Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy Donald Tósk powinien być postawiony przed Trybunałem Stanu?

Tak
29 (52.7%)
Nie
25 (45.5%)
Nie mam zdania
1 (1.8%)

Głosów w sumie: 25

Głosowanie skończone: Marca 13, 2011, 22:08:42

Autor Wątek: Donald Tósk  (Przeczytany 34898 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Donald Tósk
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 16, 2011, 11:58:33 »
Cytat: "sekator"

Cytat: "Wykidajło"

Mylę się? No to policzmy: Piotrek, macieksoad, millena... o, koniec

Hmm, policzysz jeszcze raz ?

Widzę, że wezwałeś posiłki. Sam prezes kazał konta zakładać czy wystarczyło polecenie sekatora?
Tak czy inaczej: liczba trochę wzrosła, jakość drastycznie spadła (choć mogło się to wydawać niemożliwe). Gratuluję zwolenników.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 16, 2011, 13:03:06 »
Cytat: "Wykidajło"
Widzę, że wezwałeś posiłki. Sam prezes kazał konta zakładać czy wystarczyło polecenie sekatora?
Tak czy inaczej: liczba trochę wzrosła, jakość drastycznie spadła (choć mogło się to wydawać niemożliwe). Gratuluję zwolenników.

A ja tu widzę zabetonowaną ślepotę. A Partia i rząd tak przestrzegały przed używaniem alkoholu niewiadomego pochodzenia...  :lol2:

"Pozostaliśmy wierni zasadzie, że pomagać będziemy słabym, a nie silnym i głośnym."(Donaldinio Tusk w GW).
millena

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 16, 2011, 13:16:04 »
Cytat: "Wykidajło"
Sam prezes kazał konta zakładać czy wystarczyło polecenie sekatora


Chyba mnie przeceniasz. Z osób które wypowiadają się w tym wątku znam tylko jedną. Bezczelność i złodziejska polityka rządu są jedyną przyczyną takiej niechęci do Donalda T. I to mnie właśnie cieszy, bo żadną satysfakcją nie byłoby dla mnie jakiekolwiek sterowanie głosami na forum.
Tak trzymać.

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 16, 2011, 13:22:48 »
Cytat: "Afgan2402"
Moze ktos by POdjechal do Msciecina zobaczyc co u niego


Może czasowo przemeldował się na Mączną.....w takim wypadku przez miesiąc będzie spokój jak zwykle. :lol2:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 16, 2011, 14:26:47 »
Cytat: "sekator"
Może czasowo przemeldował się na Mączną.....


Ae osohosi? :)

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 16, 2011, 14:56:41 »
Cytuj (zaznaczone)
Ae osohosi?  
_________________


Nie wiem. Wszystko pozostaje w sferze domysłów .  :batman:

jezat

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 16, 2011, 15:03:00 »
Cytat: "jezat"
.Potwierdziły się moje przewidywania,że PO w końcu przystąpi do ofensywy.


Cytat: "sekator"
Tak jak przystąpiło do ofensywy w Policach, zwalczając Władysława Diakuna ? Widzę, że popierasz taką politykę. A co ci zrobił nasz burmistrz, że tak mu źle życzysz ?

Może sobie sam przypomnisz od kiedy stałeś się "wielkim obrońcą"Władka Diakuna?Ja nie przypominam sobie abym stawał kiedykolwiek po stronie polickich zwolenników  J.Kardziejonka.Wystarczy ruszyć szarymi komórkami i prześledzić moje posty związane z kampanią wyborczą do RM.Oszuści zawsze krzyczeli i będą tak jak ty krzyczeć"łapaj złodzieja".Twoje zachowanie tylko potwierdza,że oprócz polickiej PO w oskarżaniu Diakuna o "zmyśloną "współpracę z SB mają udział także chłopcy i dziewczęta z pisowskiego harcerstwa.Przecież w IPNie od tych "harcerzy"aż się roi.
Temat nie dotyczy Diakuna,ale skoro administrator takie zachowania toleruje,pozwoliłem sobie i ja na odejście od tematu.
A wracając do niego,pomijam,że on obecnego premiera nie dotyczy,bo Tósk nie istnieje.Został jednak wywołany problem TS.Moim zdaniem najbardziej do postawienia przed TS nadaje się J.Kaczyński.Za całokształt uprawianej polityki,ale przede wszystkim za użycie służb specjalnych do prowokacji przeciwko Leperowi.To był przecież zamach stanu IV RP,gdzie przy pomocy prowokacji z pełną premedytacją obalono vice-premiera- chodzi o urząd a nie osobę.Jeżeli R.Giertych może postawić przed sądem Kaczyńskiego za zniesławienia(to jedna z "demokratycznych "metod PiSu),to moim zdaniem powinno starczyć demokracji, aby tego pana który jest szefem partii przez nieporozumienie ,postawić przed TS.Dla dobra Polski.

