Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7657188 razy)

Offline karrambaz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18375 dnia: Września 05, 2024, 18:06:31 »
https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/9597992,naprawa-azotow-potrwa-trzy-lata-wywiad.html
A to klamczuszek z prezesa...najpierw mówił że nie będzie redukcji zatrudnienia i zwalniania a teraz mówi że jednak się nie obejdzie. Mam cichą nadzieję,że w pierwszej kolejności po dupie dostaną Ci uśmiechnięci wyborcy KOALICJI 13GRUDNIA.
Przecież typ wybrany przez Rudego. To jak miałby nie kłamać...


Ma ktoś dostęp do artykułu w pełnej wersji? Tutaj z linka nie można odczytać.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 316
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18376 dnia: Września 05, 2024, 18:58:03 »
Teraz jest stara śpiewka, że to wszystko przez PiS. Rudy nawet jak będzie rządził 8 lat to pod koniec kadencji będzie twierdził, że co on mógł, zastał wszystko w kiepskim stanie. Tylko, że ci sami ludzie, kiedy PIS doszedł do koryta już w pierwszym miesiącu mówili, że teraz rządzi PIS a nie oni i to PIS za wszystko odpowiada. Xd


Obstawiamy kiedy i Orlen będzie na minusie? Xd






tiaaaaa a to nie ci sami pisowcy w szczujni waidomosci mówili przez 8 lat ze to wszystko wina tuska ?   Amnezje masz czy zakochany jestes w kaczyńskim ? pogoglądaj sobie wiadmosci z tamtych lat i wez tabletkę

Post Merge: Września 05, 2024, 19:02:06
Teraz jest stara śpiewka, że to wszystko przez PiS. Rudy nawet jak będzie rządził 8 lat to pod koniec kadencji będzie twierdził, że co on mógł, zastał wszystko w kiepskim stanie. Tylko, że ci sami ludzie, kiedy PIS doszedł do koryta już w pierwszym miesiącu mówili, że teraz rządzi PIS a nie oni i to PIS za wszystko odpowiada. Xd


Obstawiamy kiedy i Orlen będzie na minusie? Xd






tiaaaaa a to nie ci sami pisowcy w szczujni waidomosci mówili przez 8 lat ze to wszystko wina tuska ?   Amnezje masz czy zakochany jestes w kaczyńskim ? pogoglądaj sobie wiadmosci z tamtych lat i wez
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2024, 19:02:06 wysłana przez polo »

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18377 dnia: Września 05, 2024, 19:19:35 »
W szczujni TVN Info będą gadać teraz, że to wina tamtych. Znajdź różnice xd

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 316
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18378 dnia: Września 05, 2024, 19:22:22 »
W szczujni TVN Info będą gadać teraz, że to wina tamtych. Znajdź różnice xd



tiaaaa  ale to wy mieliscie ogólno dostępny  kanał  TV  a i tak przegralicie buhahahahahah  Ale juz niedługo spełni sie obietnica Mrawieckiego pinokia i to twój znienawidzony TUSK to zróbi ,,, będziesz pracowała za miskę RYŻU buhahahahhaah
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2024, 19:25:57 wysłana przez polo »

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18379 dnia: Września 05, 2024, 19:32:49 »
W szczujni TVN Info będą gadać teraz, że to wina tamtych. Znajdź różnice xd



tiaaaa  ale to wy mieliscie ogólno dostępny  kanał  TV  a i tak przegralicie buhahahahahah 

My? No teraz to mnie obraziłeś. Jak będą rządzić tym krajem Polacy to wtedy opowiem się po ich stronie. Nie mój cyrk, nie moje małpy. To, że jadę Rudego nie znaczy, że jestem za tamtymi. Wróćmy do tematu.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 316
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18380 dnia: Września 05, 2024, 19:34:59 »
W szczujni TVN Info będą gadać teraz, że to wina tamtych. Znajdź różnice xd



tiaaaa  ale to wy mieliscie ogólno dostępny  kanał  TV  a i tak przegralicie buhahahahahah 

My? No teraz to mnie obraziłeś. Jak będą rządzić tym krajem Polacy to wtedy opowiem się po ich stronie. Nie mój cyrk, nie moje małpy. To, że jadę Rudego nie znaczy, że jestem za tamtymi. Wróćmy do tematu.


