Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Jakie kupić auto do 8000zł ???  (Przeczytany 30918 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 12, 2010, 20:58:49 »
Podpiszę się pod użytkownikiem, mazda 323 to naprawdę udany model auta.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 12, 2010, 21:21:10 »
Wymaganie duże , pieniędzy mało... niestety cos , za coś...
kupiłam auto... klima, disel, 2005 rok, i inne bajery jak cental zamek, automatycane opuszanie szyb, alufelgi, wspomaganie tego i owego... kierownicy, hamulcow,...immobilajzer, tempomat
i nie pamietam co jeszcze.... dałam 25.000.... i niby tanio, bo japończyk...
wiec co mozna kupić za 8 tys, gdy ma sie wymagania?
Nic ...tylko skarbonkę...., albo wiecej pieniędzy, albo mniejsze wymagania.
Dodam, że od 2 lat nie dolożyłam ani złotowki do samochodu, oprócz oleju napędowego i obowiazkowych płynów ustrojowych.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 12, 2010, 21:27:28 »
Cytat: "jasia"

wiec co mozna kupić za 8 tys, gdy ma sie wymagania?
Nic ...tylko skarbonkę...., albo wiecej pieniędzy, albo mniejsze wymagania.


Za 8k spokojnie znajdziesz  dobre autko. Problem tylko w tym, że czasem trzeba długo poszukać.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 12, 2010, 21:36:16 »
Cytat: "jasia"
2005 rok, i inne bajery jak cental zamek, automatycane opuszanie szyb, alufelgi, wspomaganie tego i owego... kierownicy, hamulcow,...immobilajzer, tempomat
i nie pamietam co jeszcze.... dałam 25.000.... i niby tanio, bo japończyk...


Dzisiaj takie wyposażenie to nie bajery, lecz standard... Jak wspomniał KrP za 8 tysi można znaleźć coś ciekawego z podobnym zestawieniem "bajerów".

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 12, 2010, 21:38:44 »
Zgadzam się.. dlugo szukać, niemniej autko z wyposażeniem za te pieniadze, to tylko skarbonka.
Gdyby gosciu chcial benzyniaka, bez wyposażenia... to owszem....
miałam takie na oku... ale ja chciałam coś exstra, zależalo mi na dwóch rzeczach... disel i klima... no dodatkowo nie chcialo mi się za pół roku zmieniać rozrządu, zawieszenia...etc... to przecież koszta, tylko jakby rozlożone na raty...
A powiem jeszcze, że duuużo nabijam kilometrów misięcznie a do stacji paliw rzadko zagladam i nie straszne mi podwyzki akcyzy na paliwo

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 12, 2010, 22:10:56 »
Cytat: "JedynyTomek"
Napisałem tak ponieważ dostałem kilka propozycji sedanów a napisałem na początku że w gre wchodzi tylko hatchback :)

Nie czepiam się, ale na przyszłość, hatchback to takie coś to charakteryzuje klapa tylna unoszona razem z szybą i do tego jest wycieraczka z tyłu, sedany zazwyczaj nie mają wycieraczek i klapa idzie w górę bez szyby. Z tych ofert co dostałeś to tak na szybko zerknąłem - to same hatchback'i :-)

Jak już masz określone te dwa auta i to z klimą w dieslu to poczytaj opinii dot. tych aut na serwisach typu www.autocentrum.pl wybierz interesujące Ciebie auto i silnik i tam użytkownicy piszą co ich boli a co cieszy. Jak dalej nie będziesz wiedział, które auto wybrać to szukaj jednego i drugiego, oglądaj najlepiej z kimś kto się zna (ale tak naprawdę, a nie kumpel co lubi np.TVN Turbo - najlepiej mechanik/handlarz) i w końcu trafisz na to jedyne :-)
I love the night.
1101110100101111

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 13, 2010, 02:13:52 »
Cytat: "jasia"
Zgadzam się.. dlugo szukać, niemniej autko z wyposażeniem za te pieniadze, to tylko skarbonka.
Gdyby gosciu chcial benzyniaka, bez wyposażenia... to owszem....
miałam takie na oku... ale ja chciałam coś exstra, zależalo mi na dwóch rzeczach... disel i klima... no dodatkowo nie chcialo mi się za pół roku zmieniać rozrządu, zawieszenia...etc... to przecież koszta, tylko jakby rozlożone na raty...
A powiem jeszcze, że duuużo nabijam kilometrów misięcznie a do stacji paliw rzadko zagladam i nie straszne mi podwyzki akcyzy na paliwo