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 16, 2011, 15:11:13 »
Cytat: "jezat"
Może sobie sam przypomnisz od kiedy stałeś się "wielkim obrońcą"Władka Diakuna?J


Zawsze staję się obrońcą tych, którzy są narażani na podłość, oszczerstwa i kłamliwe oskarżenia. Nie ważne czy dotyczy to W.Diakuna, czy prostego człowieka z ulicy. W przeciwieństwie do ciebie, ty zawsze bronisz tylko tych którzy maja władzę w gminie, w powiecie, w województwie i państwie. Ciekawe dlaczego ?

Cytat: "jezat"
Moim zdaniem najbardziej do postawienia przed TS nadaje się J.Kaczyński.Za całokształt uprawianej polityki,ale przede wszystkim za użycie służb specjalnych do prowokacji przeciwko Leperowi


Tu cię boli ? Kolegę ci skrzywdził ? A ja sie z tego bardzo cieszę, bo dzięki Kaczyńskiemu Lepper zniknął z polskiej polityki.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 16, 2011, 18:50:48 »
Cytat: "sekator"
A ja sie z tego bardzo cieszę, bo dzięki Kaczyńskiemu Lepper zniknął z polskiej polityki.
Ale to przecież Kaczyński stworzył koalicję m.in. z Lepperem.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 16, 2011, 18:57:10 »
Odnoszę wrażenie, że ci co popierają PO są albo urzędnikami albo mają jakiś związek z członkami PO (rodzina, przyjaciele, itp.), bo normalnie myślący człowiek widzi co się dzieje w kraju jak do władzy doszło PO i na pewno nie poprze tych oszustów. A ci co są związani z PO jako że czerpią korzyści finansowe muszą ich popierać i dbać o DOBRE IMIĘ PARTII.
Straszenie PiSem już nie pomoże.
Szkoda że w tych wszystkich sondażach brakuje partii, której przedstawiciel zajął 4 miejsce w wyborach prezydenckich-Janusz Korwin-Mikke. Ludzie którzy na niego zagłosowali na pewno nie zmienili poglądów, a zapewne takich ludzi też przybyło.
Wykidajło jako że już zgadałeś że mój wiek nie jest taki jaki podaję w profilu to mogę cię zapewnić, że imię profilowe też się nie zgadza z rzeczywistym :) a głosowałem już w wyborach w 2005 roku...i możesz być pewny że nie na tego OSZUSTA na którego ty głosowałeś.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 16, 2011, 19:12:54 »
Panowie, a nie przyszło Wam do głowy, ze część wyborców PO to ludzie , którzy mięli nadzieje na poprawę? Dlaczego ich obrażacie? Aż roi się od inwektyw i aż dziw bierze, że admin jest tak cierpliwy... Ja również głosowałem za PO, ale czuje się zrobiony w ... męskie przyrodzenie... czy to dla was jakaś satysfakcja? Nie odbierajcie innym prawa do swoich wyborów... Oczywiście są zaślepieńcy z jednej jak i z drugiej strony, ale określenie bezmózgowcy , lemingi osobiście mnie obraża... Nie obrażam tutaj zwolenników PiS i również nie życze sobie tego.. Prowadźcie dialog na poziomie dorosłych ludzi, a nie rynsztoka... Wybory blisko, ludzie wystawią srogą ocenę nieudacznikom... Po tych 4 latach, dochodzę do wniosku, że ludzie bardziej głosowali PRZECIW PiS niż ZA PO... Powiedzcie jaka jest alternatywa? Ja osobiście nie widzę godnych uwagi zastępców.. Ciągle te same twarze od przeszło 20 lat... Jaka alternatywa panowie? Pozdrawiam.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

czujny

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 16, 2011, 19:56:35 »
Sondaż: Polacy popierają rząd48 minut temu
RC / PAP
 
Donald Tusk, fot. ReutersJako zwolenników rządu określiło siebie 36 proc. badanych, przeciwnikami obecnego gabinetu jest 30 proc. - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Z tego, że rządem kieruje Donald Tusk, zadowolonych jest 41 proc. ankietowanych, przeciwnego zdania jest 45 proc.

