Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Agentura vs Administracja  (Przeczytany 34221 razy)

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 10, 2010, 12:38:22 »
Nie chciałbym wdawać się w szczegółową polemikę bo trzeba jakiś "poziom" zachować-bystre oko i właściwa analiza doprowadzi Was do jednego słusznego wniosku właśnie takiego. ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

AGENT_OLIN

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 10, 2010, 17:52:19 »
Król podziemia właśnie pokazał poziom swojego dowcipu. Opowiedział przejadły żart sprzed kilku lat z którego sam się śmieje a właściwie huczy. Nic, tylko pogratulować błyskotliwego, bardzo wysokich lotów dowcipu, humor na najwyższym poziome.. Już chyba tylko... właściwie to już nikt nie puka od spodu. Dno dna.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 10, 2010, 18:38:38 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Król podziemia właśnie pokazał poziom swojego dowcipu. Opowiedział przejadły żart sprzed kilku lat z którego sam się śmieje a właściwie huczy. Nic, tylko pogratulować błyskotliwego, bardzo wysokich lotów dowcipu, humor na najwyższym poziome.. Już chyba tylko... właściwie to już nikt nie puka od spodu. Dno dna.


"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 10, 2010, 19:00:14 »
Hello Kuba i Denver,
Przypuszczam, ze zauwazyliscie, ze w tematy lokalne staram sie nie wtracac ?
Ale czytam wiekszosc z nich, chocby dla porownania z warunkami, w jakich
sam zyje (np. transport miejski, itp.).
Tytul niniejszego watku mnie zaintrygowal, ale tylko na moment. Po przeczytaniu
tekstow tych dwoch agentow (Bolka i Olina) - mam dosyc ! Nie wiem z pod jakiego
kamienia takie robactwo wypelza, ale prosze - zrobcie cos !!!
Oni obaj belkoca o poziomie, dnach, etc. a sami co reprezentuja ? "Abyss !
To sie chyba tlumaczy jako otchlan ? Bezdenna i absolutnie ciemna."
Znow powraca problem, jak ustawic warunki rejestracji, zeby takie paskudztwo
nie mialo na forum wstepu.
Pozdrawiam - Bill

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 10, 2010, 19:13:29 »
Cytat: "billkronos"
Hello Kuba i Denver,
Przypuszczam, ze zauwazyliscie, ze w tematy lokalne staram sie nie wtracac ?
Ale czytam wiekszosc z nich, chocby dla porownania z warunkami, w jakich
sam zyje (np. transport miejski, itp.).
Tytul niniejszego watku mnie zaintrygowal, ale tylko na moment. Po przeczytaniu
tekstow tych dwoch agentow (Bolka i Olina) - mam dosyc ! Nie wiem z pod jakiego
kamienia takie robactwo wypelza, ale prosze - zrobcie cos !!!
Oni obaj belkoca o poziomie, dnach, etc. a sami co reprezentuja ? "Abyss !
To sie chyba tlumaczy jako otchlan ? Bezdenna i absolutnie ciemna."
Znow powraca problem, jak ustawic warunki rejestracji, zeby takie paskudztwo
nie mialo na forum wstepu.
Pozdrawiam - Bill
Wydaje mi się, że za te obelgi należy się ostrzeżenie. No Panowie moderatorzy, macie okazję wykazać się waszym poczuciem sprawiedliwości.

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 10, 2010, 19:16:59 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "AGENT_OLIN"
Król podziemia właśnie pokazał poziom swojego dowcipu. Opowiedział przejadły żart sprzed kilku lat z którego sam się śmieje a właściwie huczy. Nic, tylko pogratulować błyskotliwego, bardzo wysokich lotów dowcipu, humor na najwyższym poziome.. Już chyba tylko... właściwie to już nikt nie puka od spodu. Dno dna.


Obrazek


Kolego daj już spokój... Żałosny żart powtarzany wielokrotnie nie staje się śmieszniejszy, wręcz przeciwnie...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 10, 2010, 19:35:44 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Wydaje mi się, że za te obelgi należy się ostrzeżenie.


Pozwól, że to Administracja będzie o tym decydować, a nie Ty.

Cytat: "TW_BOLEK"
Kolego daj już spokój... Żałosny żart powtarzany wielokrotnie nie staje się śmieszniejszy, wręcz przeciwnie...


Zauważ, że każdy z tych obrazków ma inną treść  :devil:

Cytat: "billkronos"
Znow powraca problem, jak ustawic warunki rejestracji, zeby takie paskudztwo
nie mialo na forum wstepu.


Niestety tak się chyba nie da - zawsze się jakieś "dzieci neostrady" znajdą. Pozostaje tylko banować ;).

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 10, 2010, 19:40:01 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "TW_BOLEK"
Wydaje mi się, że za te obelgi należy się ostrzeżenie.


Pozwól, że to Administracja będzie o tym decydować, a nie Ty.

Cytat: "TW_BOLEK"
Kolego daj już spokój... Żałosny żart powtarzany wielokrotnie nie staje się śmieszniejszy, wręcz przeciwnie...


Zauważ, że każdy z tych obrazków ma inną treść  :devil:

Cytat: "billkronos"
Znow powraca problem, jak ustawic warunki rejestracji, zeby takie paskudztwo
nie mialo na forum wstepu.


Niestety tak się chyba nie da - zawsze się jakieś "dzieci neostrady" znajdą. Pozostaje tylko banować ;).

