Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Agentura vs Administracja  (Przeczytany 34537 razy)

AGENT_OLIN

  • Gość
Agentura vs Administracja
« dnia: Grudnia 06, 2010, 22:56:47 »
Panie Kubo pragnę panu przypomnieć, że mimo "funkcjonującego zwyczaju" nie przeszliśmy jeszcze na "Ty" więc proszę się do mnie zwracać per Pan. Co do czerwonych paseczków to zauważam tutaj zabieg socjologiczny stosowany za komuny , czyli straszenie uczciwych obywateli poprzez swego rodzaju ograniczenie ich wolności(czerwone paseczki skutkujące zablokowanie konta). Przeczytałem regulamin od deski do deski i nie znalazłem w nim żadnego powodu dla którego mógłby nam pan dać te słynne jak pan to zgrabnie ujął "czerwone paseczki". Tak, nasze wypowiedzi są agresywne ale nikogo nie obrażają, a uważamy, że to najlepszy sposób w walce o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta, a przy okazji swoje, bo również od czasu do czasu korzystamy z usług  komunikacji miejskiej. Jeżeli zostaniemy za to ukarani, uznam to za zamach na demokrację, ograniczenie swobody obywatelskiej oraz zwyczajne chamstwo i żądze zemsty ze strony moderatorów.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 06, 2010, 23:08:50 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Panie Denver czy jest pan może spokrewniony bądź spowinowacony z prezes Ufniarzem? Uważam pana Ufniarza za inteligentnego "faceta" który jest w stanie sam się wybronić z postawionych mu zarzutów. Swoją drogą chciałbym poznać opinie podwładnych prezesa "skórzane krzesełko" Ufniarza.


Drodzy Towarzysze (choć nie wiem czy do użytkowników a nickach: TW BOLEK i AGENT OLIN pasuje taka forma - mam na myśli formę mnogą).
Nie mam żadnych styczności, poza forumowych, z Panem Ufniarzem. Wiem także, że potrafi się sam wybronić. Mogę także przypuszczać, że po czytaniu takich postów zwyczajnie nie będzie miał na to ochoty. Od siebie dodam, że zarzuty chyba nie są właściwie skierowane do odpowiedniej osoby, ale cóż. Wracając do forum.
Dajcie człowieka, a znajdzie się paragraf drogi kolego. A tak na poważnie, to Twój towarzysz broni mógłby się już na czerwony paseczek załapać, a zwróć uwagę, że tylko poprosiłem o zmianę stylu pisania. Nie wnikam w układy i tę konkretną sytuację - zwracam uwagę, ot tak w imię idei łączącej bratnie narody - czyli kultury wypowiedzi. Na wyzywanie kogoś od idiotów pozwalać nie będę.
Dodam jeszcze, że byli tacy, którzy chcieli na tym forum rozgrywać swoje gierki...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 06, 2010, 23:13:19 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Jeżeli zostaniemy za to ukarani, uznam to za zamach na demokrację, ograniczenie swobody obywatelskiej oraz zwyczajne chamstwo i żądze zemsty ze strony moderatorów.


Nie wspomniano tu jeszcze o cenzurze (zdążyłem polubić już to słowo), Białorusi, Korei Północnej, czy też innych ciekawych rzeczach związanych mniej lub bardziej z demokracją. Na szczęście punkt pierwszy Regulaminu brzmi, tak jak brzmi  :devil:. A to czy niektóre z wypowiedzi w tym wątku są obraźliwe niestety jak na razie to ja oceniam i w przypadku negatywnej oceny będą wyciągane konsekwencje. I proszę nie robić z siebie męczennika, bo wielokrotnie już to u nas przerabialiśmy i nie robi to już na mnie wrażenia.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 06, 2010, 23:21:34 »
Ciągle nie rozumiem tych zajadłych ataków panów moderatorów na moją skromna osobę, gdy opisuję tylko otaczającą nas rzeczywistość... Czy na prawdę tak Was boli, że staram się dbać o dobro mieszkańców tego miasta? Na prawdę panie Kubo czuć tu trochę może nie tyle Kim Dzong Ila, ale Łukaszenką troszkę trąci. Jestem zażenowany panów zachowaniem. Nie wiem co wam zrobiłem, może wam nie pasować moje podejście do różnych tematów, wypowiadam się ostro , ale mam do tego pełne prawo i stanowczo nie zgadzam się na grożenie mi sankcjami typu ostrzeżenia. Jest to prawdziwy skandal. Panowie to nie TVN, ani GW pozwólmy każdemu z osobna osądzić co jest dobre, a co złe nie może o tym decydować dwójka czy trójka panów! Kiedyś walczyliśmy o to by dzisiaj mówić to co myślimy, a nie to co wypada! "Ja nie o take Polske walczyłem!"

