Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh  (Przeczytany 86363 razy)

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #150 dnia: Grudnia 26, 2012, 12:36:09 »
Cytat: "rbk"
Gdyby kogoś tam jeszce nie było  :smile:  

Właśnie miałem świąteczną okazję przespacerować się tym deptakiem. Zgrabne pojemniki, które prezentujesz na swojej fotce - są! Niestety! W  trakcie spaceru musiałem iść z głową mocno zwieszoną w dół, aby nie wdepnąć w dekoracje, które zamiast lądować w tych pojemnikach, dekorowały słynne betonowe płyty. Naliczyłem ich 7 (słownie siedem)! A liczyłem tylko te, które napotkałem na swojej ścieżce. Wieczorową porą najlepiej jest spacerować tam z latarką w ręku. Chyba, że ktoś woli...

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #151 dnia: Grudnia 27, 2012, 01:06:17 »
...niestety nasze społeczeństwo lubi taplać się w g......

Offline hemera

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #152 dnia: Lutego 22, 2013, 11:53:34 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Cytat: "rbk"
Gdyby kogoś tam jeszce nie było  :smile:  

Właśnie miałem świąteczną okazję przespacerować się tym deptakiem. Zgrabne pojemniki, które prezentujesz na swojej fotce - są! Niestety! W  trakcie spaceru musiałem iść z głową mocno zwieszoną w dół, aby nie wdepnąć w dekoracje, które zamiast lądować w tych pojemnikach, dekorowały słynne betonowe płyty. Naliczyłem ich 7 (słownie siedem)! A liczyłem tylko te, które napotkałem na swojej ścieżce. Wieczorową porą najlepiej jest spacerować tam z latarką w ręku. Chyba, że ktoś woli...


Co z tego że pojemniki zapełniają  - jak odpowiednie służby nie usuwają zawartości.
Kilka razy tamtędy przechodziłam - a pojemniki pełne aż wyłazi - obrzydlistwo

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #153 dnia: Lutego 22, 2013, 18:28:29 »
Ponoć nikt ich nie obsługuje

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #154 dnia: Lutego 23, 2013, 15:37:14 »
Niedługo to chyba garbu dostane bo zamiast się wyprostować to patrzę czy w coś nie wdepnę :crazy:

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwca 06, 2013, 21:41:37 »
Prośba do pana Grzegorza, gdyż tylko on z forum ma jakąkolwiek moc. Czy można ruszyć machine administracyjną w celu poprawy trawnika na deptaku? Już od samego początku jak on powstał jakiś pojazd zrobił koleiny na trawniku na połowie długości deptaku.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 06, 2013, 18:14:30 »
Zgłaszałem już jakiś czas temu te koleiny na trawniku(zdaje się w maju), które pozostały zdaje się jeszcze z czasu budowy deptaka. Oprócz tego naprawione zostaną inne drobne usterki. Mają być również wprowadzone oznaczenia na schody przy agorze. Schody są w takiej kolorystyce, że "zlewają się" i powstaje wrażenie jakby to był równy plac, a nie schody. Był tam nawet chyba jakiś wypadek, ktoś się wywrócił i złamał rękę. Schody zostaną oklejone paskami odblaskowymi. Będzie też zagospodarowana donica.

Przy okazji podzielę się wrażeniami z wycieczki do Nowego Warpna i moimi rozważaniami w kontekście tego deptaka.

http://grzegorzufniarz.pl/podroze-ksztalca/

Offline lio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 07, 2013, 08:35:50 »
A czy nie rusza nikogo z Was grajacy przy stoliku amatorzy szachów? Pija browary, bluzgaja i komentuja na glos przechodzacych obok ludzi... Ponoc tam sa kamery?
\'Opinia większości - często mylona z prawdą...\'

Offline RadaOsiedlaNr6

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://www.ro6.police.pl
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 08, 2013, 15:34:06 »
Witamy Państwa bardzo serdecznie.
Powiedzenie, że na forum Pan Ufniarz ma moc to stwierdzenie błędne i dość górnolotne.
On zaś sam nie do końca mówi chyba prawdę bądź ją pomija. Nie uprzedza bowiem Państwa kto naprawdę działa w tej sprawie jak gdyby sam sobie chciał przypisać wszelkie zasługi związane z tym miejscem. Będąc Radnym naszego miasta na pewno wie jakie kroki w tej sprawie zostały poczynione przez RO 6.
Jako Rada Osiedla Księcia Bogusława X, do którego przynależy deptak skierowaliśmy do pana Burmistrza pismo ze wskazaniem wad i z prośbą o ich usunięcie.
Pismo złożone zostało w UM 03.06.2013r.
Pismem z dnia 05.06.2013 zostaliśmy poinformowanie o terminie przeglądu gwarancyjnego robót budowlanych wykonanych w ramach zadań inwestycyjnych...
Termin przeglądu ustalono na 10.06.2013.
Pismem z dnia 20.06.2013 otrzymaliśmy protokół z tego przeglądu, do którego oczywiście ustosunkowaliśmy się.
Jeżeli maja Państwo jakiekolwiek uwagi czy zapytania dot. naszego osiedla serdecznie zapraszamy do naszej siedziby lub o kontakt telefoniczny.

