Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowe mieszkania w Policach???  (Przeczytany 56861 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #45 dnia: Października 29, 2014, 10:07:55 »
Na ul. Kresowej tez cos budują
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #46 dnia: Października 29, 2014, 10:28:34 »
Na ul. Kresowej tez cos budują


Słyszałem,że wszystkie mieszkania są tam juz sprzedane. Wie może ktoś coś więcej na ten temat?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #47 dnia: Października 29, 2014, 11:41:55 »
niebawem ma tam ruszyć budowa 3 budynku - ale o szczegóły musiałbyś się dowiedzieć bezpośrednio na budowie - deweloperem jest chyba kardziejonek
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline mariom122

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #48 dnia: Października 29, 2014, 12:18:24 »
Tak ma podobno ruszyć budowa 3-go budynku, developerem jest Pan Kardziejonek, ale wiem, że wyszukiwał klientów z gotówką (przynajmniej przy pierwszym budynku) podobno w związku ze zmianą ustawy. W każdym razie wyglądało to jak casting, z tym, że bez odpowiedzi...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #49 dnia: Października 29, 2014, 12:43:37 »
wiem, że wyszukiwał klientów z gotówką
takich klientów to ze świecą szukać sobie może i tak znajdzie garstkę
(przynajmniej przy pierwszym budynku
chyba nie do końca - znajoma tam kupiła mieszkanie - oczywiście na kredyt.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline mariom122

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #50 dnia: Października 29, 2014, 13:32:02 »
Z tego co wiem co sporo wyłapał.
Co do kredytu widocznie znajoma godna była zamieszkania w tak wspaniałym budynku :) (żarcik taki). Poważnie to, to co robił przy doborze lokatorów to kpina, ale takie prawo developera polickiego widocznie :)

W każdym razie powinniśmy mu podziękować, że przegraliśmy casting, bo za niewiele większe pieniądze kupiliśmy dom :)
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2014, 13:34:02 wysłana przez mariom122 »

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #51 dnia: Października 29, 2014, 14:27:14 »
Tak ma podobno ruszyć budowa 3-go budynku, developerem jest Pan Kardziejonek, ale wiem, że wyszukiwał klientów z gotówką (przynajmniej przy pierwszym budynku) podobno w związku ze zmianą ustawy. W każdym razie wyglądało to jak casting, z tym, że bez odpowiedzi...
To nie jest prawda.
Po pierwsze- nie szukał klientów za gotówkę, tylko wskazywał potencjalnym klientom, iż przy zapłacie bez kredytu udziela odpowiednich (i to dość sporych upustów).
Po drugie - castingu żadnego nie było, tylko duże interesowanie tą inwestycją ze strony klientów, więc przy takiej sytuacji mieszkania z pierwszego budynku rozeszły się jak świeże bułeczki, natomiast osoby, które nie "załapały" się - A. Kardziejonek informował, iż planowane są następne budynki w tej okolicy i zachęcał do zakupu.
I po trzecie- cen wcale nie ma tam wywalonych, jak próbujesz to zasugerować.
Pozdrawiam 

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #52 dnia: Października 29, 2014, 14:39:07 »
nie znam p.Kardziejonka, ale byłem oglądać tą inwestycje z uwagi na poszukiwanie mieszkania. Nie dziwię sie że mieszkania rozchodzą się jak świeże bułeczki, ponieważ cena 3900 jest ceną dobrą, a jeżeli weźmiemy pod uwagę naprawdę wysoki standard wykończenia, nie dziwi że chaty rozchodzą się tak szybko, 3 buzynek na powstać, ale mieszkania są już sprzedane, żadnych pseudo kastingów niema

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #53 dnia: Października 29, 2014, 17:12:07 »
Dojazd tam nie jest najszczęśliwszy. Z punktu architektonicznego pasują jak kij w oko

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #54 dnia: Października 30, 2014, 00:28:39 »
Na Starzyńskiego budują, ale wolałbym C.O. z sieci a tam jest system indywidualny piec dwufunkcyjny. Szkoda, że w Policach tak mało buduję się mieszkań z prawdziwego zdarzenia.