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 06, 2010, 23:31:33 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Ciągle nie rozumiem tych zajadłych ataków panów moderatorów na moją skromna osobę, gdy opisuję tylko otaczającą nas rzeczywistość... Czy na prawdę tak Was boli, że staram się dbać o dobro mieszkańców tego miasta? Na prawdę panie Kubo czuć tu trochę może nie tyle Kim Dzong Ila, ale Łukaszenką troszkę trąci. Jestem zażenowany panów zachowaniem. Nie wiem co wam zrobiłem, może wam nie pasować moje podejście do różnych tematów, wypowiadam się ostro , ale mam do tego pełne prawo i stanowczo nie zgadzam się na grożenie mi sankcjami typu ostrzeżenia. Jest to prawdziwy skandal. Panowie to nie TVN, ani GW pozwólmy każdemu z osobna osądzić co jest dobre, a co złe nie może o tym decydować dwójka czy trójka panów! Kiedyś walczyliśmy o to by dzisiaj mówić to co myślimy, a nie to co wypada!


Zejdź na ziemię. Gadaj sobie drogi użytkowników co chcesz, bylebyś nikogo nie obrażał i nie wyzywał od nieudaczników - tyle wymagam, to dużo?

Przepraszam innych użytkowników za rozmycie się tematu.

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 06, 2010, 23:34:22 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "TW_BOLEK"
Ciągle nie rozumiem tych zajadłych ataków panów moderatorów na moją skromna osobę, gdy opisuję tylko otaczającą nas rzeczywistość... Czy na prawdę tak Was boli, że staram się dbać o dobro mieszkańców tego miasta? Na prawdę panie Kubo czuć tu trochę może nie tyle Kim Dzong Ila, ale Łukaszenką troszkę trąci. Jestem zażenowany panów zachowaniem. Nie wiem co wam zrobiłem, może wam nie pasować moje podejście do różnych tematów, wypowiadam się ostro , ale mam do tego pełne prawo i stanowczo nie zgadzam się na grożenie mi sankcjami typu ostrzeżenia. Jest to prawdziwy skandal. Panowie to nie TVN, ani GW pozwólmy każdemu z osobna osądzić co jest dobre, a co złe nie może o tym decydować dwójka czy trójka panów! Kiedyś walczyliśmy o to by dzisiaj mówić to co myślimy, a nie to co wypada!


Zejdź na ziemię. Gadaj sobie drogi użytkowników co chcesz, bylebyś nikogo nie obrażał i nie wyzywał od idiotów - tyle wymagam, to dużo?
Przepraszam bardzo! Czy mogę zobaczyć choć jeden wpis w którym nazwałem kogoś idiotą? Nie konfabulujmy bo to nie wypada. To już jest totalna dziecinada panie Denver.

Oczywiście najlepiej wróćmy do tematu cały czas czekam na odpowiedź pana Grzegorza.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 06, 2010, 23:36:14 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Ciągle nie rozumiem tych zajadłych ataków panów moderatorów na moją skromna osobę, gdy opisuję tylko otaczającą nas rzeczywistość...


To nie żadne ataki tylko zwracanie uwagi.

Cytat: "TW_BOLEK"
Czy na prawdę tak Was boli, że staram się dbać o dobro mieszkańców tego miasta?


Nie.

Cytat: "TW_BOLEK"
estem zażenowany panów zachowaniem nie wiem co wam zrobiłem może wam nie pasować moje podejście do różnych tematów.


Ja też jestem często zażenowany poziomem dyskusji, ale cóż.

Cytat: "TW_BOLEK"
co wam zrobiłem może wam nie pasować moje podejście do różnych tematów


Nam nic - zwracaliśmy jedynie uwagę co do niezbyt uprzejmego tonu.

Cytat: "TW_BOLEK"
Wypowiadam się ostro , ale mam do tego pełne prawo i stanowczo nie zgadzam się na grożenie mi sankcjami typu ostrzeżenia.


Trudno. Na szczęście zgoda do tego wymagana nie jest.

Cytat: "TW_BOLEK"
Jest to prawdziwy skandal.


A tu trąci Super Ekspresem, albo innym Faktem.

Cytat: "TW_BOLEK"
Panowie to nie TVN, ani GW pozwólmy każdemu z osobna osądzić co jest dobre, a co złe nie może o tym decydować dwójka czy trójka panów!


