Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Agentura vs Administracja  (Przeczytany 34557 razy)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 07, 2010, 12:33:22 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Cytat: "Denver"
Cytat: "TW_BOLEK"
Ciągle nie rozumiem tych zajadłych ataków panów moderatorów na moją skromna osobę, gdy opisuję tylko otaczającą nas rzeczywistość... Czy na prawdę tak Was boli, że staram się dbać o dobro mieszkańców tego miasta? Na prawdę panie Kubo czuć tu trochę może nie tyle Kim Dzong Ila, ale Łukaszenką troszkę trąci. Jestem zażenowany panów zachowaniem. Nie wiem co wam zrobiłem, może wam nie pasować moje podejście do różnych tematów, wypowiadam się ostro , ale mam do tego pełne prawo i stanowczo nie zgadzam się na grożenie mi sankcjami typu ostrzeżenia. Jest to prawdziwy skandal. Panowie to nie TVN, ani GW pozwólmy każdemu z osobna osądzić co jest dobre, a co złe nie może o tym decydować dwójka czy trójka panów! Kiedyś walczyliśmy o to by dzisiaj mówić to co myślimy, a nie to co wypada!


Zejdź na ziemię. Gadaj sobie drogi użytkowników co chcesz, bylebyś nikogo nie obrażał i nie wyzywał od idiotów - tyle wymagam, to dużo?
Przepraszam bardzo! Czy mogę zobaczyć choć jeden wpis w którym nazwałem kogoś idiotą? Nie konfabulujmy bo to nie wypada. To już jest totalna dziecinada panie Denver.

Oczywiście najlepiej wróćmy do tematu cały czas czekam na odpowiedź pana Grzegorza.


Gwoli ścisłości - nazwałeś nieudacznikiem. Teraz dobrze?

Cytat: "AGENT_OLIN"
Widzę, że poziom dyskusji po ostatniej wypowiedzi szanownego pana Denvera mocno się obniżył. Czy to jest forma która przystoi "właścicielowi" tego forum- "zejdź na ziemię","gadaj sobie..."? Jeżeli zamierzamy udzielać się na poziomie piaskownicy to może najwyższy czas rozdać zabawki?


Oh, przepraszam  za użycie rynsztokowych zwrotów wobec jaśnie... anonimowego użytkownika.

I do obu Panów/wcieleń - gdyby Kuba chciał zamieść problem pod dywan - wyrzuciłby tematy do koszt. Kuba pilnując przejrzystości forum przeniósł je do odpowiedniego działu, bo dyskusja nijak dotyczyła już SPPK.

Parafrazując wypowiedź bohatera pewnego filmu powiem: "Nie chce mi się z Wami gadać".
Swoją drogą mam dziś zły dzień i jestem drażliwy...

AGENT_OLIN

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 08, 2010, 22:32:12 »
Właśnie moderatorzy nie są po to, żeby według własnego widzimisię usuwali niewygodne posty, tylko po to, żeby dbali o względny porządek i wizerunek. Błędy ortograficzne czy chamstwo, a "oryginalne" opinie to jest różnica! Ludzie, nie dajcie sobie robić wody z mózgów jednemu słusznemu tokowi myślenia w Policach.
@mat_tk na zadane przez Ciebie pytanie odpowiedzi powinien udzielić pan Ufniarz! Panie Unfniarzu czy ma pan odrobinę honoru i odwagi by stanąć do odpowiedzialności, lub nawet zwykłej odwagi cywilnej by odpisać na mnożące się względem pana zarzuty? Człowiek honoru, a nie kurczowo trzymający się stołka niczym tonący brzytwy już dawno podałby się do dymisji. Pańska posada to przykładowa synekura w najczystszej postaci i niech pan w końcu podejmie rzucone przez mieszkańców rękawice i stanie do przejrzystej walki na argumenty na tym forum. Tonie pan panie Ufniarz, tonie...