Zarówno grupa zwolenników, jak i przeciwników rządu zmniejszyła się w stosunku do sondażu z lutego o 1 punkt proc. Obojętność wobec rządu wyraziło 30 proc. ankietowanych - o 1 punkt proc. więcej niż poprzednio. Natomiast zdania w kwestii stosunku do rządu nie wyraziło 4 proc. respondentów (wzrost o 1 punkt proc.).


Z opublikowanego przez CBOS sondażu wynika, że 36 proc. Polaków popiera rząd. Odmiennego zdania było 30 proc. ankietowanych. Jak oceniasz działalność rządu Donalda Tuska?
Twój głos: Bardzo dobrze
Ogółem oddano głosów: 7983

  Bardzo dobrze 1233 15%
  Dobrze 2853 36%
  Ani dobrze, ani źle 657 8%
  Źle 707 9%
  Zdecydowanie źle 2480 31%
  Nie mam zdania 23 0%
  Nie interesuje mnie to 30 1%

 Notowania premiera Tuska pogorszyły się w stosunku do sondażu z poprzedniego miesiąca - o 2 punkty proc. zmniejszyła się grupa zadowolonych z tego, że stoi on na czele rządu, natomiast o 4 punkty proc. zwiększył się odsetek tych, którzy są z tego niezadowoleni. Zdania nie wyraziło 14 proc. badanych (mniej o 2 punkty proc.).


Dobrze wyniki działalności rządu od czasu objęcia przez niego władzy oceniło 35 proc. ankietowanych - o 4 punkty proc. mniej niż w lutym. Źle oceniło je 52 proc. badanych - o 5 punktów proc. więcej niż w poprzednim badaniu. Zdania nie wyraziło 13 proc. ankietowanych (spadek o 1 punkt proc.).

W opinii 29 proc. respondentów (o 2 punkty proc. mniej niż w lutym) polityka obecnego rządu daje szansę poprawy sytuacji gospodarczej. Przeciwnego zdania jest 58 proc. ankietowanych - o 4 punkty proc. więcej niż w poprzednim sondażu. Zdania w tej kwestii nie wyraziło 13 proc. badanych (mniej o 2 punkty proc.).

CBOS przeprowadził sondaż w dniach 3-9 marca na liczącej 950 reprezentatywnej grupie dorosłych mieszkańców Polski.

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 16, 2011, 19:57:23 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Panowie, a nie przyszło Wam do głowy, ze część wyborców PO to ludzie , którzy mięli nadzieje na poprawę? Dlaczego ich obrażacie?


Zgadza się, wielu ludzi zupełnie zignorowało ostrzeżenia, o tym, że PO to zwykli oszuści. Na szczęście tym razem można uniknąć TAKIEGO SAMEGO SCENARIUSZA i warto poświęcić chwilę na zapoznanie się przed wyborami z alternatywami. Zachęcam zatem do obejrzenia tego wykładu, który podsumowuje FAKTY z poprzedniego stulecia, które wpłynęły na obecny stan.

Niestety nie zmieści się ten wykład w najbardziej obiektywnym programie informacyjnym zwanym TELEEXPRESS.



Przypominam, że WSZYSTKIE obecne w sejmie partie poparły cenzurę internetu potajemnie przegłosowując regulacje.

Jeśli nie obejrzycie, to nic się nie stanie. Za 4 lata może Wam się zachce, jak nie to za 8. Bylebyśmy z głodu nie umarli do tego czasu.
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 16, 2011, 19:59:35 »
Wiecie... Idealnym probieżem popularności obecnego rządu mógłby być spis powszechny... O ile ludzie mówiliby zgodnie z prawdą wyszłoby jakie jest rzeczywiste poparcie.. Tymi wszystkimi sondażami można sobie... Nie dokończę...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 16, 2011, 21:36:34 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Ja również głosowałem za PO, ale czuje się zrobiony w ... męskie przyrodzenie... czy to dla was jakaś satysfakcja? Nie odbierajcie innym prawa do swoich wyborów...


Ależ ja osobiście wcale się z Ciebie i z innych oszukanych osób wcale nie nabijam. Mylenie się jest rzeczą ludzką. Ba, powiem więcej....kiedy powstawała PO sam byłem jej przychylny, myśląc że powstaje liberalno-prawicowa partia, alternatywa dla SLD i UW. Niestety, zawiodem się.
Ja osobiście dziwie się ludziom , którzy nadal popierają Tuska. I niestety wiem, że są albo głupi, albo mają w tym interes (tak jak to napisał Piotrek). PO to partia, która szkodzi Polsce i zwykłym ludziom.
pozdrawiam sekator