A oto treść naszego pisma. W oryginale do wglądu również na miejscu. Chętnych i ciekawych sprawy zachęcamy do zapoznania się z dokumentami.

Police, dnia 03.06.2013r.


Burmistrz Polic
Pan Władysław Diakun
72-010 Police
ul. Stefana Batorego 3

Rada Osiedla Nr 6 zwraca się z prośbą do Pana Burmistrza o wyegzekwowanie uzgodnień jakie zostały zawarte przez przedstawicieli naszej Rady przy odbiorze w dniu 31.10.2012r. tzw. Ciągu Pieszego miedzy ulicami kard. Stefana Wyszyńskiego i Zamenhofa w Policach.
   Do wykonania lub poprawienia uzgodniono następujące rzeczy:
1.   Brak obudowy piaskownicy na placu zabaw.
2.   Oznaczenie farbą odblaskową schodów w amfiteatrze.
3.   Pomalowanie słupków ograniczających wjazd na alejki
( prośba osób niedowidzących).
4.   Uszczelnienie miedzy schodkami w amfiteatrze (były już dwa wypadki wśród małych dzieci, które skończyły się zranieniami i otarciami skóry).
5.   Usunięcie wystającego pręta zbrojeniowego po zdewastowanym słupku oporowym, ograniczającym wjazd na alejkę przy bloku
ul. Wyszyńskiego 58.
6.   Brak nadzoru ze strony Zarządcy obiektem:
a)   wysadzenie kwiatów w donicy umieszczonej w amfiteatrze
(jest traktowana jako pojemnik na odpady).
b)   po okresie zimowym rozjeżdżone trawniki okalające drzewa
( wymaga to zniwelowania kolein poprzez wysianie trawy a także  koszenia jej w odpowiednim czasie).
c)   systematyczne opróżnianie pojemników na psie odchody
d)   dbanie o ogólną czystość deptaka
7.   Rada Osiedla Nr 6 musiała przełożyć planowana na maj br. imprezę
pt. „Pchli Targ” mającą odbyć się w amfiteatrze ze względów bezpieczeństwa uczestników w/w przedsięwzięcia na 22 czerwca 2013r.
Mam nadzieję, że Pan Burmistrz wyegzekwuje od podległych sobie służb możliwie jak najszybsze usunięcie niedociągnięć wymienionych powyżej stanowiących bezpośrednie zagrożenie dla dużej ilości dzieci przebywającej na obiekcie.
   Nadmieniamy, że przy odbiorze inwestycji przedstawiciele trzech Zarządów: SM Chemik, SM Odra i Gmina Police mieli ustalić termin remontu odcinka chodnika od sklepu zielarskiego Rozmaryn do bloku mieszkalnego przy ul. Stefana Wyszyńskiego 58 ( wystająca studzienka ściekowa grożąca wypadkiem przechodniów oraz zdewastowany chodnik).
RADA OSIEDLA NR 6
Księcia Bogusława X
ul. Bankowa 6A/2
72-010 Police
www.ro6.police.pl
tel. 91-312-53-30
e-mail: radanr6@gmail.com

Offline Basia B

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 08, 2013, 15:59:18 »
I znowu Pan Grzegorz popuścił wodze fantazji. Bujda za bujdą. Dzieci mówią kurz z nosa.
Panie Grzegorzu kiedy Pan odpowie na moje pytania?
Pozdrawiam.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #160 dnia: Lipca 08, 2013, 16:20:27 »
Szanowna RadoOsiedlanr6.
Bardzo lubię serię książek o przygodach Harry'ego Pottera ale do dziś nie odkryłem w sobie żadnych szczególnych, nadprzyrodzonych mocy. Więc częściowo można się zgodzić z opinią Szanownej RadyOsiedlanr6, że cyt.: "Powiedzenie, że na forum Pan Ufniarz ma moc to stwierdzenie błędne i dość górnolotne". Dla mnie to stwierdzenie raczej zabawne, niż obraźliwe.
Jednak w sytuacji, gdy Szanowna RadaOsiedlanr6 jest łaskawa nazwać mnie kłamcą, tu już zabawnie nie jest. Niech Szanowna RadaOsiedlanr6 zechce przeczytać(byle ze zrozumieniem) posty:
Cytat: "Piotrek"
Czy można ruszyć machine administracyjną w celu poprawy trawnika na deptaku? Już od samego początku jak on powstał jakiś pojazd zrobił koleiny na trawniku na połowie długości deptaku.


oraz

Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Zgłaszałem już jakiś czas temu te koleiny na trawniku(zdaje się w maju), które pozostały zdaje się jeszcze z czasu budowy deptaka


Pozostałe informacje o planowanych poprawkach na deptaku pochodzą z wyjaśnień w tej sprawie przedstawionej na sesji RM, a ja je zwyczajnie przekazałem dalej.
Musze również prosić Szanowna RadęOsiedlanr6 o większa wyrozumiałość. Nie jestem pracownikiem urzędu, nie podlegam Panu Burmistrzowi, więc nie mam dostępu do wszystkich pism jakie do niego trafiają, zatem nie zawsze mam świadomość tego co  RadaOsiedlanr6 pisze do Pana Burmistrza.
Cenię sobie zaangażowanie i aktywność RO nr 6 na niwie osiedlowej działalności dlatego z tym większym zdziwieniem odczytałem mało subtelny w formie i zupełnie bezpodstawny atak na mnie.

