Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011  (Przeczytany 25255 razy)

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 08, 2011, 13:39:11 »
Cytat: "Samson"
A co do zespołów które wymieniłeś to fakt,z dwa dobre. W ciągu trzech czy czterech lat?


Nie, z dwa, które Tobie się podobały. I to jest właśnie problem takich imprez, że wszystkim się nie dogodzi. Dla mnie co roku przynajmniej jest jeden zespół na którego koncert chętnie pójdę (może bez Myslovitz bo za nimi nie przepadam, ale nie uważam również, żeby byłi słabą kapelą).

Schludny

  • Gość
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 08, 2011, 13:58:09 »
Cytat: "KrP"
A najbardziej z równowagi mnie wyprowadził jakiś gówniarz, który kupił gdzieś na wyprzedaży polski mundur, założył do tego trampeczki pumy, czapeczkę z daszkiem i żując gumę jak krowa trawę robi z siebie debila. Aż miałem ochotę podejść i w pysk strzelić.


A jak masz ochote na piwo to co robisz??Marudzisz tylko w koło i zmywasz sie  smakiem...!Jestem ciekaw ile  takich trampeczków byś przyjął na siebie.Na ratunek ze strony ochrony nie miał byś co liczyc. Wiec daruj sobie swoje żenujące "bohaterstwo".

Offline jak54

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 08, 2011, 18:29:26 »
Cytat: "Denver"
W tym roku u nas nie było źle - sam Dżem mi wystarczył)


Mnie też   :wink:

Cytat: "nefretete"
a co do dżemu to mieli zle naglosnienie i lipa ze nie spiewali skazany na bluesa i malo znanych mi piosenek spiewali.....


Jeżeli już Byłaś na Dżemie to należało się trochę ogarnąć na temat utworów, które Dżem
wykonywał. Te niby nie znane to z nowej płyty " MUZA " - m.in " Partyzant " za które
Maciek Balcar dziękował, że są tak wysoko na liście PR 3 - czyli popularnej LP TRÓJKI
Marka Niedzwieckiego na którą i ja głosuję - oczywiście na Dżem - " Partyzant ". Co do nagłośnienia to nawet jak Maćkowi walnął mikrofon to wiara fajnie za niego śpiewała i przy tym się bawiła - ja też : )
Przecież Dżem to nie tylko  " Whisky " - " Złoty Paw " ale też inne utwory...
W mojej ocenie Dżem wykonał zajefajny KONCERT !!! : )  :wink:
W życiu piękne są tylko chwile...tak...tak... DŻEM
Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść, zejść na psy o yes... * Ryszard Riedel *

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 09, 2011, 11:29:50 »
Cytat: "KrP"

Dlatego nie znoszę takich wiejskich imprez plenerowych. Gdzie nie spojrzałem

 :rotfl:
To się nazywa patriotyzm lokalny. Nie znosi, a chodzi...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 09, 2011, 12:04:12 »
Wykidajło, bo to ulubiona cecha Polaków. To samo jest z serialami, zespołami, filmami, wystawami, sklepami etc. Najwięcej wiedzą o nich, i o nich mówią Ci, którzy nie lubią. A lekarstwo jest proste.
Nie lubisz to nie bierzesz udziału.

London69

  • Gość
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 09, 2011, 12:16:20 »
Ogólnie zawsze w Policach są lepsze gwiazdy niż w Szczecinie na Dniach Morza, nie da się tego nie zauważyć. Jak to mówią "Szczecin to taka wiocha koło Polic" :D Z szacunkiem. ;)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 09, 2011, 13:12:57 »
Cytat: "Schludny"
Cytat: "KrP"
A najbardziej z równowagi mnie wyprowadził jakiś gówniarz, który kupił gdzieś na wyprzedaży polski mundur, założył do tego trampeczki pumy, czapeczkę z daszkiem i żując gumę jak krowa trawę robi z siebie debila. Aż miałem ochotę podejść i w pysk strzelić.


A jak masz ochote na piwo to co robisz??Marudzisz tylko w koło i zmywasz sie  smakiem...!Jestem ciekaw ile  takich trampeczków byś przyjął na siebie.Na ratunek ze strony ochrony nie miał byś co liczyc. Wiec daruj sobie swoje żenujące "bohaterstwo".


Dorośnij?

Wybacz, ale irytuje mnie profanacja symboli narodowych.

Wykidajło:

Cytuj (zaznaczone)
To się nazywa patriotyzm lokalny. Nie znosi, a chodzi...


Jeśli stanie na końcowym 107 i 30min na Afromentalu uważasz za pełnoprawne uczestnictwo to spoko. :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 09, 2011, 14:07:27 »
Cytat: "KrP"


Jeśli stanie na końcowym 107 i 30min na Afromentalu uważasz za pełnoprawne uczestnictwo to spoko. :)


Jeżeli po takim uczestnictwie jesteś w stanie wypowiedzieć swoją opinię na temat całych dni Polic oraz jakości koncertów to spoko :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 09, 2011, 14:25:36 »
Cytat: "secha"
Cytat: "KrP"


Jeśli stanie na końcowym 107 i 30min na Afromentalu uważasz za pełnoprawne uczestnictwo to spoko. :)


Jeżeli po takim uczestnictwie jesteś w stanie wypowiedzieć swoją opinię na temat całych dni Polic oraz jakości koncertów to spoko :)


Ano spoko, moge. :)

Mentalnie rok w rok jest to samo - przewaga nawalonych dresow i gimnazjalistow. Widac to szczegolnie na miescie, na polanie bardziej wtapiaja sie w tlum.

Na temat koncertów sie nie wypowiadalem wiec nie wiem do czego pijesz.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 11, 2011, 17:23:39 »
No co jak co ale Varius Manx był w Policach a teraz są w Opolu coś o czymś świadczy :) mój ulubiony zespół z lat 90 aa Młode Wilki i te sprawy :p
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !