Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Łosie parkingowe  (Przeczytany 204763 razy)

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #315 dnia: Marca 07, 2014, 10:03:37 »
 kokos126, a powiadomiłeś Straż Miejską, że ten samochód tam stoi? Pewnie nie, więc nie wymagaj, by stali na każdym rogu.
Możesz zdjęcie wysłać do straży nie zasłaniając numerów rejestracyjnych. 

Offline Sebastian25

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #316 dnia: Marca 07, 2014, 11:24:50 »
Zależy również kto w tej straży przyjedzie bo niektórzy ignorują pewne przypadki,a niektórzy od razu dzwonią na policję.
Teraz straż miejska prawie nic nie może zrobić,więc nawet jak widzą dany przypadek to wolą iść dalej niż narobić sobie obciachu.
Ostatnio widziałem jak straż miejska próbowała zatrzymać jakiegoś 18-20 latka,który właśnie źle zaparkował.
"Rozmowa" była taka,że podziękował im jedynie za pilnowanie samochodu i bezczelnie odjechał.
Nie wiem czy oni to,w ogóle zgłosili,ale co to co się teraz stało z SM to jakaś paranoja.
Być może nie we wszystkich miastach tak jest,ale na ten czas nie poszedłbym pracować jako strażnik nawet jakby dawali 3000PLN.
 

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #317 dnia: Marca 07, 2014, 12:28:54 »
KOKO to była dygresja.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #318 dnia: Kwietnia 19, 2014, 17:50:24 »



Tapnięte z MI2S

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2014, 18:09:23 wysłana przez rbk »

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #319 dnia: Kwietnia 19, 2014, 18:10:39 »
No co chcesz, chce jechać w lewo i teraz czeka, aż usuną zakaz ;)
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline PageUp

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #320 dnia: Maja 07, 2014, 14:58:42 »
Witajcie,
coraz popularniejsze staje się pozostawianie samochodu jak najbliżej wejścia. Po co stawać auto na wolnych, prostopadłych miejscach, gdy można podjechać jak na galę wręczenia Oskarów, wprost pod wejście.
Za szybą samochodu mały baner euro-wyborczy, ze względu na zachowanie kierowcy reklama dość kiepska.
Jeśli tak ma wyglądać poszanowanie ogólnie przyjętych norm kulturalnego współżycia, to zachowanie nie świadczy najlepiej o takim zapewne "ą-ę"sympatyku.


Offline rzetelny

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #321 dnia: Maja 10, 2014, 12:22:35 »


pani ze zdjęcia przyklejonego do szyby auta ma (spod urzędu) 50 metrów do domu, przed którym równie często zastawia chodniki tak, że nie da się przejrzeć. No, ale w końcu reklama jest bardziej skuteczna tam, gdzie jest więcej ludzi.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #322 dnia: Maja 26, 2014, 08:16:26 »
Piękne parkowanie... ;)


Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline ogólny22

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #323 dnia: Maja 26, 2014, 15:43:39 »
Akurat tutaj to wydaje mi się szukanie na siłę sensacji , parking jak widać całkiem pusty , jak miał stanąć takim długim autem ? Gdyby ustawił się na normalnym miejscu to zablokował by przejazd zmuszając innych do jazdy w poprzek wyznaczonych miejsc parkingowych .Owszem mógł stanąć na środku zajmując dwa miejsca po długości ale nie przesadzajmy jakoś specjalnie nie utrudniał parkowania .

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #324 dnia: Maja 26, 2014, 17:38:15 »
Akurat tutaj to wydaje mi się szukanie na siłę sensacji , parking jak widać całkiem pusty

No nie widać całego parkingu, tylko kilka miejsc w pierwszym rzędzie, których większą część zajmuje ów dostawczak i dwa miejsca dla inwalidów... Reszta klientów musi parkować na dalszych miejscach... A jak miał stanąć? takim autem prawie cały mieści się na miejscu parkingowym parkując prawidłowo (wcale nie blokuje przejazdu)... Przynajmniej ja nie mam takiego problemu tej samej długości autem....

Po za nim lepsi są, co parkują tuż przed wejściem utrudniając wyjazd/wjazd na ten parking...

Pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #325 dnia: Kwietnia 24, 2015, 18:25:26 »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline j.7

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #326 dnia: Kwietnia 24, 2015, 20:14:39 »
Co za łoś z tego łosia  ;)
On może bo...  8)
Ty spróbuj tam tak zaparkować, to natychmiast masz na garbie dzielnych i walecznych strażników. I nie dlatego, że zaparkowałeś w niewłaściwym miejscu, tylko dlatego, że zająłeś miejsce... łosia!  ;D
Program Administracji - Programem Forumowiczów
http://police-polska.blog.onet.pl/

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #327 dnia: Kwietnia 24, 2015, 21:26:32 »
trzeba było się uczyć na burmistrza. w myśl powiedzenia - co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie :P :P :P . a tak serio - mam drugie wyraźniejsze zdjęcie na którym dokładnie widać nr tablicy rejestracyjnej. ciekawe co by było jakbym zgłosił to na straż miejską???
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #328 dnia: Kwietnia 24, 2015, 21:34:32 »
ciekawe co by było jakbym zgłosił to na straż miejską???
Bardziej rozsądnym byłoby do SRD KPP ;-) bo tam nie będą wnioskować o drugą fotkę-tym razem z kierowcą.No ale próbuj.Wynik postępowania łatwy do przewidzenia ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Łosie parkingowe
« Odpowiedź #329 dnia: Kwietnia 24, 2015, 21:46:19 »
Wynik postępowania łatwy do przewidzenia
niestety też tak to widzę :-( a tobie człowieku - za byle gówno rękę utną - brak słów
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!