Offline policzanka89

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #161 dnia: Lipca 08, 2013, 18:21:39 »
A ja tak trochę odbiegając od tematu, ale pozostając w kręgu przebudowanego placu... Czy tylko ja uważam, że dzieciaki i ich rodzice, którzy zrobili sobie z fontann na placu istne kąpielisko miejskie, to już istna wieś? Jak to wygląda, żeby w centrum miasta latały porozbierane do majtek bądź pampersów, albo całkiem do "golasa" dzieciaki i "pluskały" się w wodzie z fontann? Teraz jeszcze doszło do tego, że dzieci wybierają z pobliskiego kosza na plastik puste butelki i napełniają je wodą z fontann i ganiają się oblewając po całym placu. Myślę, że nie takie było założenie tej przebudowy, aby w centrum miasta zrobić coś na kształt Głębokiego... Chyba nie zdziwi mnie jeśli niedługo plac zostanie nawieziony piaskiem, mamuśki rozłożą sobie leżaczki, pan będzie sprzedawał gorącą kukurydzę, albo naleśniki z jagodami a na samym środku postawią ratownika... Przecież tak niedaleko jest chociażby właśnie na Głębokie, czy do Trzebieży, albo jak nie to na kryty basen (no teraz akurat w remoncie). Dla mnie wygląda to śmiesznie i irytująco. Aaa nie wspomniałam jeszcze jak na stole do ping ponga porozkładane są ręczniki kąpielowe :] Już chyba wolałam idąc w szpilkach uważać, aby nie skręcić kostki na tym nierównym chodniku ... ;)
Pomagaj-jeśli możesz

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 08, 2013, 18:26:45 »
dzisiejszy poranny spacer przez deptak od strony farmera do kingi zabrudzone kafle fontanny papierami, tłuczonym szkłem i gnijącymi roślinami zegar z jednej strony plakat Pogoni naklejony przez uaważające się za "kulturalne" zwykłe chamstwo zwane kibicami
l pozostałe oklejone tzw. wlepkami pogoni idąc dalej koło szachów kupa tłuczonych butelek; i tak tłuczone szkło, śmieci i psie gówna towarzyszą do samej kingi, koło dawnego spożywczego dodatkowo płyty zabrudzone błotem.
No cóż rzekomo reprezentacyjny punkt miasta. Skoro tak to od 6.00 Transnet powinien go już sprzątać a nie taki chlew o 9.00
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline policzanka89

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 08, 2013, 18:40:08 »
Mnóstwo śmietników na psie kupy, gdzie nawet,  za przeproszeniem dla idiotów, naklejka z napisem "posprzątaj po swoim psie" a ludzie i tak pchają tam boxy od turka i inne śmieci, choć "normalnych" śmietników jest pełno. Osobiście widziałam jak szła pani z pieskiem, który załatwiał potrzebę pod jednym z drzewek, śmietnik tuż obok, ale zbyt ciężko było posprzątać ;)
Pomagaj-jeśli możesz

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
[Police] Przebudowa deptaka między ul. Wyszyńskiego i Zamenh
« Odpowiedź #164 dnia: Lipca 09, 2013, 08:07:57 »
Cytat: "policzanka89"
...Czy tylko ja uważam, że dzieciaki i ich rodzice, którzy zrobili sobie z fontann na placu istne kąpielisko miejskie, to już istna wieś? Jak to wygląda, żeby w centrum miasta latały porozbierane do majtek bądź pampersów, albo całkiem do "golasa" dzieciaki i "pluskały" się w wodzie z fontann?...


Powiem Ci tak, 3 lata temu miałem okazję być w USA. W Chicago nikogo nie dziwi, że dzieci pluskają się w wodzie fontanny chociaż do kąpieliska nad jeziorem Michigan mają od niej 200-300 metrów. Zgadzam się z Tobą, że rozbieranie dzieci do naga (nawet na plaży) to lekka przesada w dzisiejszych czasach, kiedy coraz częściej zdarzają się przypadki pedofilii ale z tą wsią to chyba trochę przesadziłaś. To właśnie nasz kraj jest jakiś taki dziwny, że do fontann jest zakaz wstępu. Na zachodzie fontanny buduje się w taki sposób aby bezpiecznie można było z nich korzystać. Niedawno podczas upałów w Warszawie strażacy odkręcali hydranty i robili z nich wodotryski dla mieszkańców więc nie rozumiem Twojego oburzenia.

Jeśli chodzi o zaśmiecanie to tutaj masz całkowitą rację tylko rodzi się pytanie: gdzie są rodzice tych dzieci, które wyciągają z pojemników butelki i zaśmiecają otoczenie.