i z jakąś wędliną drugiej klasy, której data przydatności kończy się za dwa dni. Razem ze swoim chłopem. Zrozumiałam, że mój stary nigdy nie będzie przewodniczącym Solidarności i nigdy nie zaprosi mnie na salony. Nigdy nie będzie VIP-em. Dlatego, ten mecz od tamtej chwili, przestał mnie bawić.
Joanna: Grażynka, daj spokój. Szkoda nerwów. Niech się nażre. Poczekaj. Sprawiedliwość przyjdzie po niego...

Drogie Panie, Droga Grażyno, i Ty, Droga Joanno, przestańcie jątrzyć! Przestańcie robić burzę w szklance wody. Pokazujecie w całej krasie nasze najważniejsze i największe  wady narodowe: zawiść i zazdrość. Tylko, po co to robicie? Komu to służy?
Zastanówcie się chociaż na chwilę nad prawdziwymi intencjami przewodniczącego Solidarności. Myślicie, że on tam poszedł z przyjemnością? Z wyrachowania? Myślicie, że siedzenie w loży VIP-ów jest takie fajne? Myślicie, że jedzenie jakiś francuskich frykasów to marzenie każdego prawdziwego mężczyzny? A może po konsumpcji borowików duszonych w śmietanie nasza związkowa biedaczyna dostała niestrawności?
Zastanówcie się nad pochopnie wyrażanymi krzywdzącymi opiniami!
Drogie Panie, czy nie przyszło wam do głowy, że wizyta w loży VIP-ów to część misternego planu naszego związkowego geniusza? Czy nie pomyślałyście chociaż przez chwilę, że przewodniczący Solidarności poszedł tam częściowo w waszej sprawie? Tak, w waszej sprawie! Jedząc szczupaka w galarecie być może krzyczał do Jałosińskiego:
Słuchaj, kolego, bo więcej nie będę powtarzał! Masz dać ludziom podwyżki. Wszystkim. A jeśli nie wszystkim to chociaż mnie. Dla mnie podwyżka indywidualna. I dla moich kolegów z innych związków.  Rozumiesz! Pamiętaj też, aby pominąć gamoni z MZZPRC. Działają mi na nerwy.

Naiwne Koleżanki, widzicie, że kierując się pozorami krzywdzicie czystego niczym dziewica człowieka. Następnym razem, jak zobaczycie przewodniczącego Solidarności w loży VIP-ów to zamiast robić z ukrycia zdjęcia, zamiast pluć jadem zawiści wyciągnijcie w jego kierunku ręce i pomachajcie w geście szczerego pozdrowienia.

Panie Przewodniczący Solidarności, niech
Pan wreszcie przemówi i zemści się na tych kobiecych zawistnikach z Produkcji. Niech Pan będzie "jak bulterier, jak wściekły byk, jak Tommy Lee Jones w Ściganym!". Niech Pan będzie w tym konflikcie między wybitną jednostką (cały czas chylę przed Panem głowę) a zbiorowością robotnic bezwzględny! Niech Pan wreszcie wyciągnie armaty koneksji!
Wszyscy wazeliniarze są z Panem. Wszystkie pupilki Jałosińskiego stoją za Panem murem. Każdy karierowicz i specjalista od cwaniactwa stosowanego odda za Pana życie! Oczywiście, ze mną na czele.
Niech Pan wreszcie pojedzie Jonaszem Koftą i wygłosi orędzie:
"Gwałt niech się gwałtem odciska! - rzekła moja dupa do robotniczego mrowiska."
I na koniec Panie Przewodniczący niech Pan pamięta, że znam te kobiety i mogę w każdej chwili napaść na nie i zabrać im telefon. Ukryjemy te zdjęcia z Panem w loży VIP-ów. Ukryjemy przed całym światem. Dla pana jestem gotowa zrobić wszystko. Absolutnie wszystko.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2016, 21:35:54 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5648 dnia: Grudnia 05, 2016, 21:01:51 »
Kierownicy przyznający podwyźki uznaniowe - średnio 40 zł/osobe powinni wziąść pod uwage 4 oceny kwartalne pracowników za 2016 rok.
Chyba niezbyt dobry pomysł dalej by dostawali ci sami a dokładniej mówiąc ci sami co teraz czyli pupile kierownika


I przydzielić tym, którzy 4 x mieli (w kaźdym kwartale) ocene ZDECYDOWANIE POWYŹEJ OCZEKIWAŃ.
A jak myślisz jacy pracownicy mieli taka ocenę ? jestem pewien ze właśnie ci wyżej wymienieni 

Lub przyznać w tej brygadzie, która najwięcej razy wygrała.
No tez nie trafiona propozycja w wielu przypadkach dochodziło do nadużyć w tych konkursach i wygrywali ci co nie powinni, a nawet słyszałem o przypadkach ze wygrał brygada bo majster odchodził na emeryturę i to był powód ze wygrali.   
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Laszlo.Bodi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5649 dnia: Grudnia 06, 2016, 07:45:30 »
Jeśli jest dużo przypadków źe:
Ranking zmian wygrywają Ci sami, bądź nie ma rankingu i po kolei kaźda brygada wygrywa i tylko przydupasy i brygadziści od mistrzów zmianowych zdecydowanie powyżej oczekiwań dostają - to naleźy zlikwidować ranking najlepszej brygady i ocenianie kwartalne pracowników.

Czy mistrzowie zmianowi i jednozmianowi - dla świętego spokoju brygadzistom- zdecydowanie powyzej oczekiwań dają?
Po co więc te kwartalne wyliczenia itp itd.

Czy ktoś się odwołał od oceny kwartalnej i z jakim skutkiem?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2016, 07:47:12 wysłana przez Laszlo.Bodi »
Kołbasklwo-Krosno-Police

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5650 dnia: Grudnia 06, 2016, 10:04:53 »
Gdyby ocena pracownika , ranking zmian czy inne tego typu wyścigi były prowadzone według jasnych , obiektywnych kryteriów , można byłoby się zgodzić , że przyznawanie podwyżek osobom wyróżniającym się , ma sens. Tymczasem te konkursy, oceny etc. budzą szereg kontrowersji bo są przede wszystkim skażone podstawowym błędem - nie są obiektywne a zależą od subiektywnego widzimisię przełożonego .
Jego motywacje mają swoje źródło albo w układach koleżeńskich albo w chęci przypodobania się tym co nad nim albo w pospolitym braku cohones .
Być może są chwalebne wyjątki ale to raczej chyba rzadko .


Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5651 dnia: Grudnia 06, 2016, 10:29:55 »
Jedna z niejasnych kryterium jest zwolnienia lekarskie. Dlaczego to ma wpływ i z góry skazuje brygade na przegraną? Przecież choroba nie wybiera a nawet dlaczego jak to jest "zaległe chorobowe" to czemu cierpi brygada,  która pomimo braku pracownika potrafiła pociągnąć instalacje bez konieczności zatrzymania jakiegoś węzła.

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5652 dnia: Grudnia 06, 2016, 11:17:01 »
A co z urlopami??? Dlaczego każe się pracownikom wybierać cały urlop w tym roku i pozwala zostawić tylko kilka dni na kolejny?? Czy jest to zgodne z prawem w ogóle??!!

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5653 dnia: Grudnia 06, 2016, 11:21:44 »
Czy jest to zgodne z prawem w ogóle??!!

Tak.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2016, 12:16:58 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln