Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?  (Przeczytany 9875 razy)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« dnia: Kwietnia 07, 2011, 21:11:17 »
Każdy kto mieszka na Wróbla wie,jak w taką pogodę wszystko lata wkoło wieżowców,ale zapytam się kto będzie odpowiedzialny jak taki pojemnik na butelki plastikowe lub na gazety rąbnie w głowę małe dziecko-kto kogo będzie winił???Do kogo można w tej sprawie???

Dziś około 12 już pojemnik na butelki leżał,ale przyjechali,postawili z powrotem.O 17 powtórka z rozrywki,a około 18 dołączył jeszcze pojemnik na papier.Ja boję się o swoje dzieci,czy nikt więcej?







Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

wtrych

  • Gość
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2011, 21:18:23 »
Trans-net jak widać na pojemnikach

Offline Driv3r

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 07, 2011, 21:23:12 »
Cytat: "tatankas"
Każdy kto mieszka na Wróbla wie,jak w taką pogodę wszystko lata wkoło wieżowców,ale zapytam się kto będzie odpowiedzialny jak taki pojemnik na butelki plastikowe lub na gazety rąbnie w głowę małe dziecko-kto kogo będzie winił???Do kogo można w tej sprawie???

Dziś około 12 już pojemnik na butelki leżał,ale przyjechali,postawili z powrotem.O 17 powtórka z rozrywki,a około 18 dołączył jeszcze pojemnik na papier.Ja boję się o swoje dzieci,czy nikt więcej?

Na pewno zdecydowana większość rodziców boi się o swoje pociechy, więc nie pozostawia ich bez opieki w takie wiatrzysko i nie pozwala im się bawić na podwórku, nie wysyła ich też po zakupy, a za pojemniki zapewne odpowiada trans-net, ale za wszystko inne fruwające raczej nie. Pozdrawiam Driv3r

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 07, 2011, 21:32:57 »
A ty,Driv3r  myślisz,że jak dorosły idzie za rączkę z dzieckiem to taki pojemnik go ominie?

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 07, 2011, 21:59:12 »
Ciężko, żeby trans-net wmurowywał pojemniki w podłoże. W taką pogodę pojemnik to najmniejszy problem. Są przecież drzewa, dachówki itd.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 07, 2011, 22:04:08 »
Cytat: "kubapolice"
Ciężko, żeby trans-net wmurowywał pojemniki w podłoże. W taką pogodę pojemnik to najmniejszy problem. Są przecież drzewa, dachówki itd.

Ale wszelkie niebezpieczeństwa należy w miarę możliwości minimalizować,wystarczy przypiąć te pojemniki do podłoża na jakieś łańcuchy czy coś.

wtrych

  • Gość
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 07, 2011, 22:12:06 »
wystarczyłyby stare płyty chodnikowe 2-3 sztuki na dno i po kłopocie

Offline beerman

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 07, 2011, 23:28:02 »
co kolejny pomysł to lepszy hahaha:)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 08, 2011, 09:10:23 »
Cytat: "Driv3r"
Na pewno zdecydowana większość rodziców boi się o swoje pociechy, więc nie pozostawia ich bez opieki w takie wiatrzysko i nie pozwala im się bawić na podwórku, nie wysyła ich też po zakupy,


Tak,tak,ciebie też pewnie rodzice do 18 lat prowadzili za rączkę wszędzie i dlatego jesteś tak mało samodzielnie myślący.Ja mam trójkę dzieci i nie mogę wszędzie z nimi chodzić,dwie z nich chodzą już do szkoły,każda na inną godzinę i wracają o innych godzinach.A po zakupy chodzę sobie sama.

Cytat: "tamula82"

Ale wszelkie niebezpieczeństwa należy w miarę możliwości minimalizować,wystarczy przypiąć te pojemniki do podłoża na jakieś łańcuchy czy coś.


Dokładnie o to mi chodzi.Wystarczyło by tak jak inne śmietniki obmurować by się nie przemieszczały,to nie jest pierwszy i na pewno nie ostatni przypadek taki,że te kubły latają.

Cytat: "wtrych"
Trans-net jak widać na pojemnikach


Tylko,że trans net może powiedzieć,że oni są od dostarczenia pojemników i ich opróżniania,a nie do ich zabezpieczenia,to gdzie stoją to może tez być działka Spółdzielni.Nie wiesz,że jak szuka się winnego tragedii to zawsze znajdzie się kilku winnych i jeden na drugiego zwala.Wolę się o to teraz pomartwić,niż później,gdy będzie już po.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Piotr

  • Gość

wtrych

  • Gość
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 08, 2011, 09:35:55 »
Cytat: "Piotr"
http://www.tvn24.pl/0,1698609,0,1,potezne-wichury-zerwane-dachy--1600-domow-bez-pradu,wiadomosc.html   i o czym my tu mówimy

a co ty nam tu wyjeżdżasz z demagogią równie dobrze można powiedzieć, że to wszystko to nic w porównaniu z trzęsieniem ziemi czy tsunami, i dalej siedzieć na dupie i nic nie robić bo po co...
widać dla ciebie problem pojawi się dopiero jak takim koszem w cymmbał dostaniesz, tylko czy wtedy przy okazji nie będzie i po problemie...

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 08, 2011, 09:48:08 »
przypomniałem sobie jak jakieś kilka lat temu znajomy opowiedział mi pokrótce swoją walkę w sądzie z Rethmannem. otóż przez takie wichury właśnie niezabezpieczony hamulcami pojemnik na śmieci pchnięty podmuchem uszkodził mu auto na parkingu. straty dotyczyły podrapanego lakieru, lecz doszło nawet do pogięcia blach w samochodzie. i pamietam, że znajomy mówił, że sprawa nie wyglądała prosto, ponieważ Rethmann nie chciał absolutnie ponosić odpowiedzialności za wyrządzone szkody. kubeł na kółkach posiadał hamulce, lecz nikt z pracowników firmy nie zaprzątał sobie głowy używaniem ich. nie wiem jak skończyła się ta wojna w sądzie. chyba jakąś ugodą.
i tak patrzę na powyższe zdjęcia. bo w tle też stoją na parkingu (prawidłowo) samochody.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 08, 2011, 13:18:22 »
No i chyba ktoś jednak pomyślał tak jak ja,bo już dzisiaj wkopują słupki naokoło pojemników,sama jestem ciekawa jak to będzie wyglądać,jak będą to pewnie pstryknę zdjęcia.Też widocznie wolą zapobiegać niż leczyć :)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 08, 2011, 17:03:01 »
Ktoś miał farta przy leningradach 2-10 gdyby zawiało w drugą stronę miałby po szybie, ja przy takim wietrze nie ryzykowałbym stawiania auta blisko pojemnika  :crazy:

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 08, 2011, 20:53:44 »
Cytuj (zaznaczone)

No i chyba ktoś jednak pomyślał tak jak ja,bo już dzisiaj wkopują słupki naokoło pojemników,sama jestem ciekawa jak to będzie wyglądać,jak będą to pewnie pstryknę zdjęcia.Też widocznie wolą zapobiegać niż leczyć :)


A jednak długo się chyba nie pocieszę tymi zabezpieczeniami,już około 20.00 widziałam jeden słupek 10 metrów od kontenerka na ulicy.Nie za dobrze je wkopali :(
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!