Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Czy forum jest apolityczne?  (Przeczytany 31668 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 17, 2010, 11:16:58 »
A ja powiem, że taki oddech od polityki jest bardzo dobry.Zauważyliście, że ten dział nie ma moderatora?Współczucia dla chętnego do objęcia pieczy, bo w butach go tu zjedzą, choć ja osobiście widzę kilku odpowiednich, ale nie będe im robił reklamy :devil:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

:(

  • Gość
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 17, 2010, 11:19:35 »
ja takich meili dostałem chyba z 4 a każdy z innego nicka :)
wiecie co to proxy?
albo ponowna rejestracja z innego IP ?
przecież phpbb by przemo nie jest aż tak skomplikowane żeby to obejść

bob

  • Gość
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 17, 2010, 12:43:25 »
Cytat: "EVPolice"
jak odnaleść to nowe forum?

O kurczę, jaka konspiracja! Mam nadzieję, że mnie za to admin nie rozstrzela?  :lol2:

Jeśli naprawdę chcesz odnaleźć to tajemnicze forum, najpierw musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki to portal (o jakim mieście mowa?). Póżniej - bez chwili przerwy! - dopisz jeszcze, ile ma doba godzin. Po tym wszystkim postaw kropkę i wpisz nazwę właściwej dla Polski domeny najwyższego poziomu :-) Ale moim zdaniem się nie opłaca: nic się tam nie dzieje...

Cytat: "Wykidajło"
Bo to na maila było wysyłane, a Ty masz wyłączonego

Rany, dzięki - kamień spadł mi z serca; już myślałem, że zostałem uznany za niegodnego dostąpienia tej tajemnicy  :rotfl:

Pozdrawiam!

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 17, 2010, 13:20:47 »
Cytat: "bob"
Cytat: "EVPolice"
jak odnaleść to nowe forum?

O kurczę, jaka konspiracja! Mam nadzieję, że mnie za to admin nie rozstrzela?  :lol2:

Jeśli naprawdę chcesz odnaleźć to tajemnicze forum, najpierw musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki to portal (o jakim mieście mowa?). Póżniej - bez chwili przerwy! - dopisz jeszcze, ile ma doba godzin. Po tym wszystkim postaw kropkę i wpisz nazwę właściwej dla Polski domeny najwyższego poziomu :-) Ale moim zdaniem się nie opłaca: nic się tam nie dzieje...

Cytat: "Wykidajło"
Bo to na maila było wysyłane, a Ty masz wyłączonego

Rany, dzięki - kamień spadł mi z serca; już myślałem, że zostałem uznany za niegodnego dostąpienia tej tajemnicy  :rotfl:

Pozdrawiam!


Może nie rozstrzela, ale w kolano... [:

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Czy forum jest apolityczne ?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 17, 2010, 17:47:07 »
Witam wszystkich,
Odpowiadajac na tytul watku - nie jest i nie bedzie ! A wiecie dlaczego ? Bo juz wiekszosc
jest uzalezniona. Kilka dni ciszy  bez politycznej szprycy i prawie panika.
A przeciez jest tyle fascynujacych tematow.
Czy ktos z Was pamieta, co napisal "Denver" przed paru dniami. ?
"Za oknem tez jest zycie !" Az reka swedzi, zeby to napisac duzymi literami w czrwonym
kolorze.
Tylko ryzykowac strzal w kolano ? Dzieki, moj atretyzm daje sobie swietnie rade bez pomocy
z zewnatrz.
Jest takie chinskie przyslowie: "Badz ostrozny przy wypowiadaniu zyczen - moga sie spelnic !"
Jak sie ta "tajemnica" ujawni, to zaraz zacznie sie taki ruch na forum, ze trudno bedzie sie
wpisac w jakiejs rozsadnej kolejnosci.
Pozdrawiam wszystkich - Bill

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 17, 2010, 20:17:41 »
Ja też dostałem zaproszenie,kilka dni temu.
Sorry,ale nie.
Wystarczy mi to forum.
A dział polityka ruszy po wyborach z kopyta i znów będę miał po 150 nieczytanych postów codziennie, :crazy:
Na razie nie ma podpisu......

yak

  • Gość
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 17, 2010, 20:19:15 »
No to na pożegnanie:

http://www.policki24.pl/

Pozdrowienia!

Nie ze mną te numery: http://www.policki24.pl/

[ciach]

Złóżcie to do kupy w jeden wiersz, bez spacji.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 17, 2010, 20:47:02 »
Nie będę używał nieparlamentarnych słów, dlatego nie skomentuję zachowania yaka...
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 17, 2010, 21:22:28 »
Odetchnąłem z ulgą. Nie ma yaka, nie ma zdanowicza - w końcu na forum będzie normalnie, kulturalnie. Kurczę, w końcu to będzie fajne forum, gdzie można spokojnie porozmawiać [:

Ty tyle względem opinii, że formuła tego forum się wyczerpała.

bob

  • Gość
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 17, 2010, 21:29:00 »
Cytat: "Kuba"
Nie będę używał nieparlamentarnych słów, dlatego nie skomentuję zachowania yaka...