Jak nie szanujesz samochodu to nowy może zacząć się sypać, a jak dbasz o samochód, to jednym autkiem nawet kilkanaście lat możesz jeździć, bez większych awarii.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 13, 2010, 06:25:27 »
Cytat: "Marcin069"
Jak nie szanujesz samochodu to nowy może zacząć się sypać, a jak dbasz o samochód, to jednym autkiem nawet kilkanaście lat możesz jeździć, bez większych awarii.


To nie jest do końca tak, oczywiście bardzo ważne jest to jak eksploatujemy samochód, jednak bardzo często na poważniejsze awarie nie mamy wpływu. Dzisiejsza pogoń w rozwoju nowych modeli nie sprzyja jakości wytwarzanych samochodów, producenci mają coraz mniej czasu, aby testować swoje produkty przed wprowadzeniem do oficjalnej sprzedaży. Polityka ta przyszła z Japonii, gdzie zmiana modelu polegała bardziej na zmianie wyglądu zewnętrznego, rozwiązania techniczne pozostawały nieznacznie zmienione. To taka mała tajemnica bezawaryjności japońskich aut, w których stosuje się sprawdzone rozwiązania bez zbytniego wprowadzania nowości. Inni chcą być lepsi i pakują wiele ciekawych rozwiązań, jednak niestety nie do końca sprawdzonych jak np. system SBC wprowadzony z nową E-Klasą Baumuster 211. Pod względem zaawansowania technicznego i komfortu prowadzenia auta układ jest rewelacyjny, jednak pod względem żywotności praca głównego agregatu już niejednemu właścicielowi sprawiła niemiłą niespodziankę.

Offline beerman

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 13, 2010, 10:37:03 »
Cytat: "JedynyTomek"

Zauważyłem że bardzo trudno jest trafić na lokalnym rynku takie auto które będzie na ropę i dodatkowo z klimatyzacją więc prawdopodobnie z jednej z tych rzeczy będę musiał zrezygnować.

Jeśli już będziesz rezygnował z diesla to może warto się zastanowić nad Mitsubishi Colt.
Przykład-> http://allegro.pl/item1179812068_mitsubishi_colt_1_3_16v_klima.html
W końcu japończyk :)

lub Mazda 323F
http://otomoto.pl/mazda-323f-ful-opcja-tanio-C14557779.html

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 13, 2010, 14:25:32 »
Emitowane jest jakieś ogłoszenie na "kablówce" "sprzedaż samochodu".............widziałem tylko niewielki fragment ogłoszenia i jak kojarzę to chyba Fiat-więc zerknij bo szczegółów nie znam a podobno w orbicie Twoich  zainteresowań pozostaje także ta marka-więc możesz zerknąć
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 17, 2010, 14:13:18 »
dzięki wszystkim za dyskusję.

Jestem już coraz bliżej zakupu i jeszcze jeden model zwrócił na mnie uwagę, a mianowicie Nissan Almera 1.4 benz. + klima 98''

Za kilka dni okaże się na co się skusiłem:-)

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 17, 2010, 15:02:43 »
zatem życzę Ci szerokości i dobrej przyczepności.Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 20, 2010, 14:14:49 »
Wyboru już dokonałem i pieniążki wydałem :faja:

A więc udało mi się trafić na świetny egzemplarz który spełniał moje WSZYSTKIE kryteria :)))

VW Glof 3 1.9 TDI wersja GT  110KM   97'   full elektryka + klimatronic

i nawet zmieściłem się w zakładanym budżecie :)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 20, 2010, 14:40:44 »
Gratuluję i życzę bezawaryjnej eksploatacji ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Jakie kupić auto do 8000zł ???
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 20, 2010, 18:10:28 »
i kolejny Golf będzie po Policach jeździł, masakra ;) teraz muza na maksa, łokieć za okno i w droge...