Gdybyśmy na to pozwalali każdemu z osobna byłby tu burdel nie do ogarnięcia.

Za chwilę wydzielę offtopowe posty do osobnego wątku.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

AGENT_OLIN

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 06, 2010, 23:36:32 »
Widzę, że poziom dyskusji po ostatniej wypowiedzi szanownego pana Denvera mocno się obniżył. Czy to jest forma która przystoi "właścicielowi" tego forum- "zejdź na ziemię","gadaj sobie..."? Jeżeli zamierzamy udzielać się na poziomie piaskownicy to może najwyższy czas rozdać zabawki?

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 06, 2010, 23:43:33 »
Przeniesienie tych postów do działu skarg i zażaleń gdzie poruszany jest temat niesprawiedliwego traktowania użytkowników, zamykania im ust ostrzeżeniami uznaję za zamiatanie problemu pod dywan. Czego się boicie panowie? Wiecie, że pozostali użytkownicy mogą stanąć po naszej stronie?!

AGENT_OLIN

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 06, 2010, 23:50:30 »
Uważają państwo, że poprzez założenie oddzielnego zmarginalizowanego tematu pozbędą się państwo niewygodnych pytań i tematów? Otóż nie, ze sprawami technicznymi oraz zażaleniami czy groźbami proszę kierować się do nas poprzez wiadomości prywatne. Nie zaczęliśmy działać na tym forum dla własnej satysfakcji czy dla stworzenia nieistniejących problemów lecz w celu wywlekaniu ich na wierzch! Nie kierują nami chore intencje czy ambicje lecz dobro naszego miasta, Polic! Stworzyliśmy te konta w celu walki o dobro szarych mieszkańców Polic, w celu walki o Police wolne od synekur i ludzi pokroju Ufniarza, Kardziejonka i im podobnych.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 06, 2010, 23:54:46 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Przeniesienie tych postów do działu skarg i zażaleń gdzie poruszany jest temat niesprawiedliwego traktowania użytkowników, zamykania im ust ostrzeżeniami uznaję za zamiatanie problemu pod dywan.


Odpowiem krótko: Ordnung muss sein ;].

Cytat: "TW_BOLEK"
Czego się boicie panowie?


Niczego, jedynie chcemy aby był porządek, tak trudno to zrozumieć?

Cytat: "TW_BOLEK"
Wiecie, że pozostali użytkownicy mogą stanąć po naszej stronie?!


No i?

Cytat: "AGENT_OLIN"
Uważają państwo, że poprzez założenie oddzielnego zmarginalizowanego tematu pozbędą się państwo niewygodnych pytań i tematów?


Nie uważam, że ten wątek jest zmarginalizowany. Uważam, że te posty są wreszcie we właściwym miejscu.

Cytat: "AGENT_OLIN"
Nie zaczęliśmy działać na tym forum dla własnej satysfakcji czy dla stworzenia nieistniejących problemów lecz w celu wywlekaniu ich na wierzch! Nie kierują nami chore intencje czy ambicje lecz dobro naszego miasta, Polic! Stworzyliśmy te konta w celu walki o dobro szarych mieszkańców Polic, w celu walki o Police wolne od synekur i ludzi pokroju Ufniarza, Kardziejonka i im podobnych.


Bardzo mnie to cieszy, ale nie zwalnia to nikogo z Was od kultury w dyskusji.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

AGENT_OLIN

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 07, 2010, 00:07:07 »
Panie Kubo to, że jest pan moderatorem nie zwalnia to pana od używana języka polskiego w rozmowie z Polakami i zastępowanie go językiem niemieckim, chyba, że jest to pana język ojczysty co należałoby gdzieś wcześniej zaznaczyć.
"-Wiecie, że pozostali użytkownicy mogą stanąć po naszej stronie?!
-No i?".
Widocznie nie jest pan w stanie zrozumieć, że istnieje takie coś jak demokracja, wolność poglądów i przekonań i kultura osobista skoro ma pan poglądy pozostałych internautów, za przeproszenie w dupie, trąci tutaj megalomaństwem na szeroką skalę.
Jeżeli chce pan uzyskać choć odrobinę kultury od rozmówce to nie należy odwracać się do niego plecami jak pan to robi tylko, tylko wysłuchać i kulturalnie odpowiedzieć. Tak nakazuje ogólnoprzyjęty zwyczaj który chyba pana oraz pozostałych moderatorów nie obowiązuję, i jak już wspomniałem proszę zwracać się do mnie per Pan a w przypadku mnie i Bolka Panowie. Rozumiemy się panie moderatorze?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 07, 2010, 00:32:16 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Panie Kubo to, że jest pan moderatorem


Gwoli ścisłości - jestem administratorem, moderatorzy mają zielony kolorek nicku.