A mogę z ciekawości spytać, co takiego zrobił właściwie yak (poza podaniem, jak rozumiem, adresu do konkurencji)? Bo opis na stronie ostrzeżeń wiele nie wyjaśnia...

Pozdrawiam!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 17, 2010, 21:32:00 »
Cytat: "bob"
A mogę z ciekawości spytać, co takiego zrobił właściwie yak (poza podaniem, jak rozumiem, adresu do konkurencji)? Bo opis na stronie ostrzeżeń wiele nie wyjaśnia...

Pozdrawiam!


Ot zadość uczyniliśmy jego prośbie - tylko tyle, albo aż tyle  :devil:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 17, 2010, 21:47:07 »
Cytat: "bob"
Cytat: "Kuba"
Nie będę używał nieparlamentarnych słów, dlatego nie skomentuję zachowania yaka...

A mogę z ciekawości spytać, co takiego zrobił właściwie yak (poza podaniem, jak rozumiem, adresu do konkurencji)? Bo opis na stronie ostrzeżeń wiele nie wyjaśnia...

Pozdrawiam!


Co zrobił yak? Otóż byliśmy wobec niego zbyt pobłażliwi. Gdy miał już 2 ostrzeżenia na koncie napominał go kilkakrotnie i prosiłem, by zmienił swój styl wypowiadania się na forum. Zapewne czytasz forum, więc wiesz, że można mieć do niego zastrzeżenia. O ile posty w dziale Historia miały pewną wartość, to niestety tematy politycznie często za sprawa użytkownika o nicku yak kończyły się awanturą. Prosiłem i napominałem - mimo to jego zachowanie nie ulegało poprawie i nadal jego posty miały się na bakier z regulaminem. Każdy inny użytkownik już dawno dostałby bana za takie zachowanie. Bana i czas na przemyślenie i poprawę. Naiwnie liczyliśmy na poprawę zachowania, na nie obrażanie innych - niestety to nie nastąpiło. Zamiast tego doczekaliśmy się ataków na nas - wybacz mi, ale nie muszę tolerować.
Płakać nie będziemy, a ja co więcej widzę w tym szansę na poprawę poziomu dyskusji na forum. Z poziomu inwektyw na poziom argumentów.

W mojej ocenie zapotrzebowanie na działalności użytkownika yak w takiej forumule na forum i tak by wyczerpała - tak więc, Kuba przyśpieszył to,  co i tak by nastąpiło naturalnie.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 17, 2010, 21:49:36 »
Cytuj (zaznaczone)
W mojej ocenie zapotrzebowanie na działalności użytkownika yaka na forum i tak był bliski - tak więc, Kuba przyśpieszył to, co i tak by nastąpiło naturalnie.


Gwoli ścisłości - refleksem wykazał się Dr.Kafar :P
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 17, 2010, 21:49:44 »
I tak każdy, kto będzie chciał, prędzej czy później odwiedzi to drugie forum. Grunt, to zdrowa konkurencja. To forum wyrobiło sobie renomę i nie sądzę, by w drastyczny sposób ucierpiało na powstaniu nowej konkurencji, a że w tematach polityki występuje różnica w poglądach... No cóż tak bywa. Jest przecież wiele innych ciekawych tematów, na które zawsze znajdą się dyskutanci. Myślę, że taki podział, gdzie brudy polityki przeleją się w inne miejsce w sieci, znacznie odciąży Adminów z upierdliwego sprzątania po rozrzucanych słownych "fekaliach".

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czy forum jest apolityczne?
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 17, 2010, 22:01:03 »
Cytat: "speedbax"
I tak każdy, kto będzie chciał, prędzej czy później odwiedzi to drugie forum. Grunt, to zdrowa konkurencja. To forum wyrobiło sobie renomę i nie sądzę, by w drastyczny sposób ucierpiało na powstaniu nowej konkurencji, a że w tematach polityki występuje różnica w poglądach... No cóż tak bywa. Jest przecież wiele innych ciekawych tematów, na które zawsze znajdą się dyskutanci. Myślę, że taki podział, gdzie brudy polityki przeleją się w inne miejsce w sieci, znacznie odciąży Adminów z upierdliwego sprzątania po rozrzucanych słownych "fekaliach".


Dokładnie. Kwestia wyboru każdego z nas czy rozmawiać kulturalnie czy zatkać nos i... :p