Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.  (Przeczytany 102883 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3868
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #315 dnia: Marca 10, 2011, 21:01:57 »
Cytat: "sekator"
Czy wszyscy już odczuli działalność


Nie

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #316 dnia: Marca 10, 2011, 21:06:00 »
Cytat: "rbk"
sekator napisał/a:
Czy wszyscy już odczuli działalność


Nie


Rozumiem, że jako zwolennik Tuska masz prawo do zakupów cukru po 2,5, chleba po 2 zł i paliwa po 3,90. A może za Ciebie kupują jeszcze rodzice więc nie bardzo się orientujesz w galopujących cenach produktów?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #317 dnia: Marca 10, 2011, 21:12:28 »
Szkoda gadać ... Człowiek to taka istota, której można podkręcać śrubę, a on wytrzyma wiele... Czasami nie za wiele? Wszystko do góry nogami... Jaka jest recepta na normalność?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #318 dnia: Marca 10, 2011, 21:17:22 »
Jak macie konta bankowe i korzystacie z usług banków, przygotujcie się na nowe wydatki. Vincent i Donald już przygotowali dla nas nowa bombę podatkową.

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/finanse-osobiste/news/polski-rzad-szykuje-kolejny-podatek,1608078

pac

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #319 dnia: Marca 10, 2011, 21:25:57 »
miała być irlandia, ocieramy się o grecje, skończymy jak w egipcie :)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3868
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #320 dnia: Marca 10, 2011, 21:29:16 »
Cytat: "sekator"
Rozumiem, że jako zwolennik Tuska masz prawo do zakupów cukru po 2,5, chleba po 2 zł i paliwa po 3,90. A może za Ciebie kupują jeszcze rodzice więc nie bardzo się orientujesz w galopujących cenach produktów?


Właśnie nie rozumiesz, cukru zużywam mało, więc mi jest to obojętne, paliwo choćby kosztowało 100zł za litr i tak kupię, bo jeździć trzeba, co do chleba, od dawna kupuje droższy-zdrowszy.
W sumie szkoda pisać, bo zaraz będziesz mi wypominał wakacje za 25 000zł, bo przecież dzięki PISowi mogłem zapłacić tylko 22 000zł, nakręcacie się, powstają kolejne wątki o tym samym itp.
Wyjdźcie na dwór, przewietrzcie się. Pisaniem na forum nie zmienisz cen cukru ;)

Pamiętaj, że zawsze może być gorzej ;-)

p.s. nie to żebym nie chciał tankować za 2zł, czy jeść chleb za 1zł,
ale bez przesady, co ja mogę? Muszę się dostosować i tyle.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #321 dnia: Marca 11, 2011, 10:40:28 »
Cytat: "rbk"
Pamiętaj, że zawsze może być gorzej


Pamiętam. ,,Niezła ekipa" nie powiedzieła jeszcze ostatniego słowa.....Tak więc uważajcie na swoje portfele, bo to nie jest koniec radosnej twórczości PO.....Tusk chciał być jak M. Tchather, ale coraz bliżej mu do Mubaraka....

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #322 dnia: Marca 11, 2011, 12:34:56 »
Cytat: "rbk"
nie to żebym nie chciał tankować za 2zł, czy jeść chleb za 1zł,

Ja tam nadal jem chleb za 1,89 zł - kupowany w tym samym sklepie co pół roku temu. A jak mam ochotę, to sam piekę, i wtedy poniżej złotówki za bochenek wychodzi.

Ps. Jestem ciekaw, czy w PiSłowniku "już" oznacza "za trzy miesiące", czy "po dowolnie długim okresie potrzebnym do spełnienia się przepowiedni"...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #323 dnia: Marca 11, 2011, 14:44:21 »
Cytat: "Wykidajło"
Ps. Jestem ciekaw, czy w PiSłowniku "już" oznacza "za trzy miesiące


Czy broniąc PO w niemal każdym wątku i atakując PiS, nie odczuwasz pewnego rozdźwięku, obserwując poczynania tej partii wobec Władysława Diakuna w Policach ? A może wladza każdego szczebla jest dla Ciebie ,,uświęcona" bez względu na reprezentowany program, poglądy i metody postępowania ? To by częściowo tłumaczyło ten melanż poglądowy.

Cytat: "Wykidajło"
Ja tam nadal jem chleb za 1,89 zł - kupowany w tym samym sklepie co pół roku temu. A jak mam ochotę, to sam piekę, i


 ,,Daję ludziom chleb na kredyt - mówi Zbigniew Król (56 l.), właściciel wiejskiego sklepiku pod Kielcami. Drożyzna jest już tak wielka, że mieszkańcom wsi nie starcza na jedzenie, kupują "na zeszyt" chleb i mleko. Cukier po 5 złotych stał się rarytasem, tak jak kasze, nie mówiąc o mięsie czy wędlinach.

