Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Łosie parkingowe  (Przeczytany 204823 razy)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #180 dnia: Marca 21, 2013, 15:15:11 »
Cytat: "szakal"
Zapytam prościej... czy interesowało by Cię to gdzie zatrzyma się radiowóz w momencie w którym akurat jakiś zwyrodnialec gwałcił by twoją córkę ( sorry za drastyczny przykłąd ale chodzi mi o sens ) absolutnie nie pochwalam łamania prawa przez Policjantów po prostu Oni nie zawsze są źli :/


W sytuacji na zdjęciu raczej nie podejmowana była interwencja, więc to trochę demagogia.

Inny przykład - Orlen przy ul. Piłsudskiego i nakaz skrętu w prawo przy wyjeździe. Ignorowanie go, skręt w lewo po skonsumowaniu hot-doga jest fair? Z pewnością nie. Dyskusja bierze się stad, że zwykły obywatel zaliczyłby 5  punktów karnych i 250 zł mandatu. Kto jak kto, ale policja powinna świecić przykładem.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #181 dnia: Marca 21, 2013, 15:19:14 »
Cytat: "rbk"
Brak świateł (przynajmniej takie jest zdjęcie), czyli jak dla mnie pojechali po bułki.

Gdyby zostawili na światłach to nie daliby rady odpalić (jeśli trwałoby to dłuższą chwilę).

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #182 dnia: Marca 21, 2013, 15:21:10 »
parian, bo napiszę wszystkim, że jeździsz po hot dogi na orlen, a później w lewo, w lewo...

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #183 dnia: Marca 21, 2013, 15:45:24 »
którędy w lewo? :P

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #184 dnia: Marca 21, 2013, 16:43:48 »
odnośnie sytuacji:
     1.policjant był jeden i nie podejmował zadnej interwencji tylko poszedł na pogaduchy z panią w sklepie.
     2. gdy samochody stały w tym miejscu to przyjezdzala straz miejska i wlepiała mandaty.

Offline Ej Gościu

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #185 dnia: Marca 21, 2013, 17:08:02 »
Cytat: "xP"
odnośnie sytuacji:
     1.policjant był jeden i nie podejmował zadnej interwencji tylko poszedł na pogaduchy z panią w sklepie.


A może to byłą pogaducha na temat wcześniejszego napadu na "piekarnie".

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #186 dnia: Marca 21, 2013, 17:19:56 »
Cytat: "Ej Gościu"
Cytat: "xP"
odnośnie sytuacji:
     1.policjant był jeden i nie podejmował zadnej interwencji tylko poszedł na pogaduchy z panią w sklepie.


A może to byłą pogaducha na temat wcześniejszego napadu na "piekarnie".


....a może to wcale nie radiowóz, tylko przebieraniec...

Ludzie co wy pitolicie, może to, może tamto, ręce opadają. Jest zakaz (mniemam, że tak-dawno mnie w Policach nie było) to się nie parkuje! Proste.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #187 dnia: Marca 21, 2013, 21:28:36 »
Cytat: "Ej Gościu"
A może to byłą pogaducha na temat wcześniejszego napadu na "piekarnie".


Czyli nie jest to interwencja pilna,więc mógł spokojnie poszukać miejsca do zaparkowania prawidłowo ;)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Nil

  • Gość
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #188 dnia: Marca 22, 2013, 09:34:18 »
Policja powinna świecić przykładem. Z tego co wiem to np pogotowie jadąc z chorym do szpitala nie powinno przekraczać prędkości. Jeśli zaś chodzi o policję to właśnie oni powinnidawać wzorowy przykład poruszania się po drogach.
Temat topiku to: Łosie parkingowe. Ta fotka jest jak najbardziej w dobrym miejscu umieszczona. Oby takich fotek było jak najmniej.

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #189 dnia: Marca 22, 2013, 09:48:49 »
Jak już jesteśmy przy temacie blokowania, przez zwykłe auta miejsc w których jest zakaz zatrzymywania (to co poruszył szakal), to ja bym chciał, aby w polskim prawie był zapis, który pozwala na to aby wóz straży pożarnej lub karetka pogotowia miały prawo staranować auto blokujące (zaparkowane oczywiście niezgodnie z przepisami) dojazd do miejsca wypadku. Za uszkodzenia auta strażaków i karetki płaciłby łoś, który nie umie sobie zaparkować w normalnym miejscu. Gratis miałby do zapłacenia mandat i robotę swojego auta + punkty karne. Może niektórzy nauczyliby się wtedy, że od ich wygodnej dużej dupy ważniejsze jest ludzkie życie.

Cóż za ugrzecznienie, mój bezpośredni przekaz został zgwałcony przez automat na forum, w tej sytuacji nie chciałem napisać pupy, tylko napisałem wyraz na d... To już chyba bym wolał, aby to się wyświetliło po mojemu + ostrzeżenie, ale nie robię offtopa już.
I love the night.
1101110100101111

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #190 dnia: Marca 22, 2013, 10:35:27 »
dd2f, ale już mamy takie przepisy.

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #191 dnia: Marca 22, 2013, 10:49:28 »
A to nie wiedziałem. :D To dobrze, po prostu nigdy nie słyszałem ani nie widziałem takiej sytuacji, stąd moje błędne założenie, że takich przepisów nie ma.
I love the night.
1101110100101111

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #192 dnia: Marca 22, 2013, 12:27:59 »
Cytat: "dd2f"
A to nie wiedziałem. :D To dobrze, po prostu nigdy nie słyszałem ani nie widziałem takiej sytuacji, stąd moje błędne założenie, że takich przepisów nie ma.


Chyba nawet kiedyś widziałem fotki węża strażackiego przeprowadzonego przez samochód, który blokował  dostęp do hydrantu (stracił szyby w drzwiach).

Co do parkowania dobija mnie jeszcze parkowanie na przejściach i skrzyżowaniach - widoczność pieszych i wyjeżdżających pojazdów - momentami zerowa.

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #193 dnia: Marca 22, 2013, 12:35:53 »
Denver, faktycznie nie raz jak postawi gosc auto to masakra z wyjazdem, a jeszcze lepsi sa osobnicy którzy parkują swoje dostawczaki na miejscach dla osobówek.Ostatnio stałem miedzy dwoma dostawczakami , cofałem i mało w gościa nie przydzwoniłem bo nic nie widziałem a świeżo śniegu napadało i było ślisko.

Ortografia. Szanuj czytających.

Offline Kapral_Kuba

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Łosie parkingowe
« Odpowiedź #194 dnia: Marca 31, 2013, 15:13:12 »
Na ul. Armii Krajowej to samo. Mowa tu o dostawczakach. Jak to z nimi w końcu jest, kierujący mogą stawiać takie auta pod blokiem? Istnieje w ogóle możliwość zablokowania im tej wygody? Z tego co wiem ktoś walczył z tym aby pod blokami mogły stawać tylko auta osobowe. Sprawa dla spółdzielni czy raczej dla straży miejskiej i policji?