Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Jak jeździć po Szczecinie?  (Przeczytany 29665 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Jak jeździć po Szczecinie?
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 12, 2011, 09:22:28 »
Cytat: "KrP"
Dla mnie to nawet lepiej, że jezdzisz bez znajomości tak podstawowych przepisów. Jak kiedyś we mnie przydzwonisz to sobie zarobie. ;D

Albo będziesz narzekał na sądy, co się na prawie nie znają...
Cytat: "KrP"
Nie no beka, jeden Wykidajlo na świecie rozumie przepis poprawnie, całą reszta się myli.

KrP, a nie cała reszta.
Akurat w tej jednej kwestii (świateł) dopuszczam, że możesz mieć rację. Rzecz w tym, że nie potrafisz ani uzasadnić swojej interpretacji, ani obalić mojej. W rzucanie linkami możesz się bawić w sporach z chemtrailsowcami, ze mną sobie daruj, bo to na nic. Dla mnie jedyny link mający moc argumentu to jakieś sądowe orzeczenie (NSA albo wyżej).
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Jak jeździć po Szczecinie?
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 12, 2011, 09:32:15 »
Cytat: "parian"
w tym[/URL] miejscu znajduje się wjazd na ulicę Ostrowską. Czyli skrzyżowanie.

"nie dotyczy przecięcia, połączenia lub rozwidlenia drogi twardej z drogą gruntową, z drogą stanowiącą dojazd do obiektu znajdującego się przy drodze lub z drogą wewnętrzną"

Na wszelki wypadek:
("Użyte w ustawie określenia oznaczają")

"droga twarda - drogę z jezdnią o nawierzchni bitumicznej, betonowej, kostkowej, klinkierowej lub brukowcowej oraz z płyt betonowych lub kamienno-betonowych, jeżeli długość nawierzchni przekracza 20 m; inne drogi są drogami gruntowymi"


Przy okazji wyjaśniłem sobie wątpliwość dotyczącą wyjazdu z mojej ulicy w Morelową. Mam pierwszeństwo przed tymi z dołu ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Jak jeździć po Szczecinie?
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 12, 2011, 09:42:40 »
Cytat: "Wykidajło"

"nie dotyczy przecięcia, połączenia lub rozwidlenia drogi twardej z drogą gruntową, z drogą stanowiącą dojazd do obiektu znajdującego się przy drodze lub z drogą wewnętrzną"

Na wszelki wypadek:
("Użyte w ustawie określenia oznaczają")

"droga twarda - drogę z jezdnią o nawierzchni bitumicznej, betonowej, kostkowej, klinkierowej lub brukowcowej oraz z płyt betonowych lub kamienno-betonowych, jeżeli długość nawierzchni przekracza 20 m; inne drogi są drogami gruntowymi"

No ale tam jest droga z płyt betonowych, czyli twarda. Dojazd do drogi to też dojazd do obiektu? Żeby być pewnym musielibyśmy wiedzieć, czy ten kawałek to też ul. Ostrowska.

Cytat: "Wykidajło"

Przy okazji wyjaśniłem sobie wątpliwość dotyczącą wyjazdu z mojej ulicy w Morelową. Mam pierwszeństwo przed tymi z dołu ;)

A to u Ciebie nie ma znaku ustąp pierwszeństwa?
Jak tak to fun  :devil:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Jak jeździć po Szczecinie?
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 12, 2011, 10:35:17 »
Cytuj (zaznaczone)
Albo będziesz narzekał na sądy, co się na prawie nie znają...


Spoko, sąd rozumie zmiany jakie zaszły w tych przepisach. ;]

Cytuj (zaznaczone)
Akurat w tej jednej kwestii (świateł) dopuszczam, że możesz mieć rację.


;D Ale duma jednak nie pozwala. ;]

Cytuj (zaznaczone)
Rzecz w tym, że nie potrafisz ani uzasadnić swojej interpretacji, ani obalić mojej. W rzucanie linkami możesz się bawić w sporach z chemtrailsowcami, ze mną sobie daruj, bo to na nic. Dla mnie jedyny link mający moc argumentu to jakieś sądowe orzeczenie (NSA albo wyżej).