Przeniesione z wątku o SPPK.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 08, 2010, 22:40:16 »
Coś nasi anonimowi Towarzysze przestali udzielać się w tym wątku :>.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 09, 2010, 08:34:25 »
Kuba, może to i lepiej że zamilkli...ręce opadały...:D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 09, 2010, 21:00:50 »
Zomg, boscy agenci, padłem. Ogółem to:

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 09, 2010, 21:17:48 »
Totalne prostactwo jakim się tu państwo popisujecie jest oburzające. To, że jesteście marnymi partnerami do rozmowy (bo przecież z osobnikami mało inteligentnymi prowadzenie dyskusji jest mało przyjemne) wiedziałem nie od dziś. Lecz patrząc na państwa poczucie humoru stwierdzam, że niektóre osoby mają poważne problemy z psychiką i radziłbym skonsultować się ze specjalistą w wiadomej dziedzinie...

AGENT_OLIN

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 09, 2010, 21:38:21 »
Prostactwo i słoma z butów. Wy chyba żyjecie tylko kłótniami, agresją i sztucznymi konfliktami. Kot z żarówką i kot z plastrem sera na głowie to wszystko na co was stać? Zakłady padają, w SPPK nierząd i buractwo za stołkami, Trzciński kupuje służbowe auto które służy mu tylko jako taryfa pod dom a wy nam tutaj podajecie kota z serem? Czy wy nie widzicie dalej niż czubek własnego nosa? Czy według was jedynym problemem w gminie jest brak lampek na słupach? A wasz dowcip jest na poziomie dna i już tylko Ufniarz puka od spodu.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 09, 2010, 22:06:41 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Totalne prostactwo jakim się tu państwo popisujecie jest oburzające. To, że jesteście marnymi partnerami do rozmowy (bo przecież z osobnikami mało inteligentnymi prowadzenie dyskusji jest mało przyjemne) wiedziałem nie od dziś. Lecz patrząc na państwa poczucie humoru stwierdzam, że niektóre osoby mają poważne problemy z psychiką i radziłbym skonsultować się ze specjalistą w wiadomej dziedzinie...




Kafar mistrz! ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 09, 2010, 22:08:05 »
Chłopcy to może znacie złoty środek na to wszystko? Co mam stanąć przed ZCh nago i powiedzieć żeby nie zwalniali ludzi bo to nieludzkie? Czy może pójść do SPPK i narobić syfu i powiedzieć że wszystko jest fe? Nie bądzmy dziećmi... tak się składa że my g możemy...jedyne co jest w naszej mocy to patrzeć na to i wyrazić swoją opinię. I to wsio Panowie.  Ufniarzowi to wy dajcie swięty spokój niee on jedyny w tym wszystkim siedzi, a widzę że sprawia wam ogromną przyjemność gnojenie go, ale jaki jest wasz cel??? Może umówcie się we 3 na spotkanko i powiedzcie co wam na serduszkach leży.
Krp i Dr.Kafar wyrazili swoje podejście w taki a nie w inny sposób, ale nie upoważnia was to do stwierdzenia w kierunku użytkowników tego forum  że wystaje nam słoma z butów - bo w tym momencie to ja moge o was tak pomyśleć - Bolku i Olin'ie.

PS. Chłopaki dajcie jeszcze troche tych kociaków  :devil:  mi się osobiście podobają

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 09, 2010, 22:13:09 »
Sovietzkiey Agętóże muwimy NIET!

SPZP "Skarb"

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 09, 2010, 23:50:52 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Totalne prostactwo jakim się tu państwo popisujecie jest oburzające. To, że jesteście marnymi partnerami do rozmowy (bo przecież z osobnikami mało inteligentnymi prowadzenie dyskusji jest mało przyjemne) wiedziałem nie od dziś. Lecz patrząc na państwa poczucie humoru stwierdzam, że niektóre osoby mają poważne problemy z psychiką i radziłbym skonsultować się ze specjalistą w wiadomej dziedzinie...