Cytat: "AGENT_OLIN"
Panie Kubo to, że jest pan moderatorem nie zwalnia to pana od używana języka polskiego w rozmowie z Polakami i zastępowanie go językiem niemieckim, chyba, że jest to pana język ojczysty co należałoby gdzieś wcześniej zaznaczyć.


Wymiękłem... Niech żyją dobre argumenty.

Cytat: "AGENT_OLIN"
Widocznie nie jest pan w stanie zrozumieć, że istnieje takie coś jak demokracja, wolność poglądów i przekonań i kultura osobista skoro ma pan poglądy pozostałych internautów, za przeproszenie w dupie, trąci tutaj megalomaństwem na szeroką skalę.


Przepraszam, ale na forach demokracja się zdecydowanie nie sprawdza. Prowadzi ona zawsze do bałaganu, którego nie da się ogarnąć. Jest to forum prywatne, nie publiczne - nie mamy więc na szczęście obowiązku słuchania głosu ludu, choć nie ukrywam, że w wielu przypadkach jest pomocny. A i wolność słowa nie polega na tym, że możesz powiedzieć wszystko to, co Ci ślina na język przyniesie. Proszę pamiętać, że wolność każdego z nas kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.

Cytat: "AGENT_OLIN"
Jeżeli chce pan uzyskać choć odrobinę kultury od rozmówce to nie należy odwracać się do niego plecami jak pan to robi tylko, tylko wysłuchać i kulturalnie odpowiedzieć.


Wobec nikogo nie odwracam się plecami, ba - zawsze (jak tylko mogę) staram się pomóc. Zawsze wtedy kiedy dany user nie zwraca się wyniosłym, nieuprzejmym tonem z bezpodstawnymi żądaniami. Tak trudno to zrozumieć?

Cytat: "AGENT_OLIN"
Tak nakazuje ogólnoprzyjęty zwyczaj który chyba pana oraz pozostałych moderatorów nie obowiązuję, i jak już wspomniałem proszę zwracać się do mnie per Pan a w przypadku mnie i Bolka Panowie. Rozumiemy się panie moderatorze?


Do anonimów nie zwykłem mówić per Pan. Gdybyście się Towarzysze ujawnili, byłaby inna sytuacja.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 07, 2010, 08:24:07 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Stworzyliśmy te konta w celu walki o dobro szarych mieszkańców Polic
A ja jako szary mieszkaniec Polic jestem przeciwny temu, by walczono o moje dobro wbrew mojej woli.
Cytat: "AGENT_OLIN"
Tak nakazuje ogólnoprzyjęty zwyczaj który chyba pana oraz pozostałych moderatorów nie obowiązuję, i jak już wspomniałem proszę zwracać się do mnie per Pan a w przypadku mnie i Bolka Panowie. Rozumiemy się panie moderatorze?
Jako, że wywołałeś do tablicy moderatora, ja - jeden z moderatorów, ci odpowiem. Może nie jesteś tego świadom, ale w Internecie powszechne jest, że użytkownicy zwracają się do siebie na "ty". Dzieje się tak z co najmniej trzech powodów. Pierwszym jest bezpośredniość, drugim anonimowość, a wy jesteście przecież anonimowi, trzecim natomiast jest równość. Mimo hierarchii forumowej (administratorzy, moderatorzy, użytkownicy) każdy zwraca się do siebie na "ty", bo tak jest wygodniej i bez wywyższania kogokolwiek. Moderatorzy nie będą się was zwracać per pan, póki nie poznają waszych imion i nazwisk, ponieważ jako osoby anonimowe jesteście tacy sami, jak wszyscy inni. Logiczne?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 07, 2010, 10:54:24 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Panie Kubo pragnę panu przypomnieć, że mimo "funkcjonującego zwyczaju" nie przeszliśmy jeszcze na "Ty" więc proszę się do mnie zwracać per Pan

 Bolku-Lolku-znajomość savoir-vivre przydatna sprawa, dla jednych do nauczenia w toku życia, dla drugich przy drobnym wsparciu odpowiedniej lektury też może się okazać tematem do przyswojenia.Wasza -Twoja maska moralności oraz wyzwoliciela, wybawcy niestety poprzez pustą formę jaką prezentujesz kojarzy się z "tombakiem"
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-