Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6884869 razy)

Karaoke

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #240 dnia: Lutego 16, 2012, 14:40:09 »
Cytat: "la_dzida"


Ja tylko bym chciał żeby te Panie z mbagu postały na takiej pryźmie całą zmianę i popracowały bo dawno żadnej nawet z miotłą nie widziałem.



Panie z mbagu nie otrzymują posiłków profilaktycznych , więc mają z założenia mniejszy wydatek energetyczny na swoim  stanowisku pracy , niż Ty .

Offline la_dzida

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #241 dnia: Lutego 16, 2012, 16:18:40 »
Cytat: "Karaoke"
Cytat: "la_dzida"


Ja tylko bym chciał żeby te Panie z mbagu postały na takiej pryźmie całą zmianę i popracowały bo dawno żadnej nawet z miotłą nie widziałem.



Panie z mbagu nie otrzymują posiłków profilaktycznych , więc mają z założenia mniejszy wydatek energetyczny na swoim  stanowisku pracy , niż Ty .


I bardzo dobrze w końcu ktoś docenił prace Pań magazynierek z magazynu big bag.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

toksyczny

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #242 dnia: Lutego 16, 2012, 18:03:11 »
Zawsze jest prawo odmówić pracy jeśli warunki na stanowisku są niebezpieczne.

Jak ja byłem na szkoleniu to zwracali uwagę żeby tak nie mówić. Pracownik ma prawo powstrzymać się od pracy a nie odmówić. My chcemy pracę wykonywać ale powstała jakaś przeszkoda na którą pracownik nie ma wpływu. Po usunięciu przeszkody pracę można wykonywać. Z resztą się zgadzam.
Z tymi drabinami to też nie jest sprawa prosta i jednoznaczna. Jak by kazać pracownikowi skakać po BB bez drabin to krzyk - bo jak ma wchodzić i schodzić. Dasz drabinę to już problem bo może z niej spaść. Chcieli wyposażyć w jakiś kosz na wysięgniku w którym by stał pracownik. Dopiero był by cyrk. Nie ma rozwiązania tej sprawy bo zawsze ktoś może spaść. Może kierować tylko młodych i zwinnych i takich z niedowagę co jak spadnie to se krzywdy nie zrobi? NIe wiem. A może nie piętrować?Posiłki gorące w okresie zimowym może dostać każdy o którego zadba kierownik. NIe ważne czy to jest Pani z mbag czy skaczący po BB. Zamawia się i przywożą.

Karaoke

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #243 dnia: Lutego 16, 2012, 21:23:56 »
Cytat: "la_dzida"
Cytat: "Karaoke"
Cytat: "la_dzida"


Ja tylko bym chciał żeby te Panie z mbagu postały na takiej pryźmie całą zmianę i popracowały bo dawno żadnej nawet z miotłą nie widziałem.



Panie z mbagu nie otrzymują posiłków profilaktycznych , więc mają z założenia mniejszy wydatek energetyczny na swoim  stanowisku pracy , niż Ty .


I bardzo dobrze w końcu ktoś docenił prace Pań magazynierek z magazynu big bag.


Panie z miotłą to możesz spotkać na Łysej Górze...
Najgorzej, jak ktoś przychodzi z innego wydziału i sra na ten wydział, na którym przyszło mu pracować. Ja też bym nie chciał być rzucany to tu, to tam, ale nie ja te  chore zasady wymyśliłem. Proponuję zakończyć wzajemne złośliwości, bo  nikomu się dobrze pracować nie będzie, jak będziecie swoje żale wylewać publicznie. Jakoś nie czytam o tym, co się dzieje na Fosforowym, Amoniaku czy w biurowcu. A rozżalonych nigdzie nie brakuje...

Offline la_dzida

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #244 dnia: Lutego 17, 2012, 09:53:39 »
To nie są chore zasady tylko praca, którą pracodawca nam oferuje. Tym postem chciałem zwrócić uwagę na to, że na zakładzie są równi i równiejsi.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Karaoke

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #245 dnia: Lutego 17, 2012, 10:01:45 »
Cytat: "la_dzida"
To nie są chore zasady tylko praca, którą pracodawca nam oferuje. Tym postem chciałem zwrócić uwagę na to, że na zakładzie są równi i równiejsi.