Czujesz sie obrażony ?  no musisz z tym jakoś żyć bhhahahahah

Offline i po co nam to było

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18381 dnia: Września 05, 2024, 23:34:49 »
Dobry wieczór. W wojskowym skrócie przedstawiam problem ZCHP i całej grupy
1. podejrzewam, że za całą sytuacji na w Grupie Azoty odpowiedzialni są: UE, pisowcy i związki zawodowe. UE bo nie zamyka granic dla ruskiego nawozu, pis bo nie inwestował w zakład, a koncentrował się tylko na orlenie i polimerach, związki zawodowe które przespały stan z myślą że jakoś to będzie    2. w mojej ocenie podjęto decyzję o likwidacji grupy, wyjaśniam dlaczego: po pierwsze oszczędności jakie podjęto przy skali długów są śmieszne, a budzą niepokój  pracowników, a skutkuje to samowolnymi zwolnieniami fachowców  po drugie nie słychać by któryś z zarządów informował, że jedynym ratunkiem jest ograniczenie importu nawozów, amoniaku, mocznika....3. polimery nie odebrane w 100%, olefiny 3 sugestie o nieopłacalności inwestycji stanowią idealne powody do zrzucenia odpowiedzialności za plajtę całej grupy na PiSWAŻNA UWAGA I PROŚBA JEDNOCZEŚNIE
Wiem, że forum jest czytane przez ważne, decyzyjne osoby. Wiem, że to miejsce może dużo zmienić w podejściu do ZCHP: rządzącej platformy, zarządu, rady nadzorczej czy związków zawodowych. Nie małą rolę do odegrania mają władze lokalne które mogą wywierać miękkie naciski na ministerstwa. Jeżeli potraktujemy to miejsce do merytorycznej dyskusji zapewne coś z tego będzie, jeżeli zaś będziemy pisać o ru m zdrajcy czy jak to mocno trzeba ***** *** to nikt poważny nie poświęci nam sekundy.  Czekam na merytoryczną rozmowę, a zapewniam, że coś ważnego dla naszego miasta możemy zrobić   

 
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2024, 00:01:25 wysłana przez i po co nam to było »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 518
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18382 dnia: Września 06, 2024, 10:58:43 »
Nic już nie zrobisz. Instalacje są w opłakanym stanie i trzeba tu dużych nakładów finansowych. Pracownicy też żądają podwyżek i się im nie dziwię, pracują w ciężkiej chemii o różnych porach dnia, a stawki są zbliżone do mniej uzciazliwych dla zdrowia i rodziny pracach. Więc trzeba sobie zadać pytanie kto takie zobowiązanie podpisze. Na szczęście to już nie mój problem lecz spora część znajomych tam pracuje i co by nie było nie jest mi to do końca obojętne.

Offline Martin

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18383 dnia: Września 06, 2024, 14:14:14 »
@anna Jest jakiś oficjlany komunikat w sprawie tego planu naprawczego ? artykuły na ten temat są płatne i nie można nic przeczytać

Offline fafik

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18384 dnia: Września 06, 2024, 14:29:45 »
Słuchaj. Jak będą zbliżać się wybory to wtedy Anna, Iwona i inni będą dostępni wszem i wobec. Teraz czego Ty chcesz?

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18385 dnia: Września 06, 2024, 14:57:54 »
fafik nie pisz głupot jesteś pracownikiem to zaproś na wydział a czy coś załatwi to inna sprawa

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2166
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18386 dnia: Września 06, 2024, 16:08:32 »
Dokładnie, bardzo chętnie  przyjdę na wydział- proszę tylko o kontakt, abyśmy mogli się umówić.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 975
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18387 dnia: Września 06, 2024, 16:38:04 »
Słuchaj. Jak będą zbliżać się wybory to wtedy Anna, Iwona i inni będą dostępni wszem i wobec. Teraz czego Ty chcesz?
Akurat pani Tarocinska dużo się udziela też w gorszych okresach, natomiast panią Iwonę słyszałem raz, jak namawiała do głosowania xD

Post Merge: Września 06, 2024, 16:38:48
Technicznie rzecz biorąc wybrańcy załogi do rady nadzorczej sprawują pośrednio nadzór między innymi nad pracą pani Tarocinskiej, więc może fajnie byłoby gdyby oni też zaczęli się udzielać :)

Online Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18388 dnia: Września 06, 2024, 16:51:25 »
Słuchaj. Jak będą zbliżać się wybory to wtedy Anna, Iwona i inni będą dostępni wszem i wobec. Teraz czego Ty chcesz?
Akurat pani Tarocinska dużo się udziela też w gorszych okresach, natomiast panią Iwonę słyszałem raz, jak namawiała do głosowania xD

Post Merge: [time]Września 06, 2024, 16:38:48 [/time]
Technicznie rzecz biorąc wybrańcy załogi do rady nadzorczej sprawują pośrednio nadzór między innymi nad pracą pani Tarocinskiej, więc może fajnie byłoby gdyby oni też zaczęli się udzielać :)
Ta Pani już się udzieliła będąc w "komisji" która rozmawiała przy zabraniu dodatków itp

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 975
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18389 dnia: Września 06, 2024, 20:16:26 »
Słuchaj. Jak będą zbliżać się wybory to wtedy Anna, Iwona i inni będą dostępni wszem i wobec. Teraz czego Ty chcesz?
Akurat pani Tarocinska dużo się udziela też w gorszych okresach, natomiast panią Iwonę słyszałem raz, jak namawiała do głosowania xD

Post Merge: [time]Września 06, 2024, 16:38:48 [/time]
Technicznie rzecz biorąc wybrańcy załogi do rady nadzorczej sprawują pośrednio nadzór między innymi nad pracą pani Tarocinskiej, więc może fajnie byłoby gdyby oni też zaczęli się udzielać :)
Ta Pani już się udzieliła będąc w "komisji" która rozmawiała przy zabraniu dodatków itp
Moze warto to naswietlic, bo mysle ze wiele ludzi nie wie.