Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: certyfikat nokia  (Przeczytany 7017 razy)

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
certyfikat nokia
« dnia: Sierpnia 01, 2011, 18:25:39 »
Orientuje się może ktoś na jakiej stronie można wyrobić certyfikat? znalazłem kilka stron ale są już nie aktualne :(

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
certyfikat nokia
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 01, 2011, 21:06:13 »
Możesz coś więcej napisać, jaki to certyfikat, do czego ma być dokładnie ?:)

User0

  • Gość
certyfikat nokia
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 01, 2011, 21:17:24 »
Nie baw się w certyfikaty, tylko od razu złam system.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
certyfikat nokia
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 01, 2011, 21:19:09 »
Cytat: "User0"
Nie baw się w certyfikaty, tylko od razu złam system.


Bez 'piratowania' mi tutaj ;-)

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
certyfikat nokia
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 01, 2011, 22:33:51 »

jaroslawp

  • Gość
certyfikat nokia
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 01, 2011, 22:46:00 »
rbk,Tam zaraz piratowanie.  ;D Żeby chociażby usunąć z trybu gotowości kilka dziwnych gadżetów (np opcję wyszukiwania w necie, czy informację, że wyłączone jest wyszukiwanie sieci wi-fi) to trzeba najpierw zhakować system.
Swoją drogą jestem ciekaw czemu Nokia nie pozwala ustawiać sobie ekranu tak jak chce użytkownik.  :<

piotr0822, spróbuj tu: http://www.opda.hk/

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
certyfikat nokia
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 02, 2011, 15:50:40 »
no właśnie po to by złamać system potrzebuje tego certyfikatu, a dokładnie by podpisać program Helloox. Tak jak jarosławp napisał to nie jest żadno piratowanie, nokia zabezpieczyła telefony po to by nie instalować programów nie podpisanych ze względu na niebezpieczeństwo wgrania wirusa a nie po to by mieć monopol na swoje aplikacje. A na tych stronach już wysłałem prośby o wyrobienie, ale z tego co znalazłem w sieci to strona gsmcenter nie wyrabia już ich a opda ma chyba jakieś problemy, czekam już 4 dzień. :(

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
certyfikat nokia
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 02, 2011, 18:50:21 »
Kolego, poszukaj na polskim forum iPmart'a. Znalazłem tam stronkę i robiłem certyfikat dla E50. Nazwy stronki nie pamiętam (było już ponad rok temu), była po chińsku ale jako prawie jedyna wówczas działała. Możesz też poszukać w już dostępnych certyfikatach zgromadzonych na forum. Jeden certyfikat pasuje do kilku numerów IMEI - czasochłonne szukanie ale spróbować można. Był też (może nadal jest) na forum gość, który za darmo w ciągu 24h wyrabiał certyfikaty. Rozejrzyj się - łatwo go było namierzyć.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
certyfikat nokia
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 02, 2011, 19:07:58 »
ta chińska stronka to OPDA i ostatnio mają jakieś problemy  techniczne (czekam u nich już 4 dzień). Znalazłem na necie certyfikat uniwersalne ale nie wszystkie programy chcą podpisywać, a tym bardziej ten na którym mi zależy, do Helloox'a trzeba mieć osobisty certyfikat. Zna ktoś może namiary na Tę osobę o której wspomina robert1995?

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
certyfikat nokia
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 02, 2011, 20:30:41 »
"gość z forum" to gość nie z polickiego forum a z forum iPmarta ;)

http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?t=26830

Sądząc po ostatnich postach, władca certyfikatów ma w tym tygodniu urlopik ;)

A co do stronki - to raczej nie ta. Na mojej był czarny ekran i parę chińskich płotków plus miejsce na IMEI.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...