Pozdrawiam


Na T-y to tramwaj staje drogi Panie. Skoro ja dostaję ostrzeżenie za stwierdzenie, że ktoś opowiada bzdury zasłyszane pod budką z piwem to obrażanie kogoś per robactwo to już szczyt chamstwa kwalifikujący się do natychmiastowego bana. Wykorzystujecie panowie swoją pozycję do zamknięcia nam ust. Uważacie, że to normalne? Co do zdjęć... to nawet nie będę się wypowiadał humor z nizin społecznych mnie nie interesuje.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 10, 2010, 19:50:24 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Na T-y to tramwaj staje drogi Panie.


Dobrze wiedzieć.

Cytat: "TW_BOLEK"
Wukorzystujecie panowie swoją pozycję do zamknięcia nam ust.


Mylisz się, gdybyś/cie prezentował/li sobą normalny poziom (normalny, czyli nie pompatyczny, chamski, butny itp.) nasza rozmowa mogłaby być zgoła inna. A tak moje nastawienie do Was jest takie, jak sami chcieliście (a zwracając się do mnie tak jak to zrobiłeś w pierwszym zdaniu tylko się pogrążasz.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 10, 2010, 20:11:15 »
Ci ludzie ciągle tylo plują na innych, tego czytac nie idzie.Bolek , może ty szanowny Panie wystajesz pod budkami z piwem, ja nie mam tego w zwyczaju i jak cywilizowany człowiek piję piwo w dobrym towarzystwie w pubie lub w domu, ale każdy lubi co innego...Kuba zazdroszczę Tobie cierpliwości...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 10, 2010, 20:13:51 »
TW_BOLEK i AGENT_OLIN, jakim prawem piszecie, że reprezentujecie mieszkańców Polic? Prosił was o to ktoś?
Tu każdy ma prawo wyrażać swoją opinie i sam się wypowiedzieć.
A policzanie raczej nie potrzebują anonimowych reprezentantów, którzy nie mają zbyt wiele do powiedzenia.
Chcecie pomóc nam, mieszkańcom Polic? Napiszcie petycję, zbierzcie petycję w sprawie obsługi klienta i traktowania pracowników w SPPk i zanieście ją do Pana Trzcińskiego lub właścicieli spółki (włodarzy Polic i Szczecina).
Wtedy może coś wam się uda zdziałać.
Polecam również przeprowadzić ankietę kto chce być przez waz reprezentowany.
Tylko pamiętajcie chcecie być przedstawicielami narodu, to wypada się przedstawić.

Co do forum jest ono prywatne, jak wam nie pasuje droga wolna. Nikt nie będzie płakał za wami, a jeżeli będziecie mieli kłopot ze sobą służę radą i miejscówkami na Mącznej.
Pozdrawiam.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 10, 2010, 20:40:25 »
Cytat: "Medyk"
Co do forum jest ono prywatne, jak wam nie pasuje droga wolna. Nikt nie będzie płakał za wami, a jeżeli będziecie mieli kłopot ze sobą służę radą i miejscówkami na Mącznej.
Pozdrawiam.
:jupi:  Nic dodac nic ując hahahahahahah.Strzał w dziesiątkę Medyk.a tak swoją drogą czy na Mącznej jest dobry oddział położniczy?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 10, 2010, 20:54:41 »
Jest tam nowo wyremontowany oddział, ponoć opieka na dobrym poziomie, ale szczerze nie wiem bo to nie moja dziedzina :).

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 10, 2010, 20:58:21 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Ci ludzie ciągle tylo plują na innych, tego czytac nie idzie.Bolek , może ty szanowny Panie wystajesz pod budkami z piwem, ja nie mam tego w zwyczaju i jak cywilizowany człowiek piję piwo w dobrym towarzystwie w pubie lub w domu, ale każdy lubi co innego...Kuba zazdroszczę Tobie cierpliwości...


Nie wiem czy jest pan już po paru piwach w tym doborowym towarzystwie, czy pod wpływem jakichś innych środków odurzających bo przecież na trzeźwo, każdy rozumny człowiek wie, że stwierdzenie, że ktoś usłyszał coś pod budką z piwem nie czytamy dosłownie tylko domyślamy się, że osoba ta opowiada totalne bzdury jakie wykształconemu i inteligentnemu człowiekowi wstyd formułować . Skoro pan tego nie rozumie to wspaniałomyślnie tłumaczę.

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:00:35 »
Cytat: "Medyk"
TW_BOLEK i AGENT_OLIN, jakim prawem piszecie, że reprezentujecie mieszkańców Polic? Prosił was o to ktoś?
Tu każdy ma prawo wyrażać swoją opinie i sam się wypowiedzieć.
A policzanie raczej nie potrzebują anonimowych reprezentantów, którzy nie mają zbyt wiele do powiedzenia.
Chcecie pomóc nam, mieszkańcom Polic? Napiszcie petycję, zbierzcie petycję w sprawie obsługi klienta i traktowania pracowników w SPPk i zanieście ją do Pana Trzcińskiego lub właścicieli spółki (włodarzy Polic i Szczecina).
Wtedy może coś wam się uda zdziałać.
Polecam również przeprowadzić ankietę kto chce być przez waz reprezentowany.
Tylko pamiętajcie chcecie być przedstawicielami narodu, to wypada się przedstawić.

Co do forum jest ono prywatne, jak wam nie pasuje droga wolna. Nikt nie będzie płakał za wami, a jeżeli będziecie mieli kłopot ze sobą służę radą i miejscówkami na Mącznej.
Pozdrawiam.


Widzę lekarz z prawdziwego powołania... Skoro "miejscówka" na Mącznej to dla pana taki świetny żart to proszę to powiedzieć w twarz komuś z rodziny przebywających tam pacjentów. Takim lekarzom żartownisiom powinno się odbierać prawo wykonywania zawodu.