Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Stan wojenny - 30 lat po.  (Przeczytany 18702 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Stan wojenny - 30 lat po.
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 16, 2011, 14:22:57 »
Kukliński jak dla mnie kontrowersyjna postać , chociaż okrzyknięto go bohaterem narodowym  :study:

Yacek

  • Gość
[Police] Stan wojenny - 30 lat po.
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 16, 2011, 15:23:06 »
Jeśli płk. Kukliński był wynagradzany za swoją "pracę" przez USA to ta postać robi się dość wyrazista i jednoznaczna, pomijając fakt, że sprzeniewierzył się przysiędze jaką składał.

DarekMirror

  • Gość
[Police] Stan wojenny - 30 lat po.
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 16, 2011, 17:18:29 »
Cytat: "Storczyk"
Kukliński jak dla mnie kontrowersyjna postać , chociaż okrzyknięto go bohaterem narodowym

Szef amerykańskiego wywiadu powiedział : nikt nie zaszkodził ZSRR jak ten Polak.
Więc możemy być z niego bardzo dumni,dla mnie jest niekwestionowanym bohaterem narodowym.

DarekMirror

  • Gość
[Police] Stan wojenny - 30 lat po.
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 16, 2011, 17:20:28 »
W Szczecinie za UM na Jasnych Błoniach została otwarta wystawa z okazji Stanu Wojennego :

Yacek

  • Gość
[Police] Stan wojenny - 30 lat po.
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 16, 2011, 19:17:18 »
Cytat: "DarekMirror"
Szef amerykańskiego wywiadu powiedział : nikt nie zaszkodził ZSRR jak ten Polak.

Aa, czyli to nie chodziło o Polskę , tylko o to by CIA mogło napsuc krwii Ruskim. Wszystko jasne.  Zatem niech będzie bohaterem narodowym ...USA.

Offline wlodecki13

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Stan wojenny - 30 lat po.
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 04, 2021, 20:47:41 »
Wlasnie w Policach w jednosce 2890 spedzilem stan wojenny. Bylem z poboru 79 i spotkal mnie wlasnie  pech stanu wojennego.