W linkowanym temacie jest wszystko wyjaśnione, wystarczy poczytać. Poza tym uczą tego na kursach, Ty zdawałeś po staremu więc miałeś prawo nie wiedzieć jak jest teraz. To żaden wstyd, nie wiedzieć. :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Jak jeździć po Szczecinie?
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 12, 2011, 12:59:35 »
Cytat: "parian"
Cytat: "Wykidajło"

"nie dotyczy przecięcia, połączenia lub rozwidlenia drogi twardej z drogą gruntową, z drogą stanowiącą dojazd do obiektu znajdującego się przy drodze lub z drogą wewnętrzną"

Na wszelki wypadek:
("Użyte w ustawie określenia oznaczają")

"droga twarda - drogę z jezdnią o nawierzchni bitumicznej, betonowej, kostkowej, klinkierowej lub brukowcowej oraz z płyt betonowych lub kamienno-betonowych, jeżeli długość nawierzchni przekracza 20 m; inne drogi są drogami gruntowymi"

No ale tam jest droga z płyt betonowych, czyli twarda. Dojazd do drogi to też dojazd do obiektu? Żeby być pewnym musielibyśmy wiedzieć, czy ten kawałek to też ul. Ostrowska.


Jest tam na rogu znak z oznaczeniem nazwy ulicy więc wychodziłoby na to, że ten mały kawałeczek jest częścią tej ulicy. Więc jednak może być to skrzyżowanie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Jak jeździć po Szczecinie?
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 12, 2011, 14:29:19 »
Cytat: "parian"
Cytat: "Wykidajło"

 jeżeli długość nawierzchni przekracza 20 m; inne drogi są drogami gruntowymi"

No ale tam jest droga z płyt betonowych, czyli twarda. Dojazd do drogi to też dojazd do obiektu? Żeby być pewnym musielibyśmy wiedzieć, czy ten kawałek to też ul. Ostrowska.

NIe musimy. Ten kawałek ma jakieś 10 m - dziś spojrzałem.

Cytat: "parian"
Cytat: "Wykidajło"

Przy okazji wyjaśniłem sobie wątpliwość dotyczącą wyjazdu z mojej ulicy w Morelową. Mam pierwszeństwo przed tymi z dołu ;)

A to u Ciebie nie ma znaku ustąp pierwszeństwa?
Jak tak to fun  :devil:

Nie ma. Na Morelowej też jest tylko ostrzeżenie przed garbem i ograniczenie prędkości :)

Cytat: "KrP"

Spoko, sąd rozumie zmiany jakie zaszły w tych przepisach. ;]

Chyba żeby orzekł inaczej niż sądzi KrP...  :rotfl:
Cytat: "KrP"
Cytuj (zaznaczone)
Rzecz w tym, że nie potrafisz ani uzasadnić swojej interpretacji, ani obalić mojej.

W linkowanym temacie jest wszystko wyjaśnione, wystarczy poczytać.

Czyli nadal nie potrafisz. Trudno.
Cytat: "KrP"
Poza tym uczą tego na kursach,

Na tych samych, na których uczą, że cofanie na jednokierunkowej i objeżdżanie ronda dookoła zewnętrznym pasem jest zabronione? To by wiele wyjaśniało...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Jak jeździć po Szczecinie?
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 12, 2011, 14:32:28 »
Cytuj (zaznaczone)
Czyli nadal nie potrafisz. Trudno.


Powiedz mi po jakiego grzyba mam się wysilać i przepisywać jeszcze raz to samo? Może Ty wysil swoje rączki i poklikaj w innym temacie, wysil mózg i poczytaj. A na końcu wysil samego siebie i naucz się przyznawać do błędu, nikt Cię za to nie wyśmieje, to nawet pożądana cecha w dzisiejszych czasach.

Cytuj (zaznaczone)
Na tych samych, na których uczą, że cofanie na jednokierunkowej i objeżdżanie ronda dookoła zewnętrznym pasem jest zabronione? To by wiele wyjaśniało...


Na jednokierunkowej można cofać, a za objeżdżanie ronda zewnętrznym pasem MOŻESZ zostać ukarany z tytułu art. który Ci już kilka razy przedstawiałem.

Dorośnij człowieku w końcu i spojrzyj na świat dalej niż poza czubek swojego nosa.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Jak jeździć po Szczecinie?
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 02, 2012, 12:28:59 »