Offline mariom122

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #55 dnia: Października 30, 2014, 08:53:08 »
To nie jest prawda.
Po pierwsze- nie szukał klientów za gotówkę, tylko wskazywał potencjalnym klientom, iż przy zapłacie bez kredytu udziela odpowiednich (i to dość sporych upustów).
Po drugie - castingu żadnego nie było, tylko duże interesowanie tą inwestycją ze strony klientów, więc przy takiej sytuacji mieszkania z pierwszego budynku rozeszły się jak świeże bułeczki, natomiast osoby, które nie "załapały" się - A. Kardziejonek informował, iż planowane są następne budynki w tej okolicy i zachęcał do zakupu.
I po trzecie- cen wcale nie ma tam wywalonych, jak próbujesz to zasugerować.
Pozdrawiam 


Rozumiem, że masz informacje z "pierwszej ręki"?
Tak przy gotówce miałby być upust, ale informował, że przy kredycie wzrasta lekko cena za metr, żeby się opłacało i my się na to zgodziliśmy.
Tak my oglądaliśmy projekty (i były jeszcze wolne mieszkania) jak ledwo mury zaczynali stawiać i mieliśmy wstępnie zarezerwowane, tylko Pan Developer się nie odezwał już...a o kolejnych budynkach nie wspominał i nie zachęcał.
W odpowiedzi na Twoje "po trzecie" czy gdzieś jest napisane, że ceny są "wywalone", nie, więc to już Twoja własna interpretacja.

Wszystko w temacie napisałem...
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2014, 08:58:19 wysłana przez mariom122 »

Offline Kvaser

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #56 dnia: Października 30, 2014, 16:10:32 »
mariom122 ma rację z jedynym wyjątkiem to nie był casting tylko aukcja. Mieszkania dostawał ten kto dał wiecej.
Mnie podbijano cene 3 krotnie. Zgodzilem sie ostatecznie na najwyzsza 4200/m2 i mimo to nie dostalem nic.
Informacyjnie ceny ze Szczecina z tego tygodnia bo szukam mieszkania
Siemaszko - Warszewo 4100-4400/m2 w zaleznosci od wielkości mieszkania, Gumieńce 3700/m2
Tomaszewicz - Policka 3500-3900/m2
Skarbiec - Bandurskiego 3800-4000/m2
SGI - Gontyny lub Rapackiego 4000-4200/m2
Wiec nie ma konkurencji w Policach i mamy ceny szczecińskie oraz monopol deweloperski...

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #57 dnia: Października 30, 2014, 17:08:59 »
To jest chora sytuacja, że prowadzona jest licytacja cen mieszkań. Deweloper sam powinien wycenić i wystawić na sprzedać i kto pierwszy ten lepszy, a nie ten co bogatszy to lepszy. W Policach jest totalne dno mieszkaniowe, aż żal mi patrzeć, że w większych miastach jest wybór i tyle ciekawych bloków, a u nas totalny zastój i wybudują biedne bloki w stylu poniemieckich domków. W Szczecinie jest duży wybór mieszkań nowych jednak chciałbym w Policach pozostać...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #58 dnia: Października 30, 2014, 17:12:23 »
To jest chora sytuacja, że prowadzona jest licytacja cen mieszkań.
a moim zdaniem takie jest prawo rynku - popyt dyktuje cenę. i nie ma co tu się oburzać - każdy jeden na miejscu kardziejonka by tak zrobił. skoro możesz mieć więcej kasy za to samo to czemu nie?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #59 dnia: Października 30, 2014, 19:27:04 »
Ale jeszcze istnieje coś takiego jak dobre imię firmy, a to buduję się latami. Kiedyś jak będzie w Policach zdrowa konkurencja wśród deweloperów to niektóre zachłanne praktyki będą wypominane, a niekiedy też decydowały o wyborze dewelopera.