Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?  (Przeczytany 8742 razy)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 08, 2011, 21:57:34 »
apropo pojemników, powinno być ich wiecej! przynajmniej koło mnie, czyli na siedleckiej :)

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 09, 2011, 10:26:42 »
Co do pojemników na terenie gminy Police wszelkie uwagi można śmiało zgłaszać do wydziału Ochrony środowiska na ul. Batorego 3 - urząd gminy. Mają oni podpisaną umowę z Trans-netem na opróżnianie i zaopatrzenie Polic w pojemniki na surowce wtórne.

Offline vena777

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 19, 2011, 21:45:08 »
Cytat: "wtrych"
wystarczyłyby stare płyty chodnikowe 2-3 sztuki na dno i po kłopocie



taaaaaa... szczególnie te siatkowe lub w kształcie igloo z klapami pod spodem:) przecież one są opróżniane przez podnoszenie. Nie wiem ile  ważą pojemniki siatkowe i te na kółkach, bo te w kształcie igloo ważą ok 60 kg i jak ich ktoś nie przewróći, to same nie mają możliwości się przewrócić... :D

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Kto odpowiedzialny za pojemniki na surowce wtórne?
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 22, 2011, 02:23:01 »
Cytat: "vena777"
taaaaaa... szczególnie te siatkowe lub w kształcie igloo z klapami pod spodem:) przecież one są opróżniane przez podnoszenie. Nie wiem ile ważą pojemniki siatkowe i te na kółkach, bo te w kształcie igloo ważą ok 60 kg i jak ich ktoś nie przewróći, to same nie mają możliwości się przewrócić... :D


Co do płyt,to faktycznie niewypał,bo tak jak napisała przedmówczyni-są opróżniane od spodu,więc nie da rady.Co do przewrócenia,to u nas na Wróbla takie halne niekiedy,że nie tylko te siatkowe latają,ale i te całościowe na makulaturą-więc możliwość jest,sama widziałam na własne oczy jak sobie taki pojemnik latał pod blokiem.

Co do zabezpieczenia pojemników,to jednak się dało,już dwa dni po tym jak otworzyłam ten temat-słupki zostały wkopane.A jednak się da,jak się chce :p

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!