Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.  (Przeczytany 57448 razy)

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #75 dnia: Września 08, 2010, 10:27:43 »
Cytat: "Gość"
Polska martyrologia poszła się j..... w momencie kiedy w kabinie Tupolewa słychać było K...a!!!! zamiast Jezus, Maria

Wkładanie w usta wszystkich ofiar katastrofy tych, a nie innych słów, to dosyć wredne nadużycie.
Odczytuję to jako kolejny przejaw cynizmu i drwiny, rodem z facebooka.

Powszechnie wiadomo, ze każdy z nas jest śmiertelny, ale nie każdy pamięta, że się o tym może niespodziewanie przekonać.
millena

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #76 dnia: Września 08, 2010, 13:52:14 »
Cytat: "millena"
Odczytuję to jako kolejny przejaw cynizmu i drwiny, rodem z facebooka

Zupełnie jakby cały Facebook był ZŁY :devil:
Chyba ciut gubisz się w dzisiejszym świecie, co?
SPZP "Skarb"

yak

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #77 dnia: Września 08, 2010, 17:58:55 »
Zacny panie D... (nie powiem więcej, bo teraz jest Pan incognito). Nie warto wchodzić w te spory. Ja tu bywać muszę - główny zawód. I muszę czasami działać. Pan nie musi i dział nie jest godzien Pana.
Wracajmy tam, gdzie mamy Enklawę, o którą troszczy się (bardzo skutecznie) Domino. To inny świat. Zapewne "nawiedzonych". Ale - mniemam, że - pozytywnie. Pozdrowienia!. Tu: yak

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #78 dnia: Września 08, 2010, 19:10:45 »
Cytat: "lukasz_s"
Chyba ciut gubisz się w dzisiejszym świecie, co?

Nie, dziecinko, po prostu tam po raz pierwszy go niegdyś przeczytałam... i to nie było wczoraj.
millena

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #79 dnia: Września 09, 2010, 09:38:24 »
Odbiegając od dyskusji na forum. Brakuje mi w tej sprawie oświadczenia P. Diakuna. Taki "śmieć" jakim była ta ulotka ma straszną moc, ale jej autor/autorzy nie mieli odwagi się pod nią podpisać. Ten fakt strasznie dyskredytuje całą zawartość ulotki, co można ładnie wykorzystać i napiętnować.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #80 dnia: Września 09, 2010, 15:14:54 »
Cytat: "Denver"
Odbiegając od dyskusji na forum. Brakuje mi w tej sprawie oświadczenia P. Diakuna. Taki "śmieć" jakim była ta ulotka ma straszną moc, ale jej autor/autorzy nie mieli odwagi się pod nią podpisać. Ten fakt strasznie dyskredytuje całą zawartość ulotki, co można ładnie wykorzystać i napiętnować.

Ale po co? Przecież łajdakom właśnie o to chodzi, żeby sprawa żyła. Na zasadzie "nieważne, czy ukradł, czy mu ukradli - zamieszany w kradzież".
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #81 dnia: Września 09, 2010, 15:35:46 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Denver"
Odbiegając od dyskusji na forum. Brakuje mi w tej sprawie oświadczenia P. Diakuna. Taki "śmieć" jakim była ta ulotka ma straszną moc, ale jej autor/autorzy nie mieli odwagi się pod nią podpisać. Ten fakt strasznie dyskredytuje całą zawartość ulotki, co można ładnie wykorzystać i napiętnować.

Ale po co? Przecież łajdakom właśnie o to chodzi, żeby sprawa żyła. Na zasadzie "nieważne, czy ukradł, czy mu ukradli - zamieszany w kradzież".


Łatwiej wszystko przemilczeć, przeczekać i temat "umrze śmiercią naturalną". Ludzie też po jakimś czasie zapomną i tyle. Jednak jest też druga strona... dla niektórych milczenie oznacza zgodę... i musi wcale chodzić o przyznanie się do winy, ale o milczące przyzwolenie na taki poziom polickiej polityki. I tak już osiągnęła poziom dna, ale nie kopmy dołów w mule produkując ulotki, że ten to ubek, a tamten to złodziej. Ulotki na których nikt nie miał odwagi się podpisać...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #82 dnia: Września 09, 2010, 15:50:56 »
Cytat: "Denver"
dla niektórych milczenie oznacza zgodę... i musi wcale chodzić o przyznanie się do winy, ale o milczące przyzwolenie na taki poziom polickiej polityki.

Nie. To jest właściwe potraktowanie śmiecia. Obecnie ma rangę napisu na płocie, a jakakolwiek polemika dodawałaby mu znaczenia.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

bob

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #83 dnia: Września 09, 2010, 18:37:35 »
Cytat: "Denver"
Brakuje mi w tej sprawie oświadczenia P. Diakuna.

W takich przypadkach jest kilka za i przeciw. Po pierwsze, jak słusznie zauważył Wykidajło, ewentualna odpowiedź czy wręcz polemika tylko dodałaby takiej ulotce znaczenia, a może i sprowokowała kolejne, do których też przecież "musiałby" się Diakun ustosunkować - gdyby tego nie zrobił, możnaby odnieść wrażenie, że jednak jest coś na rzeczy...

Po drugie - gdyby się jednak burmistrz odezwał - bardzo szybko doszliby niektórzy do wniosku (i na to pewnie liczył pomysłodawca tego paszkwila), że jest to reakcja na zasadzie "uderz w stół, a nożyce się odezwą"... Wielu jest przekonanych, że tylko winny się broni, więc póki ratusz uparcie milczy - oficjalnie problemu nie ma...

