Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie opony?  (Przeczytany 10177 razy)

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« dnia: Listopada 13, 2011, 16:31:27 »
Gdzie dostane opony+felgi stalowe+montaz w rozsadnej cenie. Jakie macie zdanie o frankowskich i o cenach u nich?

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 13, 2011, 16:43:04 »
Ja z Frankowskich jestem zadowolony. A ceny najpierw sprawdzam w sklepach internetowych a potem u nich. Już wiele razy mieli lepsze ceny niż w internecie. Bądź takie same ale zamontowanie już wliczone w cenę. No chyba, że jakiś wybitnie dziwny rozmiar potrzebujesz.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 13, 2011, 16:49:02 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Ja z Frankowskich jestem zadowolony.


A ja nie, są chamscy i aroganccy, byle by skasować i won, w dodatku nie potrafią wyważać kół.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 13, 2011, 16:52:43 »
speedbax, no ja właśnie uważam, że są mili. I na wyważenie też nie marudziłem. W przeciwieństwie do innych zakładów. Ale każdy ma prawo do własnej opinii :)

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 13, 2011, 16:55:21 »
Cytat: "speedbax"
A ja nie, są chamscy i aroganccy, byle by skasować i won, w dodatku nie potrafią wyważać kół.

A ja jestem zadowolony z ich usług! Jezdzę tam juz od kilku lat i naprawdę nie zauważyłem u nich żadnej arogancji i chamstwa!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 13, 2011, 16:58:11 »
Może wyważali Ci stalówki, co jest dziecinnie proste, ale z moimi alu motali się jak amatorzy. Poza tym sam szef okazał się zwykłym chamem, najzwyczajniej zapomniał już czasy, jak na Pogoni w Szczecinie handlował używanymi oponami z Niemiec... Jednak teraz stał się prawdziwym polskim "bizmesmenem". :)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 13, 2011, 17:07:50 »
No mi stalówki właśnie. Ale ojciec ma alu i też u nich robi. Nie ma zastrzeżeń.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 13, 2011, 17:27:27 »
Cytuj (zaznaczone)
Ale ojciec ma alu i też u nich robi. Nie ma zastrzeżeń.


Pewnie nie większe niż 15 cali i nie szersze niż 6J, o ET już nawet nie będę wspominał...

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 13, 2011, 17:39:55 »
Cytat: "speedbax"

Pewnie nie większe niż 15 cali i nie szersze niż 6J, o ET już nawet nie będę wspominał...


17 cali do forda mondeo mkIII. Nie powiem ci teraz jakie mają ET i szerokość. Fabryczny model w każdym bądź razie.

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 13, 2011, 17:44:04 »
Cytat: "speedbax"
byle by skasować i won, w dodatku nie potrafią wyważać kół.

Też uważam że obsługa klienta się pogorszyła. Co do wyważania, to zapewne maszynę trzeba co jakiś czas kalibrować a to wymaga umiejętności.
Zauważyłem na swoim przykładzie, że po przełożeniu opon i wyważeniu, po niewielkim przebiegu 1,5 - 2,0 tys.  dobrze jest wyważyć jeszcze raz. Wtedy już jest spokój. Teraz mam  całe koła i z wyważeniem nie mam problemu.
Znajomy podpowiedział mi ten warsztat w Szczecinie. Po badaniu geometrii postawili dobrą diagnozę. A opony.  
Rzeczywiście, dobrze mi doradzili, ale jak na spokojnie obejrzałem date produkcji opon to każda miała inną. :-( Chyba posprzątali hurtownię.  
Na opony i wyważenie jednak nie narzekam.
_

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 15, 2011, 22:16:55 »
Nie bede zakladal nowego tematu, dlatego zapytam tutaj. Gdzie niedrogo wymienia tarcze hamulcowe, olej? Czy polecacie trans-net? Czy pojechac gdzies indziej? Chodzi mi o to zeby mieli tez na miejscu takie tarcze olej etc.

pzdr gzzz

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 16, 2011, 07:18:58 »
Cytat: "gzzz"
olej? Czy polecacie trans-net?


Jeżeli olej kupuje się u nich to wymieniają za darmo.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Re: Gdzie opony?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 16, 2011, 09:55:40 »
Cytat: "gzzz"
Gdzie dostane opony+felgi stalowe+montaz w rozsadnej cenie. Jakie macie zdanie o frankowskich i o cenach u nich?


Zależy czy chcesz nowe czy używki. Frankowscy używek nie prowadzą z tego co się orientowałem idą na łatwiznę i oferują. tylko nówki Ja do tej pory korzystałem z ich usług i w miarę się sprawdzali. Ale ostatnio podjechałem z oponą którą lekko uszkodziłem z boku i nie chcieli naprawić bo się nie da.  :crazy:
Szwagier polecił mi warsztat oponiarski na ul.Nehringa ( skręcając z Polickiej koło starego kościoła). Facet oponę naprawił bez żadnego ale i śmiagm. Sprawdził mi też inną, którą naprawiałem u Farnków po przebiciu ale ciągle spadało w niej cisnienie. Okazało się, że jakiś baran u Farnków za mocno zeszlifował od wewnątrz oponę pod łatkę aż do płótna później bezczelnie zamazał to czarnym syfem  do smarowania rantów felg po przyklejeniu łatki i niestety stamtąd powietrze schodziło. Całe szczęście gościu z Nehringa też mi tę oponę uratował. Zapłaciłem za 2 naprawy 50 zł ale uniknąłem wydania 1200 na dwie nowe opony. Niestety w moima ucie ten model opon jest dość drogi. Wracając do pytania to podpowiem, że w tym warsztatcie mają też felgi i oponki naprawdę zdrowe i idzie się dogadać a jak nie ma na miejscu to może ci gościu załatwić, naprawdę polecam tego oponiarza p. Robert tel.796866533.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Gdzie opony?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 16, 2011, 13:58:43 »
Fakt, że moją oponę też chciałem naprawić, ale powiedzieli, że nie da rady.
Kupiłem nową, po jakimś czasie chciałem wymienić opony i byłem u innego mechanika, zapytałem przy okazji czy coś może zrobić z tą oponą, bo jak nie to mu ją oddam, a on... nie ma problemu, 15zł i będzie jak nowa :]

Trochę się zawiodłem na nich ;\

kinia

  • Gość
Gdzie opony?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 16, 2011, 14:34:32 »
Tym bardziej, że kasują każdego jak chcą.