Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Tanie drukarki laserowe - opłaca się?  (Przeczytany 13186 razy)

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Tanie drukarki laserowe - opłaca się?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 29, 2011, 07:40:59 »
Odświeżam temat.
Szukam małej, taniej i dobrej drukarki laserowej, monochromatycznej do przeznaczenia domowego.
Do tej pory obywałam się bez drukarki, ale coraz częściej bywa potrzebna. Zatem częstotliwość wydruków nieduża.

Znam z autopsji tylko drukarki firmy Samsung. Sprawdzają się i ku jakiejś się skłaniam, ale chętnie poczytam opinię o innych firmach.

Istotny jest mały rozmiar drukarki i kaseta z papierem w środku drukarki.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Tanie drukarki laserowe - opłaca się?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 29, 2011, 11:18:45 »
To co podajesz to urządzenia wielofunkcyjne, a ja szukam wyłącznie drukarki.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Tanie drukarki laserowe - opłaca się?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 29, 2011, 11:34:17 »
Popieram (Brothera, choć nie wielofunkcyjne). Sam używam HL 5340D i choć jest droższy to jednak automatyczny dupleks jest cudownym wynalazkiem ;)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Tanie drukarki laserowe - opłaca się?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 29, 2011, 11:37:47 »
Jak nie chcesz dużo wydać, kup HL-2035. W miarę nieduża, w necie za ok. 350 z wysyłką, w sklepie tradycyjnym jakieś 370. Tonery od 50-60 zł wzwyż.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Tanie drukarki laserowe - opłaca się?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 29, 2011, 11:47:00 »
Dzięki za podpowiedzi.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Tanie drukarki laserowe - opłaca się?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 29, 2011, 11:47:33 »
Cytat: "parian"
Jak nie chcesz dużo wydać, kup HL-2035. W miarę nieduża, w necie za ok. 350 z wysyłką, w sklepie tradycyjnym jakieś 370. Tonery od 50-60 zł wzwyż.


Używam tę drukarkę i mogę ją również polecić.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Tanie drukarki laserowe - opłaca się?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 30, 2011, 21:45:47 »
draculka, ja mogę dorzucić Ci jeszcze jeden model:

HP LASERJET P1102W

Drukarka ma wbudowaną kartę bezprzewodową, więc możesz ją wrzucić do szafy, podłączyć pod prąd i też Ci wydrukuje ;-)

Zamienniki typu TB/ActiveJet w granicach 60/70zł

Minusem jak dla mnie jest 12 miesięczna gwarancja.

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Tanie drukarki laserowe - opłaca się?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 31, 2011, 02:30:53 »
Ja osobiście używam HP LaserJet 1018, ale nie wiem czy nadal jest w produkcji. Cena tonera jako, że to całkiem popularny model to około 30zł (na Allegro, zamiennik). Sprawdzałem koszty eksploatacji drukarek poszczególnych firm przed zakupem i wyszło, że HP będzie najtańsze w użytkowaniu. Warto też pomyśleć o drukarce z WiFi - im mniej kabli tym lepiej :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Tanie drukarki laserowe - opłaca się?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 31, 2011, 09:10:06 »
Cytat: "draculka"
Odświeżam temat.
Szukam małej, taniej i dobrej drukarki laserowej, monochromatycznej do przeznaczenia domowego.
Do tej pory obywałam się bez drukarki, ale coraz częściej bywa potrzebna. Zatem częstotliwość wydruków nieduża.

Znam z autopsji tylko drukarki firmy Samsung. Sprawdzają się i ku jakiejś się skłaniam, ale chętnie poczytam opinię o innych firmach.

Istotny jest mały rozmiar drukarki i kaseta z papierem w środku drukarki.

U nas stoi Xerox Phaser 3130, nie pamiętam, kiedy kupowaliśmy, ale na pewno ponad 5 lat temu. Idzie druga kaseta z tonerem (pierwsza była fabryczna). Drukujemy raz w miesiącu papiery ksiegowe, czasem coś z pracy albo dziecku do szkoły.
Wczoraj w Selgrosie widziałem jakiegoś następcę w cenie ok. 200 zł. Samsungi też były w podobnej cenie. Moim zdaniem jeśli chodzi o jakość można brać. Trzeba tylko wcześniej popatrzeć na ceny tonerów i możliwość kupienia zamienników. Samsungi z tego co widziałem mają drogie kasety, nie wiem, jak jest z zamiennikami - a musisz się liczyć z tym, ze nabój dostarczony z drukarką na długo nie wystarczy ;)
Jeżeli masz laptopa, zainteresuj się modelami z WiFi. Jeśli stanowisko stacjonarne, można się bez tego obejść, jeden kabel więcej nie robi różnicy.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Tanie drukarki laserowe - opłaca się?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 31, 2011, 19:24:15 »
Jak chcesz to mam na sprzedaż 3 in 1 Hp LaserJet 3020 mało używana bo tylko w malym sklepiku gdzie głównie chodziło o wydrukowanie konkretnych informacji dla klientów i kserowania faktur :)
Jeśli Ci odpowiada to proszę na priv powiem co i jak. Sprzęt z całym oprogramowaniem, kablekami bo i fajny bo masz  wszystko w jednym miejscu.