Kłopot w tym, że taka argumentacja przekonuje tylko tych, którzy zdanie o anonimowych paszkwilach mieli już wyrobione. Cała reszta niezdecydowanych wyborców może odnieść wrażenie, że akurat najważniejsza osoba w mieście nie powinna pozwolić pluć sobie w kaszę i jakoś się do takich (nawet zupełnie absurdalnych) zarzutów odnieść. Niestety, ale mniej więcej tak, jak to opisał Wykidajło:

Cytat: "Wykidajło"
"nieważne, czy ukradł, czy mu ukradli - zamieszany w kradzież"


smród pozostał, i w zasadzie niezależnie co (i czy cokolwiek) podejmie w tej sprawie burmistrz - pomysłodawca paszkwila chyba już odniósł sukces, o czym świadczy choćby żywa dyskusja w tym wątku...

Pozdrawiam!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #84 dnia: Września 10, 2010, 12:02:24 »
Cytat: "bob"
pomysłodawca paszkwila chyba już odniósł sukces, o czym świadczy choćby żywa dyskusja w tym wątku...

Według mnie więcej stracił niż zyskał. Z dużym prawdopodobieństwam można go typować, a ofiara ma czas, żeby się przygotować na takie chwyty w okresie, kiedy rzeczywiście mogłyby mieć znaczenie.
Co do smrodu... zauważ, że poza Polskim Radiem Szczecin publikatory generalnie śmiecia olały. Mam wrażenie, że nawet w Policach zasięg miał niewielki (do mojej skrzynki np. nie dotarł). A dyskusja w tym wątku to raczej ledwie żywa jest, na dodatek zeszła na ogólne kwestie reagowania na anonimy :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

bob

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #85 dnia: Września 10, 2010, 12:31:55 »
Cytat: "Wykidajło"
Z dużym prawdopodobieństwam można go typować

No właśnie przyznam szczerze, że mimo szczerych chęci nie potrafię, bo potencjalnych beneficjentów w roku wyobrczym jest wielu! Można by założyć, że chodzi o "naturalnego wroga" burmistrza, czyli opozycję. Tymczasem yak - osoba szanowana i na ogół nienajgorzej poinformowana - rzuca cień podejrzeń na obecnego koalicjanta! I to choć sam przecież nie ma powodu kochać Platformy! Do tego dochodzą jeszcze lokalne świeżynki polityczne na kształt "Polic XXI" (nie, żebym kogoś oskarżał; po prostu przyszło mi do głowy) które przecież mogłyby chcieć wyprofilować się kosztem zszarganego wizerunku obecnie miłościwie nam panującego, na zasadzie "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta"...

Cytat: "Wykidajło"
A dyskusja w tym wątku to raczej ledwie żywa jest

 :lol2: Też prawda! Pozdrawiam!

dnfan1

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #86 dnia: Września 10, 2010, 12:40:29 »
a jaki interes w tym paszkwilu miałby obecny koalicjant?? przecież nie wystawiają nawet kandydata na burmistrza, za ulotką stoi ta sama osoba, co za poprzednim identycznym atakiem, który o ile się nie mylę był tuż po zerwaniu koalicji z PO.

bob

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #87 dnia: Września 10, 2010, 12:50:11 »
Cytat: "dnfan1"
a jaki interes w tym paszkwilu miałby obecny koalicjant??

Hmmm, o konkrety spytaj yaka (właśnie widzę, że oryginały jego postów zniknęły?) Nie zamierzam kopiować pogłosek, więc zacytuję z odpowiedzi sekatora:
Cytat: "yak"
Kardziejonek ginie. Ginie też Drzazga. No to różne rzeczy generują

Trudno mi ocenić, w jakim stopniu znajduje to odniesienie w rzeczywistości, ale zwykła chęć przypieprzenia bliźniemu to motyw w sam raz na napisanie jakiegoś paszkwila - zwłaszcza, jeśli większość i tak będzie szukać winy gdzie indziej...

Pozdrawiam!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #88 dnia: Września 10, 2010, 15:13:45 »
Cytat: "bob"
 Do tego dochodzą jeszcze lokalne świeżynki polityczne na kształt "Polic XXI" (nie, żebym kogoś oskarżał; po prostu przyszło mi do głowy) które przecież mogłyby chcieć wyprofilować się kosztem zszarganego wizerunku obecnie miłościwie nam panującego, na zasadzie "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta"...  

Bob! Mogę rozwiać Twoje wątpliwości. Na 100% nie jest to dzieło Polic XXI. Powiem więcej. Nikt z nas, a tym bardziej ja, nie musi uciekać się do anonimowości. Czego dowodem jest np. mój Nick na tym forum. Pozdro!

bob

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #89 dnia: Września 10, 2010, 16:30:46 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Bob! Mogę rozwiać Twoje wątpliwości.

Ależ Panie Wojtku, zdecydowanie nie chciałem niczego sugerować! Rozumuję tylko zgodnie z zasadą "qui bono", a osłabienie pozycji burmistrza - bez względu na to, przez kogo i jakimi metodami zainicjowane - służy wszystkim lokalnym siłom politycznym (z wyjątkiem samego Gryfa oczywiście...)

Pozdrowienia!