Cytat: "AGENT_OLIN"
Prostactwo i słoma z butów. Wy chyba żyjecie tylko kłótniami, agresją i sztucznymi konfliktami. Kot z żarówką i kot z plastrem sera na głowie to wszystko na co was stać? Zakłady padają, w SPPK nierząd i buractwo za stołkami, Trzciński kupuje służbowe auto które służy mu tylko jako taryfa pod dom a wy nam tutaj podajecie kota z serem? Czy wy nie widzicie dalej niż czubek własnego nosa? Czy według was jedynym problemem w gminie jest brak lampek na słupach? A wasz dowcip jest na poziomie dna i już tylko Ufniarz puka od spodu.


Po pierwsze takie klakierstwo zaczyna być dla mnie coraz bardziej podejrzane i coraz bardziej zastanawiam się czy nie mamy tu do czynienia z multikontem. Coraz bardziej trąci to jakąś formą schizofrenii. To tak tytułem wstępu.

Cytat: "TW_BOLEK"
Totalne prostactwo jakim się tu państwo popisujecie jest oburzające. To, że jesteście marnymi partnerami do rozmowy (bo przecież z osobnikami mało inteligentnymi prowadzenie dyskusji jest mało przyjemne) wiedziałem nie od dziś.


Cytat: "AGENT_OLIN"
Prostactwo i słoma z butów. Wy chyba żyjecie tylko kłótniami, agresją i sztucznymi konfliktami.


Nie podoba się? Służę pomocą przy rezygnacji z korzystania z naszego forum  :devil:. Paragraf się w razie czego na pewno jakiś znajdzie ;).

Cytat: "TW_BOLEK"
niektóre osoby mają poważne problemy z psychiką i radziłbym skonsultować się ze specjalistą w wiadomej dziedzinie...


Z objawami schizofrenii również powinno się konsultować z lekarzami wspomnianej profesji.

Cytat: "AGENT_OLIN"
A wasz dowcip jest na poziomie dna i już tylko Ufniarz puka od spodu.


Jeszcze jedna taka uwaga ad personam i wylecicie stąd z hukiem. Obaj na raz, bo mam już tego dosyć.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 10, 2010, 00:24:07 »
Kuba - karm sikorki - nie trolle [:

AGENT_OLIN

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 10, 2010, 00:34:15 »
Widzę panie Kubo, że nerwy zaczynają puszczać. Proszę się nie przejmować gdyż już nie tacy gracze i nie na takim szczeblu miewali problemy z psychiką.. Skoro tak państwa rusza, a wręcz doprowadza do wściekłości jakakolwiek opinia na temat szanownego radnego Ufniarza to postaramy się przemilczeć jego wybryki lub przynajmniej ograniczyć ataki na tą personę, w końcu "nietykalnych" się nie rusza. Panie Kubo już wyjaśniłem pańskiemu poplecznikowi Denverowi, że wraz z TW_BOLKIEM jesteśmy zupełnie innymi osobami, wystarczyło zapytać drugiego z administratorów zanim podjął się pan tych podłych i krzywdzących oskarżeń. Następnym razem sugeruję takie błahe sprawy załatwiać poprzez korespondencję prywatną. Dziękuję, dobranoc.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 10, 2010, 12:18:56 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
jesteśmy zupełnie innymi osobami,

Bolku-Lolku a świstak siedzi i zawija w te sreberka ;-)   :lol2:  :lol2:
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 10, 2010, 12:24:01 »
Cytat: "Król podziemia"
Bolku-Lolku a świstak siedzi i zawija w te sreberka    


A dlaczego nie? Mielismy juz dwoch takich z jednej rodziny, co mieszali w lokalnej polityce. Konkurencyjne forum padlo szybciej niz powstalo, wiec trzeba gdzies sie wyzyc. Teraz zobaczymy, jak elastyczna jest cierpliwosc Adminow. :)