We wsi Kowala pod Kielcami na 800 mieszkańców działają cztery sklepy spożywcze i już w każdym funkcjonuje tzw. zeszyt, czyli lista tych, którym zabrakło pieniędzy na podstawowe artykuły. – Daję im towar na krechę – mówi Zbigniew Król, właściciel jednego ze sklepów.

– Jak mogę odmówić stałej klientce, która prosi tylko o chleb i mleko dla dziecka, i widać, że się tego wstydzi, i że ukradkiem ociera płynącą po policzku łzę. Przecież człowiekowi serce się kraje. Takich ciężkich czasów się doczekaliśmy...
Właściciele wszystkich tych wiejskich sklepów są zgodni – coraz częściej się zdarza, że ludzie przychodzą do nich głodni, ale nie mają w portfelu nawet złotówki. – Trzeba nie mieć serca, żeby nie pomóc – dodają."


źródło :   http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Daje-ludziom-chleb-na-kredyt,wid,13213085,wiadomosc.html

Nie wszyscy jak widać dają sobie tak świetnie radę.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #324 dnia: Marca 11, 2011, 16:05:42 »
Cytat: "sekator"

We wsi Kowala pod Kielcami na 800 mieszkańców działają cztery sklepy spożywcze i już w każdym funkcjonuje tzw. zeszyt, czyli lista tych, którym zabrakło pieniędzy na podstawowe artykuły. – Daję im towar na krechę – mówi Zbigniew Król, właściciel jednego ze sklepów.



W kazdej wsi od 20 lat jest znane dawanie "na zeszyt"  Nic nowego.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #325 dnia: Marca 11, 2011, 18:16:38 »
Cytat: "sekator"
Jak macie konta bankowe i korzystacie z usług banków, przygotujcie się na nowe wydatki. Vincent i Donald już przygotowali dla nas nowa bombę podatkową.

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/finanse-osobiste/news/polski-rzad-szykuje-kolejny-podatek,1608078

Co się z tobą Pisowski hunwejbinie dzieje.Toż przecież szefostwo tej narodowo......nej parti jeszcze niedawno proponowało wprowadzić podatek od bankowych zysków.Czyżby prezesowi skończyły się proszki?
Ps.hunwejbin to określenie akceptowane jeszcze niedawno przez administrację,które bardzo polubiłem

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #326 dnia: Marca 11, 2011, 19:06:36 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "sekator"
Jak macie konta bankowe i korzystacie z usług banków, przygotujcie się na nowe wydatki. Vincent i Donald już przygotowali dla nas nowa bombę podatkową.

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/finanse-osobiste/news/polski-rzad-szykuje-kolejny-podatek,1608078

Co się z tobą Pisowski hunwejbinie dzieje.Toż przecież szefostwo tej narodowo......nej parti jeszcze niedawno proponowało wprowadzić podatek od bankowych zysków.Czyżby prezesowi skończyły się proszki?
Ps.hunwejbin to określenie akceptowane jeszcze niedawno przez administrację,które bardzo polubiłem


(potrzebne zrodlo)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #327 dnia: Marca 11, 2011, 20:39:34 »
Cytat: "gzzz"
W kazdej wsi od 20 lat jest znane dawanie "na zeszyt" Nic nowego


Tyle, że jeszcze do niedawna wystarczał zeszyt 16 kartkowy, a po cudach Tuska wprowadzono zeszyty 60 kartkowe.

Cytat: "jezat"
Co się z tobą Pisowski hunwejbinie dzieje.Toż przecież szefostwo tej narodowo......nej parti


Biedny....znowu się zaczęło ? :safe:

Offline macieksoad

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #328 dnia: Marca 13, 2011, 16:56:51 »
Donek ma otworzyc w calym kraju, siec tanich sklepow  " Nie zależnie od roboty, u mnie wszystko po 5 zloty "

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #329 dnia: Marca 13, 2011, 17:11:39 »
Cytat: "sekator"
Jak macie konta bankowe i korzystacie z usług banków, przygotujcie się na nowe wydatki. Vincent i Donald już przygotowali dla nas nowa bombę podatkową.

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/finanse-osobiste/news/polski-rzad-szykuje-kolejny-podatek,1608078

Cytat: "jezat"
Co się z tobą Pisowski hunwejbinie dzieje.Toż przecież szefostwo tej narodowo......nej parti jeszcze niedawno proponowało wprowadzić podatek od bankowych zysków.Czyżby prezesowi skończyły się proszki?
Ps.hunwejbin to określenie akceptowane jeszcze niedawno przez administrację,które bardzo polubiłem

Cytat: "Krp"
(potrzebne zrodlo)

Zródło znajdziesz w postach sekatora i reakcji na nie administracji.Pozwoliła sekatorowi używać takiego określenia więc ja również z tego pozwolenia korzystam.Choć jak znam dyszącego zemstą ,nie powiem kogo, to za chwilę okaże się ,że post nie ma żadnej wartości intelektualnej bo trzeba chronić sekatora.