Nie równi i równiejsi, tylko każdy za co innego odpowiada. Magazynier za przyjęcie i wydanie towaru, Ty, jak domniemywam, za podwieszanie uszu od bb. I to by było na tyle.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #246 dnia: Lutego 17, 2012, 15:32:06 »

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #247 dnia: Lutego 17, 2012, 16:18:11 »
Ponoć dalej w śpiączce farmakologicznej.

toksyczny

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #248 dnia: Lutego 17, 2012, 17:03:24 »
Prawdopodobnie? Masz jakieś pewne wiadomości czy tak tylko se gadasz? , przypuszczasz? wróżysz? domniemasz?
Pracujesz w szpitalu na Unii czy słyszałeś że tam ktoś pracuje?

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #249 dnia: Lutego 17, 2012, 17:39:42 »
Rewelacja. W zakładzie boją się odezwać,a gdzieś trzeba się wypłakać to leci się do gazet. Czyżby wasi przełożeni tak krótko was trzymali szczeniaczki?

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #250 dnia: Lutego 17, 2012, 20:18:20 »
Cytat: "toksyczny"
Prawdopodobnie? Masz jakieś pewne wiadomości czy tak tylko se gadasz? , przypuszczasz? wróżysz? domniemasz?
Pracujesz w szpitalu na Unii czy słyszałeś że tam ktoś pracuje?


Znam ojca poszkodowanego.

toksyczny

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #251 dnia: Lutego 17, 2012, 21:04:42 »
To dlaczego piszesz "Ponoć..."?
Mam nadzieję, że obrażenia są do wyleczenia i że szybko wróci do zdrowia. Trzeba poczekać.
Nie zamierzam już o tym pisać.

Offline megan011

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #252 dnia: Lutego 17, 2012, 21:40:17 »
przestańcie pisać bzdury zwłaszcza Ty PRAWDOPODOBNIE
wszyscy znajomi wiedzą co się dzieje z poszkodowanym i nie pisali by tu takki bzdur.
Madzia

Offline la_dzida

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #253 dnia: Lutego 18, 2012, 11:35:12 »
Cytat: "Karaoke"
Cytat: "la_dzida"
To nie są chore zasady tylko praca, którą pracodawca nam oferuje. Tym postem chciałem zwrócić uwagę na to, że na zakładzie są równi i równiejsi.


Nie równi i równiejsi, tylko każdy za co innego odpowiada. Magazynier za przyjęcie i wydanie towaru, Ty, jak domniemywam, za podwieszanie uszu od bb. I to by było na tyle.


Magazynierzy tego nawet w należytym porządku nie potrafią zrobić i nie zawieszam uszów BB.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

BAT.MAN

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #254 dnia: Lutego 19, 2012, 17:09:12 »
Dzien dobry. To juz ktorys z kolei wypadek na pakowni mocznika i w departamencie GLL.
Stalo sie co sia stalo i nic juz tego nie odwróci, bardzo przykra i tragiczna okolicznosc spotkała naszego kolege i dlatego pora sobie zadac pytanie : CZY WARTO ROBIC MAKSYMALNIE SZYBKO I MAKSYNALNIE DUZO? CZY WARTO POPEDZAC BATEM PRACOWNIKOW DO JESZCZE SZYBSZEJ PRACY ?
HASLA PAKOWNI I GLL SA SZEROKO ZNANE: SZYBCIEJ SZYBCIEJ SZYBCIEJ i najlepiej jak najmniejsza liczba osob!! A na koniec i tak źle i tak źle.
To sa formy motywacji pracownikow stosowane przez kierownikow GLL i samej pakowni mocznika. Batem i zastraszaniem gnac pracownikow jak bydło do roboty, nie zważajac na bezpieczenstwo i zdrowie.
Wazniejsze jest ubrac sie w piekna i nowa kurteczke kolorowa i robic zdjecia petów leżacych w nawozie lub napisow na brudzie... LITOSCI !
No i finalnie pora zastanowic sie skad kierownik ktory ukonczyl ZASADNICZA SZKOLE ZAWODOWA moze miec pojecie o jakiejkolwiek motywacji ?? przeciez nie ze szkoly :)