Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Sekrety władzy...  (Przeczytany 54851 razy)

Offline czolgu0

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 10, 2010, 12:03:55 »
cel został osiągnięty...!!!:) a wy jesteście tego najlepszym dowodem:) rączka rączkę myje...a gdzie ta wolność i niezależność mediów yak:) ile Ci płacą?:)
gadać gadacie jest dobrze...byleby korzyść była większa na skalę całych Polic:):):)
domek w Trzebieży jego czy siostry co za różnica ważne jest że ten Pan już naprawdę powinien odejść co dożywotnia władza w gminie?:)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 10, 2010, 12:22:41 »
Cytat: "czolgu0"
a gdzie ta wolność i niezależność mediów

Wolność jest, niezależności nie ma i nie będzie (może poza niezależnością od rozumu).
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Orbit

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 10, 2010, 14:57:50 »
Mam pytanie do Pana Yaka.
Czy możemy się spodziewać oficjalnego komentarza ze strony Burmistrza lub Gryfa XXI na temat tej strony? Mam na myśli konferencję prasową lub oświadczenie do lokalnych mediów. Pytam bo to nie jest taka sobie zwykła strona internetowa, jest dosyć dobrze rozreklamowana w Policach, także komuś bardzo mocno zależy na tym aby jak najwięcej osób przeczytało informacje tam zawarte.
Przed chwilą widziałem, że na stronie, jest już prawie 2000 wejść więc może warto wydać jakieś oświadczenie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 10, 2010, 16:51:01 »
Cytat: "Orbit"
Czy możemy się spodziewać oficjalnego komentarza ze strony Burmistrza lub Gryfa XXI

Pierwsza z możliwych to dopiero po 22 listopada lub późnym wieczorem tego dnia-kiedy będzie wszystko jasne w sprawie "oczyszczenia" bądź nie z ciążącego na Burmistrzu zarzutu współpracy z aparatem bezpieczeństwa.Zatem nie oczekujmy żadnych wyjaśnień i spotkań do tego okresu
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

yak

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 10, 2010, 17:07:00 »
Ja nie jestem rzecznikiem politycznym Pana Burmistrza w sensie ścisłym, więc do mnie decyzja nie należy. Na forum udziela się nierozpoznana osoba, która te obowiązki pełni, ale czyni to bardzo zręcznie i z wprawą.

Powiedzmy jednak, że moje związki z Władysławem Diakunem są na tyle bliskie, że moich uwag wysłucha i je przemyśli. Tak, takie są.
Otóż uważam, że nie ma sensu tej strony komentować. Została skonstruowana przez frakcję platformerską (podałem już dowód - materiały były tylko w posiadaniu szefa komisji rewizyjnej, nikt inny nie mógł ich zreprodukować), w określonym celu - szkody wyborczej.
Burmistrz na te zarzuty, dokładnie te same - w większości demagogiczne i kłamliwe - odpowiadał na każdej sesji, napisano też moc wyjaśnień i sprostowań. Nie znam sprawy pominiętej i nierozpatrzonej.

Tak przebiegły ostatnie dwa lata obrad Rady Miejskiej. Na każdym posiedzeniu, poza ostatnią w tej kadencji sesją październikową, pan Jerzy wyciągał "królika z kapelusza". I mimo udowodnienia mu bezpodstawności zarzutów (np. okoliczności były inne niż podawał) - na kolejnej sesji powracał z pierwotnym zarzutem, nie skorygowanym o wyjaśnienia.
Te pomijał na wzór technik stosowanych przez Jarosława Kaczyńskiego (bo ten swoje tezy powtarza w zmienionej szacie, lecz cały czas te same).

Sumując: nie ma sensu, na tydzień przed wyborami, wykonywać ogromnej pracy i wrzucać do netu wszystkie wyjaśnienia, inne dokumenty, załączniki, świadectwa itd.
Z mojego punktu widzenia żadna z podniesionych spraw nie budzi niepokoju. Ani prawnego, ani moralnego. Omówienie każdej i rozwianie wątpliwości pilnie śledziłem na każdej sesji, m.in. pod kątem zasadności uwag oraz w celu określenia intencji pana Jerzego.

Doszedłem do przekonania, że radnego nie interesowały ani prawda, ani dobro Polic, jedynie własne cele, obecnie nieco ujawnione. Pięć osób z rodziny na listach wyborczych to budzi wrażenie. Szkoda sił i czasu na polemikę.

Jak ktoś z odbiorców jest tak podatny na wpływ drukowanego słowa, że podejrzewa winę, bo ktoś oskarżył - to powinien zacząć pracować w skarbówce, CBA, CBŚ, czy innym IPN-ie. Tam takich potrzebują.

A co do wejść? Też mam prosty licznik na stronie. I jakbym chciał - w ciągu nocy "napukam" sobie 1000 wejść na stronę. To żaden dowód i powód. Miło mi jednak widzieć zdeklarowane postawy (sosna, czołgu i inni). Malo Was, bardzo mało. Tym bardziej stroną nikt sobie nie będzie zawracać głowy.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3869
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 10, 2010, 17:21:32 »
Panie Janie, czy poinformował Pan Burmistrza o tej stronie? Ktoś kazał zdjąć te banery ?:)

yak

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 10, 2010, 17:25:08 »
A jakieś banery były i je zdjęto?

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 10, 2010, 17:54:12 »
Cytat: rbk
Ktoś kazał zdjąć te banery ?:)[/quote

To pytanie powinno być adresowane do Pana Ryszarda Szremskiego tel-91317-62-72
Inna kwestia czy zechce się podzielić wiedzą z opinią publiczną-przypuszczam,że..........wątpię ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

yak

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 10, 2010, 18:51:39 »
Panowie Zacni! Przecież, żeby powiesić jakiś baner nad ulicą - trzeba wystąpić o pozwolenie. Jak go nie ma - obowiązkiem stróżów prawa jest przywrócić stan wyjściowy i baner zdjąć. Ja w akcji rąk nie maczałem. Owszem, spytano mnie, co robić? Opinię wyraziłem. Jaką? Napisałem powyżej. Ale to był tylko osobisty pogląd w sprawie.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3869
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 10, 2010, 19:16:42 »
Panie Janku, czyli jednak Pan Diakun to widział, zastanawiałem się jakie miał odczucia, strona nie stawiała go w dobrym świetle, bo mało kto wie co i jak w trawie piszczy. Dziękuję za odpowiedź ;-)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 10, 2010, 19:19:21 »
Zdanowicz oczywiście zaczepki szuka..Żenada....
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

yak

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 10, 2010, 19:19:41 »
No dobra, trochę kuchni. Rzekł mi, wzruszając ramionami, "A niech sobie piszą. Źdźbła prawdy tam nie ma". Rozmawialiśmy wczoraj, pod wieczór.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 10, 2010, 19:24:06 »
Ta strona www, to kolejna prymitywna prowokacja, ludzie szkoda klawiatury na dyskutowanie o tych banialukach. Nie schodźcie do poziomu jej twórców.

yak

  • Gość
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 10, 2010, 19:26:22 »
Masz rację, zresztą - jak zwykle.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Sekrety władzy...
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 10, 2010, 19:29:43 »
Zajrzałem z ciekawości...Wypociny szkalujące,szkoda czytać...Niedobrze się robi
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...